Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

150 ml na raz to moje marzenie :) Czasem na noc się uda jak już na wpół śpi... Ehhh Idzie dziś na rekord... Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly na noc wypija 210 mleczka a w dzien po 180:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile wody/herbatki/soku piją dzieci przy MM? Pytam bo zaczynam dodawać miarkę MM i 30ml wody do mojego mleka by małą przyzwyczaić do smaku. Samego nie tknie :( a ja nie ściągnę dobowego zapotrzebowania jak wrócę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6 moj maly w dzien wypija okolo 250ml herbatki jak jest chlodniej to mniej tak okolo 150 lekarz zalecil mi z hippa ulatwiajaca trawienie i w nocy 100 uspakajajacej i co 3 dzien troche soczku wody nie lubi wypluwa smoczka od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6>>moja wypija max 120ml rumiankowej w dzień a w nocy wcale,w porównaniu do Kape to strasznie mało, może za mało hm? Ale więcej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kurcze moj maly bardzo malo pije :( 120ml soczku gerber z woda (na trawienie) jak jest z niania ja mu zadko daje jak jestesmy w domu. Kiedys jak sie czesciej budzil w nocy to dawal cherbatke koperkowa ale ostatnio ladnie spi wiec nie na potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiwo moj maly od poczatku duzo pije on bardzo lubi herbatki za soczkami tez przepada a kazde dziecko pije zgodnie z potrzebami skora twoja wiecej nie chce to znaczy ze jej wystarcz a po za tym Wikus jest duzy ma juz 10.5 kg i 80cm tak ze potrzebuje:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! kupiłam dzisiaj sukienke ale nie za bardzo mi sie podoba, wolalabym skromniejsza ale poprostu takich nie ma wiec kupila jaka byla musze jeszcze tylko buciki zamowic na allegro, czapeczke juz mam. sweterek tez, a i jeszxcze rajstopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawie można pędzić do Kościoła :) A ja kupiłam dziennik dzidziusia, taki na wesoło do roczku, z miejscem na zdjęcia z różnych sytuacji: 1 kąpiel, 1 ząbek, jak tata poznał mamę itd. Jak dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaliśmy takie albumy na chrzciny. Fajna sprawa ale do dziś (od 03.06) się do tego nie zabrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wypija nie całe 100ml. herbatki rumiankowej albo wody, wodę lubi. My chrzest małej mamy 14.10 więc też mnie czeka wybieranie ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś znowu był problem z zaśnięciem. Po kąpieli szaleństwo. Hania na noc wypija 175ml mm a w dzień 4x150ml. Ostatnio podaję jej jednak rano podobnie jak na noc i czasami w dzień też, zależy czy jest czkawka. A jak pisałyście ile piją dzieciaczki to tyle ile już jest mleka zrobionego czy z jakiej ilości wody robicie? Dotąd dawałam 100ml herbatki dziennie na łatwiejsze trawienie, ale przestałam, bo raz Hanię aż przeczyściło. Mogło to być również po szczepieniu na rota. A jak zaczynalyście rozszerzać dietę przy mm?? Od samych warzyw, np pyrek czy marchewki czy od razu ze słoiczka zupka jarzynowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Lekarz kazala kaszke I jak nic sie nie bedzie Dzialo to warzywko I jak bedzie ok to owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tez malemu wprowadzilam najpierw z gerbera marchewke pozniej pare dni jarzynowa i na koncu jabluszko kaszek lekarz nie kazal mi dawac malemu przynajmniej narazie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę że ,,co kraj to obyczaj'', my zaczynaliśmy od jabłka, potem marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My miałyśmy zacząć od kaszek (by utuczyć) ale za nic nie chciała tknąć. Tak więc dostała jabłuszko potem marchewkę, potem marchewkę z ziemniakiem a następnie zupę jarzynową. Teraz zjada pół słoiczka z łyżką mlecznej manny. Dwa dni zupa a kolejne dwa jabłko. Jak się oswoi z MM i manną to mamy jabłko z brzoskwinią a zamiast zupy dynię z ziemniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję do słoiczka - całość lekko podgrzewam. Jak za gęste to dodaję troszkę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dawno mnie tu nie było, mam nadzieje ze mnie jeszcze pamiętacie. Zuza rośnie,fajnie przybiera na wadze, jest bardzo ruchliwa i żywa :) mała jest na cycku i ucze ja juz do mm (po ponad miesiecznych próbach wybrała mleko i butelke;)), je już jabłuszka, marchewke, dynie z ziemniakiem(uwielbia),szpinak z ziemniakiem,dawałam jej już kaszke ale ma po tym problemy z wyproznianiem i zrezygnowalam z tego. Mamy problem ze spaniem w nocy, Zuzia budzi sie co 1,5-2 godziny od jakiegos miesiaca :( juz nie wiem co robić :( do 4 misiąca potrafiła przespać cała noc a teraz taka zmiana :(. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka85> pewnie ząbki jej idą, u mnie tak samo było. Jak mój synek się urodził to budził się dwa razy w nocy, a teraz co 1,5-2 godziny. a jak u Was jest z odbijaniem po jedzonku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, jaka pogoda..zimno,pada, moze jak przestanie pójdziemy na dwór. Dostałam @ i padam na pysk, nie biore tych tabsów anty i mam takie bóle jak sprzed ciazy... noga mi jedna drętwieje, wzielam juz 3 paracetamole i nospe forte.. Dobrze, że młody dzisiaj ze mna spał do 10 i teraz znów spi juz godzine, przez tą pogode pewnie, to przynajmniej nie musze go nosic na rekach czesto. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka---> jakie MM próbowałaś i jakie dziecko wybrało? Moja nie chce Enfamilu, Gerbera, Hippa :( Daję jej 30-60 ml Hippa do mojego mleka by przywykła do smaku. Z odbiciem nie mamy problemu, czasem lekko się jej przy tym uleje. Przedtem musiałam ją budzić na jedzenie w nocy a teraz Ona mnie budzi. Dziś o 2, 4, 6 potem o 7:30 wstała już na dobre. Po obiadku śpi :) Spacer sobie odpuściłam bo pogoda lipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania to ja licze na to ze mojej malej tez sie odmieni bo jak narazie nie przespala ciagiem dluzej niz 4h, a tak to spi 2,3 a co do wysmiania ubranka to tak oczywiscie ze ja, wszystko co zle to ja!!!! chlopca latwiej ubrac do chrztu,tyle roznosci a dla dziewczynek wszystko na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×