Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Jeśli to nazywa się GBs to ja miałam tydzień temu (u innego niż mój lekarza), a mój dziś stwierdził, że to sie robi dopiero miedzy 35 a 37 tyg., no ale skoro już mam zrobione to później nie będę musiała:) I mówił też, ze moge ale nie musze powtarzać WR:) więc ja odpuszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Streptococcus agalactiae; GBS czyli Group B Streptococcus (po angielsku) lub Paciorkowiec ... Wyniki odbieram dopiero 1 marca, bo nie chce mi się jeździć do laboratorium, w którym to robiłam wczesniej a 1 marca jadę tam ze swoim synkiem, więc odbiorę przy okazji:) Pewnie gdyby było coś nie tak to by dzwonili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie na stronie szpitala napisano, że badanie na GBS wykonane po 35tc. Dziś byłam na wizycie (33tc) i lekarka chciała pobrać ale umówiłysmy się, że na następnej wizycie w 36tc właśnie ze względu na wymagania szpitala. Ponoć na wyniki czeka się ok 10 dni, obym zdążyła je odebrać przed porodem... Szpital wymaga też aktualnego wyniku badania na WR i HBs (ja byłam szczepiona więc ponoć nie muszę powtarzać tego badania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka mi powiedzieli w laboratorium, ze wyniki mogę odebrać za 5 dni, więc myślę, że nie będziesz dużo dłużej czekać:) Chyba, ze laboratorium zleca je jeszcze komuś np. szpitalowi (bo czasem tak bywa) to może i być 10 dni:) U mnie nie wymagają w szpitalu powtarzania wyników, więc ja nie będę ich powtarzać, tym bardziej, że wyszło wszystko ok za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak tak czytam o tych waszych badaniach to stwierdzam, że opieka nad kobietami w ciąży w UK jest naprawdę marna. Mi nikt od początku ciąży nie zajrzała nawet ''między nogi'' nie mam pojęcia co się dzieje z moją szyjką nie wspominając już o posiewie czy cytologii. Chyba przy następnej wizycie powiem, że mam jakieś swędzenie to mnie przynajmniej przebadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona19 , może każdy chce wam coś doradzić bo jesteś młoda - więc innym wydaje się ze wiedzą lepiej. Pamiętaj nie daj sobie wejść na głowę pokaz że jesteś zaradna i sama decyduj o tym co gdzie kupujesz a komuś kto zwraca ci uwagę, ze kombinujesz kazała bym się po prostu odczepić. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego jak irytują innych i trzeba im to powiedzieć. To twoje dziecko twoja ciąża i to ty masz prawo decydować o tym na co wydajesz kasę. Mieszkaniem na razie bym się nie przejmowała- dopiero zaczynacie życie rodzinne i czas pokaże jak będzie się mieszkało z teściami. jeśli będzie ci źle to tak będziesz molestować męża żeby zmienić sytuacje:) My kobiety to potrafimy, a na razie szukaj pozytywnych stron sytuacji:) Gdybym miał brać ślub po porodzie połączyła bym go z chrzcinami- byłam na dwóch takich uroczystościach i wyszły super. Jednak zadbała bym o to żeby zatrudnić kogoś do opieki na całą imprezę- myślę że to koszt rzędu 100 -150 zł, a przynajmniej miała bym pewność,że żaden pijany gość nie przyniesie mi dziecka na sale. Co do cipki Karoliny tez miałam mieszane uczucia, ale ta druga dziewczyna jest mega agresywna i jej wypowiedzi są agresywne i najlepiej było by gdyby nie pisała nic na tym forum. Powiedzcie jak się robi to badanie na gronkowca? Boje się cesarki strasznie, naczytałam się i wpadłam w panikę. podobno w przypadku łożyska przodującego śmiertelność matek podczas porodu jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cesarki boje i mam straszne myśli..w sumie to taka mała operacja. Próbuję o tym nie myśleć, ale czasami wyobraźnia płata mi figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka > ja miałam pobierany wymaz z pochwy takim patyczkiem, który lekarz później wsadził do probówki i musiałam zanieśc to do laboratorium w przychodni w której byłam u lekarza, bezbolesne:) Dziewczyny starajcie się nie myśleć i nie czytać tyle, bo to działa na naszą wyobraźnię i niepotrzebny strach z tego wychodzi. Na pewno będzie wszystko dobrze:) ja wiem, ze tak ciężko nie myśleć o pewnych rzeczach, ale musicie starać sie myślec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
cale szczęście moja ''cipka'' ma sie dobrze a to dla mnie najważniejsze i dziewczyny przestańmy byc takie zdewociale... w koncu chyba jesteśmy w ciąży a wiadomo ze dziecko nie zrobiło sie przez samozapłodnienie hehehe jesli Was urazila moja "cipka" to juz wiecej nie napisze ale dodam tez ze nie ja jedna tak okreslilam, bo wg mnie to nie jest nic wulgarnego ale nie będę tez pisać ze ktoś ma do sprzedania piękne, wspaniale , cudowne ubranka gdy wg mnie sa to stare szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dragoniki napisałaś..... pochwa.... olaboga o zesz Ty grzesznico!!! do kosciola marsz sie wyspowiadac :-) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np mówie na " c*pke" kućka :D:D hihihi no coz :D kazdy ma swoje okreslenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D mnie i tak już żadna spowiedź nie pomoże :D jestem bezbożnica nr 1 ;) najpierw była ciąża, później ślub, później rozwód, teraz druga ciąża i nie ma ślubu;) żaden ksiądz rozgrzeszenia mi nie da;) w końcu dziecko przed ślubem i rozwód to już do nieba mnie nie zechcą;) ale ja zawsze mówiłam, ze grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą;)) Nawet mój 9-letni syn już nie jest na etapie pszczółek czy bułeczki i paróweczki:) zresztą nigdy nie był:) zawsze mówiłam dosadnie nazywając np. siusiak i cipciulka :) tak więc...konkrety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mam pytanie z innej beczki, jesteście bardziej zaawansowane w życiu z mężem, dziećmi, bez garnuszka rodziców;P W tym tygodniu wybieram się na mega zakupy do kuchni, łazienki i w zasadzie wszystkiego, chodzi o wyposażenie kuchni, szafek, lodówki i tych wszystkich fajnych rzeczy i czy doradzicie mi, gdzie się najbradziej opłaca? Bo w każdym markecie są różne ceny, a nie chcę całego dnia spędzić w marketach:/ Wybaczcie, że wogóle nie na tematy, ale mam nadzieję, że nie będziecie złe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dragoniki- ja Cie rozgrzeszam moja droga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby komuś było malo to sama jestem w grzechu zrodzona, bo moja mama tez była po rozwodzie (pierwsze małżenstwo 1 siostra) jak zaczęła spotykac się z moim tatą, bzyknęli się po jakimś czasie i wyszłam ja a dopiero jak miałam dwa latka ślub wzięli:) więc w grzechu powstałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja pamiętam swoje pierwsze zakupy na mieszkanie (bez rodziców), poszło duuuużo kasy:) Nie ma złotego sklepu:) W jednym jest droższa chemia, a w drugi spożywka, zaś w trzecim coś jeszcze. Albo robisz zakupy część tu a część gdzie indziej albo na jedno Cię wychodzi:) tak przynajmniej mi się wydaje, jak łażę po sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianka i malutka - poród cc to nic strasznego - miałam juz jedną cc i teraz też będę miała.Trochę pobolało ale było ok i juz po tygodniu zapomniałam że miałam cc. Ponoć organizm młodszy szybciej do siebie dochodzi a widzę że wy młodsze odemnie, ja miałam wtedy 32 lata i było ok :) i teraz sobie nie wyobrażam inaczej urodzic :) Także bądźcie dobrej myśli :) karolina - masz fankę :):) bo co nie napiszesz to zawsze jest zle :):) tylko jak dla kogoś nie podoba sie twoja pisownia to niech pisze pod nickiem czarnym a nie pod pomarańczowym. ja np na cipkę mówię - gabrysia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata--->my jak urządzaliśmy mieszkanie do np sprzęt do łazienki i kuchni zamawailiśmy w sklepie internetowym neo24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocy wszystkim:) Ja już mam dość przez katar na dziś:) maść majerankowa pod nos i lulu;) Dobranoc;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dragoniki- zostałaś wybrana przeze mnie i mianowana grzesznica nr1 ja ide sie wykapac i uwaga!!!(dla wrażliwych lepiej nie czytać) będę tez myc dupkę i cipkę oraz cycuszki a pozniej pobaraszkuje troszke z moim mezusiem hehehe dobra koniec tych glupot na dzisiaj do usłyszenia, to pisalam ja Karolina2 ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata- w ikea sa fajne rzeczy do domku i tam są często jakieś fajne rzeczy i promocyjne ceny tylko nie wiem czy masz blisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata w ikei są bardzo fajne rzeczy do kuchni, ale osobiście połaził bym po sklepach żeby sobie wszystko w głowie poukładać co gdzie ma stać i zamówiła bym wszystko w sklepach internetowych- jest dożo taniej niż w normalnych. Nie bałam się cesarki, ale teraz wiem że przy łożysku przodującym jest więcej powikłań które są bardzo groźne. Głupia jestem że się naczytałam. Ja tez bym z chęcią z mężem pobaraszkowała, ale mamy szlaban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia-mama
Hej Dziewczyny . Jestem mamą z kwietnia ubiegłego roku . Mam do sprzedania mega pakę ubranek małej od 0 do 6 m-cy , cena do uzgodnienia . Ciuszki niezniszczone , firm takich jak HM , SMYK , COCODRILLO ,51015 . Mam jeszcze kołyskę Simple oraz wózek różowy BebeConfort . Jeśli ktoraś jest chętna ,to proszę pisac na adres majowemamy@o2.pl Pozdrawiam i szybkich , bezbolesnych rozwiązań życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, dzięki dziewczynki, jednak mnie szał jeżdzenia nie ominie:/ no ale trudno jeść i mieszkać trzeba;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×