Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

U nas też mała będzie spała z nami w sypialni. Łóżeczko dostaliśmy w spadku po dzieciach siostry, fajne jest, z płozami by można przerobić na kołyskę. Baldachimu nie kupuję, w zasadzie kupię tylko ochraniacz na szczebelki, pościel póki co sobie odpuszczę. Prześcieradła i ochraniacz materaca już mam. Do tego przewijak na łóżeczko i koniec. W pepco również kupuję rzeczy dla maluszka, są w bardzo przystępnej cenie a dziecko i tak szybko wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te teak są trochę droższe, takie białe, też mi sie podobały ale mój mąż chciał takie standardowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka a ochraniacz to na całe łóżeczko czy pół tylko będziesz kupowała? No przewijak też chcę taki na łóżeczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rezygnuję z baldachimu, może i ładnie wygląda ale jak już dziewczyny się wypowiadały zbiera kurz więc odpuszczam. I u nas też malutka będzie z nami spać w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..no to i może ja zrezygnuje..? No nie wiem..pomyślę jeszcze nad tym :). A kiedy zamierzacie kupować takie rzeczy jak Oilatum, Sudocrem, sól fizjologiczną, Octanisept..itp?? Będziecie używały smoczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA miałam takie właśnie klups. dla nas się sprawdziło, a materac to gryka kokos, i jest ok. Ja kupowałam ochraniacz na szczebelka takie do połowy , dla naszej córki super się sprawdziły szczególnie jak zaczęła się kręcić,i do tej pory jej służy. Zawsze w nocy szukam tam smoczka jak jej z buzi wypadnie, a jak ochraniacz jest w praniu to musze smoczka szukać po podłodze :) w środku nocy.:) Dla mnie podobało sie te teak a na cenę akurat tego nie patrzyłam -postanowiłam na jedną rzecz nie patrzeć na cenę i łóżeczko kupiliśmy z tak zwanym szaleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kupilam turystyczne ze wzgledu na to ze gniezdzimy sie w nocy w 3 w malym pokoiku i musze je przestawiac wiec tak mi bedzie wygodniej jak bedzie nas 4 corcia miala drewniane ale wykle tylko do roczku potem w tylek pazylo i je rozwaliła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie dam smoczka bo cora ma 26m i nadal smoki i to po 5 w rece trzyma :/ udreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie kosmetyki dla dzidzi planuję pokupować w marcu- miesiąc przed terminem. tak jak materac i wile innych dronych rzeczy i rzeczy dla mnie do szpitala. Ostatnio się przestraszyłam i wolę poczekać , Nie będę pisała dokładnie o co chodzi żeby was nie przestraszyć , a to nie miła rzecz i w dodatku w naszym stanie, Jak się dopowiedziałam to całą noc nie spałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita a moze napisz bo mozesz nas ustrzec przed czyms ja do szpitala mam conieco kupione bo nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita.1978 ja podobnie w marcu będę kupować..jakoś mam cały czas wrażenie że to dla mnie jeszcze za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię ochraniacz na całość bo takie życzenie ma Mąż. Niech sobie o czymś też zadecyduje ;P Oilatum do kąpieli i krem, octanisept, bepathen, sól fizjologiczną będę kupować w lutym (czekam tylko na wypłatę) w aptece internetowej, link kiedyś już podawałam Melissa się chyba nazywa. Smoczek kupię na wszelki wypadek, na allegro razem z innymi rzeczami od sprzedawcy r_p77. Ma niemalże wszystko od pieluch po butelki np. http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-flanelowe-mega-obnizka-ceny-i2081363016.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie nie wiem jak to rozplanować..może zostawię to do marca a teraz kupię wanienkę, termometr, aspirator..przewijak i do łóżeczka coś może..a może by kupił te farby i mimo wszystko zrobił to malowanie teraz? Co wy na to? Czy jednak za zimno?? To jak to z tym smoczkiem dawać czy nie dawać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita fajne i nie drogie ja narazie tego kosztu nie mam bo na pocztku bede kocykiem przykrywac a na zime starszej kupie wieksza posciel z wypelnieniem a mlodsza dostanie w spadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusiaelo, mamy tabelkę ale gdzieś dawno temu była aktualizowana. Dla wygody mamy w stopkach ustawione najważniejsze dane by nie trzeba było szukać tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonaa ja po sobie tzn corci widze zeby nie dawac po co uczyc czegos zbednego no chodzi mi o tabelke z nickiem terminem porodu ewentualnym imieniem dzidzi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, żeby na razie kupić tylko kocyki..różnej grubości, bo przecież dzidzia się rodzi na wiosnę, poduszki się nie używa na początku to może obejdzie się bez pościeli na razie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusiaelo - chcesz powiedzieć, ze potem trudno odzwyczaić od smoka?? Hm..no może i rzeczywiście zbędny wydatek.. A kupujecie butelkę jakąś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by szlo ja uaktualnic ?? bo coraz blizej porodu moze sie zdazyc ze za miesiac juz ktos sie rozpakuje i widze ze nie tylko ja dolaczylam wiec moze by to wypaliło ?? co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kocyka to muszę się przyznać, że mam bzika na punkcie by kocyk był z bawełny. Widziałam piękne z polaru, mikrofibry itd ale nie dam się skusić. Wiosną bawełniany powinien wystarczyć, a potem może mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....?. .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa Ulla22..........................29.........27.04...... M........Adas......1.........Krakow li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....?...... .?.............1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonaa jesli masz lozeczko drewniane a nie kolyske czy turystyczne to jednak te ochraniacze z kompletu troche sie przydaja dla bezpieczenstwa i Twojego spokoju ale poduszka absolutnie moja do 2 lat nie uzywala tzn potem tylko takie cos bardzo cienkiego co nie mozna nazwac poduszka smoczek sa rozne sposoby na oduczenie ale moja corka jest ciezkim przypadkiem wszystkie ma pogryzione z dziurami bo uzebienie kompletne ale nie odpusci smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ostatnia jaką znalazłam. Dopisujcie się tylko proszę o zachowanie chronologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaktualizujmy tą tabelką tak by były tu mamusie, które sie wypowiadają na forum a jakies juz dawno nieaktywne usuńmy a jak sie odezwą to sie dopiszą? :) Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochraniacze na pewno zakupię, pomyślę jeszcze o tym baldachimie a z pościeli to chyba na razie zrezygnuję :). Czyli mała nie chce oddać smoka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pierwszym razem kosmetyki takie co trzeba kupić w aptece czy inne drobiazgi to kupowałam po urodzeniu , tylko że ja miałam z kim zostawić małą na ół godzinki i mogłam samochodem zrobić zakupy co mi trezba było, ja jestem takim typem że wszytko ja osobiście muszę kupić. Mó mąż wcale sie do takich rzeczy nie wtrąca a jak już coś wybiorę i się pytam czy może być to dla niego wszystko pasuje :) Tą pościel ja wybrałam a będzie za nią płaciła moja siostra jako prezent dla dzidzi :) my często tak robimy jak trzeba kupować coś na prezent np. ona wybiera dokładnie co chce dla córki i jak kupuje i odwrotnie, I dla tego pisałam żeby niektóre rzeczy sobie popuścić z kupowaniem , może rodzinka cos przyniesie albo koleżanki. Ja teraz tak robię. Ja jak mam jechać do koleżanki w tzw odwietki do dzidzi to zawsze dzwonie wcześniej i sie pytam dokłanie co kupić. żeby nie było że juz kupię np 3 kombinezon dla małej. Iwonka-poduszka to jest super sprawa- mała na niej nie śpi ale możesz małą na niej nosić albo karmić. Moja używa smoczka ale tylko do spania, a niedługo będzie oduczanie od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tu więcej chłopaków Nam się szykuje na ten kwiecień z tego co widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×