Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Przebicie wód płodowych jest wywołaniem porodu, więc niby nie powinno się tak robić skoro nic nie zagraża dzidzi ani Tobie, tym bardziej nie w 39 tc., bo przecież masz na spokojnie jeszcze tydzień, ale różne metody się stosuje, więc nie wiadomo... Mi położna przebiła pęcherz płodowy dopiero jak dostałam skurczy, żeby przyśpieszyć poród:) A propo odejścia wód podczas kąpieli to ja nie mam zielonego pojęcia czy i jak można to rozpoznać, wiec nie pomogę:/ Ostatnio lekarz pokazywał mi na USG moje wody, śmiesznie to wyglądało, jakby jakieś paproszki pływały w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej . :) Zanim nadrobiłam to mi zeszło, że ho,ho. Ale za to jakie wieści! Gratulacje dla nowych mam!! :*:* Dużo zdrówka dla maluszków, teraz to już życie zaczyna się chyba na nowo :). (tak mi sie przynajmniej wydaje!) Siły pisać nie mam..problemów od zaje***** Siostrę mam w szpitalu, chorą mamę i teściowa się pokłóciła z mężem i chce sie wyprowadzić...albo uciec do swojej córki (do SZCZECINA!!!!!) chociaż na miesiąc.. A ja w ciąży i z dwoma chłopami..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje ci Iwonka. Co do wód płodowych, to tez nie wiem jak to jest zauwazyc w kąpieli, ja biore prysznic, to już w ogóle dziwnie..W ogóle tak mnie boli kręgosłup ze zaraz szlag mnie trafi wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - współczuje to ci się narobiło problemów :( Już załapałam ten 39 tydzień na ulotce to jest do masażu szyjki, który mi mogą dziś zaproponować w zależności od tego jak wysoko będzie główka i czy będę miała rozwarcie. To by miało pobudzić skurcze. Napisała to między stronami ulotki i wydawało ,mi się że to do podpunktu o przebijaniu a to do tego o masowaniu, więc luzik niech masują jeśli może to pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka mam nadzieję, ze problemy szybko miną i wszystko się poukłada:) A siostrze i mamie dużo zdrówka, natomiast teściowej dużo cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) co do przewracania się to też mnie boli każdy przewrót w nocy. A w dodatku w nocy często muszę coś zjeść bo budzę się głodna . Hehe Jestem ciekawa czy Beata będzie miała dzisiaj tą cc. Trzymam za nią kciuki. Sylvia zobaczysz że będzie wszystko dobrze. A ja też miałam wczoraj skurcze ale powiedziała że to ostatni dzień 36 tygodnia i nie będą nic z tym robić jak się uspokoiło. indianka nie ma co się na zapas denerwować . Martusia faktycznie dziwna sprawa z tymm telefonem, ale tak jak pisze Dragoniki teraz się tym nie przejmuj myśl o sobie i dzidzi. Krisii gratuluje ;) no to powiększa nam się grono rozpakowanych. a ja jeszcze mam 3 tygodnie do porodu ;/ właśnie też się zastanawiam co tam u Loli. Nie odzywała się już ostatnio. Co do wiadomości na poczcie myśle że wszystkie macie rację i nie powinnyśmy zwracać uwagi na pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co mi lekarz powie w poniedziałek... Czy jednak zechce wywoływać poród czy wstrzymają się... Najgorzej to jak człowiek nastawi się, że urodzi szybciej a nic z tego nie wychodzi i trzeba czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po badaniach. Jutro rano bedzie cc bo na ktg nic nie wyszło. Ide jeść bo nareszcie mi pozwolili:) krisi gratuluje! Cieszę sie razem z wami: miłego dnia dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka to trzymamy kciuki by poszło wszystko dobrze :) Już jutro będziesz miała dzidzi przy sobie - wspaniale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata- fajnie,że już wiesz kiedy zobaczysz synka :) Trzymaj się dzielnie i jedz na zdrowie jeszcze dziś bez dietki i zakazów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile nowosci tutuj! Gratuluje nowym mama! beata>trzymaj sie dzielnie a wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISSI- gratulacje :) Beata- no to smacznego i jedz dziś ile dusz zapragnie i na co masz chęci .Bo jedzenie dopiero posmakujesz za 3 dni :) Ale tak radzę na noc to delikatna o lekkostrawna kolacja Ja wróciłam z zakupów- kupiłam dla Hani buciki i akurat trafiłam na promocję dodatkowo 20 % Hania poszła spać i ja coś się zabiorę za przygotowanie obiadu i dom ogarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chwile byla znajoma corcia spi a ma dzis zly dzien chyba na zmiane pogody Beata super ze to juz jutro wiec teraz delektuj sie przysmakami i odpoczywaj co do wod plodowych w wannie tez sie nad tym zastanawialam a pod prysznicem to mam jazdy bo sie boje ze poleci a nie bede tego czuc i mierze brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po wizycie lekarz przeżył i wyszedł bez szwanku wyszedł ze spotkania. Mam dobre wieści przynajmniej dla mnie:P Moje łożysko już nie jest przodujące tylko nisko usadowione- co to znaczy? To znaczy, że najgorsze zagrożenie krwawieniem lub oderwaniem się łożyska minęło i nawet mam szanse na poród naturalny. Jupiiii!!! Poza tym Maciek waży 2592 g to dużo czy mało jak na skończony 36 tydzień. Oby nie doszedł do 4000 bo jak takiego kloca urodzić ? :P Krissi GRATULACJE !! Życzę wam dużo zdrówka i wielu cudownych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nasza lola to sie chyba rozpakowala bo ostatni wpis jest rano 2 dni temu ze ma bóle miesiaczkowe i po kompieli slabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka to super wieści:) Dzidzi przez ostatni miesiąc przybywa na wadze ok.250 g tyg, więc powinien przybyć jeszcze ok. kilograma, czyli jak urodzisz będzie w sam raz:) Ale to tylko teoria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki ja gdzies czytalam ze dzidzia od 8 m moze przybrac 100g dziennie wiec roznie to bywa moja nie przebije raczej 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej! jakby tak było to moje dzidzi będzie ważyło prawie 5 kg w termin porodu, więc te 100 g to chyba jednak bardzo dużo;) No ja czytałam o 250-300g, więc dlatego napisałam, że to tylko teoria, bo tak naprawdę może być mniej a może być więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Widzę że już się dziewczyny rozpakowują. Superancko. Zazdroszczę wszystkim i gratulacje. Ja jeszcze 22 dni ;-). Wczoraj na wizycie , czyli w 37 tyg mój mały potworek waży już 3200kg, wiec spodziewam się klocuszka. :-) jak tak dalej będzie ze mnie ssał. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teoria teoria co na jakiejs stronce o ciazy pisalo bo gdyby tak bylo to moje dzieci tez ok 4kg by mialy a czuje ze ta bedzie mniejsza od pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomiarów i wagi z USG - dokładnie i na 100% i tak sie nie dowiemy jak jest w rzeczywistości :) teoria teorią a bywa róznie Indianka- to mój w 37tyg waży 2450 , a u ciebie to chyba normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj w 37 wazy 3400 wiec pewnie tez maly nie bedzie ale mam nadzieje ze urodze troche wczesniej i dam jakos rade:)Chociaz na ostatnim usg lekarz powiedzial ze moze sie w pewnym momencie waga zatrzymac i zostac tak do porodu wiec nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka - no maluszka małego to nie będziesz rodzić :) a jak jeszcze podrośnie to będzie kawał chłopa :) Ja to czuje że dużego maluszka nie urodzę , Hania była długa a bardzo chuda jak się urodziła. nawet położne przy wyjęciu z brzucha mówiły - jak chudziutka , ale później nadrobiła i było ok:) JA się tylko martwię tym żeby przybierał na wadze bo zatruciu ciążowym dziecko nie przybiera tak ja powinno ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma urodziła chłopaka 5500g i 64 cm i było to największe dziecko w klinice w której rodziła, rodziła cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie znacie jakis sposob na duszacy kaszel?meczy mnie od wczoraj i taki lekki bol w klatce piersiowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×