Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość cinamoonka
wg poloznej 09.04.2012 ale ja obstawiam okolo 20go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, mi z kalkulatora wychodzi ok. 20 kwietnia, ale ja dla odmiany wolałabym właśnie ok. 10 kwietnia, ale tak na prawdę nie ma, to znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
czas do pierwszego usg wlecze mi sie niemilosiernie....:) juz bym chciala wszystko wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg kalkulatorów mam ymin na 4 lub 9 kwietnia,sama jestem z 9 kwietnia,zodiakalny baran,trudny charakter:)) Ja tez nie mogę doczeać sie jakiś informacji od lekarza,miała bym pewnośc ,ze wszystko jest o.k.;w poprzedniej ciazy nie byłam tak zorientowana,wszystko toczyło się pokolei,teraz wiem więcej no i oczywiście wiecej sobie wyobrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-ja ostatni @ mialam 2 lipca a cykle 26 dni,podobny termin do Twojego chyba bede miala na ktora masz dzis gina??bede trzymac kciuki i daj znac jak po wizycie:) mi jakos mdlosci minely ,jedynie taka oslabiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin chyba bedziemy miały podobny:) Do gina jade o 17-stej,mam nadzieję,ze nie bedzie duzo ludzi;mimo ze to prywatny lekarz,nie umawiam sie na godzinę tylko czekam w kolejca;ma strasznie dużo pacjentek,a jeszcze wczoraj było świeto,a on przyjmuje w pon,wtorki i piątki,więc pacjentki z wczoraj przeniósł na dzisiaj,juz sie boje,bo nie mam gdzie małego zostawić i jedzie z nami;długo nie posiedzi,więc zwiedza okoliczne tereny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
rozyczka jesli nie wybiore sie sama do prywatnej polskiej kliniki w Uk to DOPIERO mam na polowe wrzesnia...paranoja wiem ale bedac w uk do 12 tyg w ciazy wcale nie jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
i tak jak SURI ostatni @ mialam 2 lipca z tym ze moje cykle nigdy nie byly regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, no wiem jak to jest, niedawno moja koleżanka przeżywała to samo w Irlandii, ale spokojnie będzie dobrze :) ja ostatni okres miałam 13 lipca, a co dziwne w ubiegły poniedziałek do środy miałam jakby kolejny okres, wyglądało to tylko mniej obficie, dużo mniej obficie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka, może warto poczekać :). my na razie nikomu nie mówimy, to bardzo wczesna ciąża, a po USG zdecydujemy, czy rodzicom już powiemy, czy poczekamy gdzieś chociaż do 10 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
a powiedzcie mi bo jestem ciekawa jak to wszystko wyglada w Polsce? kiedy pierwsze usg i wogle jakies badania? polozna mi uwierzyla na slowo ze jestem w ciazy. zadnego badania moczu czy krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby pierwsze powinno się robić od 6 tyg. Badania zleca lekarz na pierwszej wizycie. Mierzy, warzy i zakłada kartę ciąży. Ogólny wywiad. Potem ok 8 tyg drugie usg na którym już bije serducho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
w takim razie musze umowic wizyte w polskiej klinice a tam za wizyte plus usg bagatela 120 funtow :) ale przynajmniej bede spokojnieszja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, spokojnie...może nie powinnam tego pisać, ale prawda jest taka, że jak coś będzie nie tak w tak wczesnej ciąży, to i tak nawet najlepszy lekarz nie uratuje i nic nie da robienie wcześnie USG i innych badań, no chyba że wyraźnie czujesz, że coś nie tak, plamienia, no to wtedy trzeba iść szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce teraz, to wśród prywatnych ginekologów jest spora konkurencja, opieka coraz lepsza i ceny też konkurencyjne, także z tym mamy dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
czuje sie dobrze..plamien brak tylko glupot sie zbyt wiele naczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej pójść jak najszybciej. Niech sprawdzi. Musisz napewno zrobić poziom progesteronu, on utrzymuje ciąże. Jeśli np masz za niski to lekarz ci przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, nie czytaj, nie można! :), idę trochę poleżeć, bo ledwo już piszę, Ty też odpocznij, jak mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamoonka
od tygodnia nie robie nic poza odpoczywaniem :) a na usg umowie sie z koncem miesiaca to moze serduszko juz uslysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec miesiąca, to już na pewno serduszko usłyszysz :), będzie dobrze, dopiero początek atrakcji ciążowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy też macie zwiększone libido? :D Bo jak od czwartku mam, hormony szaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja po wizycie,dzidziuś ma 4 mm wielkości,wczesna ciąża ok 4 tyg,a 6 od zapłodnienia;dostałam skierowanie na podstawowe badania,bo inne mam z poprzedniej ciaży,czyli krew,mocz ,morfologia,przepisyła mi witaminy Falvit plus Folik,następna wizyta na poczatku września Któraś z Was pisała,że co ma być to będzie i że nic sie nie zrobi,jak ciąża ma byc to będzie,a jak nie,to nie; U nas przynajmniej dostaniesz leki w razie plamienia,zrobią usg,a w UK i w Irlandii nie ratuja ciąz,masz plamienie to leków na podtrzymanie nie dostaniesz,bo dopiero od 12- stego tyg;u nas przynajmniej próbują,ma sie pewnośc,ze zrobiło się wszystko,co możliwe,tam tak nie jest. Teraz pozostaje odpoczywać i czekać do następnej wizyty,mam nadzieję,że usłyszę serduszko; badzania zrobię za tydz,będą bardziej aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj pisałam pierwszy raz i jeszcze nie byłam pewna ciąży a dzisiaj na teście pojawiła się druga kreseczka :) Jestem bardzo szczęśliwa. Termin porodu 30.04.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×