Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

dziewczynki a co jakby z tabelki usunac dziewczyy ktore nie uczestnicza w forum ?? zrobi sie wiekszy porzadek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi cosi
do sprzedania loola maxi cosi+ gondola. Wózek kupiony pod koniec 08.2011, prawie nie uzywany( Mialam 2 inne), stan idealny. zainteresowanym zdjecia wysle na maila.pzdr. petra1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się kiedyś dopisywałam,ale widzę że mnie nie ma więc uaktualniam Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?.. ......Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy M4DZ1A....................28........ 06.04....M......Adam...........1......Kraków Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno Brinka.............19.........11.04.....K.....Julia(?)... .1....ok suwałk beata.sr.....24l.....11.04.....M.....Dominik.....1.....J aworzno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ Kafka28....................29........14.04.....M......Dan ielek......1........ Niemcy martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica agaf.........................26.........18.04.....M...... Kubuś.........1.........Reszów Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku malutkaa28...............28..........22.04.....K......Klara........1.......Gdańsk kika1603...................35..........25.04.....M.....Da wid .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa Ulla22..........................29.........27.04...... M........Adas......1.........Krakow li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....M...... Mateuszek...........1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?.. ......Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno Brinka.............19.........11.04.....K.....Julia(?)... .1....ok suwałk beata.sr.....24l.....11.04.....M.....Dominik.....1.....J aworzno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica agaf.........................26.........18.04.....M...... Kubuś.........1.........Reszów Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....Da wid .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa Ulla22..........................29.........27.04...... M........Adas......1.........Krakow li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....?...... .?.............1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2....... Florentyna Anna...42...08.04........M.........Orest........ok Suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:))) Dwa dni znów mnie nie było i zanim nadrobiłam to 2 h zleciały:)) Różyczka na Kamińskiego jest ten gaz rozweselający, ja tam będę rodziła i tam mój gin przyjmuje, ale uprzedził mnie, ze nie na każdą rodzącą ten gaz działa, więc podadzą mi go na zawołanie, ale mam się nie nastawiać:) A Ty chcesz też na Kamieńskiego rodzic? :) Indianka pytałaś o karmienie dzidzi po porodzie gdybyś Ty nie mogła, mi synka faszerowali glukozą, ale to trwało pół dnia, nie wiem jak to jest gdy dłużej trzeba. Jeśli chodzi o jedzonko po porodzie to ja jadłam prawie wszystko, ale najbardziej uczulogenny jest seler (!), czekolada i truskawki, cytrusy i owoce z dużymi pestkami typu śliwki:) No i nie można raczej jeść potraw, które powodują wzdęcia (czyli tam gdzie fasola, groch, kapusta itp.), bo u dzidzi będzie kolka:/ Ja od dwóch dni czuję sie masakrycznie. Jestem strasznie zmęczona. W środę miałam sprawę w sądzie, właśnie o zabezpieczenie alimentów na nienarodzone dziecko i kolejny sukces, bo sprawa wygrana! :D Więc Florentyno, bez urazy, ale zamiast użalać się nad sobą to wzięłabyś d... w troki i poszła załatwić co trzeba! A ja oferowałam pomoc, Ty dalej swoje. Zamiast walczyć o lepszy byt dla siebie i dzidzi to Ty wolisz użalać się nad swoim losem:( Nie rozumiem Cię... Ja sama wywalczyłam alimenty na synka 500 zł, gdy mój były mąż był na zasiłku dla bezrobotnych i dostawał z PUP 480 zł, a teraz mam 700 zł. Po sądzie oczywiście załatwiałam resztę spraw i (aż nie mogę uwierzyć) od wczoraj mam zakwasy:/ Boli mnie wszystko i nie mogę sie ruszać, nawet ciepła kąpiel nic nie pomogła:( A jeszcze wczoraj były w Carrefour (była jednodniowa promocja)po chusteczki Pampers 6 op. w cenie 19,99, więc przyniosłam do domu 2 komplety i mam zapas na jakiś miesiąc (chyba:) ) I wydaje mi się, ze brzuch mi opadł trochę.. wizytę mam w poniedziałek a na wynikach moczu wyszła mi obecność kryształków, ale dzwoniłam do lekarza i powiedział, ze mam sie nie przejmować:) Do porodu zostało mi... 25 dni, wg OM czyli do 3 kwietnia..ciekawe.. Ja jestem gotowa na dzidzię:D IZAMAMA GRATULACJE:) Najważniejsze, ze synek zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym też mieć możliwość wrzucenia i obejrzenia zdjęć ,chociaż w tych sprawach poruszam się jak słoń w magazynie z porcelaną :-( mój e-mail florentynka2 małpa op.pl Jak mnie przyjmiecie będzie miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu się boję........to złośliwy człowiek,jak zostanie tym ojcem to czuję,że będę miała wieczne z nim kłopoty,będzie robił wszystko na złość,nie będę mogła zrobić niczego bez jego zgody.......on jest oficerem dość wysoko postawionym ........dlatego zastanawiam się czy nie lepiej gówna nie trącać.Zawsze prawda jest po stronie tego kto ma pieniądze....Pewnie powiesz Dragoniki,że ze mnie tchórz....a ja po prostu chcę mieć spokój dla siebie i dziecka. Gratulacje dla pierwszej mamusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski co to za badanie HBS I WRS ?? bo u mnie w szpitalu podobno trzeba miec wynik z 32tc a ja jestem w 35tc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby do kwietnia
Florentyna, nie rób tego, nie daj się zastraszyć, dzięki takim jak Ty te łachudry żyją spokojnie, cieszą się życiem nie ponosząc konsekwencji on jest wolny? Jak cukrzyca,? pod kontrolą? zdarzają Ci się wyższe cukry? mnie już nudzi moje menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna, Ja sie na tym nie znam, wiec moze niech Dragoniki sie wypowie, ale moja kolezanka byla w podobnej sytuacji i wywalczyla alimenty (dosc wysokie) a dziecko nosi jej nazwisko a ojciec (mimo ze musi placic alimenty) jest pozbawiony praw. Moja kolezank wystapila o pozbawienie go tych praw. Ekspertem nie jestem ale wychodzi na to ze mozna nie miec praw a alimenty trzeba placic. Wiem jeszcze ze mozesz wystapic o zwrot czesci kosztow utrzymania w czasie ciazy i wyprawke dla dziecka. Wtedy wyplaca ci pienizaki wstecz. Musisz miec jednak na wszytko rachunki/faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?.. ......Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy M4DZ1A....................28........ 06.04....M......Adam...........1......Kraków Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin Florentyna Anna...........42........08.04........M.........Orest........ok Suwałk alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno Brinka.............19.........11.04.....K.....Julia(?)... .1....ok suwałk beata.sr.....24l.....11.04.....M.....Dominik.....1.....J aworzno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ Kafka28....................29........14.04.....M......Danielek......1........ Niemcy martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica agaf.........................26.........18.04.....M...... Kubuś.........1.........Reszów Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań różyczka .................83..........20.04.....M.... .Szymon...1.......Wrocław uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku malutkaa28...............28..........22.04.....K......Kla ra........1.......Gdańsk kika1603...................35..........25.04.....M.....Da wid .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....M...... Mateuszek...........1......USA/Szczecin Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2....... MAMUSIE Nick............., Data porodu..., Waga..., Wzrost...,Imię dziecka , Miejscowość Dziewczyny starajcie się kopiować ostatnią tabelkę bo później niechcąco się okazuje że ta która się dopisała wcześniej zostaje znowu wykreślona bo następna dziewczyna nie skopiowała ostatniej tabelki. Postarałam się to ułożyć i na razie wyrzuciłam z listy Karoline i Ulle 22 bo te dwie dziewczyny na pewno się nie udzielają na forum a co do reszty t nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki Tak chce, wynajęłam jednak tam położną żeby czuć się bezpieczniej. Zwiedziłam porodówkę i teraz czekam. Właśnie tam potrzebują badanie na paciorkowca gbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna uważam ta samo jak dziewczyny. Powinnaś h... przycisnąć złożyć pozew o alimenty i jednocześnie o pozbawienie go praw rodzicielskich. Skoro jest wysoko postawionym oficerem to nie będzie ryzykował, że w razie nie płacenia alimentów dostanie wyrok bo na to to raczej będąc wojskowym nie może sobie pozwolić. A jeszcze jedno pamiętaj, że nie robisz tego dla siebie ale dla dziecka bo to właśnie dziecku później będziesz musiała odmawiać wielu rzeczy z powodu braku pieniędzy jak teraz uniesiesz się dumą albo dasz zastraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mało udzielam, ale czytam, was codziennie. To mnie nie wykreślajcie :P Ciekawi mnie co tam słychać u Indianki bo miała chyba być wczoraj w Lubinie u lekarza. To Indianko jak możesz daj mi namiary do położnej i do tego lekarza jak jest w porządku mój adres oliwka.33@interia.pl. Mam nadzieje , że wizyta była udana? mnie coś dzisiaj boli głowa mam mroczki w oczach:( Jecie mleko w proszku? To mój ostatnio przysmak. Zwykłego mleka się nie napije. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?.. ......Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Bronka w kropki.........32........04.04......M.....Adrian......1..... Szkocja Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy M4DZ1A....................28........ 06.04....M......Adam...........1......Kraków Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin Florentyna Anna...........42........08.04........M.........Orest....... .ok Suwałk alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno Brinka.............19.........11.04.....K.....Julia(?)... .1....ok suwałk beata.sr.....24l.....11.04.....M.....Dominik.....1.....J aworzno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ Kafka28....................29........14.04.....M......Dan ielek......1........ Niemcy martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica agaf.........................26.........18.04.....M...... Kubuś.........1.........Reszów Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań różyczka .................83..........20.04.....M.... .Szymon...1.......Wrocław uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku malutkaa28...............28..........22.04.....K......Kla ra........1.......Gdańsk kika1603...................35..........25.04.....M.....Da wid .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....M...... Mateuszek...........1......USA/Szczecin Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2....... MAMUSIE Nick............., Data porodu..., Waga..., Wzrost...,Imię dziecka , Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby do kwietnia- Tak jest wolny.Sam wychowuje swoje dzieci,byłą żonę pozbawił praw rodzicielskich,zasądził alimenty,a,że kobieta nie miała z czego płacić więc wsadził ją do więzienia.Ona stara się o kontakt z dziećmi ale jej to uniemożliwił.Zniszczył ją.Dowiedziałam się o tym jak już byłam w ciąży. A dieta no cóż też mam jej dosyć............ Wczoraj tak mi się zachciało budyniu,że ugotowałam i sama zjadłam,potem dopadła mnie za karę mega zgaga ;-) Poza tym już tydzień nie mogę wyprodukować nic w toalecie,wielki wytrzeszcz oczu,ból brzucha i nic....przepraszam,że o tym piszę.....dzisiaj kupiłam czopki glicerynowe i dalej cisza.....jem surowe warzywa,piję zieloną herbatę,pilnuję diety (zdarza mi się czasami zachowanie takie jak z budyniem-bardzo rzadko ale jednak). Pocieszające jest to ,że poród coraz bliżej........chociaż się boję .....mam jednak nadzieję,że wszystko będzie ok i Orest urodzi się zdrowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) również uaktualniam tabelkę Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?.. ......Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Bronka w kropki.........32........04.04......M.....Adrian......1..... Szkocja Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy M4DZ1A....................28........ 06.04....M......Adam...........1......Kraków Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin Florentyna Anna...........42........08.04........M.........Orest....... .ok Suwałk alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno Brinka.............19.........11.04.....K.....Julia(?)... .1....ok suwałk beata.sr.....24l.....11.04.....M.....Dominik.....1.....J aworzno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ Kafka28....................29........14.04.....M......Dan ielek......1........ Niemcy martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica agaf.........................26.........18.04.....M...... Kubuś.........1.........Reszów Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań różyczka .................83..........20.04.....M.... .Szymon...1.......Wrocław uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku malutkaa28...............28..........22.04.....K......Kla ra........1.......Gdańsk gwens......................24............24.04......K.........Zuza............1..................Śląsk kika1603...................35..........25.04.....M.....Da wid .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....M...... Mateuszek...........1......USA/Szczecin Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2....... MAMUSIE Nick............., Data porodu..., Waga..., Wzrost...,Imię dziecka , Miejscowość IZAMAMA -->GRATULACJE dla 1 mamusi :) Bronka w kropki --> właśnie czytałam wczoraj na ten temat w książce "W oczekiwaniu na dziecko" - którą kiedyś kiedyś któraś z Was mi poleciła :) faktycznie wcześniej nie słyszałam nic na ten temat, zresztą moja gin też nic nie wspomniała także nie będę zawracać sobie głowy :D dziś mam nie najlepszy dzień, dziwnie się czuję, jakaś osłabiona jestem i ból głowy mi doskwiera :/ co do "ulubionej zabawki" tak się złożyło, że oglądałam wczoraj "Panią Gadżet" na tvn style :D i było właśnie na temat gadżetów dla noworodków min "pierwszych przytulanek" chodziło im o coś w stylu "kocyka z metkami", faktycznie fajna rzecz, mój siostrzeniec z tego co pamiętam był zainteresowany każdą metką.. ale cena za taką zabawkę dość wysoka.. może spróbuję sama uszyć :D poniżej link "o co mi chodzi" :D http://allegro.pl/hit-snoozebaby-kocyk-przytulanka-z-metkami-metki-i2181676431.html tymczasem zmykam i wszystkie Was gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby do kwietnia
Jejku Florka czy można tak nie znać człowieka? Rozumiem ze za sprawą wpływów pozbawił ją praw rodzicielskich, a nie prawdziwych przesłanek. Boisz się go? Nie mogę znaleźć Twoich pierwszych wpisów, gdzieś czytałam ,że straciłaś pracę? Ale w jaki sposób? Ja się załamuję czasami o bzdurę, ale jak czytam o Twoich przeciwnościach, to jestem wściekła na siebie, że jestem taka słaba. Tez zjadłam ostatnio budyń i zaraz 156 po 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna wszystko jest do zrobienia:) To że nie masz pieniążków to nie oznacza, ze ma odebrać Ci dziecko. Tym bardziej, ze masz już córki w takim wieku, ze są w stanie potwierdzić jaką mamą jesteś i w jaki sposób on Cię potraktował. Mieszkamy daleko od siebie, więc nie jestem w stanie zostać Twoim pełnomocnikiem, ale możesz sobie wziąć reprezentanta z urzędu, ew. poszukaj w najbliższym mieście Centrum Obrony Praw Kobiet. Tam Cię pokierują co i jak. Udzielą Ci porady prawnej jak i psychologicznej:) Nie musze chyba pisać, że dziewczyny mają racje - nie daj się! Tym bardziej, że Twoje wiadomości o tamtej kobiecie nie do końca mogą być prawdziwe. Kij ma zawsze dwa końce. Dziecko po urodzeniu będzie nosić nazwisko takie jak Ty zechcesz i on nie będzie miał nic do gadania (kiedys było tak, że żeby ojciec płacił alimenty dziecko musiało mieć jego nazwisko, to już przeszłość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku..a tyle się napisałam i nie przesłało całego tekstu... :( W każdym bądź razie musisz walczyć! Zbieraj faktury i rachunki imienne na siebie, nie paragony, bo sady nie przyjmują. Skseruj sobie kartę ciąży, bo to też dowód. Nie kasuj żadnego smsa od niego. Sama wyslij czy pomoże Ci i będzie łozyć na dzidzi, czy pomoże Ci w wyprawce itd i zachowaj swoje smsy do niego jak i te co dostaniesz z powrotem. To bardzo wazny dowód. Nie patrz na jego przeszłość a patrz na waszą (Twoją i dzidzi przyszłość). Z ograniczeniem praw mozesz poczekać do urodzenia dzidzi, bo jeśli on nie wykaże zainteresowania to wtedy zdobędziesz kolejny dowód. I nie strasz go, nawet go nie informuj o tym, że zamierzasz coś działać. Niech uważa Cię za kolejną bezsilną kobiete a w swoim czasie pokażesz mu różki;) Różyczka mi lekarz odradził położną, może dlatego że jest tam lekarzem i jak zobaczą, że on mi prowadził ciążę to już będzie plusem dla mnie, ale nie mam co do tego pewności;) GBS robi sie ok. 36 tc, ja miałam robione wczesniej ze względu na obfity śluz (34tc) i mi wyszło ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Florentyna i jeszcze jedno:) Nie uważam wcale że jesteś tchórzem:) Wiem, że nieznajomość prawa szkodzi nam samym, ale jak chcesz to ile mogę tyle na odległość Ci pomogę. Chodzi bardziej o to, żebyś energię z użalania się zamieniła na działanie, bo załamując ręce nie zyskasz nic a wręcz stracisz. Musisz dać radę i skoro wychowujesz dwie nastoletnie Córki to na pewno jesteś silną kobietą;) Ja w to wierzę i myślę, że większa część z nas na tym forum wierzy, że sobie dasz radę;) Moja zasada jest prosta - lepiej zrobić i żałować niż żałować, że się nie spróbowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka a powiedz mi jak wrażenia z odwiedzin na porodówce? Bo ja się chyba już nie wybiorę... Ponoć piłki są na każdej sali i prysznic można wziąć bez problemu a i łóżka ponoć też extra, prawda to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby do kwietnia:-) umowy o pracę na czas okreslony miałam trzy-każda na dwa lata-akurat jak trzecią byłam powinna dostać na czas nieokreślony to ze względu na "kryzys" zmieniono prawo i wprowadzono możliwość podpisywania umów na czas określony w nieskończoność.Teraz to się zmieniło.Moja umowa wygasa ostatniego lipca i szef powiedział,że mnie nie zatrudni z powrotem bo korzystniej będzie mu wziąć kogoś nowego z biura pracy i dostać na niego kasę.Powiedział,ze może za rok zatrudni mnie na umowę -zlecenie.....:-( Dragoniki bardzo dziękuję Ci za zaangażowanie,myślę,że skorzystam z Twojej pomocy..przynajmniej wiem co ,gdzie i do kogo pójść,ale poczekam na rozwiązanie.Teraz mam prawie non stop koniodoła, może jak urodzę ,trawa zacznie rosnąć to nabiorę sił do walki z tym panem.Jak będzie już Orest na świecie będę silniejsza.Za tydzień w poniedziałek mam wizytę u gina,może pójdę pod nóż.To będzie 38 tydzień ciąży. W ogóle dziękuję wszystkim za dobre słowa.Naprawdę dużo mi to daje,nie czuję się jak robinson na bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby do kwietnia
Florentyno mam tak samo umowa kończyła się w grudniu, ta miała być na czas nieokreślony i znowu na dwa lata, ale to i tak dobrze, bo myślałam ,że przedłużą mi tylko obowiązkowo do rozwiązania No właśnie, pisząc o pracy przypomniałam sobie ,że dziś wypłaty , a u mnie pierwsza wypłata na zwolnieniu, właśnie na koniec umowy zapłacili mi za zaległy urlop kwotę 1000zł, co mi podwyższyło średnią z ostatnich trzech miesięcy o 300 do wypłaty , ale mi się fartnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Florentyna
Czesc Kochanachce Cie ustrzec przed zaparciami nie dosc ze caly Twoj uklad i organizm sie truje bo ze tak powiem tydzien czasu to gnije w Tobie to jeszcze przed samym porodem mozesz dostac hemoroidow a to jest juz bardzo nie przyjemne uciazkiwe i bolesne a przy porodzie moga jeszcze wieksze wyjsc wiem co pisze bo to mialam i od produ minal juz rok a one wracaja wlasnie przez zaparcia, Teraz Dobra rada: ZJEDZ DZIS 4 KIWI, kup kefir i to pomoze szybciutko, trzymaj sie kochana bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja jestem po okropnej nocy... nie dosc ze spac nie moglam ogolnie to jeszcze miedzy 3 a 4 rano mialam skurcze dosc bolesne. pierwszy raz mi sie to zdarzylo wiec stwierdzilam ze chyba na wszelki wypadek sie spakuje do szpitala bo moze malenstwo chce nas wczesniej odwiedzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie noc znosna za to od rana mam dola i wszystko mnie wkurza musze wybrac sie na wieksze zakupy do apteki a jaos ciagle brak kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No u mnie też okropna noc :( Nie dość, że dokuczają mi skurcze i ból kręgosłupa to jeszcze młody strasznie w nocy płakał i nie dawał spać a o 6 już mnie mąż obudził :( Więc teraz siedzę i ledwo na oczy patrze, masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki Sale porodowe są bardzo fajne wszystkie 4 do porodów rodzinnych. W każdej jest łazienka z prysznicem. Wiec wygląda naprawdę w porządku. Jak ja byłam to akurat trzy były wolne wiec było spokojnie :-). Piłki są dostępne no i ten gaz. Znieczulenie zzo jest ale mi odradzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Ja tez miałam ciężki wieczór i noc. Bolał mnie brzuch miałam jakieś skurcze, ale to było chyba od żołądka i jelit. Mam nadzieje, że poznam te właściwe skurcze. Dzidzia też mi w brzuchu wariowała coś mnie kuło. Też się muszę spakować. Ale teraz idę sobie jeszcze pospać bo jestem skołowana. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×