Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milena..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....?. .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa Ulla22..........................29.........27.04...... M........Adas......1.........Krakow li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....?...... .?.............1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2....... hmm mam nadzieje ze nie pomieszalam :/ imie wpisalam ale jest to jedno z 3 tak wiec nie pewne na 100% i termin dalam z OM a czy wszystkie z tabelki sie udzielaja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym byla za zeby pozostawic tylko udzielajace sie ale ja tu nowa wiec nie mam za wiele do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel się przyda później , teraz ja tylko kupuje prześcieradło a kocyki już mam, a sądzę że na początku będę używała tylko kocyka, a jak dostaniemy pościel to zainstaluje ochraniacze bo od razu się robi przytulniej w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikt tu z was nie bedzie miec kołyski ja dla corki mialam do ok 4 m z coneco ale sprzedalam i teraz zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o usuwanie osób z tabelki ja jestem na nie... i setny raz później mamy się dopisywać bo ktoś przez dłuższy czas nie pisał i go ktoś usunął... Ja wczoraj zakupiłam na allegro mase drobiazgów np. pieluchy tetrowe, flanelowe, nożyczki, szczoteczke do włosów, butelkę itp. i musze wam powiedziec że na allegro jest dużo taniej niż w tradycyjnym sklepie różnica w cenie sięga nawet 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zysiolinka ja tez zamawialam cos na all. ale ze wzgledu na to ze mam termin prawie jak moja znajoma i zamawialysmy u jednego sprzedawcy i za przesylke placilysmy tylko raz a kosztami sie dzielilysmy ale ja nie wiem czy tam tak tanio moze w mojej okoliy w sklepach jeszcze tak nie powariowali z cenami nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo- mi się marzy tak mała kołyska i już chciałam kupic.ale w domu mam małą dziewczynkę która jest wszystkiego ciekawa i sie boję że może wywrócić maleństwo a w łózeczku to zawsze bezpieczniej jak w kołysce. Mi to nawet by mąż zrobił bo lubi robić mebelki i ma do tego rękę ale po prostu się boję ja też uważam żeby nikogo nie usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciekawska tez wszedzie by weszla ale ja raczej bym jej z oka nie spuscila przy niemowlaku zreszta ona juz duzo rozumie wiec wie co i jak ale nowa troche droga a uzywanej sie nie oplaci bo tez sobie cenia tyle ze musze miec cos w pokoju goscinnym cos takiego na co moge dzidzie polozyc i mysle nad hustawka lezaczkiem zaraz wam przesle linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajua ja mialam wlasnie taka jak pokazalas tylko jasna taka kremowo ciut z zielonym chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
jestescie dziwne dziewczyny naprawde i te ktore cos do mnie maja niech poprostu nie czytaja moich wypowiedzi i tyle a ja nie zamierzam pisac ze nie stac mnie na znieczulenie albo na inne rzeczy tylko po to aby sie komus przypodobac i tyle jestem poprostu szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
jesli sie jeszcze wszystkie nie poobrazalyscie to chcialabym zapytac o wozek baby active??? czy ktoras z was miala albo zamierza kupic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
zysiolinko jestes z Warszawy. W jakim szpitalu zamierzasz rodzic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaaaaa ja wogole nic nie wiem o Twoich wypowiedziach ale cenie szczerosc bo ja tez jestem jak otwarta ksiega wiec mi jeszcze sie nie narazilas :D i mam nadzieje ze tak nie bedzie :D wozka nie kupuje bo mam po corce ale posli link jaki chcialas a moze cos doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
Zysiolinko czy masz na imie Zosia??? bo zamierzam tak nazwac swoja coreczke a co do szpitala to akurat tak sie zlozylo ze lekarz do ktorego chodze pracuje w szpitalu sw zofii wiec tak bede rodzic( jak zdaze dojechac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózka to moja siostra taki ma ale dała za niego 1100zł bodajże..ten coś strasznie drogi,ma kolor żółty i nie narzeka na niego-jest zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
a tez ma 3w1??? kurde mi sie nie udalo znalezc tanszego, nie wiem juz jaki ten wozek kupic zamierzam jutro poj do sklepu i jak mi sie tam cos spodoba to zamowie taki sam na allegro, chyba bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino hehe nie nie mam na imie Zosia :) jeżeli chodzi o wózki to ja się zastanawiam nad kupnem wózka implast bolder sd ecoline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
tyle tych wozkow ze nie wiadomo co wybrac jak sie kieruje - cena max 1500 -musi byc 3w1 -stelaz aluminiowy -kola pompowane i skretne i musi miec ladny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
Zysiolinko ja zamierzam jutro meza wyciagnac do swiat dziecka na krakowskiej albo towarowej, bylas moze w tym sklepie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ogolnie b. fajne te wozeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w świecie dziecka w centrum handlowym przy M1 w Markach i powiem ci szczerze że z wózków żaden mi się nie spodobał i w ogóle strasznie drogo tam mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
teraz podobno jest promocja -20% na wszystkie wozki i chyba 30 na mebelki ja nie zamierzam kupic od razu ale zobaczyc i ewentualnie na allegro zamowic a ten twoj wozek super, bardzo mi sie spodobal..... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam wózek na al. Krakowskiej w świecie dziecka. Jest promocja -20% na wózki i cena wyszła taka jak w sklepach internetowych. Kupiliśmu mutsy transporter i do tego fotelik cybex aton (bo ma 4* ADAC). Sklep mi się podoba tylko te ceny zawrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dzieki za odp Blanka a ty gdzie rodzisz? wybralas juz szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×