Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

O boże, zaraz chyba od zmysłów odejde! Wszystkim zaczynam się stresować! A mój D spokojny i tylko czeka żeby małego D zobaczyć! A mam pytanie, czy przed jutrzejszym szpitalem i cc mam sie wygolic, czy nie trzeba? bo w sumie sama nie wiem::P a lepiej nie wyjść na buraka:P Florentynka super wieści:):) teraz tylko czekamy na fotorelacje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata- nie stresuj się tak bo to na pewno nic nie pomoże zobaczysz zanim się obejrzysz będziesz tuliła synka w ramionach. Twój ma rację, że się cieszy i czeka na małego chyba lepiej jakby miał siedzieć i się zamartwiał. Widzisz nawet on wierzy,że wszystko będzie super, więc uszy do góry. :) Ja na twoim miejscu bym się wygoliła tam gdzie będzie szef bo i tak pewnie ci będą kazali albo sami ogolą. Przynajmniej tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata- ogolić się trzeba koniecznie- albo ty to sama zrobisz w domu albo oni w szpitalu :) a najdokładniej i najważniejsze tak gdzie będą cieli i okolice. Ja na co dzień nie gole się cała ale przed cc zrobiłam golenie na całego :) Aj jakoś z problemem przetłuszczania nie mam problemu :) ale może że mam pasemka a one trochę włosy przesuszają to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to dobrze ze się zapytalam:) A ja z włosami (odpukać) mam fajnie, bo zdarzylo sie nawet ze przez tydzien nie musialam myc i byly jak nowe:P teraz średnio myje dwa razy w tygodniu i wygladaja ok:) A sie najadłam wszystkich ewentualnych rzeczy niedozwolonych, jeszcze tylko tosty sobie zrobie i jestem dopchana jak lohohoh:P Dobrze ze mam neta w telefonie, to nie bede musiala pozniej nadrapiac 100 stron tylko w miare na biezaco bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata - to ty chyba jutro nie będziesz miała tej cesarki bo z tego co pamiętam to moja siostra przed zabiegiem mogła jeść tylko do 18:00 i to lekki posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położna powiedziala ze do polnocy moge, a jutro bede po, jesli wyjdzie cos na ktg, jesli nie, to w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lecę się wykąpać i do łózka na film dobrej nocki wszystkim. Beata - trzymam kciuki odezwij się jutro jak masz neta w komórce powodzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba sama tu pół nocy zostane, ale i tak pewnie spać nie będę mogla:P zaraz idę się szykować i zobaczymy, moze ostatnia noc w domu w samotności nie będzie taka zła;P Napewno dam znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko może lepiej się tak nie opychaj chociaż wątpię w to że już jutro będziesz miała cc. Jednak gdyby tak było to lepiej nie mieć tak na maksa zapchanych jelit. Spróbuj sie przespać. Będziemy jutro trzymać kciuki. Miłej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka:) przecież aż tyle nie zjadlam:) bo opchalam się jogutrem i koktajlem, wiec kolokwialnie mówiąc to zaraz to wysikałam:P A cesarke miałabym tylko wtedy jakby mi coś wyszło na ktg:) chociaż przy ostatnich bólach to kto wie!:) Miłej nocy dziewczyny i do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata-->trzymam kciuki i w miarę możliwości daj znać co i jak:)już niedługo maleństwo będzie z Tobą:)) Dobranoc Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA DO ŚW. IGNACEGO LOYOLI O WYPROSZENIE ŁASKI SZCZĘŚLIWEGO PORODU O czcigodny święty ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańska pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić. Pokornie cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen. P. Święty ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga. W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko. MODLITWA ZA PRZYCZYNĄ ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI - OPIEKUNA MATEK W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM, O SZCZĘŚLIWY PORÓD I O ZDROWIE DZIECKA I MATKI Święty ojcze Ignacy, Wszechmogący Bóg obdarzył ciebie szczególną łaską opiekowania się matkami oczekującymi wydania na świat potomstwa. Wiele z nich otrzymało łaskę upragnionego macierzyństwa za twoją przyczyną i szczęśliwie wydały na świat nowe życie. Również i Ja proszę ciebie, ufna w to, że wyjednasz mi pomoc Bożą w tej tak ważnej dla mnie chwili, abym szczęśliwie urodziła i mogła wraz z mężem wychować ten owoc naszej miłości - nasze ukochane dziecko - na większą chwałę Bożą. Proszę o to z ufną wiarą. P. Módl się za mną do Boga, święty ojcze Ignacy. W. Aby mnie wspomógł w mojej potrzebie. Wszechmogący Wieczny Boże, któryś postanowił, aby poród odbywał się w bólu, ale by był także związany z radością wydania na świat nowego życia, proszę Cię, przez Twoje nieogarnione miłosierdzie i za przyczyną świętego Ignacego, Twego oddanego sługi w Kościele, aby dane mi było szczęśliwie urodzić to dziecko i byś złagodził mój ból porodu. Obdarz to dziecko potrzebnym zdrowiem, szczodrymi darami Bożej opieki, abym Ciebie za tę łaskę mogła zawsze wielbić i chwalić. Czuwaj też nad tym, aby dziecko to otrzymało sakrament Chrztu świętego. Niech w dalszym jego rozwoju i życiu towarzyszy mu ufna wiara w Ciebie i łaska świętych sakramentów, których udziela Kościół. Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i ty święty ojcze Ignacy - patronie mojego porodu i troskliwy opiekunie dzieci i młodzieży. kolezanka mi kiedys przed porodem polecila pomodlic sie i dzieki Bogu porod zakonczyl sie szczesliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Gratulacje dla Florentyny:-) Taki ponury dziś dzień, a mały nieźle wierci mi się w brzuchu:-D no i kolejny dzień do przodu:-) jak nie urodzę do środy przed świętami to będę się chyba modlić żeby do poniedziałku posiedział jeszcze w brzuchu;-) nie chcę świąt spędzić w szpitalu... Niby 38 tydzień ale wszystko może się teraz zdarzyć, choć nadal objawów nie mam oprócz tego pobolewania brzucha jak na okres od czasu do czasu... Też dziś jesteście takie senne? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reerikjkik
po co przed cc sie golic :D buahahahaha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratulacje dla Florentyny Orest okazaly chlopaczek teraz dziewczyny macie przystojniaka :) wczoraj mialam sprzeczke z moim o glupote ale on robi z igly widly wiec poszlam spac i mialam wszystko w nosie Beata trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie u mnie nocka ok jak chodze to lekkie skurcze i napinanie brzucha ale nie jest zle nie wiem czy isc wieczorem na KTG czy sobie odpuscic DZIEWCZYNY zaraz przekierowuje sie na nasza poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) No ciekawe czy dziś Beata będzie miała cc czy nie :) Pewnie chce to mieć za sobą . a u mnie pogoda za oknem do dupy :( Noc tragiczna chociaż nie musiałam wstawać do Hani, ale wszystko boli przy przewracaniu się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZTA!!!! anitko ja tez tak mam nie umie sie przewracac i zanim sie zbiore to masakra albo musze sie zeprzec na moim i on sie budzi skomląc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiala bym zapytac wiesz co do KTG to nie chce truc dupy Poloznej i tak juz robi mi przysluge ze w szpitalu wszystkim powiedziala ze gdyby jej nie bylo to prosi o wzgledy itp i ze moge przychodzic sie sprawdzic ale to wedlug nich dopiero zaczne 38tc wiec jest czas i nie ma potrzeby tak wczesnie wiec jesli do wieczora pojawi sie bol to pujde bo ona jest od 19 bo ma nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Mnie też boli przy przewracaniu się i dzisiaj budziłam się co chwilę bo a to za gorąco,za zimno,albo siku. Wiatr i deszcz też mnie budził i tak patrzę że brzydko u mnie za oknem. Zerknęłam na pocztę i zgadzam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaj mam ginekologa i tak się stresuje że nie spałam całą noc - kolejną!! Nie wiem jak ja dożyje do porodu bez snu. Po tym koszmarze który przeżyłam na ostatniej wizycie tak mi się nie chce iść... makabra Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła krzywdy swojemu ginekologowi. Maciek sie nie rusza wcale od kilku godzin już chyba też się boi tej wizyty. Nie reagujmy na pomarańczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie nadal bez objawów zbliżającego się porodu. Niestety straciłam apetyt, nic mi nie smakuje :( Jem bo czuję głód ale nie jest to taka przyjemność jak kiedyś. Macie tak? Ciekawe co u Beatki i dziewcząt, które dawno się nie odzywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka,dasz radę i nie bij lekarza bo kto poprowadzi Twoją ciążę;)hehe jestem głodna ale nie chce mi się wstac z łożka i cos zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×