Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

czarodziejka poważnie? bo ja także martwie sie że jestem taka oziębła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie powaznie :) w II trymestrze podobno jest straszna ochota na sex ;) ja tak mialam... a tak na marginesie to po porodzie sex jest nieziemski ;) chociaz tez troche stresujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie nadrobię tyle do czytania ;) Trochę się martwię... pojawił mi się zielonkawy gęsty śluz. Czy któraś miała już coś takiego? mam w domu globulki na grzybicę, myślicie że to pomoże? Co by to innego mogło być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasandra ja jakies pare dni temu zauwazylam delikatnie zielonkawy i wydaje mi sie ze jest to jakas infekcja... w pn mam usg i przy okazji wybiore sie do jakiegos lekarza...dodam ze tez biore luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zielonkawy to nie za dobrze, nie od luteiny... nie bierz nic sama na grzybicę chyba że masz przepisane podczas ciąży... jak nie minie przez weekend to ja bym poszła do lekarza, lepiej dmuchać na zimne niż później się dłuuugo leczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ochoty na przytulanie to ja na moje szczescie i mojego P nie narzekam.. :) caly czas mam ochote...ale to pewnie do czasu do kiedy bede czula sie jeszcze w miare atrakcyjnie ;) chociaz kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na tel do mojej ginki. Lepiej dmuchać na zimne... Powiedziała, że mam wziąć te globulki które mi przepisała na grzybicę 3 dni pod rząd jakby nie przeszło to się wtedy umówimy. Cieszę się że do niej zadzwoniłam, przynajmniej mi trochę lepiej. A tak wogóle to kupiliśmy z mężem zmywarkę. Oboje stwierdziliśmy, że nie ma co się męczyć ze zmywaniem naczyć, tym bardziej, że ja się źle czuje, a on ostatnio ma mało czasu ;) jakoś wygospodarowaliśmy kasę na nią i właśnie testuję :) ciekawa jestem czy wszystko będzie ok :) strasznie się cieszę, że ją mamy, bo już miałam dość ręcznego mycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę na przytulanie weekendami, szczególnie w niedzielę rano, kiedy oboje sobie leżymy w łóżku i mamy czas spokojnie się przytulić, pogadać i wyspać :) ale w sumie zawsze tak mieliśmy. W tygodniu też mnie nachodzi, ale mój jest ostatnio bardzo zmęczony. Poza tym jak ja wezmę luteinę, to tak potem głupio, że coś robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARODZIEJKA SEX PO PORODZIE NIEZIEMSKI? DLACZEGO? CZYM SIĘ RÓŻNI? CIEKAWI MNIE TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do śluzu to ja mam dopiero drugi dzień biały śluz, przedtem praktycznie nic nie miałam. Z tym, że ja nie biorę żadnej luteiny ani nic... Czy biały śluz to dobrze? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów to my się wlaśnie zabieramy za zakup zestawu wypoczynkowego z naturalnej skóry (sofa+2 fotele) i mamy dylemat, tzn ja chcę beżowy a mąż czarny kolor, model dziś wybraliśmy... tylko ten kolor wrrrr... Dziewczyny doradzcie - Mamy beżowe ściany, meble czarno-białe połyskujące, stół venge i krzesła z czarnej skóry, beżowy stolik i dywan... poradzcie plisss ps. gratuluję zmywarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena bialy sluz to dobrze, ja miala w poprzedniej ciazy duzo bialego od poczatku... teraz mam taki jak przy dniach plodnych, ale troche gestrzy... elena no nieziemski... nie wiem czemu, moze wszystko tam bardziej wrazliwe... ale od porodu jest mi lepiej, jak dziewica sie czulam za pierwszym razem po porodzie, az lampke wina wypilam, po ktorej zakrecilo mi sie w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena wydaje mi sie ze czarne lepsze... bezowe poduszki dokupisz :) wypoczynek skorzany, super sprawa, tym bardziej przy dziecku :) ja tez chce zmywarke ;( ale nie mam na nia miejsca ....wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena - beżowy :-) przepięknie będzie się komponował z waszymi meblami. Czarny to już byłby natłok. Moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywarka to podstawa :-) maszyna do chleba też - właśnie mi piecze chlebek :-), jutro nie będę musiała rano lecieć do piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
elena, bezowy na jasnych scianach - nie za bardzo mi sie to widzi. ladniejszy i praktyczniejszy czarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_elena_ moze bfaktycznie lepiej czarny. wypoczynek bedzie na tle sciany bezowej, obok bezowego stolika i przy bezowym dywanie.... mogloby byc troche za mdlo.... a krzesla mozesz rozjasnic dajac czasami takie materialowe bezowe nakladki (szyte lub wiazane) . a czern wypoczynku zlamiesz bezowymi lub bialymi poduszkami....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
Witajcie, ale fajnie ze was znalazłam:):) ja też mam dzidziusia na kwiecien 2012 i chętnie sie do was przyłącze bo mam tyle pytań, itd. i kurcze nie mam czesto z kim o tym porozmawiać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
kwiatuszek, witaj :) i pytaj o co tylko chcesz. jak bediemy umialy, tak bedziemy odpowiadaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
Witaj Agatu:):) A wiec moze zaczne od tego, ze nie mam pojęcia co mam zrobic z tyciem serio, przed samą ciąża przytyłam 3kg to jeszcze spoko, ale przez to ze od 5 tygodnia jestem bardzo bardzo zmęczona, to jestem jak na razie na zwolnieniu, no i siedzę w domku, leże itd. tak do 16-tej to zjem, warzywka, owoce pije dużo itd, ale na wieczór to masakra, ciastka, smakołyki a mąż mi tylko podstawia:):) nie żeby to jego wina była:):) no i 3 miesiąc a tu 7 kg ( z tymi 3 przed ciążą) no masakra, nie wiem kobietki co mam zrobić bo juz w nic sie nie mieszczę buuuuu pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kwiatuszek :) co do wagi to ja sie strasznie tego boje :( narazie nic nie przytylam... z tym ze jadam obiad o 16 np i pozniej jablko, lub jogurt, bo nie mam apetytu... w ogole wczoraj zjadlam na obiad mala piers z kurczaka, do tego ze 2 ziemniaki i buraczkow troche.. najadlam sie tak, ze szok !! ja sporo powinnam zrzucic przed ciaza... w pierwszej ciazy przytylam duzo, bo pewnie ponad 20kg, ale to wina cukrzycy o ktorej nie mialam pojecia i bylam baaardzo spuchnieta, wiec kilka dni po porodzie zostal mi tylko brzuch... teraz sie boje i to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja przed ciaza schudlam baaaardzo duzo, a teraz mam +3kg na wadze. utrzymuje mi sie to juz od prawie m-ca. brzuszek rosnie, ale chyba wyciaga wszystko z reszty ciala, bo w odwodzie bioder mam mniej i pod biustem rowniez :) kazda z nas ma inaczej. niektore jeszcze w ogole brzuszkow nie maja a na dodatek chudna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
No własnie:( Tylko jak ja mam już 7kg na plusie, to ...no nie boje sie czegoś tam...tylko to u mnie jest realne, i serio nie umiem sobie z tym poradzić, no jak mnie głód chwyci, to nie mam bata musze zjesc i koniec, a serio apetyt to mam wilczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
agatu widać ci juz brzuszek?? tak jak wkładasz ciuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kwiatuszku! Nie przejmuj się, ja też mam na plusie już kilka kg, z tym że ginka mówiła, że jest ok bo maluszek jest większy już i termin porodu mi się zmienił ;) Brzuszek też już mam, jak założę obcisłe bluzki to widać bardzo! No i najbardziej mi wywala wieczorem... Co do jedzenia - ja mimo braku apetytu i wymiotów muszę jeść, gdyż odczuwam co chwilę taki wilczy głód, absolutnie pusty żołądek, wręcz ból z głodu i niestety muszę ciągle coś jeść :( Całe życie byłam chudziną (rozmiar 32-36) więc teraz postanowiłam nie odmawiać sobie tego, czego organizm się domaga.... Mój mężuś pojechał dziś na spotkanie klasowe do swojego rodzinnego miasta a ja idę spać do rodziców i właśnie sprzątam i piekę ciasto czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×