Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

hihi chyba mnie zle zrozumialyscie :) chcemy jeszcze jednego dzieciaczka ale jesli chodzi o ciaze to moze za rok :) a o to ze moglabym juz byc w ciazy to napisalam dlatego ze ktoras powiedziala ze moze "strach przed ciaza odbiera ochote na sex" i chcialam powiedziec ze u mnie to nie strach obniza libido :):):) u nas zabki juz na dniach. :) wczoraj mu nawet krewka z dziasla poszla :) i ma dolne dziasla w miejscu jedynek jak dwie gory mount everest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile mi zostalo po ciazy raczej nie duzo chyba ze 2 kg bo teraz waze 54, ale ja nie odmawiam sobie az tak bardzo wszystkiego mimo iz karmie piersia odkad odstawilam mm mala przestAL ulewac wiec juz jej nie daje wczoraj obudzila sie i darla sie tak strasznie nie wiem czemu, tak jakby sie czegos przestraszyla ale czy to mozliwe....???? a co do przeprosin nie obrazilam zadnej z was tylko te co pisaly na pomaranczowo obrazajac mnie wiec nie wiem o co wam chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wam to potrzebne do szczescia to przepraszam te ktore urazilam (te ktore pisaly na pomaranczowo i mnie obrazaly) i inne normalne tez. wystarczy? ze napisac duzymi? PRZEPRASZAM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko- może przez te przeprosiny inaczej będziesz traktowana. A te pomarańczówki to na pewno nie my a jakieś inne osoby które siedzą i lubią tutaj wbić szpila żeby atmosfera była nieprzyjemna, Nie tylko ty byłaś atakowana , wiele wiele dziewczyn jak i ja , nie zwracaj uwagi na nie, a będzie ok. jesteś taką osoba co myśli i powie , także niektóre uwagi zachowaj sobie i nikt nie będzie Ciebie tutaj obrażał, Uleczka- to był żarcik :) Mój wczoraj zjadł trochę marchewki i już wczoraj ona znalazła się w pampersie , dzisiaj tez ale jedzenie idzie nie tak sprawnie , ale z dnia na dzień mam nadzieje że będzie lepiej. Iwonka- wrzuć swoje zdjęcia ze ślubu, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama33
Twierdzisz, że nie obraziłaś żadnej z nich? A na forum majowym to co9? To było takie gadanie by wkupić się w łaski majówek? Przytaczanie fragmentów postów dziewczyn to nie jest obrażanie? Pisanie, że są nawiedzone i nienormalne to nie jest obrażanie? Chyba masz dziwny pogląd na te sprawy! Po za tym Twoje przeprosiny są stuczne. Piszesz tak jakbyś nie chciała tego mówić bo twierdzisz, że nic złego nie zrobiłaś, głęboko się mylisz. Ja nadal bym Twoje posty ignorowała. Po za tym jeśli chciałaś poruszyć temat seksu, lodów, minetek itp rzeczy czy pośmiać się z dowcipów, rozluźnić atmosferę to można było to zrobić. Nie trzeba było walić z grubej rury, swędzi mnie cipka czy coś mnie ciagnie w niej. Tylko było zacząć, że chcesz rozluźnić atmosferę przed porodem. Wierzę, że wiele dziewczyn chetnie by pożartowało nawet opowiadając o swoich łóżkowych przygodachtylko trzeba było to zrobić kulturalnie. Żaliłaś się na gadanie o pieluchach..a o czym chciałaś rozmawiać z kobietami spodziewającymi się dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama33
oczywiscie to wyzej do Karoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama33
Powiem Ci Karolino, że na pewno fajna z Ciebie babka, szkoda, że tak psujesz swój wizerunek takim zachowaniem jak wcześniej. Hm..a może ciąża Cię trochę zmieniła? Może spokorniałaś.. Oby.. Powodzenia dla Ciebie i Twojej małej Zosi.. Zmień się jeszcze trochę a będzie lepiej, tylko lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama33
Iwonaa19 --> Czy Ty masz 19 lat? Czy tylko taki nick?? Wzięłaś już ślub? Może było poczekać? A jeśli nie jesteście dla siebie stworzeni? Tu któraś chyba CZuprynaa w miesiąc po urodzeniu dziecka rozstała się z mężem a ma 22 lata.. Już za późno ale było pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama33- ludzie mając po 30 lat sie rozchodzą i nie są dojrzali do małżeństwa i rodzicielstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 33 ja nie pisalam o cipce ze mnie swedzi do sexu-tylko w innej sprawie to bylo i nadal uwazam ze wyraz cipka dla kobiety ktorta spodziewa sie dziecka to nic zdroznego i zbreznego dobra nie chce mi sie juz walkowac tematu-juz mi sie znudzilo mam chrzciny za 2 tyg i duzo latanio bo robimy duuze a ubranka jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka w delikatesach cntrum jedna paczka pampersow jest za 39,99 :) w kauflandzie 49,99 :) a w tesco sa 2 paczki za 87zl wiec bardziej sie oplaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka--> oj nie zgodzę się z Tobą bo w Centrum jest mniejsza paczka 70 szt a nie 96. W Kauflandzie chyba promocja się właśnie kończy. A w Rossmanie za 192szt płacisz 96 lub 97 zł (zależy jaki rabat masz na karcie). To daje 50gr za sztukę a taniej się chyba nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam pampersy active baby za 42gr sztuka w realu :) ale to.dlatego że akurat były na promocji 39,99 za 70szt i wykorzystalam jeszcze kupon z paybecka rabat 10 zł za.1000pkt :) więc za paczkę 70szt zaplacilam 29,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Hanka domaga się coraz więcej jedzenia, bo 150ml już jej nie wystarcza. Równo co 3godz chce jeść. Muszę zacząć dawać jej warzywka jakies, bo zaraz 5miesięcy skończy. Coś jakoś u mnie dziwnie, nie wiem, może od okresu, ale po prostu czuj się jakbym byla na statku i kolysała się. Do tego ten wieczny ból nog i pękające naczynka na udach, łydkach i kostkach:/ Nie wiem jak Hanka to zrobiła, ale dziś na spacerze z babcią posikala się, a pampers prawie suchy. Dziewczynie naszej zdarza się i przespać 11godz. w ciągu:D Co do wagi to zaraz po powrocie ze szpitala miałam już tą sprzed ciąży. Teraz zeszły mi jeszcze 3kg. Co do "tych" spraw to rzeczywiście na początku po porodzie po pierwsze nie bylo jak, bo połóg, a potem do mniej więcej 3 miesiąca albo się nie chciało ze zmęczenia albo nadal bolało. Wszystko się zmieniło od kiedy powrócił okres, hormony zaczęły się stabilizować chyba i przyszła taka ochota, że...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Małego kupki są w porządku odkąd nie daję mu nic z marchewką. Teraz jest jedna albo dwie dziennie czyli prawidłowo. Jak już mowa o pampersach to jaki teraz rozmiar noszą wasze pociechy? My jesteśmy nadal na etapie 3 do 9kg mam jeszcze ok 130 pieluch i chyba następne już kupimy 4 . Mały waży ok 7.5 kg, więc już chyba nie będzie sensu zresztą sama nie wiem. Ile wam idzie teraz pieluch na dobę bo mi tak 5-6 z czego 1-2 w nocy, więc o wiele mniej niż na początku po 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas uzywam 2 dada z biedronki, nie wiem ile wazy mala pewnie z 6,5 u nas kupki caly czas luzne i ze 2-3 na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam 3 pampers, ale jeszcze do niedawna 2 bo miałam duży zapas ( jeszcze po Hani zostały :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kornel nosi już 4, bo jest duży jak na czteromiesięcznego niemowlaka, z resztą kogo bym nie spotkała to dziwi się, że on ma 4 miechy, mojej kuzynki córcia skończyła niedawno rok i wazy 10 kg a mój 7,5kg, mierzy 75 cm a mój 70 :) hehe różnica 8 miechów. Kręgosłup juz mi odpada przy noszeniu go;) dzisiaj sie obudził w nocy i gadał sam do siebie z 30 min i zasnął :) Pozdrawiam Was !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy jeszcze 3, ale już następne weźmiemy 4. Mam jeszcze półtorej paczki 3 i nie wiem czy zużyję, bo po co dziecku uciskać dupkę w za malej pieluszce. Nasza w czwartek na ważeniu miała dokładnie 7680g. Nie mierzyliśmy jej teraz, ale w połowie sierpnia było 65cm. Wczoraj kolejny porządek w jej ubrankach zrobiłam, bo nóżki ma długie i potem paluszki kurczy. Dzisiaj 50min próbowałam ją usypiać, w końcu pomyślałam, że to może jednak dziąselka, posmarowałam delikatnie bobodentem i usnęła. Wczoraj poszła spać 22 i pobudka 8.40. my w nocy pieluszek nie zmieniamy, bo mała śpi. Przed każdym karmieniem zmieniam, no i chyba że pomiędzy zobaczę, że już jest pełna. Używamy pampersów active baby, ale jeżeli wiem, że za godzinę będę musiala i tak jej zdjąć, np. bo kąpiel będzie to zakładam dade. Mam też z bambino, bo dostała w prezencie, ale kompletnie mi nie pasują. Dada na pewno od nich lepsza, bo delikatniejsze materiały ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam klopot z tym ubrankiem!!! nie moge sie zdecydowac, na allegro juz szukam i przewaznue na krotki rekawek sa sukieneczki a w 2 polowie wrzesnia ma byc pobobno chlodniej ja chce jakas nie taka strojna , bo to dziecku niewygodnie jest taka znalazlam http://allegro.pl/sukienka-chrzest-tiulowa-wojcik-68-74-stan-idealny-i2615122768.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ty Mamo33 POMYŚL zanim kogoś ocenisz. My od dwóch tygpodni używamy 4 pampers premium care. Od wczoraj Leon kaszle, w nocy doszedł katar, noc nie przespana, mamy stosować nasivin, flegaminę i maść pulmex przed snem, na całe szczescie to nie zapalenie oskrzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy 3 dada, mała waży coś koło 6,5kg. Dzisiaj nocka przespana, pobudka o 7 i potem dopiero o 9:) Czupryna->moja mała jakoś prez dwa pierwsze miesiące miała prawie non stop katar, więc wiem co to znaczy, ale dobrze że to nie zapalenie oskrzeli. Dzisiaj z pracy dostałam list polecony e z dniem 30.09 dziękują mi za współpracę, spodziewałam się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa na czas określony, w tamtym roku dostałam do 30.09.2012. Zaszłam w ciążę i poszłam na zwolnienie po 4 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy 3 i chyba jeszcze długo będziemy bo córcia waży 6100g. Chusteczki tylko Cleanic Kindii różowe, nie dość, że tanie to idealnie małej pasują. Na chusteczki pampers reagowała odparzeniami. Zrobiłam zapas słoiczków korzystając z promocji w Rossmanie - kupiłam 4 słoiki jabłka bobovity a zapłaciłam za 3. Do tego zupka jarzynowa z Gerbera - druga za pół ceny. Kusiło mnie by kupić nowe smaki ale odpuściłam bo za dużo nowości by dziecko miało na raz (wprowadzam gluten i próbuję MM). Malutkaaa---> smutne to, że w pracy Cię tak potraktowali. Niestety to bardzo częsty proceder :( Albo jeszcze lepiej wracasz po macierzyńskim i od razu dostajesz wypowiedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój młody ostatnio marudas jest, możliwe, że to ząbki, bo dzisiaj tez, lezy w wózku, wszystko ok, a tu nagle płacz jak włozył paluszki do buzi. Od 2 dni mi sie budzi w nocy , az dziwne, moze to dalej ten skok rozwojowy, w sumie ma trwać do ok. 19 tyg. Malutka> współczuje z tym wypowiedzeniem. Karolina> a nie lepiej kupić gdzieś u ciebie w miescie? zawsze jest mozliwosc wzięcia do domu , ubrania na małą czy ubranko nie jest za duze, lub za małe. hm? A z tym katarem, to też nie ciekawie, ale ja widać pogoda zmienna jest, przedwczoraj było ok 17 st a dzisiaj jest ponad 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu wlasnie tez tak pomyslalam nie bede na allegro kupowala a pozatym chce na dlugi rekaw sukienke dziewczyny a czy to nie jest tak, ze nie wolno im zwolnic z pracy??? ja tam sie w to nie zaglebialam ale chetnie poslucham jak mnie ktos oswieci ja mam umowe na czas nieokreslony, macierzynski mam do 13 pazdziernika i jeszcze potem urlop z tego roku akurat a pozniej ide na wychowawczy a po zimie w marcu-kwietniu wracam do pracy-moje pytanie czy moga mnie zwolnic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy już pampersów 4 od około 3 tygodni (mój mały waży już ponad 8 kg), widać że są troszkę za duże, ale jest mu w nich po prostu wygodniej. Co do kupek to robi ok. 1-2 dziennie, kolor i konsystencja w zależności od tego co zje. A jak często zmieniacie pampersy w nocy? Bo ja zazwyczaj nie zmieniam wcale i gryzie mnie to bardzo, że może to za długo, ale jak zdarzy się, że mu zmienię to już mam noc z głowy, bo mały się wybudza i dwie godziny się chicha. A co do katarku, to mój Konrad miał raz jak miał 3 miesiące, strasznie ciężko mu się oddychało przez to, źle spał w nocy i wogle był taki biedniutki. Lekarz zalecił jedynie używanie wody morskiej w sprayu i noszenie przez 10 min. w pozycji pionowej aż nosek się oczyści i naprawdę to pomagało:) no i na koniec muszę się pochwalić że dziś już mamy drugi ząbek:)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×