Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość Kasandra0001
Nadia jeśli chodzi o koszt pracodawcy to nawet jak ma powyżej 20 pracowników to on tylko wypłaca chorobowe, ale tak naprawde finansuje to ZUS. Co do brzuszka. Dzisiaj rano stanęłam na wadze i okazało się że mam jednak 1 kg do przodu -wczoraj mało jadłam, a brzuszek cóż... czuję po spodniach że jest większy. Na szczęście nikt tego jeszcze nie widzi, ale dlatego że nie jestem zbyt szczupła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssiiiiiiiiiiiiiiiii
a ja jestem chuda jak patyk i nie mam brzuszka :/ kiedy on sie pojawi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Malo sie odzywam bo wy piszecie tak duzo ze jak juz nadrobie to na npisanie nie ma czasu :P Widze ze rozmawiacie o zwolnieniach i macierzynskim, nawet nie wiecie jakie macie szczescie, ze jest cos takiego jkak L4, czy urlop macierzynski. Tutaj gdize ja mieszkam, nie ma nic takiego, ja mam 3 dni chorobowe, platne na rok (wykorzystalam zanim zaszlam w ciaze :P ), zadnego macierzynskiego, tj mozesz sobie nie pracowac ale nic ci nie zpalaca. Zwolinic tez cie moga w kazdej chwli, bo nie ma czegos takiego jak umowa na czas nieokreslony. Kazdego dnia mi moga powiedziec ze od jutra juz mi dziekuja. Ja jeszcze w pracy nic nie mowilam, czekam do wizyty (mam 30.09). Zaraz sie dopisze do tabelki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, USA :) Jak sie czlowiek przeprowadzal to byl mlody i nie myslal takimi kategoriami, teraz bym sie za chiny nie przeprowadzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........12..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ 1..... buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Raciborz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........10..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........8.............29.04..... ....(1)..Szczecin agatu1......33.......10.......27.04.......(1).....Olsztyn bajua..................22......13.........1.04........(1) ......... Hej:) Dużo piszecie,ja niestety nie mam czasu ,mam remont,cały czas coś wybieramy ,zakupy jesienne zaczynamy,a to wyprawa na tydzień:) Co do brzuszka,to u mnie widoczny bardzo,naprawdę;kupiłam sobie tuniki i tylko w nich chodzę,w weekend jade na większe zakupy,to znów coś pooglądam Mdłości zero,ale to końcówka 11 tyg,prawie 12,więc mi przeszło;sił trochę więcej,ale bez rewelacji Ja jestem w domu z zsynkiem,nie pracujęi jeszcze trochę posiedze,bo z drugą dzidzię też chcę sobie odchować sama. buteleczka no to masz niezłe rozbiezności z tym terminem:) Będę prosiła Cie o namiary na tego lekarza ze sprzętem 3d,bo mój ma tylko zwykłe,a chcę sobie zrobić i 3d;poprzednio robiłam w Dąbrowie Górniczej i mam płytkę,płaciłam 200 zł,ale warto,teraz nieraz pokazuję Igorkowi ,ogląda z zaciekawieniem:) Ja w pażdzierniku mam wylot do Irlandii,do mamy,w listopadzie lecimy do Wiednia na krótki urlop,mam nadzieję,że wszystko będzie ok:) No i w poniedziałek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja sie tak cieszylam, ze mi te mdlosci przeszly, ale cos dzis czuje, ze chyba nie na zawsze :( cos znowu zaczyna mnie mulic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia6000
Witam, zajrzałam na to forum, ponieważ też mam termin na kwiecień 2012, jestem z Torunia i jestem w 12 tygodniu ciąży, mam nadzieje, ze mnie przygarniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja za głupoty piszę,od Ciebie fasoleczka będę potrzebowała namiarów,nie wiem czy tu zaglądasz,bo widziałam Cię na majówkach,ale jak coś ,to mi napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Witajcie dziewczyny :):):):) Właśnie wróciłam od ginekologa i jestem najszczęśliwsza na świecie :) Moje wyniki są idealne :) Dzidzi rozwija się idealnie :) Mało tego, rośnie super zdrowo i jestem jednak już w 10 tygodniu a termin porodu przesunął mi się z 22 kwietnia na 17 kwietnia 2012 :) Dzidzi podczas usg spało sobie w najlepsze, ale słyszałam bijące serduszko i na zdjątkach widać dokładnie wszystko- główkę, oczka, rączki, nóżki, dzidziuś wygląda jak MIŚ USZATEK :) Jesteśmy szczęśliwi :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jutro napiszę więcej, buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........13..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ 1..... buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Raciborz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........10..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........8.............29.04..... ....(1)..Szczecin agatu1......33.......10.......27.04.......(1).....Olsztyn bajua..................22......13.........1.04........(1) ......... wczoraj wystraszyłam sie na całego bo wieczorem dostałam mocnego bólu brzucha i lekko poplamilam na rózowo... i tak poszłam dziś awaryjnie do gina.. Na całe szczęście te plamienie nie okazało sie groźne.. gin zbadał "dowcipnie" namacalnie i nic nie znalazł..szyjka czysta... potem zrobil usg i widziałam jak mój skarb sie rusza, podnosi nóżki i dupke i rusza głowka, jak pika to malutkie serduszko i słyszałam ten cudowny dzwięk.. Maluszek ślicznie nadrobił bo wypada na 12+3tc czyli prawie idealnie i jest juz naprawde duży. Gin kazał sie nie martwić bo wszystko jest idealnie a serducho jak dzwon... Ale ze mam takie objawy mam sie pokazywać częściej.. co mi oczywiście pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam fajnie ze juz widzialyscie swoje malenstwa...ja nie moge sie juz doczekac a to jeszcze 12 dni... ale brzuszek mi rosnie :) juz sie zaczal uwypuklac :) zazwyczaj spalam na brzuchu...a juz mi tak jakos ciezko zaczelo sie robic wiec przyzwyczajam sie do lewego boku :) W sobote wybieram sie na zakupy...musze kupic pare tunik i jakies spodnie co by mi bylo wygodnie do pracy chodzic bo jeansy to juz tylko tylko sie zapinaja ;) Elena jak tam Twoje mdlosci?? Mam nadzieje ze Ci przeszly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!!! cały czas Was czytam ale już odpisać to gorzej! teraz tylko praca, potem jedzenie i sofa która mnie wciąga :) nawet paluszkami mi się nie chce ruszać :) Teraz jeszcze szukamy nowego lokum, musimy się wyprowadzić do 1 października, a mamy pewne wymagania! W końcu musimy mieć dużą sypialnie, tak by jeszcze łóźeczko weszło i tak by była winda lub parter bo nie chce się z wózkiem tarmosić po schodach! Tutaj w Irlandii inne jest budownictwo, nie wiadomo co lepsze: ciepły ale ciasny apartament czy duży ale zimny dom :( Najgorsze że nie ma w czym wybierać, a czasu coraz mniej..... Przynajmniej dzięki temu nie myśle o nowych objawach ciąży, ale widzę że Wy teraz coraz mniej o Nich piszecie, czyli jest nam coraz lepiej :) Oby tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przyszłe mamuśki :) Nie wiem jak Wam, ale mi się strasznie spać chce :( Na przebudzenie dla wszystkich dowcip na dziś ;) Mama dała Jasiowi ostatnie 50 zł na zakupy (do wypłaty było jeszcze 2 tyg.) i mówi: - Jasiu kupisz chleb, margarynę i kawałek sera. Reszta kasy trafia na stół! Jasiek poszedł do sklepu, ale po drodze spodobał mu się misiek za całe 50 zł. Kupił misia i pędzi do domu. Matka na to: - Jasiu co zrobiłeś ty baranie, natychmiast idź i sprzedaj tego misia. Jasiek bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi. Sąsiadka wpycha faceta z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta: - Kup pan misia! - Spadaj chłopcze! - Kup pan misia, bo będę krzyczał. - Masz pięćdziesiąt złotych i się zamknij. Jasiu dalej do gościa: - Oddaj misia! Nie oddam. - Oddaj, bo będę krzyczał. Sytuacja powtarza się parenaście razy, Jasiu zarobił kasy od cholery, Wraca do domu z zakupami (kawior, krewetki, szynki i całą furę szmalu jeszcze przytargał). Matka do Jasia: - Jasiek chyba Bank obrabowałeś, natychmiast do Księdza idź się wyspowiadać! Jasiek poszedł do Kościoła, podchodzi do Konfesjonału i mówi: - Ja w sprawie Misia. - Spie..., już nie mam kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
kasandra, uzalezniam sie od twoich dowcipow :):):) elena, gratuluje ci z calego serca :) mam nadzieje, ze za tydz zobacze to samo ;) mam dzis napad bolu glowy... boli tak, ze za chwile oszaleje, a procha wziac nie mozna :( moze mi przejdzie samo niedlugo... a poza tym jestem ciagle glodna, chce mi sie spac nieustannie i pije, jak smok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa87
Witajcie dziewczyny:) Ja tez wczoraj bylam u lekarza. Podobnie jak Elena, 10 tydzien i wszystko w porzadku. Zobaczyc jak dziecko sie rusza oraz bije mu serce to naprawde niezapomniane przezycie. Wyniki mam dobre, z dzidzia tez wszystko ok takze usokoilam sie na jakis czas:) Na szczescie moge pozostac nadal przy diecie wegetarianskiej:) Po wizycie poszlam z mezem na penne ze szpinakiem i az wstyd bo zjadlam takaaa porcje, ze sama sie sobie dziwie. Mdlosci mam nadal i to wieczorne, ciezko mi zasnac. Podobnie jak cinamoonka spie na brzuchu i juz mi troche niewygodnie. W poczekalni byly ze mna dziewczyny, ze tak sie wyraze "juz na wylocie" i rozmawialysmy o ubraniach ciazowych. Troche mi smutno jak popatrze na te "namioty":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa87
widze, zewyrazilam sie tak, ze mozecie zrozumiec, ze nazwalam dziewczyny namiotami a ja mialam na mysli te wielgachne swetry i tuniki, ale sie wyrazilam:) a Wy dziewczyny, gdzie plaujecie zakupy odziezowe na najblizsze miesiace i co planujecie kupic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki :-) Ja już wskoczyłam w 13 tydzień. Wczoraj byliśmy na tym DUUUŻYM USG. Mąż pilnie obserwował malucha na ekranie. Wszystko ok - kość nosowa wykształcona, kark przezierny, eh, super, a tak się bałam. Serduszko bije jak młotem :-) Nasze stworzenie jest wymiarowo 1 tydzień do przodu - no bo ja mam 180 cm wzrostu a M 191 :-) Wiercił się wczoraj w brzuchu, machał łapkami jakby chciał do nas pomachać. A wiecie co - już wczoraj miałam także robione USG przez brzuch!!!! Zaraz wyruszamy na upragnione wakacje - całe 5 dni!!!! Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja wczoraj tez bylam na wizycie u gina. wiec jestem w 10tc i 3d. dziecko jest dlugoscia odpowiednie do wieku ciazy. slyszalam bicie serduszka. co prawda spalo i wypielo sie pleckami ale lekarz tak obrocil usg ze widzialam bok fasolki...;-))))). czyli wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatu, dzięki :* Nadal podekscytowana dobrymi wiadomościami zasnęłam jak kamień a od 3 nie spałam przez wilczy głód i ból podbrzusza który trwa do teraz:( No nic, powiększam się :D Tak podczytywałam Was w ciągu ostatnich dni ale nie miałam kiedy napisać, chodzi o temat szefów i L4. Nie wiem czy wiecie (kiedyś pisałam) ale ja jestem po tej drugiej stronie- to ja JESTEM SZEFEM. Zatrudniam kilka osób i powiem Wam tak.... Jeśli dziewczyna pracuje z nami dobrze i po prostu po czasie zajdzie w ciążę, będzie wszystko ok, zrozumiem, ale niestety wiem dobrze, że jest szereg dziewczyn, które idą do pracy na siłę gdy są lub zaraz planują ciążę tylko po to, aby potem dostać kasę- to mnie wnerwia strasznie. i taką osobę nigdy bym nie przyjęła potem do pracy... Chciałabym abyście coś zrozumiały. Nie mówię tu o firmach molochach, tylko o takich małych firmach kilkuosobowych jaką ja prowadzę- dla mnie liczy się każdy grosz i każda para rąk do pracy. To nie jest tak, że jak ktoś ma firmę to zaraz śpi na pieniądzach. Mamy wiele tysięcy kosztów, pracujemy od rana do nocy... A niestety wielu pracowników uważa że jesteśmy bogaczami i czerpie ze zwolnień ile się da... Jestem dobrym szefem, wiem, że często za dobrym, zwalniam szybciej, kupuję wszystkim ciastka itd, ale też wkładam dużo pracy w naukę nowej osoby i oczekuję jej dobrej pracy. Niestety, mało jest osób, które naprawdę dobrze pracują. Nie chcę tutaj się wymądrzać, ale ja byłam taką osobą gdy pracowałam na etacie. Byłam tak ambitna, że sama non stop wyszukiwałam sobie pracę i nigdy nie siedziałam bezczynnie. Gdy po 1,5 roku odchodziłam bo zakładałam firmę szefowie powiedzieli mi że nigdy nie mieli tak oddanego pracownika.... A moje pracownice, cóż, oprócz jednej, reszta jak nie pokażę palcem siedzi bezczynnie... Wybaczcie, musiałam się wygadać :O Jak kogoś uraziłam to przepraszam.... Pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldzia
Witam kwietniówki...ja również mam tp.na kwiecień a wyglądam tak jakbym miała urodzic za chwilę.Wilczy apetyt rzucił mi się na mózg,jabłka i mandarynki pochłaniam tonami,o ciastach i ciasteczkach nie wspomnę...a jak jest u was z apetytem?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
moj apetyt jest mega wilczy :D non stop cos mnie ssie i mam wrazenie, ze ciagle jestem glodna ;) no ale przeciez nie bede jadla ciagle, bo niedlugo bede sie toczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanie z innej beczki. chodzice na basen?? ja wczeniej chodzilam czesto (basen+sauna-duuuuzo) ale teraz mam obawy, ze moge dostac jakies infekcji pochwy. jest to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatu.... ty toczyc sie. ja mam przy 165cm wzrostu wage ok. 72 kg. taka raczej stala... niestety. ciekawe ile przytyje:-((((((??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja juz mam +3kg ;) ale zauwazylam, ze zwezily mi sie biodra i odwod pod biustem mniejszy :D chyba moja iskra wszystko wciaga w brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa tez ma niezbyt szczupla figure (ale bez przesady) i przytyla w ciazy ok 30 kg i ponad prawie rok walczyla. a szwagierka dosyc szcupla i przytyla 11 kg a 2 tyg po urodzeniu dziecka byla na naszym weselu w kiecce sprzed ciazy. gdzie tu spariedliwosc. ja tez mam prawie ciagle wilczy apetyt ale staram sie go zapychac jablkami.... ale i tak czuje ze utyje nie milosiernie. a jak czuje glog to po prostu robi mi sie slabo, brzuch mnie tak boli jakby mi ktos wnetrznosci wydzieral, wiec nie jestem w stanie tego glodu oszukac np. woda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
a jesli chodzi o basen, to ja nie chce ryzykowac tych wszystkich infekcji. jakbym miala swoj basen to bym chyba z niego nie wylazila ;) moj kregoslup chyba tej ciazy nie zniesie dobrze, mam problemy z odcinkiem ledzwiowym i basen to by bylo teraz ukojenie... no a do masazyty tez nie pojde, no bo brzuch... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja termin mam na 2 kwietnia jest to moja 3 ciąża mam 4-letniego synka a drugą ciążę poroniłam. Teraz się strasznie boję żeby z fasolką było wszystko dobrze. 27 września to będzie mój 3 tydzień jadę na usg przeźiorności karkowej i obecność kości nosowej- zobaczymy. a Wy już jesteście po tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldzia
ja niestety na takowym badaniu jeszcze nie byłam,mam nadzieję że wszystko jest z dzidzi ok.póki co to zaczyna już się wiercic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×