Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaa
no piersi mi tez sie powiekszyly i to duuuuzo fajna sprawa a ty ile przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi dziecka to cala ciaze glaskalam brzuch i prosilam syna zeby nie byl wiekszy niz 3 kg bo grozila mi wtedy cesarka a tego panicznie sie balam i nie chcialam. No ale jak widać synuś jest bardzo posłuszny i posłuchał mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wracam do swojej wagi wyjsciowej bo poczatek ciazy mialam ciezki zreszta tak jak w pierwszej i schudlam 6 kg. Teraz staram sie to odrobic wiec zrobilam sobie pizzerinki i sie nimi zajadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez sie urodzilam 2900 w 8 miesiacu anajlepsze jest to ze mialam sie urodzic tak samo jak moje dziecko 30kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no ja poczatek tez mialam bardzo ciezki bozeeee jak ja to przezylam to nie wiem cale szczescie juz mamy to za soba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja uwielbiam placuszki z maslanki z jablkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja czekam na 22 tydzien zeby isc na usg i sie wtedy dowiem co bedzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
zamknij morde krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja jestem calkiem normalna tylko niektore z was maja mylne pojecie i zamiast jesc dla dwojga jedza za dwoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie Bozia
ukara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
tak bozia ukara (?) mnie za to ze krowy z was ale jestescie popierdolone serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolinaaa-------
Spieprzaj z tego topicku!!!!!!! Na siłownie marsz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestancie sie klocic bo to nie ma sensu. Rezultat bedzie taki ze skasuja posty lub topik, a tego chyba zadna nie chce. Kazda tyje jak chce, je co chce, to chyba prywatna sprawa... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uwazam ze to ile kazda przytuje to jest indywidualna sprawa :) kazda tez ma chocby inna przemiane materii:) jestesmy w ciazy i mamy sie tym cieszyc :) jezeli mamy problem to po to ma byc to forum :) zeby sie moc wygadac i jednoczesnie nie byc skrytykowanym :) dzielmy sie tu swoimi zmartwieniami, watpliwosciami a takze wiedza :) pomagajmy sobie nawzajem bo kto nie zrozumie tak dobrze kobiety w ciazy jak druga kobieta w ciazy ????:):):):) oprostu nie kt=rytykujmy siebie nazwzajem..."jak masz skrytykowac to lepiej nic nie pisz" --> uwazam ze to jest dobra zasada :D po co komus robic przykrosc ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja na silownie nie potrzebuje ale tobie pewnie by sie przydalo dobra nie odpowiadam juz na denne postu glupich tepych bab bedziecie pozniej plakac ze nie mozecie po ciazy zrzucic i ze jestescie tluste polowa z was juz zapewne teraz jest) ale skoro wam to na reke dalej tyjcie ile wlezie i cieszcie sie swoim wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie karolina
wyniesie,to nie skasuja topicu. jest wulgarna i niemila,to jest forum ciazowe,dla kobiet ktore dziela sie swoimi radosciami i zmartwieniami i nie na miejscu jest ponizanie kogos kto przytyl 7 kg,niech sie wynosi na silownie lub zalozy swoj wlasny top pod tym samym nickiem,napewno nikt tam nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja na dzisiaj zmykam. Spokojnej nocy wam życzę i do jutra :) Uleczka napisz po porannej wizycie czy juz znasz pleć i czy wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie karolina
Dziewczyny,ktore sa podobnego zdania co do karoliny:( prosze o zglaszanie o usuniecie topiku. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ty mi nie bedziesz mowila czy mam sie wyniesc czy nie ja nikogo nie zamierzalam obrazac dopoki nie zaczeto obrazac mnie , poprostu powiedzialam dziewczynie zeby sie ograniczyla z jedzeniem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tycia w ciąży nikogo nie powinno interesować kto ile przytył. Jestem w 18tc i nie przytyłam nic. Lekarz twierdzi że nie powinnam się martwić bo zapewne nie długo wystartuje z wagą w górę. Za to mam znajomą która na początku ciąży dużo przytyła a pod koniec przestała tyć. Przyznam Wam się szczerze że to moja pierwsza ciąża i chciałabym mieć dziewczynkę, ale jak będzie chłopiec to wiadomo że też będzie kochany. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę ze mnie ominęła cała burza. Dokładnie wszystko przeczytałam i powiem szczerze ze zaskoczył mnie atak Karoliny na jedną z nas. Jeśli chciałaś doradzić mogłaś to zrobić w inny sposób. Moja teściowa zaszła w 3 ciąże w wieku 30 lat i bardzo szybko przybrała na wadze- mówiła ze stosowała wszelkie mozliwe ograniczenia a w pierwszych 4 miesiącach przytyła 5 kg. jak widać z opowieści każda ciąża jest inna. konstruktywna krytyka to coś innego niż chamskie odzywki. Możemy się spierać na forum i kłócić ze sobą, lub wspierać. Nie wiem jak wam ale dla mnie to forum znaczy bardzo dużo, miło jest pogadać i poczuć się zrozumianym. Do tych, które własne zaczęły L4 początek leniuchowania może być ciężki- ja nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Po czasie jakoś człowiek sie uczy wypełniać te wolne chwile, co prawda pierdołami typu posprzątanie domu, poczytanie książki ale można sie przyzwyczaić. Ja właśnie zaczynam dostrzegać zalety tego czasu wolnego. Dzisiaj odwiedziłam stara znajomą dostałam pierwszy prezent z okazji ciąży książkę o ciąży i pierwszym roczku wtórej mogę prowadzić pamiętnik - oczywiście wzruszyło mnie to bardzo:) Byłam w H&M, po raz pierwszy w dziale dziecięcym w ciąży i widziałam śliczną sukienusie na rozmiar 52 cudo za 30 zł, ale jeszcze nie wiem jaka to płeć wiec sie powstrzymałam. Juz wiem ze moje dziecko będzie miało masę niepotrzebnych ( ale ślicznych) rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku ciąży siedzę w domu. początek miałam tragiczny mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości z łóżka wstać nie mogłam. Indianka25 co do Twojej wypowiedzi to myślę że moje maleństwo także będzie miało mnóstwo niepotrzebnych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do "marnowania" czasu wolnego - oglądacie może jakieś seriale, które są warte polecenia? Ja oglądam nałogowo gotowe na wszystko i bez tajemnic, ale z chęcią obejrzał bym coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rao na pewno zdam relacje :):) a co do seriali to rowniez ogladam gotowe na wszystko :) i bardzo polecam chirurgów :P jeszzce bardziej wciaga :):) dobranoc dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to standardowo "barwy szczęścia" i "m jak miłosć" heh. A tak poza tym to nic. Pierwszą ciaże pamiętam to mdłości i mdłości, praktycznie całe 9 miesięcy. A druga całkowite przeciwieństwo. Czuję się świetnie. Ogólnie siedze w domku i sie lenię. życzę wzajemnie dobrej nocki z pięknymi snami ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) bede miala drugiego syna:) smaki mam inne niz w pierwszej ciazy,czuje tez sie troche inaczej a bedzie syn :) ogladam na wspolnej i m jak milosc :p a pomaranczy nie czytam i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Coś od przestawienia czasu na zimowy nie mogę spać. Budze się rano tak ok 5:30 i nie moge juz zasnac w zwiazku z czym dzisiaj wstalam razem z mężem, zrobilam mu sniadanko, poszlam do sklepu po buleczki a jak juz sie usadowilam przed telewizorem to mój szkrab też wstał i przyszedł się poprzytulać :) Teraz chyba nadszedł czas na jakąś twórczą pracę więc pójdę sobie cos znaleść do roboty bo można z nudów oszaleć. A co do seriali to uwielbiam oglądać Dr. Housa i z niecierpliwością czekam na nowe odcinki na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak tam u Was samopoczucie? Ja wstałam przeszczęśliwa bo dziś mija mi równo 20tc czyli teraz to już z górki :) Od początki listopada siedzę w domku więc również nadrabiam zaległości serialowe, w zależności którą zmianę w pracy ma mąż. Teraz pracuje na rano więc oglądam sobie powtórki Magdy M. i dr Housa (nie widziałam ich wcześniej więc dla mnie są jak nowe). Czasem jak się trafi Klan czy Na wspolnej/Na dobre i na złe to też nie pogardzę. Nigdy przedtem nie oglądałam żadnych seriali a teraz mnie to wciąga ;P Poza tym oglądam programy kulinarne i potem eksperymentuję w kuchni. Mąż jest przeszczęśliwy, że jestem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×