Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

AsiaOliwka- my też nie chcemy chrzcić dziecka przynajmniej na razie dopóki mieszkamy w UK ale tu to zupełnie co innego i nikt na to uwagi nie zwraca. Podejrzewam, że ochrzcimy jak będziemy wracali do Polski tylko dlatego żeby dziecko nie było piętnowane bo katolicy to z nas żadni nawet ślubu kościelnego nie mamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaOliwka- Ja akurat jestem wiary prawosławnej i też nie jestem osobą często biegającą do cerkwi ale dziecko ochrzcić to dla mnie podstawa. Pomyśl ile twoje maleństwo może kiedyś nieprzyjemności - komunii nie będzie miało i bierzmowania jak inne dzieci.Także poniekąd twój ma racje żeby ochrzcić - takie jest moje zdanie ale zrobisz jak uważasz Beata- no oczywiście ze to rodzice wybierają chrzestnych. no namąciła ostro dzwoniąc do kogoś innego i chyba sama musi to odkręcić , Dla mnie to jest nie do pomyślenia co ta kobieta zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie .Moje dzieci chodzą na etykę i uważam,ze to bardziej uczciwie niż udawać coś czego nie ma.Ja wierzę w Boga ,dzieci też .Moim zdaniem jednak religia powinna być przedmiotem o różnych religiach a nie tylko katolicki światopogląd i uczyć miłości do wszystkich ludzi i tolerancji i szacunku dla innych.Tego nie było na lekcjach religii u moich dzieci.Dla mnie to coś a rodzaju nazizmu: jedna rasa,najlepsza.Dlatego wybrałam etykę.A rodzina...no cóż,zaakceptowała "ciotkę wariatkę" jak to ostatnio bratanica powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy chrzcić, tylko chcieliśmy w maju, przed ślubem, ale oczywiście ksiądz nie chciał się za bardzo zgodzić, także póki co się wstrzymamy, a jak bedzie czas to się ochrzci maluszka:) Ale katolicy to może troche ja - świąteczna:P mój D to istny antychryst:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita- no więc teraz widzisz jaką mam "troskliwa" nową mamusię:P ale szczerze, to jest jej problem, ja się nie wypowiadam:P Etyka jest super rozwiązaniem, też bym wolała, żeby ogólnie i od przedszkoda była etyka, a nie siosrty czy kto to już od najmłodszych lat prowadzi:P Kurcze od ostatnich paru dni nie moge się ułożyć, a jak mam siedzieć przy kompie to już wogóle tragedia! chyba już małemu nie za wygodnie w tym moim brzucholu:P ale szczerze, to bym się nie obraziła, jakby w przyszłym tygodniu się wykluł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje lepiej chrzciny załatwić jak dziecko jest małe, później komunia i może być jej przykro, że inne dzieci pójdą a ona nie. Kurcze wszystko robione dla jakiejś zasady. A jak podrośnie to niech sama zadecyduje co wybiera, a tak to może mieć do mnie żal, że jej nie ochrzciłam... Będę musiała to jakoś przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka wariatka haha :D Własnie dziś sąsiadka podrzuciła mi parę ubranek po swojej córci, ale przyznam, że żadna rewelacja i już kiedyś zaznaczyła, ze będzie chciała z powrotem, bo dla brata dziecka... więc chyba schowam tą małą reklamówkę w szafę i za kilka miesięcy Jej oddam:) Mówiłam Jej ostatnio, ze nie chcę, bo mam już tyle ciuszków, że Mała do roku jest ubrana, no ale jak przyniosła to niech Jej będzie. Jedna sukieneczka mi się spodobała, mówiła, że w niej chrzciła swoją córcię, taka skromna, satynowa i do tego czapusia...może przyda się na jakąś okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja kolezanka zaciagnela swojego meza do szpitala po trzecim ciezkim porodzie i go wykastrowali. Upssss... Beata.sr> masz jeszcze czas nauczyc sie gotowac. Ja czasami takie potrawy zrobie, ze moj wytrzeszcza oczy i z kontrolowanym smiechem wypytuje sie mnie, co to jest hehehe Przestal sie wysmiewac, jak ustalilismy, ze jak taki madry to w soboty i w niedziele on gotuje! Trzymamy sie tego schematu do dzisiaj. Wtedy to zdal sobie sprawe, ze obiad sam sie nie robi, wiec sie nie marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro mój Kocur Felix idzie na kastracje bo sika w domu i miauczy ciągle i mama nie daje sobie z nim rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaOliwka- przemyśl to dobrze Ja przed ślubem wcale nie umiałam gotować :) bo dla siebie jednej gotować się nie chciało a siostra zawsze mówiła ze mój maż będzie chudy bo ja tak gotuje , a jak trzeba to się nauczyłam i teraz odemnie bierze przepisy. Na wszystko przyjdzie czas i pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi podwiązanie jajowodów, za to się pewnie płaci, czy np podczas cc mogą to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam spać Dziewczynki:) Spokojnej nocy Wam życzę i uśmiechu w jutrzejszy poranek;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała podwiązane jajowody podczas 3 cesarki ,niestety chyba spartaczono robotę,bo zaszła w ciążę po raz czwarty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niby mieszkamy juz prawie 2 tyg, ale no do cholery(za przeproszeniem) się staram coś ugotować! a on taki burak z wieśniakowni! szkoda gadać, a w niedziele mu do łóżka śniadanie przynisłam, to się wkurzył że go obudziłam! no same uroki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na to . Moja ciotka ma brata który ma 13 dzieci,miał rok po roku a jak była roczna przerwa to później były bliźniaki , W 13 rocznicę ślubu miał 13 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata to jeszcze Ci odpowiem, bo czytałam troszkę na ten temat. Ponoć przy cesarce robią, ale dopiero 3, wtedy bezproblemowo (niby). A jeśli chcesz to na życzenie i wtedy to kosztuje ok. 500 -1000 zł, ale musisz znaleźć lekarza. U nas niby jest to nielegalne, ale w DD TVN mówili jak można ominąć polskie prawo;) A za granicą (chyba w Niemczech, ale nie jestem pewna) koszt zabiegu wynosi 450 euro... Na UK ponoć nie robią poniżej 35 roku życia, ale wiadomo... kasa i masz:) Dobrej nocy jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dragonka:P czyli zostają tablety:/ Anna florentyna-> powodzenia na jutrzejszej wizycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilość dzieci nie jest problemem jeśli są środki na jej utrzymanie i ogromne serce...no i warunek: powinna być to świadoma decyzja dwojga ludzi. Po sąsiedzku mam dom w którym jest 9 dzieci...bardzo się kochają ,są przesympatyczni.Niektóre dzieciaki założyły swoje rodziny,święta mają cudowne i wszystkie dzieciaki wyszły na ludzi.Uwielbiam ich wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita-> spora to rodzinkla:) ale zdarzają się a co najważniejsze mimo, że ich jest tylu, to są pewnie szczęśliwi, nawet jeśi maja problemy z kasą itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phiiiii ja chrzsztu w ogole nie wyprawiam i jest supcio :P Normalnie facet zostal wykastrowany w szpitalu w Uk,ale to bylo moze z 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie była świadoma decyzja - on to nawet nie robił po świadomości :) a po kilku głębszych a nawet po kilkunastu :) A oni do tego podchodzili tak -jakoś się wychowa , to dobrze ze jego rodzice się wyprowadzili bo mieli tego dosyć i zostawili dużą chatę dla nich i gospodarstwo. A ojciec tych dzieci to całe życie na rencie i całe życie z piwkiem w reku. Ale to ich sprawa i ich życie . Nie sztuka narobić tyle ,sztuka wychować w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak dopiero od dwóch miesięcy zaczęłam w miarę dobrze gotować i mój twierdzi, że jest zadowolony. Początkowo to miałam problem nawet ze zrobieniem mu kanapek bo twierdziłam, że będą nie dobre. Jakoś się przełamałam mieszkam z nim już rok czasu. Ale było mi ciężko bo on miał wcześniej inną kobietę i z tego co wiem to dobrze gotowała i piekła ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mojego M w rodzinie jest taka kobieta co już 6 urodziła i oboje nie pracują bo jak twierdzi po co oni mają się męczyć skoro ona z państwa może wyciągnąć mieś 3tyś zł jak i więcej , to porostu szlag mnie trafia jak ją słucham, A są rodziny że ni mogą nic od państwa dostać bo dochód przekracza 1zł za dużo , a pomimo ze chcą pracować to nie pozwala zdrowie lub nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita masz racje, czasami to aż żal du*pę ściska jak się słyszy! niektórzy co naprawde potrzebują to nic nie dostaną a Ci co nie potrzebuja to potrafia wyciągnąć kupe kasy:/ no ale taka ta nasza Polska:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×