Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

karola- niestety rożek odpada i jakiekolwiek krępowanie już to przerabialiśmy i mały beczy za każdym razem jak go chcę w coś otulić tak ma od urodzenia niestety. ps odwiedziłam naszą pocztę masz ślicznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinaa Przypomniało mi się jak położna mnie uświadamiała na początku, że zdarza się że ma się mało treściwe mleko i dziecko nie jest syte, żeby nie karmić na siłę tylko zmienić wtedy na mm. Twoje jest ogólnie oryginał bo wszystkie się już chyba przestawiły na noc-dzień, dziwne że Twoje je częściej w nocy niż w dzień?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka w kropki> mieszkamy na Islandii, samolotem jest tylko niecałe 4 godziny lotu, ale samochodem można wziąć o wiele więcej rzeczy. Mój mały też kręcił się w nocy jak mu ząbki szły i budził sie co chwilę z płaczem, ale nogami też tak rzuca jak się przebudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dołączyć do tej zdjęciowej poczty? Jeśli sobie nie życzycie to po prostu napiszcie bo pytam o to 3 raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zagęszczanie pokarmu nic nie daje, po prostu w nocy mleko jest bardziej pożywniejsze i pije częściej aby nadrobić energię straconą podczas dnia - tak wyczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o do poczty do i ja chciałabym dołączyć, pochwalić się swoim maluszkiem ;) no i podziwiać wasze pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wie ze to noc, bo spi do rana tylko ze ma czesto pobudki , a jak dokarmilam mm to tez sie budzila wiec bez zmian a w dodatku caly nastepny dzien ulewala wiecej niz zazwyczaj wiec juz jej nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta mar ja wlasnie tez to dzisiaj wyczytalam trudno.pocieszam sie tym ze nie trwa to wiecznie jutro jade do ch Maximus na zakupy, w poszukiwaniu sukienki dla malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
Martamer moj maly pije mleczko modyfikowane nan pro 1 a po za tym daje mu marchewke i zupe jarzynowa z gerberka i od czasu do czasu jabluszko a i mleka niczym nie zageszczam typu kaszki czy kleiki:-)mam pytanie do mam ktore uzywaja pieluch dada o opinie bo slyszalam ze sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo- pocztę założyłyśmy między innymi po to żeby zdjęcia naszych dzieciaczków nie przedostały się do ogólnodostępnej sieci. Są tam fotki zamieszczone przez mamy, które są z nami od dawna. Nie obraz się ale jesteś z nami od niedawna poznajmy się dopiero :) Wiesz bardzo dużo mam tu zagląda tylko na chwilę i nie wiemy z kim mamy do czynienia. Mam nadzieję, ze się nie obraziłaś i jeśli z nami zostaniesz to na pewno damy ci ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka Dzięki za wyjaśnienie, nie ma się za co obrażać, macie rację, w końcu to prywatne zdjęcia. Kape Ja używam DADe 4 w tej chwili i jestem zadowolona, Lena po pampersach miała czerwony tyłek, po ich chusteczkach też, tylko bambino jej odpowiadają :). Zależy od dzieciaka, mojej nic się nie dzieje więc jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
A ile kosztuja te pieluszki dada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kape- z tego co pamiętam koło 30zł Mój Czarek sobie wczoraj w dzień dłużej pospał to w nocy zrobił przerwę w spaniu :( My dziś byliśmy w Patologi Noworodka i pomimo ze jesteśmy na MM to lekarz nam kazał podawać witaminę D. cz któraś z dziewczyn też tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nie było mnie tu od wieków, ale napiszę kilka słów jak to jest u nas. Brunon ma 5 mc i 2 tyg. Waży aktualnie 8200 i nosi ubranka z mothercare na 9-12 miesięcy;) Jest tylko na piersi bo nic innego mu nie wchodzi. Ja mam już dość - chciałabym, żeby chociaż kaszkę, marchewkę, cokolwiek zjadł ale nie ma opcji. Rosną mu zęby więc gorączka, ryk po nocach i w ciągu dnia - generalnie dzieje się! Ja padam na twarz bo w nocy nadal wstaję co 2 godz na karmienie. O wstał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola-- fajnie ze się odezwałaś :) 9-12 mieś ubranka no to duży chłopak :) Odzywaj się częściej i pokarz nam swój skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita Ja tak mam z D, tyle że mnie pytała ile dziecko zjada mleka i stwierdziła że tak profilaktycznie dawać D raz na 2 dni. Teraz je więcej wiec daję co 3 dni. A Ciebie pytali ile je mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie raz 700ml raz 1L, zależy jaki ma apetyt :) I zależy o której zaczyna dzień, im wcześniej pierwsze jedzenie tym więcej zjada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was też taki upał? U nas masakra dzisiaj, nawet w cieniu Lena się buntowała, musiałam wrócić na drzemkę do domu bo na zew nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czarek zjada 5 razy po 150ml MM. Iwo- u nas też gorąco, jak wracałam z trasy-50km, to Czarek był cały mokry jak wyjęłam go n nosidełka a miał tylko body i pajacyk( rano jak wyjeżdżaliśmy z domu było m12 stopni a teraz 28) , w końcu jeszcze kalendarzowe lato :) tylko ponoć od jutra ma być jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem też upał,co prawda wieje wiatr ale jest bardzo ciepły. Moja corcia je tyle samo co synek Anity-5 razy po 150ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×