Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Taki dzień dzisiaj u mnie senny...dobrze,że już prawie weekend:-D ja też się cieszę,że już prawie połowa ciąży za mną gdyż lada dzień wchodzę w 19 tydzień:-) i brzuszek u mnie już lekko widoczny, nawet z rana:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężaróweczki. Ja też jestem od jakiegoś czasu na l4 ( w pracy mi powiedziano abym nie czuła się jakoś uprzywilejowana z tego powodu, że jestem w ciąży i mam zostawać za darmo po godzinach tak jak wszyscy) więc skoro lekarz dał mi l4 to bez zastanowienia wzięłam. Na seriale to za bardzo czasu mimo wszystko nie mam tylko wieczorami oglądam co tam leci. Natomiast cały wolny czas poświęcam na gotowanie wynalazków i smakołyków oraz na zajmowanie się niespełna dwuletnim synkiem. Wymyślanie nowych zabaw itp naprawdę jestem szczęśliwa jak nigdy. Zwłaszcza, że do tej pory zajmowała się nim teściowa, która cały dzień siedziała z nim przed tv i karmiła słodyczami aby był grzeczny. Teraz ja muszę troszkę z nim walczyć o zmianę tych paskudnych nawyków no i troszkę z teściową (mieszkam z nią niestety) bo oburza się, iż podważam jej metody. Ja też myślę, że będzie drugi chłopak ale tak bardzo bym chciała córeczkę eh... no wszystko się okaże 1 grudnia. Dobra zmykam na zakupy bo w niedziele mam 30 urodziny i się już goście zapowiedzieli więc trzeba cosik zacząć szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, poczytałam wczorajszy topik i przyznam ze jestem w szoku, ale nie o tym chciałam rzecz jasna... Indianka, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!! To by było jakby nam te "grosze" odebrali...a sami zarabiają tyle,że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia a co z odliczeniem na dziecko od podatku? No bo becikowe to tylko jednorazowo a odliczać można do 18 urodzin dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny chyba cos mi się w głowę stało w nocy, od rana wymyślam sobie problemy, jak sobie poradzę z dzieckiem, z przeprowadzką, z tym ze będę tak daleko od koleżanek. Sama siebie irytuje- nie znoszę takiego rozmemłania i zawsze to ja wszystkich wspieram a teraz sama jestem jakaś beznadziejnie wystraszona. Dziewczyny weekend przed nami macie jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki macie siłę pracować do 67 roku życia ? Bo ja na pewno nie i w tym przypadku to go chyba poniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze mieć durnego psa:) Poszłam z nią na spacer, porzucał patykiem cieszyła się jak głupia. Dzięki temu mnie to rozweseliło, taki zwykły brudny patyk a tyle radości. Przypomniałam sobie jak ja wzięliśmy ze schroniska jaka była biedna, chora i niewychowana. Na początku były z nia same problemy. Nawet sie nie spodziewaliśmy jak może byc ciężko, kupa kasy na leki potem wile godzin szkolenia, które chyba nigdy się nie skończy. Jak tak na to patrze to myślę ze daliśmy rade, mimo ze na początku wydawało nam sie ze nie damy. mam do was( byc może głupie) pytanie- używacie w ciąży jakiś samoopalaczy? Czytałam o tym i w książce w której wypowiadają się lekarze z instytutu matki i dziecka i jest napisane ze można. Tyle ze nigdy wcześniej nie używałam takich specyfików i nie chciała bym kupić jakiegoś badziewia. W sobotę za tydzień ide na andrzejki przebierane a jakaś blado-szara jestem. Może macie coś wypróbowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia nie używaj samoopalacza. Nie mam bladego pojęcia czy szkodzi czy nie ale po co ci to. Idź na andrzejki i baw się super a nie zamartwiaj się tym, że jesteś blada i nieopalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz dziewczynki po :):) wszystko oki :) dzidzius wazy 285g ! :P i nie trzeba byc lekarzem zeby zobaczyc co ma miedzy nogami hihihihi :):) synek bedzie :) tak jak z moimi przeczuciami bylo :) wiec juz dzis porobilam troszke zakupkow hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka jak fajnie, że już wiesz, że synek. Więc gratulacje synka :) Ja byłam dzisiaj na wizycie i niestety się nie dowiedziałam, ale za to pierwszy raz słyszeliśmy z mężem bicia serduszka naszego dzieciątka. Dziewczyny poradźcie coś na niedobór żelaza, bo mimo tabletek mam niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannelka ja ide 5.12 i też się właśnie tak boję że mi się dziecie nie okaże, jakieś takie mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
indianka tak, ja uzywam czasami samoopalacza ale tylko dax cosmetisc w piance moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
wolno a niby czemu nie, zreszta ja uzywam tylko na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulczka tez gratuluje synka na kiedy masz termin i jaka masz diete tzn co jadasz bo duzo wazy twoj chlopak moj ma tylko 165g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannelka ja w pierwszej ciąży miałam tylko nieznacznie obniżoną hemoglobinę, ale jako wegetarianka nie mogłam się wspomóc czerwonym mięsem wiec piłam dużo suku z buraków i marchewki i pomogło naprawdę szybko moja gin była w szoku jak zobaczyła, że tylko po burakach i marchewce mam takie rewelacyjne wyniki. A żelazo w tabletkach niestety powoduje zaparcia i zatwardzenia. Co do becikowego i ulg to mają szczęście bo ciśnienie mi podwyższyli dziady jedne. Tylko, że 67 lat masakra jakaś to już babcią będę pewnie heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-literka
Hej dziewczyny jutro wchodzę w 19-sty tydzień, nie czuje ruchów, znaczy cos tam czuje ,ale nie wiem czy to dziecko, czy może ruch jelit... Wy już dokladnie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×