Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaa
czesc dziewczyny, ja siedze w domu juz od pazdziernika, kasa taka sama wiec nie chce mi sie chodzic.... kremow na rozstepy tez juz uzywam, jestem drobna 51 kg 167 wiec rozstepy napewno mi sie i takzrobia... ruchow zadnych nie czuje w ogole mam taki maly brzuch... tylko wieczorem w sumie widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
martita musleta b.dobry krem slyszalama ale ja narazie jakias inny kupilam pharmaceris zachcienek w sumie nie mam ale nie jem w ogole slodyczy mam po nich straszny niesmak w ustach jakbym zjadla pare lyzeczek cukru fuj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zjeść coś słodkiego,nie dałabym rady bez,ale z Igorem też jadłam słodycze,więc w moim przypadku to nic nie oznacza,oprócz dodatkowych kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja narazie nie przytylam chyba nawet 2 kg ale to i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita ja niby mam miec sya a na slodycze patrzec nie moge i na kwasne za bardzo tez bo mialam bliski kontakt z wc :/ i jakos brak smakow za to masakryczny tradzik co mowia ze na dziewczynke bo urode odbiera a ma byc syn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez mam klopoty zcera i zaczyna mnie to troche wkurzac.... nie ma dnia zeby jakies gowno nie wyskoczylo... mam nadzieje ze to zwiastun na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei cere mam właśnie jeszcze ładniejszą chyba jak przed ciążą a przynajmniej nie gorszą, słodkie mnie obleci zupełnie, czasami coś tam przegryzę raz na parę dni, ale do 14 tyg na słodkie patrzeć nie mogłam, generalnie wzięło mnie od samego początku na jabłka co prędzej było nie do pomyślenia i w ogóle na kwaśne, czyli pomarańcza, pomelo, ogórki. Ciekawa jestem też co będę miała w takim razie bo w pierwszej ciąży to słodkie było na pierwszym miejscu, nutella szła słoikami dziennie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na core mialam dokladanie tak samo jak teraz no moze troche gorzej znosilam ciaze ale nie wiem czy teraz bardziej sie nie mobilizuje bo mam obowiazki a wtedy moglam spac do woli :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja slodkiegi nie znosze ale przed ciaza tez nie jadlam, jakostatnio napilam sie coli to niesmak mialam w ustach pol dnia, wole ogorki, kiszona,owoce warzywa niz slodycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
to nie ma znaczenia wydaje mi sie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze kwasne na chlopaka a mieso i slodycze na niewczynke ale juz nie pamietam ja ani w 1 ani w 2 ciazy nie mialam i nie mam smakow aha laski co chca cos tanio kupic przed podwyzka vat-u po nowym roku proponuje http://www.pepco.pl/a/gazetka i tym co jeszcze nie ogladaly i nie byly ja ubieram tam core juz 2 lata i jestem zadowolona no ceny troche poszly w gore ale to norma jakosciowo rzeczy swietne nic sie z nimi nie dzieje nie farbuja nie mechaca sie przy praniu a teraz tanie pol spiochy i bodziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja bardzo chcialabym miec coreczke ale slodkiego nie wcinam i mam klopoty z cera hahaha 2 rozne objawy jedno na chlopaka 2 na dziewuszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciąży zajadałam się słodyczami, aż mąż na mnie krzyczał, że tyję właśnie od słodyczy i urodził się wielki chłopak. A cerę to i w jednej i drugiej ciąży mam kłopotliwą. Nawet patrzyłam na te chińskiej kalendarze płci i niestety tym razem znów wychodzi mi chłopak pomimo, iż teraz nie jem słodyczy bo mnie po nich mdli. Eh a tak bym chciała córeczkę. Wizytę mam na 1-12 więc się dowiem jak się maleństwo nie będzie wstydziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja to moge zjesc wszystko co sie rusza:) ale od kilku dni codziennie czekolada i sok pomaranczowy ehhh :) jutro badania prenatale. mam nadzieje ze tym razem bobas nie bedzie zawstydzony i pokaze co ma miedzy nozkami :) badania o 8 rano wiec na pewno potem napisze czy wiem co bedzie czy nie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka ja obstawiam dziewczynkę :) Zazwyczaj dziewczynki się wstydzą i nie chcą się pokazywać, a chłopcy na odwrót, lubią pokazywać co mają między nóżkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja jestem w 17 tc i przytyłam juz ok 7kg i niemam zadnych smaków moge powiedziec ze mam troszke wstret do jedzenia ,jem tylko to co musze.tesciowa stwierdziła ze bede miała chlopaka bo nic siew na twarzy niezmienilam ,dziewczynki ponoc zabieraja urode ale szczerze mowiac niewiem czy w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
monia 123 juz przytylas 7 kg ja pierdziele kobieto wez sie ogarnij bo to dopiero poczatek a pozniej bedziesz zakladac tematy ze maz sie toba nie interesuje bo ci zostalo tu i tam po ciazy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny a te badania prenatalne robicie tak na wlasna reke? czy lekarz wam zalecil i robicie dla sw spokoju ? ja bylam w 12 tc na usg 3d u najlepszego lekarza w swojej okolicy i nic nie mowil o prenatalnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
i co przez to lezenie te 7kg???? wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie gniewaj się ale ja też leżałam i to o tydz dłużej niż ty i też byłam w szpitalu na podtrzymaniu a nic nie przytyłam. Wydaje mi się, że to tylko łatwa wymówka dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia.. ja bardzo bardzo chce dziewczynke ale i syneczka ede kochala najbardziej na swiecie :):) w kazdym razie od "zaplodnienia:P" jestem pewna ze to chlopak . nie wiem czemu :) moze boje sie nastawic na dziewczynke. nei wiem. cos mi mowi od poczatku ze chlopak :) u mnie z prenatalnym usg bylo tak ze robi je moj lekarz prowadzacy. jest to usg nieinwazyjne wiec zapisuje on na nie swoje pacjentki ktore chce z niego skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
sama jestes pustakiem prosiaku i nie szukaj wymowek moja siostara tez miala zagrozone 2 ciaze i jakos nie przytyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
sylvia cudownego masz synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja nie przytylam do teraz nawet 2 kilo i choc czasami mam ochote na wiele wiecej niz zjadam poprostu sie ograniczam i tyle. nie sztuka jest zrec jak swinia a po porodzie nie przypominac siebie sprzed ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×