Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Witam Ja znów mam problem bo od zmęczenia i wstawania w nocy do synka chyba mnie coś osłabienie złapało. I wyskoczyła mi opryszczka :( martwie się bo podobno jest groźna dla nowowrodka (mam nadzieję, że jeszcze nie urodzę) i muszę uważać aby nie przenieść na narząd płciowe. Kurcze jak nie urok to............ U mnie też ponuro za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ostatnio kilka razy czytałam marcówki- i porody naturalne u dziewczyn kończyły się cc . Jak ja pamiętam leżałam po porodzie to na 6 porodów naturalnych po 12 godzinach 4 skończyły się cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Ja dalej piszę do was ze szpitalnego łóżka i to już się chyba do końca nie zmieni :( No ale noc dzisiaj była dziwna. Nawet po tej dawce leków które dostaje budziłam się co godzinę i robiłam kursy do toalety. Bardzo się cieszę, że Florentyna ma to już za sobą i że Orest jest zdrowym mężczyzną :D Aktualnie czekam na KTG bo mam codziennie rano, więc zobaczymy co tam dzisiaj słychać u Michałka. Biedaczek tak bardzo chce już wyjść, a tu mu nie pozwalają. W sobotę zacznę 36 tydz a w poniedziałek powinien wrócić mój lekarz z urlopu więc zobaczymy co on zadecyduje. Może zlituje się nad nami i pogada z ordynatorem żeby odstawili mi leki i zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Jakby tak było to bym była najszczęśliwszą osobą pod słońcem :) A no i narobiłyście mi ochoty tymi przepisami na ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianka spokojnie :) szkoda chlopa :P pisalyscie wczoraj o wlosach no ja tez mam problem a musze dawac odzywke bo inaczej sie nie ukladaja takie siano a za chwile tuste masakra musze muc suszyc prostowac i tak codziennie az mi ich szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę żeby porostu nie reagować na zaczepki pomarańczowych tak jakby ich wcale nie było. To Nasze Kafe i ich zdanie źłośliwe jest mało ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Nastusia moim zdaniem powinnaś iść sobie sprawdzić na KTG:) W końcu po to jest to urządzenie;) Tu we Wro też zimno dziś i szaro, słoneczko próbowało sie przebić przez chmury, ale jak na razie słabo to wygląda:/ Ponoć na weekend śnieg z deszczem, ale na święta ma być ciepło:) Beata ja też trzymam kciuki, będzie dobrze i na pewno poradzisz sobie:) Dziś w DD TVN, nie wiem czy któraś oglądała, było o Banku Mleka, który powstał w Warszawie. Szkoda, że nie we Wro, bo ja z chęcią bym oddała jak będę miała w nadmiarze. Uważam, ze to super sprawa:) A Wy co na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszłam opinie na temat mleka matki, że podobno jego skład jest odpowiedni tylko dla konkretnego dziecka. Tak mi tłumaczyła położna przed pierwszym porodem. Dlatego szpitale rezygnowały z przechowywania nadmiarów mleka jeśli matki ściągały laktatorem i chciały dzielić się z innymi matkami. ALe tak jak we wszystkim ilu ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich którym pogoda zepsuła przedpołudnie a mają ochotę zakopać sie w kocu i obejrzeć fajny film polecam wyciskacz łez, film o prawdziwej miłości: http://www.filmweb.pl/Pamietnik Mamusie przyszłe i już rozpakowane życzę wam miłego dnia, wypiłam melisę i obiecałam sobie nie ubić ginekologa nawet jeśli będzie tak chamski jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek chyba tak, bo co prawda jest tak, że każda z nas ma inne mleko, ale ponoć to i tak jest lepsze od mm, nawet jak dajemy nie swoje a naturalne:) Taka była dzisiejsza wypowiedź w DD TVN:) Ponoć na świecie jest już 160 takich Banków, więc skoro się trzymają to nie mogą być złym pomysłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja noc taka sobie ze wzgedu na ciagly katar i zatykanie ucha, ale poszlam dzis do lekarza i mi przeplukali ucho wiec jest ok. chyba ze sie poloze i wroci zatykanie ucha ale to sie dopiero potem okaze. oczywiscie znowu dostalam jakies lekarstwa na przeziebienie i znowu kolejne 50 zl za dwie rzeczy poszlo sie pasc.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki bardzo możliwe :) Nie oglądałam tego programu więc ciężko mi powiedzieć :) Ale pewnie coś w tym jest skoro powstaje takich Banków coraz więcej. Zawsze to naturalne mleko a nie jakieś tam sztucznie tworzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jakoś bezsensu spałam. Wczoraj mnie jeszcze mój zdenerwował.. zauważyłam, że coś kasował w połączeniach.... oczywiście próbował mi wyperswadować to, że nimi coś przede mną ukrywa. Ale ja mam dziwne przeczucie, że coś jest nie tak.... Nienawidzę jak ktoś mnie oszukuje. A tymbardziej, on cały czas ma telefon koło siebie, no jedynie jak idziemy spać to daje na parapet, ale nie mam zamiaru nic mu sprawdzać, jak on robi to u mnie, tylko nigdy niczego nie znajduje, bo nie ma co. Mam takiego doła.. dobrze, że kumpele wpadną do mnie po 12 to sobie pogadam,ale coś jest nie tak.. tak samo przed moją koleżanką wczoraj zaczął mówić ile to on nie ma seksu... czy tak trudno jest zrozumieć, że się boję , mam jakąś blokadę? :(:(:( Smutno mi cholernie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia nie łam się, faceci inaczej reagują na pewne rzeczy.... Z tym tel.to faktycznie dziwna sprawa, ale teraz nie myśl o tym tylko skoncentruj się na dzidzi:) Na pewno wszystko dobrze się ułoży:) Indianka lepiej nie rób krzywdy lekarzowi;) hihi A gdzie chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia-mała nie stresuj się tak to jest z facetami. Może on sam zaczyna się bać coraz bardziej, że już niedługo będzie ojcem i stąd jego dziwne zachowanie. Trudno mi powiedzieć. Skup się na sobie i dziecku a tatuś zrozumie, że jest ojcem jak pierwszy raz przytuli swoje dzieciątko :) Zobaczy taką małą kruchą istotkę za którą jest odpowiedzialny to zapomni o głupotach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita fajne fotki u mnie farbki to norma jesli masz problem z plamami kup jej farby do malowania palcami schodza z wszystkiego i nie potrzeba specyfikow tylko zwykle mydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny urodziłam sn 25 marca, 3750g, 57cm, 36cm główka. Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Melduje sie jeszcze 2w1 chociaz juz chciala bym byc po wszystkim do tego od wczoraj jestem chora boli mnie cala klatka piersiowa do tego duszacy kaszel masakra,az boje sie o malego :( Florentyna gratuluje synka :) Mialam dzisisaj zrobic gruntowne porzadki ale chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... AsiaOliwka..........24.03......................Oliwk a............Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm............... ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk 28l,......03.04,.... K,.....Maja,......2 (Misiek9),....Wrocław Krisii pozwolilam sobie dopisac Cie do tabelki bo zalozylas ten topik a z tego co wiem termin mialas na 1 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... AsiaOliwka..........24.03......................Oliwk a............Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm............. .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk Krisii pozwolilam sobie dopisac Cie do tabelki bo zalozylas ten topik a z tego co wiem termin mialas na 1 kwietnia poknocilam poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krissi Florentyna - Gratulacje, ale supcio! coraz wiecej rozpakowanych mam. U mnie nadal zadnych objawów. Mam pytanie odnosnie wód płodowych, bo jak na początku ciąży ciągle brałam prysznic, tak teraz mam nieodparta chęć na ciepłe kapiele. iNon stop takie kąpiele biorę. Jakby mi tak wody odeszły bedąc w wannie zauwazyłabym to, prawda? Pamiętacie, mówilam, że mam przeczucie, że urodze w ten piatek, to wypada jutro. no więc na dzień dzisiejszy, obserwując swoje ciało i nie widząć żadnych ale to żadnych zmian oswiadczam wszem i wobec moje przeczucie jest piernik warte :P malutka - nie zawracaj sobie teraz tym głowy, bo dodatkowe stresy nie sa Ci potrzebne. Może to tylko nasze przewrazliwienie sprawia, że wszystko wydaje nam sie jakies dziwne i podejrzane. Ja dzisiaj w nocy przeniosłam sie do innego pokoju i wstawałam tylko 2 razy! chyba na stale zaczne sypiac sama :) smutno bylo troche jak nie bylo sie do kogo przytulic, ale mój mąż zaczął zgrzytac zębami!!! to jest okropne! ciarki mnie przechodza jak to słysze. A on spi w najlepsze i nie wie co robi. Czytalam na internecie ze to powodu stresu. moze sie denerwuje moim porodem.. no nie wiem, ogolnie to taki luzak ze ciezko mi uwierzyc, że czymkolwiek sie stresuje. spotkalyście sie kiedys z takim zgrzytaniem zebami? Wiecie co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisii GRATULUJĘ:) Super! :D To też nie małe dzieciątko jak moje (tydzień temu wg USG miała 3800), mam nadzieję, że jest wszystko dobrze i z Tobą i Dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krissi-->gratulacje!!!!!!!!!!!:)jak fajnie,że masz maleństwo juz przy sobie..zazdroszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nei wlasnie podczas ostatniej kapieli tez naszla mysl czy zauwaze jak wody mi w wannie pojda :D wiec super ze pytanie zostalo zadane :) i tez sie chetnie dowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No i od rana dobre wieści Krisii- GRATULACJE dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia :) Ja dziś mam lekkiego stresa przed wizytą bo jak wyjęłam kartę ciąży to przypomniałam sobie o ulotce, którą dostałam na poprzedniej. Wcześniej już ją przeglądałam. Jest ona na temat wywoływania porodu i dopiero teraz zauważyłam, że przy punkcie o przebijaniu błon płodowych jest napisane długopisem 39 tydzień. Kurcze nie pamiętam jak położna to pisała, teraz się zastanawiam w jakim kontekście i czy to do tego podpunktu. Mam nadzieję, że nie będą chcieli mi nic takiego dziś robić bo z tego co jest tu napisane to przebijają błony idzie się do domu i wraca w ciągu 48 godz jak zaczną się skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×