Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

mnie też zawsze bada ginekologicznie, ale ostatnie USG było koszmarne. Dostali nowy sprzęt i gin nie umiał do końca go obsługiwać... Nic sie nie dowiedziałam co i jak z Dzidzi :/ a następna wizyta 20.02. Zarejestrowałam się do innego gina i zobaczymy co mi powie, bo ten mój ostatnio przegina za bardzo, zamotany jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
mnie moja gin w przychodni na nfz w ogole nie bada kurwa jebana!!!! dobrze ze chodze jeszcze prywatnie do innego lekarza a do niej tylko po zwolnienie i dlatego ze badania tam robie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia dzięki za słowa otuchy:) z mężem juz niby sie uspokoilo ale niesmak niestety pozostaje... czemu czasem osoba którą się tak kocha potrafi tak okrutnie zranic i to w momencie kiedy sie potrzebuje od niej najwiecej wsparcia... no nic... nic tu nie wymysle... blanca nie martw się i pamietaj ze kazdy przypadek jest inny, ja sie czulam naprawde dobrze i ten szpital byl dla mnie duzym zaskoczeniem i teraz jak tu jestem wyniki też mam bardzo dobre juz po pierwszym dniu pobytu dlatego sie zaczynam zastanawiac czy moja gin niepotrzebnie nie spanikowala. takze glowa do gory i musi być dobrze. wszystkiego sie dowiesz na wizycie. a co do pytania o wagę naszych dzidzi to jestem w 29 tygodniu a moj synek waży 1400 gram trzymajcie sie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej karolinki
qrde tyle razy juz mialam Ci napisac ale odpuszczalam sobie normalnie Ty to taka doskonala pod kazdym wzgledem jestes i non stop sie tym zachwalasz robiac czasm przykrosc innym mamusia a juz ze twoj lekarz sie podsmiewal to mnie modeleczka calkowicie rozwalilo tak jestes boska piekna i daj sobie siana z tym zachwalaniem idealna kobieto pod kazdym wzgledem kazda z nas jest inna chcac nie chcac mozna nawet i z 30 kg przybrac nie obrzerajac sie a czasem tylko 10 kg ale czy to jest najwazniejsze? nie najwazniejsze zeby szczesliwie donocic urodzic itd a kg sobie szprotko nie boj zaby o inne mamusie spadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
do tej karolinki a jak ty jestes smierdzacym kaszalotem to juz nie moja wina ja nie pisze nic co mogloby komukolwiek zrobic jakakolwiek przykrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaf a jak z bólami uspokoiło się ? Dostałaś też te zastrzyki na rozprężenie płuc u dziecka w razie czego? Co do facetów to no cóż oni myślą innymi kategoriami i wierzę, że niesmak został. Mój brat kiedyś powiedział o mnie, że nie jestem mściwa ale cholernie pamiętliwa :) No i miał rację bo jak mąż mi zalezie za skórę to potrafię mu wyciągnąć rzeczy sprzed cho,cho czasu i wytkać mu błędy z siłą armaty :) No ale nikt nie jest doskonały. A ty leż grzecznie i trzymaj nogi mocno zwarte i nie dawaj maleństwu wyjść za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej karolinki
smierdzacym kaszalotem nie jestem ale jak ci lepiej i sie podbudowalas cos nie cos to wyzywaj sobie dlej na mnie tacy ludzie nie robia wrazenia nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na mojego lekarza i Jego zalecenia to w ciąży powinnam zrobić prywatnie badania na HIV, WR, HCV,grupa krwi i toksoplazmozę. Oczywiście zrobiłam bez skierowania, co kosztowało sporo,ale wiadomo. Jak poszłam do innej lekarki to usłyszałam ""dziecko kosztuje" i przy wizycie na NFZ kazała mi jeszcze płacić za cytologię - wyśmiałam ją. Później doszła jeszcze glukoza, która też była bez skierowania. Z ogólnych badań to...w/g jego zaleceń to powinnam mieć do tej pory zrobione badania moczu 3 razy a morfologię 2 (na całe 31 t.c), oczywiście prywatnie. Po prostu mega. Na szczęście biorę skierowania od lekarza rodzinnego i robię co miesiąc. Ostatnio pytałam swojej Pani doktor rodzinnej dlaczego lekarz tak mało zleca mi badać..uśmiechnęła się tylko, ale na pytanie dlaczego nie daje skierowań odpowiedziała, ze specjaliści mają ryczałty, im mniej wydadzą tym więcej zostaje w ich kieszeni... Wszystko jasne! Upominajcie się więc o swoje! Miłego i spokojnego wieczoru życzę Wam wszystkim:) Zaraz mój mąż wraca po 5 dniach nieobecności i muszę się Nim nacieszyć:) Będzie masaż! Jupi! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
a na mnie nie robia wrazenia takie jak ty..... tu juz nic nie wolno napisac bo co 2 sie obraza.... co wy takie wrazliwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Ja przy pierwszej ciąży przytyłam ponad 30 kg. Naprawdę nie ma się o co kłócić, kobiety są różne. Zrzuciłam to w 2 miesiące po porodzie. Teraz też przybyło mi już 18 kg. a jeszcze 9 tyg. do porodu. Cóż... jedne są szczupłe a drugie nadrabiają. I pamiętajcie nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane...ale to już zależy tylko od nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
juz napisalam kiedys ze tyjcie sobie ile chcecie-wasza sprawa ale nie jest prawda ze takie 30kg pojawilo sie samo i nie wmawiajcie tego nikomu!!!! a oburzaja sie wlasnie te co zapewne objadaja sie caymi dniami no bo przeciez sa w ciazy i im wolno ja mam silny charakter i chociaz czasami tez mam apetyt wilczy przez caly dzien to potrafie sie ograniczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Ty jeszcze mało wiesz o zyciu.jest wiele chorób, które własnie w ciązy sie ujawniaja i kobieta jedząc normalnie może przytyć 20,30 kg.I to nie jest żadne usprawiedliwianie lecz wiedza i doświadczenie zyciowe.widać, ze Jestes młodA I MAŁO Jeszcze wiesz.Obys sie na własnej skórze nie przekonała, ze nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny
Karolina, Mysle ze dziewczynom (piszacym pod pomaranczowymi nickami, chociaz wiem ze pewnie maja czarne pod ktorymi sledza topic, podobnie zreszta jak ja), nie chodzi o to co mowisz, tylko jak mowisz. Juz ci kiedys pisalam ze wszytkie twoje wypowiedzi maja jakis taki dzwny przekas, nie portafie tego wytlumaczyc ale jeste w twoich wypowiedziach cos dziwnego, jakbys byla lepsza od nas wzsytkich razem wzietych. Uzywasz bluznierstw na temat swojego lekarza, nazywasz dziewczyny kaszlotami... naprawde myslisz ze to jest na miejscu? Kreujesz sie na taka co jest piekna, zadbana, co to przytyla 5kg, ma kasy jak lodu zeby wydac na badania itp, mimo ze inne dziewczyny moga nie miec takiej mozliwosci, zastanawiasz sie czy wozek ktory wybralas nie jest za tani?? To tyllko nieliczne przyklady. Uwierz mi Dziewczyno ze nie jestes taka idealna na jaka sie kreujesz, bo nikt nie jest idealny. I mysle ze masz czelnosc dowartosciowywac sie tutaj kosztem dziewczyn ktore nie maja twoich finansow czy wygladu. PS, Zebys nie myslala ze sie chce upsrawiedliwiam bo przybralam duzo wiecej nic ty, nie nie przytylam, wygladam codzien nienagannie i generalnie nie mam zadnych dolegliwosci. Mam nadzieje ze moj post zmusi Cie do mylsenia. Pozdrawiam Goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej karolinki
post powyzej opisany dokladnie tak jakie ja mialam wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej karolinki
jednak proponujejuz mamusie powrót do tematu dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewuszki, Co za roznica ile ktora przytyla. Jestesmy w ciazy i to nie czas na odchudzanie sie. Organizm wie najlepiej co i ile potrzebuje, a waga tez zalezy od predyspozycji ciala. Nie ma co komu wyliczac, bo i tak w konsekwencji kazda z nas straci te kilogramy :) To tyle co chciałam powiedzieć. Nasze chore dziewczynki> trzymajcie się i oby maluszki poczekaly na swój odpowiedni czas Mezami się nie przejmujcie. Oni tez maja czasami zle dni i pewnie tak , jakos traca kontrole nad sobą. Może ich tez stres zjada przed nowa rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co? Małe piekiełko się tu rozpętało... Przypominam, że ten topic ma służyć wspieraniu się, wymianie rad i doświadczeń. Wszelka krytyka jest tu nie na miejscu i nieważne czego dotyczy. Skupmy się na tym co nas łączy a nie na tym co nas dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Hej mamuśki jak tam samopoczucie??? Mróz ustępuje bynajmniej mam taka nadzieje;p Tydzień w domu siedziałam i nosa nie wychylałam a najwyzszy czas zrobić jakieś zakupy;d PS. Ja przy pierwszej ciązy przytyłam ponad 30 kg ale to ze wzgledu na zły stan zdrowia... Ale teraz nie narzekam dopiero 8 kg na plusie wiec niema takiej tragedi zreszta czego sie nie zrobi dla takiego malenstwa??? Jutro planuje odwiedzic rossmana mam nadzieje ze te pampery jeszcze beda oby... A co do imienia to razem z ukochanym ustaliliśmy że damy na imie bobaskowi Nadyjka tak słodko no chyba ze bedzie niespodzianka i pojawia sie jajuszka z pedzelkiem to bedzie Oliwierek zreszta czy to wazne?? byle by bylo zdrowe co Bóg da my pokochamy a ksiądz ochrzci;););) Nio i to by było na tyle milusiego weekendziku życze mamusińskie;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka... u mnie w rossmanie te pampersy z promocji są tylko rano bo potem szybko znikają z półki i chyba nie ma komu ich dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to polecam stronkę www.promobaby.pl tam są aktualne wszystkie promocje na rzeczy dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Nio i jeszcze kwestia dbania wiadomo ze okres ciazy to burza hormonow i szybciej sie meczymy i pocimy itp. Ale sadze ze kazda z nas dba o siebie i o swoje " cialko" w koncu ciaza to nie choroba tylko zaszczyt;) Przy ciazy mam tymbardziej ochote sie "wystroic" i umalowac dla siebie by dobrze sie czuc;) Choc ja sama chciałabym już w końcu załozyc jakies ciuchy zprzed ciazy nio ale niestety brzuszek wybiło piersi urosły i bereto ale jeszcze troche i znow bede "normalna":d hihi buziole;) http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqskjobk6u4yy7.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta Mam pytanko, czy byłyście na konsultacjach stomatologicznych ? Ja byłam ostatnio 8 lat temu, bo nigdy nie miałam z zębami problemu, ale dzisiaj zauważyłam małe czarne dziurki w zębach i chcę zadzwonić do jakiegoś dentysty na wizytę. Do którego msc-a można coś robić z zębami, np. borować czy coś.. ? Nie moge tego nigdzie znaleźć ;/ Dziewczyny, te leżące, ŻYCZĘ WAM SZYBKIEGO POWROTU DO NORMALNEGO TRYBU ŻYCIA I DO ZDROWIA!! A DZIDZIE SĄ SILNE I DADZĄ RADĘ ;) I PRZESYŁAM WSZYSTKIM KOBITKĄ OGROMNE BUZIACZKI I DUŻO CIEPLUSICH UŚCISKÓW ;) DOBREJ NOCY !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_28_słupsk
Cześć dziewczyny!!! U mnie również stwierdzono cukrzycę ciążową 2 dni temu otrzymałam wyniki. Szkoda że tak późno bo jestem juz w 31 tygodniu ciaży. W poniedziałek chcą powtórzyć badania a wizytę u lekarza mam 20 lutego jednak mam nadzieję że wcześniej wyslą mnie do diabetyka. Mam pytanie czy któraś z Was ma jakąś konkretną listę lub jadłospis co mozna jeść ? Szukałam w internecie jest dużo ale małostkowych informacji. Czy wiecie o co chodzi z tymi WW wymiennymi węglowodanami ? Powiem Wam że dziś starałam się jesć rozsądnie ale bez cukru miałam taki ból głowwy jak rzadko. Boję się że będzie tak codzień. Prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
kasia_28_słupsk tez mam cukrzyce i tez wykryta pozno w 29 tyg. ciazy a wizyte u diabetologa mam w pn.. głównie chodzi bys unikała wyglowodanów prostych bo one szybko wchłaniaja sie w organizm i daja wysoki cukier... ale sa jeszcze złozone ktore pozniej sie wchłaniaja jakby nie bylo to węglowodany to główne paliwo dla naszego ciała, mają ogromne znaczenie zwłaszcza przy dużym wysiłku fizycznym. w zasadzie to mozesz duzo rzeczy jesc tylko w ograniczonych ilosciach w tak zwanych wymienników np obiad ma sie zkladac z 5 tj. nalesnik jak na krokiety (mąka mleko jajko) już 3 składniki do tego piesc z kurczaka przysmazona na patelni i WARZYWA CZEGO MOZESZ JESC DUUUUŻĄ KOPE;D NIO i ewentualnie sosik czosnkowy co nie jest liczone w liczbe wymiennikow bo taki jogurt naturalny i czosnek caly dzien mozna jesc nie dosc co zdrowe to cukru nie podnosi;D Zamiast bialego chleba to gracham ,pszenny czy tez chleb chrupki. zupka bez smietany i zasmazki czy tez mąki ale duzo wazyw jajka sadzone smazone na maśle zamiast margaryny tj delmy,śniadaniowej itp MASŁO jak smazysz np kurczaka to bez skory bo ona najwiecej tłuszczu uwalnia odczas smazenia sie do tego dwa kartofle i duza kopa salatki wazywnej pomidory ogorek kukurydza salata cebula jak kto lubi;) I DUZO DUZO WODY NIEGAZOWANEJ CO PRZYSPIESZA TRAWIENIE;) a z tymi wymiennikami to jest tak Jeden wymiennik weglowodanowy (ww) jest to porcja produktu w gramach ktora zawiera 10g weglowodanow przyswajalnych. Zreszta polecam forum o kobietach w ciaz z cukrzyca tam duzo sie dowiesz;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2088841&start=10290 nio i mam nadzieje ze troszke zrozumiale Ci to wyjasniłam. zycze milego przegladania stron tamtego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Serdecznie witajcie nowe mamuśki, jest ich was tak dużo -fajnie :) Szkoda że kilka musi leżeć i ma jakieś problemy ale wszystko będzie ok . czuje to po kościach. Pisałyście wcześniej o torbach do szpitala- ja to planuje za jakis czas do tego sie zabrać, tak w połowie marca.Ale rozumiem mamusie które wcześniej lubią coś pokupować i mieć wszystko gotowe. Ja co do dbania to lubię się umalować jak wychodzę, nawet mąż się ze mnie śmieje że po co sie maluję skoro idę tylko do miasta , a przecież powinnam się dla niego malować :) . a po domu to wygodne dresy i latam całymi dniami tak. Jak nawet pranie robię to wychodzi tylko moje domowe ubranka a wyjściowe to raz na jakiś czas. Mnie mój lekarz bada za każdym razem, i za każdym razem USG i jakieś urządzenie co bada puls dziecka. Mój lekarz ma super sprzęt i najbardziej z tego jestem zadowolona-wszystko dokładnie widać że nawet paluszki i inne rzeczy to nawet ja widzę.A że to jest mój wujek to za wizyty nie płacę :) I ostatnio też potwierdził że nadal chłopak :) Co do imienia nie mamy jeszcze. Co do wagi -każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. A kto ile przytyje to jest jego sprawa. Jedna przytyje 30kg i się czuje dobrze a inna przytyje 10kg i się żle czuje. I nie ma co tu oczerniać tych co tyją po 30kg - może to byc sprawa choroby a może być jej obżarstwa- jej ciało -jej sprawa. Tylko są kobiety co całe życie się odchudzają i całe życie sobie odmawiają sobie dużo rzeczy a w ciaży pozwalaja sobie na małe co nieco i się dla nich nie dziwię. CIĄŻA TO JEST PO TO ABY SIE CIESZYĆ TYM PIĘKNYM OKRESEM A NIE UMARTWIAĆ SIE KG :):):) A nasi faceci to są z innych planet. Wczoraj mój mnie ubawił takim tekstem- czemu nie zakładam tej bluzki co mi ostatnio kupił ??? :) przecież taka fajna :). Także facet sam sie nie domyśli że niektóre rzeczy nie wchodzą na nasze brzuszki tylko trza tłumaczyć i to dobrze jak zrozumie :) Al wczoraj mnie zaskoczył pozytywnie- jak wróciłam od koleżanki to mi zrobił pyszna kolacje :) także jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed wczoraj byłam na zakupach w sklepie i jaka zobaczyłam ceny niektórych ubranek dla dzieci i buciki to jestem w szoku jakie są niektóre ceny, ubranka są śliczne a i ceny sa też śliczne. Dobrze że wcześniej kupiłam dla małego kilka rzeczy na przecenach. Na dresiku jest róznica prawie 40zł . A tak z ciekawości się pytam czy kupujecie ubranka dla dzieci w tzw ciuchlandach czy tylko nowe. Bo ja dla swojej dużo rzeczy kupuje w ciuchach i tam są takie fajne cuda za tak małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki na poczatku nie warto walczyc na forum i wymieniac ostrych zdan bo przeciez chcemy tu milo spedzic czas i podzielic sie naszymi doswiadczeniami i pytaniami co do dzidzi co do malowania j tez jak wychodze na miasto to sie ulepsze :) ale tak to tylko dres :P a teraz do sedna bylam wczoraj u gina prywatnie i pokazalam wypis ze szpitala przebadal mnie cala i zrobil usg dopochwowe zeby zmierzyc szyjke wyszlo 39mm wiec bez podstawnie zalozyli mi krazek ale mowi ze on mi go sciagnie w 36tc zeby nie bylo odwrotnego dzialania i zebym nie musiala miec wywolanego porodu dzidzia ładnie rosnie juz ma tylko 3 dni ronicy z usg a z OM wiec teraz na 16 kwietnia I CZY JEST TU JAKAS MAMUSIA CO TEZ MA TAK TERMIN ?? no nadal jest coreczka ale ja ciagle wygladam na 4 m przytylam 7-8kg ale brzuszka prawie wcale :P a czasem chcialam bym wygladac WIELKO czy wy juz macie wyprawki ?? jakies ubranka pieluszki lezaczki łózeczka itp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita ja kupuje w ciucholandach , w Pepco bo maja fajne ceny i na promocjach w AUCHAN CZY TESCO ale ze u mnie to juz prawie 3 lata bo mam pierwsza corcie tak wiec wszystkie ubranka wyprawke mam po niej a teraz tylo odswierzam ale jesli chcesz nowe to Polecam ci PEPCO bo naprawde tanio a jakosc dobra nigdy nic mi sie nie zrobilo z ubraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ubranka po mojej starszej córci. Tylko je odświeżyć i jak nowe. A kilka typowo chłopięcych kupiłam- nowy super dresik w tygryska, 2 pary body,czapeczki 3 szt i skarpetki i 2 podkoszulki. No ja niekiedy kupowałam w pepco ale mi teraz niedużo ubranek trzeba dla maleństwa , bardziej niekiedy patrze dla starszej córeczki. Ja dużo rzeczy kupuje w ciuchach bo mam w swojej miejscowości kilka fajnych takich sklepików , a do takich jak pepco czy aucham czy galerie inne muszę trochę jechać :( Ja też staram sie kupować na przecenach jak już kupuje nowe bo jest spora różnica w cenie. a swoją laleczkę to lubię ładnie ubrać, musi u niej wszystko do siebie pasować, choć u mnie już do końca niekoniecznie :) A ostatnio jak dla córeczki pokazywałam ubranka dla małego to fajnie mówiła że dla dzidzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×