Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaa
ja mialam taka przypadlosc po swietach i najgorsze sa wymioty.... czytalam ze tak mcne skurcze jakie sa podczAs wymiotow moga doprowadzic do....porodu... nie wiem ile wtym prawdy ale jednak cos chyba jest mi te leki pomogly co napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
mam pytanie dziewczyny czy miewacie zgage???? i czy bierzecie na to jakies leki? ja dzisiaj kuopialm sobie Rennie bo stwierdzilam ze wiecej sie meczyc nie bede. i tak nie robie nic co mogloby zaszkodzic dziecku wiec czasami 1 tabletka nic nie zrobi mu zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już pisałam, że zgaga mało kiedy mnie męczy a pomaga mi kawka inka:) jakoś nie mam przekonania do tabletek i nawet bez ciąży sporadycznie je biorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
wlasnie wyczytalam ze rennie jest calkowicie bezpieczne ide do mamy na mala kafffke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasem zgaga też męczy ale też nie biore nic-nie jestem zwolenniczką leków i wytrzymuje bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny mało zawału nie dostałam ! Zachciało mi się gofrów a ,że gofrownice mialam na balkonie to przyniosłam ją godzine wczesniej zeby sie nie przepaliła jak z mrozu podłącze pod prąd.. poczekałam godzine i chyba widocznie za mało bo wzieła mi sie zapaliła :/ kuchnia pelna dymu ja w panice gasic ogien jejj.. kucharka ze mnie niesamowita ;) A tak mi sie chcialo gofrów .;( heh Ja juz mam dosc zgagi .;( codziennie mnie meczy a staram sie nie jesć ani kwasnych ani ostrych ani słodkich czy gorzkich mocno rzeczy to i tak nic nie pomaga. ;( Ja dzisiaj dostałam od znajomej caałą wielką torbe ciuszków dla malej i juz nie musze sie martwic ze bede miala wszystko tylko w rozmarze 56. ;) teraz tyle wydatków mamy ze żeby nakupować nowych ubranek w wiekszych rozmiarach to musiała bym natrudzic sie ogromnie ;( teraz dopiero poznaje co to znaczy pieniadz do tej pory tak tego nie zauwazałam ajj.. ;( Sylvia4709 - Nic mi nie mów o tatarze heh za mna tez juz tyle czasu chodzi ajaj.. ;) chociaz przyznam ze na poczatku ciazy zjadłam raz tatara ale wtedy niewiedzialam ze nie mozna.. ;/ ale badania toxo wyszły wporządku wiec nie martwie sie zbytnio ;) Moja mała to takie pozy przyjmuje w brzuchu że hoho ! ;) Zwłaszcza wieczorem daje czadu ;) ogólnie ostatnio czuje jak sie rusza praktycznie non stop czasami az sie boje że za duzo.. Bedzie ruchliwe dziecko cos czuje he he ;) Iwonaa19 - O jaki zbieg okolicznosci ;) Chociaz w tym roku juz urodzin swoich nie obleje , chociaz i w tamtym roku na 18nastke swoja wypiłam tylko 4 piwa u siebie w domu i juz ale miałam chyba dobry dzien bo tak sie tymi 4 piwami napiłam że pod koniec to latałam jak bąk . :) A do szpitala też sie chyba wybiore niedlugo. zwiedzać nic tam nie bede bo wiem co gdzie i jak, bo niedawno lezałam na ginekologiczno- połozniczym obok porodówki wiec troche juz obeznana jestem . ;) ale pójde głownie po 'liste rzeczy'. babki w szpitalu mi mówiły że mozna od połoznych taka liste wziac co jest wymagane . ;) A co do proszków to ja kupiłam Dzidziusia na poczatek . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) forum ruszylo niesamowicie :D czytac nienadazam :):) ale brawo i oby tak dalej... ja od wczoraj mam taki glod caly czas ze nie wiem... tzn jem cos caly czas i mimo ze mam wrazenie ze przy kolejnej zjedzonej rzeczy zwroce to i tak musze zjesc.... ehhh i mieszam tez super... jak nie owoc to slodkie...jak nie slodkie to kanapka...i tak caly czas;/;/ dziewczynki a co myslicie o fotelikach do wanienki tego typu ?? mama mi taki sprawila i zastanawiam sie czy uzywac?? czy to jest wygodne ? hmm?? http://allegro.pl/praktyczny-fotelik-foczka-do-kapieli-nowowrodka-i2085748482.html a łożeczko mam takie .. nie wiem czy juz pokazywalam ? http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-z-parawanem-i1986460178.html kolor brazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem foteliki takie się nie nadają wcale-zimne splastikowe, no i jak tu umyć plecka? Nie wiem może tobie się to akurat sprawdzi. Ja będę kąpała tradycyjnie "na pieluszkach":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjne na paluszkach ? mzoesz podac przyklad ?:D:D bo nie wiem jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka ja też mam ochotę często na gofry i dostałam od męża pod choinkę m.in. gofrownicę:) ale ja trzymam w kuchni:) Uleczka ja tez chciałam taki wkład kupić, bo gąbkę miałam przy pierwszym dzieciaczku i po dwóch użyciach poszła w odstawkę. Teraz też jednak decyduję się na pieluszce:) Po prostu na spód wanienki kładziesz pieluszkę:) Ale może ten plastikowy podkład Tobie podpasuje:) Sama sprawdzisz:)) Przy Synku też miałam łóżeczko turystyczne, z dwoma poziomami:) Mi sprawdziło się suuuper:) Teraz mam drewniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki ;) Byłam na wizycie ;) Dzisiaj mija mi 30 tydzień :) , dzidzia jest ułożona główką do dołu, zmierzył obwód główki wyszło ponad 30 tygodni , a wczesniej przy usg 3d ja robiłam w 21 tyg. to była dzidzia mniejsza o 2 tyg, a teraz już nawet wyprzedza hehe 20 lutego ide do szpitala na szczegółowe badania dzidzi :) A z tymi bólami dzisiaj w nocy to lekarz powiedział, że moge mieć kamień na nerce... ale to i tak , zero prześwietlenia teraz, muszę się przemęczyć. No cóż. Ale ważne, że synek rośnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na ostatnim USG (tydzień temu) wyszło, że dzidzi jest na 30 tc a byłam w 31 tc. Ale to chyba dlatego, że tak naprawdę to nie powinnam liczyć terminu od OM tylko od zapłodnienia a tu różnica wynosi ok 2 tyg. W poniedziałek idę do innego lekarza sprawdzić, zobaczymy co mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyłyście, że jakby każda z nas rodziła w terminie to prawie codziennie miałybyśmy poród wśród naszych forumowiczek:) Ciekawe jak to wyjdzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, znow zle wiadomosci od Was. Zdrowiejcie szybciutko i ciesz sie ta koncowka ciazy, bo tak malo zostalo :) Ja tez dostalam lozeczko turystyczne, ale nie wiem czy jest funkcjonalne. Czy na to kladzie sie jakis jeszcze materacyk oprocz tego co jest w zestawie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, znow zle wiadomosci od Was. Zdrowiejcie szybciutko i ciesz sie ta koncowka ciazy, bo tak malo zostalo :) Ja tez dostalam lozeczko turystyczne, ale nie wiem czy jest funkcjonalne. Czy na to kladzie sie jakis jeszcze materacyk oprocz tego co jest w zestawie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, znow zle wiadomosci od Was. Zdrowiejcie szybciutko i ciesz sie ta koncowka ciazy, bo tak malo zostalo :) Ja tez dostalam lozeczko turystyczne, ale nie wiem czy jest funkcjonalne. Czy na to kladzie sie jakis jeszcze materacyk oprocz tego co jest w zestawie???? Kafka28.....29.....14.04.2012......M.....Daniel......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczynki a macie sprawdzone sposoby mierzenia temeratury u malenstwa?? to znaczy nie wiem czy kupowac np termometr bezdotykowy czy najlepiej mierzyc w pupie?? a moze macie jakies termometry elektryczne godne polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczynki a macie sprawdzone sposoby mierzenia temeratury u malenstwa?? to znaczy nie wiem czy kupowac np termometr bezdotykowy czy najlepiej mierzyc w pupie?? a moze macie jakies termometry elektryczne godne polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczynki a macie sprawdzone sposoby mierzenia temeratury u malenstwa?? to znaczy nie wiem czy kupowac np termometr bezdotykowy czy najlepiej mierzyc w pupie?? a moze macie jakies termometry elektryczne godne polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, znow zle wiadomosci od Was. Zdrowiejcie szybciutko i ciesz sie ta koncowka ciazy, bo tak malo zostalo :) Ja tez dostalam lozeczko turystyczne, ale nie wiem czy jest funkcjonalne. Czy na to kladzie sie jakis jeszcze materacyk oprocz tego co jest w zestawie???? Kafka28.....29.....14.04.2012......M.....Daniel......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczynki a macie sprawdzone sposoby mierzenia temeratury u malenstwa?? to znaczy nie wiem czy kupowac np termometr bezdotykowy czy najlepiej mierzyc w pupie?? a moze macie jakies termometry elektryczne godne polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczynki a macie sprawdzone sposoby mierzenia temeratury u malenstwa?? to znaczy nie wiem czy kupowac np termometr bezdotykowy czy najlepiej mierzyc w pupie?? a moze macie jakies termometry elektryczne godne polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja zgage mam przewqznie po smazonym a czasami to i po wszystkim.... czekam teraz tylko az te cholerne mrozy ustapia a by wyszykowac pokoik dla malej i jednek mebelkow narazie nie kupuje. Mam tam szafe , komode, kupie lozeczko, jakas taka szafeczke moze plastikowa z szufladkami i to wystarczy a i tak musze miec tez 2 lozeczko zeby stalo u nas w sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was z laktatorem? Ja w ciąży z synkiem dostałam elektryczny od ciotki ze stanów, spalił się przy pierwszym użyciu:) hihi Mama poleciała do sklepu po zwykły - ręczny, ale przyznam, ze dla mnie było to zbędne, bo przy masowaniu piersi i przy delikatnym ich naciskaniu pokarm bez trudu płynął i radziłam sobie bez:) Ale w razie co mam ten laktator ręczny, który miałam po pierwszym porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja zgage mam przewqznie po smazonym a czasami to i po wszystkim.... czekam teraz tylko az te cholerne mrozy ustapia a by wyszykowac pokoik dla malej i jednek mebelkow narazie nie kupuje. Mam tam szafe , komode, kupie lozeczko, jakas taka szafeczke moze plastikowa z szufladkami i to wystarczy a i tak musze miec tez 2 lozeczko zeby stalo u nas w sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie ciekawi jak to bedzie z tymi porodami naszymi . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was z laktatorem? Ja w ciąży z synkiem dostałam elektryczny od ciotki ze stanów, spalił się przy pierwszym użyciu:) hihi Mama poleciała do sklepu po zwykły - ręczny, ale przyznam, ze dla mnie było to zbędne, bo przy masowaniu piersi i przy delikatnym ich naciskaniu pokarm bez trudu płynął i radziłam sobie bez:) Ale w razie co mam ten laktator ręczny, który miałam po pierwszym porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×