Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość volumepower
tłumacząc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, potwierdzasz swoimi wypowiedziami moje poprzednie posty/ teorie na twój temat. Ale mniemam ze tego nie zauwazasz bo gdyby było inaczej to chyba byś tych postów nie wyslala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wracam spać. Czekałem tylko jak Mati usnie na dobre. Nie rozpisywać mi sie tutaj za bardzo bo jutro/ dziś nie będę miała czasu żeby sie ustosunkować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volumepower
czy jest na sali student, który studiuje psychiatrę fajne przypadki mamusia i córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volumepower
żadnych argumentów, tylko słodkie epitety, normalna klasyczna prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volumepower
ale ona jest naprawdę ciekawym przypadkiem, jak to człowiek potrafi sobie kreować w swoim chorym umyśle własne teorie,ona naprawdę wierzy w to ze jestesmy grube, nieumyte, bez pracy, to podnosi jej wartość i daje namiastkę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie jestescie ale tak sie zachowujecie jakbyscie takie byly bo jak mozna ciegla nasakiwac na kogos i jeszcze bac sie napisac pod swoim nikiem wyzywac tak samo jak i ja a pozniej z pokora pisac na czarno z innymi dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skończcie tę kłótnie , bo naprawdę jest już niemiło Karola - miłej imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka-chyba naprawde nie myslisz o tym jak te wszystkie leki wplywaja na twoja corke!!nafaszerujesz ja i myslisz ze bedzie ok,pomysl lepiej jakie moga byc tego konekwencje pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak raz dany lek rzeczywiscie wplynie na jej zdrowie heheh juz antybiotyki sa gorsze ale co ja tu bede mowic jak wy madrzejsze od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ale wesoło tu u nas :D No piszcie, piszcie bo się uśmiałam :D Zwłaszcza, że pogoda pod psem a do kawki to takie fajne urozmaicenie prawie jak brazylijska telenowela :P Karolinka - nie będę komentować Twoich wypowiedzi bo mówią same za siebie i nie trzeba wyróżniać się zbyt wielką inteligencją żeby wyrobić sobie odpowiednie zdanie na Twój temat po przeczytaniu ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasssdddddddd
ale psychotropy są super!!!! zamiast pracować z dzieckiem, wzmacniać poczucie bezpieczeństwa, szukać przyczyn, można je otumanić i z głowy :D można na kafeterii siedzieć i pierdzieć w swoje wypasione fotele razem z mężem osobistym trenerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, nie mialas wysnuwac argumentów a ustosunkować sie do moich, tak jak ja ustosunkowalam sie do twoich...ale jak widać prócz wulgaryzmow niewiele masz do powiedzenia! Miłej soboty :) Ja dziś pisałam bo R zajął sie małym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhhh
wydaje mi ze pomarancza to kasiek albo kaska tylko one takie bledy robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędy sie każdemu mogą zdarzyć-ludzka sprawa, gorzej z zawartością MERTYORYCZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała pomarancza że wie która to pomarancza hehe dobre Ja proszę o pokazanie jakie błędy robię. Nie traktuję tego forum jako dyktanda a pisząc z tel często błędy się zdarzają. Podobno kiedyś stosowano wywar z maku na lepszy sen takie mamy co to wolą aby dziecko spała i im głowy nie zawracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze2 pytania: 1: Pieluchy:my tutaj używamy pamięta cruisers czy są takie w pl? Moja mama była w sklepie i mówi ze widziała tylko pampets active, czy to jest to samo? Bronka może ty wiesz, bo nie mieszkasz w pl a byłaś. 2: Czym myjecie butelki? Ja tutaj mam specjanły płyn ale moja mama nic nie widziała ( była w rossmanie), możecie coś polecić? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
Moj uzywa pampers cruisers a jak bylam w PL uzywal Pampers premium care (te w bialym opakowaniu)-wydaja sie podobne. Cruisersy nie maja siateczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp. A czy one maja taka gumke wkolo nozek? Bo te cruisres maja i jest ok. A wczesniej jak maly byl mniej ruchliwy to uzywalam swaddlers sensitive i one byky bez tej gumki i maly mial slady jak sie zaczal wiecej ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
a te active to nie wiem..bylam zadowolona z cruisersow wiec nie mialam okazji sie na nie skusic. Tez mnie ciekawi czy to cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
Hmmm czy gumke mialy -az tak dokladnie nie pamietam ;) Pamietam tylko ze u nas sie sprawdzily. Moze inne dziewczyny podpowiedza: na pewno ktores z ich dzieci ich uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi, poczytalam na stronce pampers i widze ze te active baby to sa jakby na noc. U nas tez one sa i ja je mialam wczesniej i nie bylam zadowolona bo sa ciensze i niemile w dotyku. I wcale w nocy nie chronily lepiej. Czyli zostaja mi pampers premium care, ktore sa podobne do tych swaddlers. No nic, bedziemy musieli sie przemeczyc. czyli nie ma zadnych pampersow w pl podobnych do tych: http://www.diapers.com/p/pampers-cruisers-diapers-jumbo-pack-34882?site=CA&utm_source=Google&utm_medium=cpc_D&utm_term=PG-4163&utm_campaign=GooglePLA&CAWELAID=1338740669&utm_content=pla&ca_sku=PG-4163&ca_gpa=pla&ca_kw=%7Bkeyword%7D Ta gumks wkolo nozek sie nazywa 3 way fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czy meyjecie butelki? Kurcze wypad za oecan z maluchem to jednak przygoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×