Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Iwonka- bo co dla dzidzi brakuje to ono zabiera od ciebie dla siebie, I nie jest powiedziane że jak ty masz słabe wyniki maluszek będzie mieć anemię , Po prostu maluszek wszystko wziął dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam że mi nie urosły ale co do kupowania to okazało się że mam duże D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita dzięki za odpowiedź :). Czyli jak zaprzestanie się karmić to powróci się do swojego dawnego rozmiaru? Też myślałam, że cyce nie mogą tak urosnąć o nie wiadomo ile i tak bez przymierzanie kupiłam 6 niepotrzebnych za małych staników, chociaż jeden od drugiego jest większy..w końcu poszłam do sklepu i zwyczajnie zaczęłam je przymierzać i tu taka mina bo jak dla mnie to wielki starsznie ten C ale chyba już muszę zainwestować w D...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam staniki na eBayu ale tylko dla tego, że najpierw przymierzałam w sklepie i nie wiedziałam, który wybrać a potem znalazłam takie same w necie nowiutkie z M&S za 1/3 ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - Przez żelazo zęby Ci nie polecą .;) No chyba, że byś te tabletki gryzła a nie połykała.;) Ja miałam przed ciążą anemie i to zaawansowaną bardzo mama się bała że jakiejs białaczki dostanę ale sie wyleczyłam .;) Moja mama właśnie przez gryzienie żelaza w wieku 14lat miała juz protezkę poleciały jej chyba 2 zeby o ile dobrze pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka- mogą powrócić to rozmiaru sprzed ciąży i mogą być jędrne i fajne :) mogą być mniejsze jak przed ciąża :( ( niestety i tak bywa ) i mogą byc większe jak przed ciążą :) Czas pokaże :) Moja koleżanka podczas karmienia karmiła tylko jedna piersią i tą pierś miała większą, przestała karmić - piersi się wyrównały u niej , a u drugiej która tak samo karmiła - nadal jest różnica ze widać gołym okiem ze ma jedną dużo mniejszą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cala ciaze biore podwojna dawke zelaza bo mam anemie. Poza tym jem tonami krede szkolna , lekarze mowia ze to wlasnie przez anemie mam taka ochote to jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam tak ciekawostki w necie i w 37tc moze zaczac dokuczac rwa kulszowa a mnie wlasnei tak boli masakra oj ine my musimy wycierpiec a jeszcze ludzie Ci powiedza ze ciaza to nie choroba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia- ponoc bardzo czeste spotykane u kobiet w ciazy :) lekarze sie nawet nie dziwią :) moja mama tez w ciazy krede jadla tonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- smacznego :) ale ja to chyba bym nie zjadła :) Przeczytałam co napisała Nastusiello i pomyślałam żę jeszcze daleko do tego tygodnia :) ale teraz weszłam na kalendarz ciąży i obliczyłam w którym jestem tyg i już mi leci 37 tydz- boże jak już blisko :) a myślałam że jeszcze hej hej :) TAk se teraz pomyślałam że może spakuje torbę do szpitala żeby chociaż to było gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które mają konflikt krwi > właśnie się dowiedziałam, ze podczas karmienia piersią dzidzi może dostać żółtaczkę wtedy. Koleżanka była u mnie przed chwilą i miała takie coś. Ale jest i rada..trzeba odstawić dzidzię na 2-3 dni od piersi, podawać mm i ponoć powinno wszystko wrócić do normy:) Tak dla Waszej wiadomości:) Żebyście się nie przestraszyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki pierwsze slysze ale moze faktycznie cos w tym jest anita a ty nie spakowana jeszcze ?? ja to mam juz to z glowy tylko musze kupic jeszcze ten zestaw dla mojego do rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo ja też nie wiedziałam, tym bardziej, ze nie mam konfliktu, ale ponoć mleko matki daje jakieś przeciwciała czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie, więc nie będę czarować) i dzidzi moze dostać żółtaczki. Piszę, bo dla niektórych może to być ważna informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wiedzy nigdy za malo po to tu jestesmy zeby sie uswiadamiac :) ale kurcze zeby przez mleko cos szlo a nie przez krew :/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuuuj, jeść krede. Jeszcze tego nie słyszałam :D Jest tak pięknie na dworze, a ja siedze jak ten czub w domu, bo położna nawet mi mówiła, że mam leżeć... bo jeszcze dziecko moze posiedzieć w brzuszku, lepiej nie przesadzać. W sumie 36 tc, to nie jest jeszcze tak super. Jak minie 37 to można już być spokojnym. Ja miałam rozmiar 75B a teraz mam 80C, więc nie za duży, ale jednak wole chodzić bez stanika :P Leci Wam siarka? bo mi ostatnio miesiąc temu.. a tak to cisza...nie wiem, oby nie było, że nie bede miała pokarmu później bo chyba się zapłacze. Lola > a ty nie miałaś jakoś na 20 kwietnia termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to jest jak Ci ludzie głupot nagadają..ja się nastawiam na stratę zębów już hehehe :). DZięki za odpowiedź :). Tak teraz czytam jakieś tematy o zrzucaniu kilogramów, walce z rozstępami, dietach itp. Dopadają mnie takie myśli czy to wgl będzie dla mnie ważne jak Jula będzie już ze mną? Mogliby wymyślić skuteczny krem na pozbycie się rozstępów i skuteczne kremy czy tabletki na schdnięcie, od razu ludziom by się łatwiej żyło :). A Nam juz tak niewiele zostało do porodów, ciekawe kiedy temat zmieni się w walkę z kilogramami i rozstępami :) Hahhahaha :). Ja to już się doczekać nie mogę, ale z drugiej strony mam tyle obaw, jak ja sobie poradzę z tym wszystkim..egzaminy, ślub, potem szkoła normalnie..dopadło mnie jakies paskudztwo zamartwiania się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, co słysze o tym konflikcie i karmieniu piersią. Moja kuzynka też ma konflikt i karmiła piersią, dzidzia nie miała żadnej żółtaczki. Gdzie przeciwciał nie stwierdza się, tak wyszło mi na wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od czasu do czasu leci ale tylko z jednej piersi.. Kredę jeść? Też pierwsze słyszę i jakos za smacznie to nie brzmi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiello- nie jestem jeszcze spakowana, wszystko już mam kupione i poprane ( szlafrok i piżamy) ale to wszystko gdzieś leży , a tak jak pisałam myślałam że jeszcze dla mnie daleko a tak naprawdę to już tylko (bez tego tyg) 3 tyg a wiadomo że idę wcześniej pod nóż . Do mnie to jeszcze nie dociera że niedługo rodzę :) dużo czasu zajmuje mi Hania może dlatego tak jest, ze nie mam czasu myśleć że to już Jak wczoraj była u mnie koleżanka i mówię jej że mi ciężko a ona na to że mam prawo bo to już koniec , a ja myślę -jaki koniec jeszcze czasu ze hej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez mleko? Tez dziwne, pierwszy raz słyszę..no ale ja nie mam konfliktu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia - mi nie leci i nie leciała, a jak była z Hanią w ciąży też mi wcale nie leciała a miałam pokarm i po cc . Nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka- atak dużo przytyłaś że się martwisz kg, jeżeli do 15 kg to norma . ja mam 11-12 kg na plusie w tym woda którą widzę na nogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj byłam na badaniach razem z młodym i powiem wam, że był taki dzielny, że nawet się nie skrzywił podczas pobierania krwi :) A ja mam wyniki do odbioru jutro, no a w środę na wizytę. Co do kredy to też bym nie zjadła, jakoś nawet mi to nie przyszło do głowy :D A odnośnie mleka to faktycznie dziecko przez mleko matki może mieć różne problemy. Mój synek nie dość, że miał bardzo silną żółtaczkę i musiałam mu podawać leki na zbicie bilirubiny to jeszcze do tego dostawał ode mnie za dużo hormonów żeńskich i na jednym sutku zrobiła mu się rana i zaczęła schodzić skóra, musiałam mu robić opatrunki z kwaśnej wody ale biedny też się przez to wycierpiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będzie już 14 kg na plusie.. Może nie do końca jest tak, że ja się martwię, bo pewnie przy małej to mnie to nieznacząco będzie obchodziło tylko takie różne myśli mi głowę zaprzątają, chyba nie mam się już czym martwić, więc sobie wymyślam..ale rozstępy to mam mega a chciałabym chodzić na basen czy na plażę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita Ty rodzisz już po raz drugi, powiedz czy takie rzeczy były dla Ciebie ważne jak byłaś w ciąży z Hanią a później po porodzie? CZy wgl sie o tym myśli? MOże ja się tak zamartwiam bo to mój pierwszy poród, jestem 19-latką i chciałabym być atrakcyjna jeszcze? JA już sama nie wiem..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×