Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja biorę nadal witaminy i od zeszłego tygodnia zaczęłam brać żelazo bo od początku ciąży miałam słabą hemoglobinę a podobno od 7 miesiąc przeważnie spada, więc jedna tabletka dziennie na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - mój Jasiu też dzisiaj spał długo bo 3 godziny :) , no i też się chwilkę z nim zdrzemnęłam :) Bronka - u mnie było dzisiaj na odwrót bo to mój mąż dzisiaj na mnie wyskoczył przez tel, aż się rozłączyłam i się popłakałam. No ale jakiś czas później zadzwonił do mnie jeszcze raz i po raz pierwszy w życiu mnie przeprosił :D Normalnie szczęka mi opadła bo nigdy od niego nie usłyszałam słowa przepraszam, a tu proszę jaka odmiana :) Dragoniki - też jestem jak najbardziej za taką stroną. paula - witaj w naszym gronie :) A co do celibatu to się nie przejmuj bo ja też (zresztą jak wiele dziewczyn) od 24 tyg mam celibat. No a co do golenia to póki co spokojnie daję sobie radę i mam nadzieję, że tak zostanie do końca a jak nie to mój mąż wtedy wkroczy do akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nareszcie odbył się spacer z moim D i zaraz zdjęcia aktualne wyslę na mejla:):) Co do golenia, to się śmiałam, bo ostatnio na pon sie"goliłam" i chyba 10 razy powtarzałam czynność, a i tak nie było to zbyt profesjonalnie, a nogi póki co olewam;P mam mało i niewidoczne to wydepiluję przed szpitalem;P A dogadałam się z D co do tekstów teściowej! Powiedział, ze nie zwracał na to uwagi, ale jak coś jeszcze usłyszy to jej powie do słuchu:):) Aż sie zdziwiłam, bo on nie przejmuje się niczym, a tu taka niespodzianka;P Zaraz jedziemy na zakupy, bo jutro znowu jedziemy na urodziny, to znowu sie nachodzimy jak wariaty;P A kurcze cały dzień podejrzanie twardy brzuch mam:/ a puls w pewnym momencie miałam 125! ale po chwili spadło do 100 więc ok:) Także póki co, to miłego wieczorku dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do M eska, z przeprosinami a on odpisał- nie przejmuj się słoniku i tak cię kocham. Od razu poprawił mi się humor :D Idę zrobić sobie mus bananowo truskawkowy tym razem. To wszystko Wasza wina i tych wczorajszych rozmów o musach owocowych teraz mogłabym je jeść na okrągło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój R kupował oscenisept jakieś 1,5 roku temu i za duże opakowanie dał 39,95. A że jeszcze ważne jest do 07/2014 to śmiało wykorzystam:) Paula nie masz anemii, kobiety w ciąży mają zazwyczaj niską hemoglobinę, ale mi lekarka powiedziała, że anemia jest dla nas jak zejdzie do 8,5 HGB, więc u Ciebie nie jest źle;) To widzę, że większość jest za stronką, postaram się wyrzeźbić ją w przyszłym tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie z tą pocztą w końcu wiem z kim rozmawiam. Wszystkie fotki świetne bardzo lubię oglądać ślubne zdjęcia :) Zaraz zobaczę czy mam na lapku jakieś swoje i jak coś to też wstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja celibat mam od 10 tyg - i co mam powiedzieć :( ja już wszystko dla maluszka z ubranek mam poprasowane i poskładane tylko muszę na to miejsce zrobić , bo Hani ciuszki za dużo zajmuj ą miejsca, A my jutro do teściów i na zakupy jedziemy , już teściowa nie może się doczekać dzwoniła czy przyjedziemy :) to pewnie coś dobrego jutro przygotuje dla nas :) A i kebaba muszę ostatni raz zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia super zdjęcia, a szczególnie to jak Ci dzieciaki zaglądają pod kieckę;) hihi Dobrze, ze tylko jeden chłopiec (który chyba był najmniej zainteresowany);) Beatka świetnie wyglądasz:) Ja to mam strasznie paskudną cerę w tej ciązy, z synkiem ładnie na buzi chodziłam a tu na brodzie krostka na krostce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to witamin już od jakiegoś czasu biorę lub nie ale za to codziennie jem owoce i warzywka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki - powiem ci, że na to zdjęcie najbardziej sentymentalnie się patrzymy z mężem bo jak teraz widzimy po kilku latach na dzieciaki jakie teraz są duże to masakra. Dopiero człowiek po dzieciach widzi jak naprawdę ten czas zapinkala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne takie wspomnienia:) Ja po raz drugi jestem zaręczona i na razie ślubu nie planujemy...albo inaczej..planujemy, ale nie prędko:) No i tylko cywilny został:) Więc białej sukni już raczej nie założę...chociaż zastanawiałam się nad jakąś prostą, ale mimo wszystko ślubną, długą, ecru... No zobaczymy:) W końcu drugiej dzidzi też nie planowałam i mówiłam, ze to możliwe tylko jak zaliczę wpadkę...a tu proszę planowana dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki - właśnie wysłałam swoje fotki z cywila i miałam suknie ecru taką ala ślubną ze względu na mamuśki bo strasznie były zawiedzione jak powiedzieliśmy, że będzie tylko cywilny. Od razu pytały 'ale jak to tak bez białej sukni'? Dlatego ku uciesze wszystkich była taka :P Przyjęcie weselne na 50 osób też zrobiliśmy no i wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonki- teraz są suknie ślubne takie proste ecru i są śliczne . Białe są ponoć zarezerwowane dla dziewic :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita - gdyby białe były dla dziewic to co tysięczna sukienka byłaby biała :D A co do sukienek ślubnych to powiem wam, że jak po czasie patrzę na swoją sukienkę to troszkę żałuję, że nie kupiłam używanej bo na pewno byłaby dużo tańsza, a po drugie żal by mi czterech liter nie ściskał jak się na nią patrzę jak tak niepotrzebna wisi na wieszaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczynki macie ładne zdjęcia ze ślubów. Ja też ostatnio mam ochotę na truskawki ale wcinam tylko dżem i jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podałyscie mi kilka adresów pocztowych. Wysyłacie na wszystkie? Bo ja ogladam i wysylam tylko na o2, ale nie wiem czy na inne tez patrzec, czyj ak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wysyłać na wszystkie, bo w o2 tak maja, że można wysłać na każdy a i tak dojdzie:) Kurcze, obudziłam się coś, niby mnie brzuch boli niby sama nie wiem co i zasnąć nie mogę:/ a leżałam chyba długo na plecach to może przez to, bo za każdym razem jak się przebudzałam, to tylko na plechach. Ah, ciekawe kiedy zasnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie śpię już od godziny :( i nic się nie zapowiada żebym zasnęła, kolana mnie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wstałam bo moja mała wstała i zrobiła pobudkę :( w dzień się wyspała i teraz pobudka o 4 ,00. ale z jednej strony i tak musiałam wstać bo o 6 mamy wyjazd . narazie PAPAPA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Mamusiek obudzonych od wczesnego rano :) Ja tez dzisiaj wyjezdzam. Wreszcie bede blisko mojego szpitala, wiec czuje sie bardziej komfortowo. Anita, gdziekolwiek jedziesz, zycze milej i bezpiecznej podrozy! Och, mam nadzieje, ze w tym tygodniu mieszkanko nasze bedzie gotowe, choc i tak wiele jeszcze zostanie do zyczenia. Uffff widac juz koniec :) Pozdrowienia dla wszystkich mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja po wczorajszej wizycie dzidzia ma ponad 2.5 kg z wielkosci kosci wyprzedzila juz termin z OM i mam z usg na 12 kwietnia gin odstawil mi wszystkie leki rozkurczowe bo minol 36tc czyli nospe fenoterol itp moge brac tylko witaminki i czekac na akcje ale ze go uswiadomilam ze w moim szpitalu podtrzymuja conajmniej do 38tc to kazal nogi sciskac dla bezpieczenstwa lekarzy zeby ze strachu nie padli :D a tak wszystko ok zrobil mi te badanie na posiew hbs i wrs tylko najlepsze to ze w piatek znow do niego jade po wyniki i zobaczyc co tam znow kasa :/ ale teraz mowi ze szyjka 36mm pozamykana a glowka jeszcze wysoko w miare w nocy bylo takie cisnienie wody we w wc poszlo jakies zabezpieczenie i zalalo mi lazienke przez spluczke ja chora jak byk gardlo i katar :/ moze macie cos sprawdzonego na gardziolko widze ze wszystkie gdzies jada hmmm zostane sama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Niezłe tu pustki nastąpiły w koncu nie dziwie sie taka sliczna pogoda az zal w domu siedziec!!! Ja sama niebawem bede kontynuowac spraztanie gornych polek w kochni a reszte moj ukochany wymyje;D okna brudne ze patrzec na nie nie idzie ale to dopiero w przyszlym tyg bedziemy za nie sie zabierac bo jeszcze deszcz ma sie pojawic;/ A tez planuje wybyc z domu do tesciow wiec weekend zaplanowany;) A tak jak czytam to widze ze wiekszosc tu z nas ma zycie "potargane" drugi partner, drugi slub, dzieci z poprzednich zwiazkow, nowi tesciowie ja to chyba najbardziej mam zycie skomplikowane ale co tam?? najwazniejsze ze dajemy rade i jestesmy szczesliwe a reszta sie nie liczy:) Na emaila poslalam fotke drugiego wdzianka łozeczka do malenkiej te jest o wiele weselsze i takie kolorowe niz te pierwsze http://www.smerfland.pl/p-2198-posciel _135x100_40x60-KLUP__-PO__CIEL_Z_HAFTEM_ZEBRA_H170_-_C6.html nio ale prezentami sie nie gardzi;p;p Aczykolwiek co nowe to nowe;) Miłego weekendu zycze kobietki odpoczywajcie bo to ostatnie tygodnie kiedy w spokoju cherbatke mozna wypic:P buziolki;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja jestem wyczerpana po wczorajszym dniu w szkole... ehh jeszcze prowadzilam zajecia z wf :P na szczescie nie cwiczylam hihihihi dzis znowu do skzoly i planowo do 21 :( od 8 rano ... ale ja pojade na 12.... wyslalam mojego po buleczki do sklepu, zaraz wroci wiec ucieka juz do kuchni czekac na sniadanko :) buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki:) Dziś obudził mnie śpiew ptaków, cuuuudownie:) Z tą suknią to ja wiem, ze sa do wyboru i ecru i białe i niebieskie i nawet bordowe..tylko zastanawiałam sie czy przy drugim ślubie wypada mi iśc w takiej sukni ślubnej i to do cywilnego;) Ale to jeszcze duuużo czasu, więc na spokojnie:) Ja do swojego 1 ślubu (konkordatowy) szłam w białej sukni, ale wypożyczałam, bo wiedziałam jak siostra zamawiała z Francji za grube pieniążki swoją suknię a do tej pory sprzedać nie może nawet za grosze ani w Pl ani w Niemczech:/ Blanka suknia śliczna i przepiękny bukiet:) Bronka Twoja suknia też cudna:) Jedna lepsza od drugiej:) Miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj spałam może ze dwie godziny :O nastrój mam kiepski, pogoda piękna ale wybiorę się sama do sklepu po jakieś owoce bo mój śpi po nocce i dzisiaj na pewno nigdzie nie pójdziemy. Wczoraj teściówka do mnie wyskoczyła z takim tekstem, że po co sobie dałam zrobić dziecko, że mogłam się zabezpieczyć :O bardzo mnie żałuje bo tak kiepsko wyglądam i dużo przytyłam... tak mnie wkurzyła tym tekstem, dzisiaj na pewno też przyjdzie to pójdę do drugiego pokoju. A mój baran to nic jej nawet nie odpowiedział, bo sobie grał na komputerze w te swoje czołgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki słyszałam ptaki u mnie zaczęły śpiewać gdzieś tak po 3 w nocy, i kos też był wśród nich. Otworzyłam sobie okno żeby je słuchać uwielbiam tę porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×