Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

moja ulewala i ulewa caly czas-mamjuz tego dosyc wiecznie w sliniakach, ulewa mniej niz na poczatku ale nie ma dnia bez niestety nikt madry nie jest mi w stanie wyjasnic a juz wielu pytalam czy ma to znaczenie co ja jem. przy jej ulewaniu???? bo mam wrazenie ze jak jem nabialu duzo to wiecej ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wybrala hipp a probowalysmy nan, bebiko,bebilon , a butelke ma canpol babys ze smoczkiem kauczukowym. Na poczatku dawałam jej sie pobawic samym smoczkiem az załapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę dobrą radę
też mam dziecko w wieku Waszych,które dużo ulewa, lekarka poradziła mi odstawić wszelki nabiał, włącznie z np. ciastami z zawartością mleka, ale dotąd nie spróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolinki
Karolinka- jak mala tak dużo ulewa jak piszesz to przejdź się do lekarza , może coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka - a co ubranek , uwierz że jest o wiele więcej rzeczy dla dziewczynek jak dla chłopców, teraz to widzę jak mam chłopaka i mam 2 letnia dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten zageszczacz juz od dawna ale duzo z tym paprania pozatym lepiej podawac to jak dziecko pije z but niz z piersi u lakarza bylam i pow ze takie juz urok mojej coreczki i czekac az sie skonczy ale to strasznie wkurzajace, mamy co ich dziecui ulewaja wiedza co to za zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny daje juz ktoras dziecku biszkopty bezglutenowe?? ostatnio na szczepieniu pediatra powiedziala ze mozna dawac do desrkow ale nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w piątek zaczniemy maludzie rozszerzać dietę:) w sobotę skończy 5 miesięcy. Chyba dziąselka ją swędzą i bolą, bo czasmi mamy taki placz, że trudno uspokoić. My chrzest mięliśmy 23 czerwca, kupilam zwykłą bialą sukienkę z bolerkiem, za cały zestaw zaplaciłam 30zł i uważam, że to wystarcza. Mąż przywiózł sukienkę za 180zł!!!! ale kazałam mu ją oddać. Za takie pieniądze to można krzesełko do jedzenia kupić. Sklepy naciągają przy takich okazjach, podobnie jak przy ślubie. Wcześniej kupiliśmy sukienkę za60zł, ale mała wyrosla. Wiem, że to jakaś firma chyba z gorzowa i mięli ladne i nie jakieś wielce strojne sukienki. Jak sobie przypomnę to dam znać, może można przez neta kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzciliśmy małą 3 czerwca i też nie kupowaliśmy sukienki. Ubranko było po dzieciach siostry (spodenki+tunika). Niestety tutaj za 30 zł to mogę body jedynie kupić. Ceny ubranek w sklepach dziecięcych powalają. Już taniej jest w sieciówkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaplacilam za sukieneczke 150, sweterek mothercare 50, czapeczka maximo 99,body 15,a reszty jeszcze nie mam przesadzaja z tymi cenami.... sukienka 150zl??? to ja dla siebie za taka cene kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic ze moj maly przespal dzis 8 godzin w nocy :) obudzilam sie zdumiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmierne ulewanie
Karolina poczytaj o : Refluks u niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka mojej kolezanki maly mial ten refluks I bral na to Leki I przeszlo tez bardzo ulewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki przepraszam ze nie bylo mnie tyle czasu ale bylam u rodzicow 2 tyg potem starsza corka rozwaliła czolo i miala szyte do tego ja zlamalam palec u nogi a maleństwo zabkowało i mialam dosc Milenka ma juz jednego ząbka i 2 wychodzi wiec zmierzla tylko na raczkach by chciala a ja nie mam czasu by ja nosic i jest placz i bunt jak ja odkladam do łózeczka, na mate czy do hustawki :/ mala jest tylko na cycu i juz kupilam z hippa sloiczki w promocji byly z łyzeczkami :) ale nic nie podawalam corcia nie chce juz lezec tylko uporczywie stara sie siedziec jak ja chce polozyc na moim brzuchu to sie napina i siada przez miesiac ja rechabilitowalam bo po tym jak byla owinieta pępowina i podduszona miala slabe miesnie i nie dzwigala główki :( ale juz jest silna :) jezdzimy nadal w gondoli i wole zeby tak zostalo jeszcze troche ubranka mamy na 68-74 cm waga ok 7 kg tez budzi sie czesto w nocy i czasami mam dosc no to chyba tyle nie wiem co jeszcze napisac jak znajde chwile to jeszcze wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My drugi dzień z rzędu pobudka 0 4.15 i gadulec. Na szczęście udaje mi się ją "zagłaskać" i usypia dalej:) Poszła spać zaraz po 21 i pobudka po przerwie nocnej o 8:) cos musza ja te dziąsełka nam drażnić, bo czasami taki płacz, że tylko bobodent pomaga. Ale dziś chyba camilię kupię, pediatra mówiła, że mamy chwalą. No i dziś pójdę w słoiczki, bo w sobotę 5 miesięcy i trzebaby coś zacząć podawać. A jak gotowałyście warzywka?? MArchewka i ziemniaczek na parze i blender?? Nie mam w ogóle doświadczenia jak to robić, no i jak z jabłuszkiem?? Mama mi mówiła, że ona to do piekarnika a potem zmiksować. Czytałam, że tylko na słoiczkach z hippa jest znaczek bio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska ja kupilam z hippa bo w tesco akurat byla promocja 3 słoiczki + 3 łyzeczki za 9 zl Camilie polecam bo podawalam ja starszej corce i bardzo sobie chwale ale teraz mocno podrozała ;/ a tak kupuje tylko dentinox w zelu widzac ze wy juz podajecie cos mimo ze dzieci na cycu wlasnie dalam pare lyzeczek malej zupki marchewkowej z ryzem z hippa i bardzo smakowalo ale jeczy jeszcze na cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. z tym ulewaniem licze na to ze samo ustapi, podbno w refluksie sie nasila a u nas juz mniej ale jednak jest- bo nie ma dnia bez ulewania narazie calkowicie odstawilam nabial i zobaczymy jak bedzie ogolnie ile h w nocy spia wasze dzieci bo moja to 12 z przerwami na cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka81> u mnie dzisiaj też pobudka była , tylko ,że po północy i gadanie, gadanie, gadanie , to się tak śmiałam ze swoim, co on wygaduje, nie pomogło uśpić cyckiem, w końcu kurcze wzięłam żel na dziąsła i posmarowałam, za jakieś 10 min przystawiłam do piersi i zasnął, widocznie ząbki niedługo się pokaża. Teraz też marudził jak chciałam go uspic, to posmarowałam dziasła i pluje na pieluszke która ma na twarzy bo sobie nałozył ;p Zniosłam wózek, choć pogoda nie ciekawa a tymbardziej jak ten sie nie da włozyć teraz do wózka bo będzie płacz jakby obdzierali go ze skóry.;P Co my mamy z tymi dzieciaczkami :) Witam Natusiaelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nastusia:) No i ja dołączam do,, pobudka godzina 4":P i gadanie...guganie, przewracanie sie na boki i brzuszek, normalnie świeżynka taka że hej:) Nakarmiona mała poszła spać i spała do 8 więc w sumie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was od końca :) Ruszyło forum z kopyta :) Mój usypia koło 21, karmię go na śpiocha jak idę spać, czyli koło 22:30, później pobudka na jedzenie o 3 i 6, i albo już nie śpimy od 6 albo wytrzymuje do 7 i budzi sie już całkiem :) Leon ma chrzest w tę niedzielę i kupiłam mu taki zestaw, tylko kolor błękitny http://ubrankadochrztu.com/A014_Garnitur_chlopiecy_ze_sztruksu_3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas...Hania jest karmiona MM, więc już czas wprowadzać coś nowego. A tak w ogóle to pamiętam Ciebie:) Ja na początku byłam na pomarańczowo. Konto miałam założone, ale nie wiem dlaczego wiecznie mnie nie chciało na czarno zrobić. Może to dlatego, że przez komórkę pisałam, bo leżałam w ciąży. Mała karmiona jest jakoś po 21, a potem dopiero rano. Jak teraz budziła się o 4 nie dokarmiałam, żeby się nie nauczyła, że w nocy coś zjada. Wytrzymuje do 7-8, to różnie. Nie pamiętam kiedy ostatnio karmiłam ją w okolicach 6 rano. No i wiecznie chce spać na brzuszku, w ogóle spania na płasko nie mamy, ewentualnie boczek może być. Też macie problem z przewijaniem?? Hanka wiecznie się przekłada na boczek i buch na brzuszek, tyłkiem się do mnie odwraca;)) Dzisiaj poszłam do schleckera, a tam słoiczki poniżej 3zł. Kupiłam różne rodzaje, najwięcej z hippa, bo mają ten znaczek "bio". Wzięłam też bobovitę, gerbera i bobo fruit, bo podobno mają inne składy, a nie chcę małej uzależnić od jednej firmy. Jutro zaczniemy. Najpierw weźmiemy chyba marchewkę. Jak pamiętam na którejś wizycie pytałam pediatrę to mówiła, żeby marchewką zacząć. Kupiłam jeden soczek przecierowy, też z hippa, ale tylko marchewkowy był. Widziałam, że biedronka też ma słoiczki, ale nie wiem jak cenowo i z jakich firm. Tam kupujemy bebilon, bo najtańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka- biedronka ma słoiczki gerbera i bobovita ale mają wąski asortyment a wychodzi tak samo cenowo jak np. Kaufland lub Auchan. ja wprowadzałam od marchewki , z tym że ja gotuję ( bo mam swój ogródek) i dolewam trochę wody bo sama marchewka jest za gęsta. dzisiaj Czarek ładnie zjadł, już chyba załapał jak się je , a najbardziej mu idzie jak jest rzadsza konsystencja marchewki, Od następnego tygodnia wprowadzam ziemniaki i kleik do mleka Czupryna - strój fajny , taki męski :) , a czy ja coś zle zobaczyłam czy on kosztuje ponad tysiąc zł ?? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to miałam dobrze z ubrankiem dla Czarka- kupiła chrzestna że mamy podobny gust to dla nie był ok. a mam pytanie- co u was chrześni kupują dla maluszka i czy dają prezent? Bo u nas chrzestna kupuje ubranka dla dziecka a chrzestny płaci za chrzest ale już nie dają żadnych prezentów i pieniędzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×