Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dzięki Alfa :) :) :) faktycznie sknera facet to koszmar, mój taki był jakieś 7 lat temu ale ja z kolei jestem cholernie rozrzutna więc musieliśmy dojść do porozumienia gdzieś po środku, choć i dziś mam karde kredytową i spełniam swoje zachcianki jak chce, potem kombinuje ze spłatą :) ale nie bierz ze mnie przykładu broń Boze :) ale rozumiem Ciebie, przepowiedz mu że w Twoim stanie odżywianie jest najważniejsze a to odbije sie na zdrowiu Waszego baby a jak będzie zdrowy to nie bedzie chorował i nie będziecie wydawać kasy na leki... poza tym przyjedx do Poznania, pójdziemy na deser, w ogóle mozna by sie spotkać kochane kiedyś tam ... co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, wspolczuje Wam bardzo takich partnerow.... Kazda kobieta w ciazy, z reszta nie tylko w ciazy powinna byc dobrze traktowana. Zebyscie sie musialy jeszcze chlopami denerwowac! Karygodne. Powinnismy odpoczywac i miec pomoc i wsparcie w partnerach/mezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) Wyobrażasz sobie tak ponad 20 ciężarówek rezerwuje 5 stolików w kawiarni:) Chodzi o to, że ja w siebie nie ładuję nawet, na ciuchy, kosmetyki nie wydaję. A jak idę już po 2 miesiącach do fryzjera i płacę 30 zł, to przepłacam i z kasą się nie liczę. To boli najbardziej, bo nie ma jak przetłumaczyć. Gdybym miała warunki to też byłbym rozrzutna. Ale nie mam, bo moja wypłata w całości idzie na czynsz, powinniśmy żyć za jego. A tu się zaczynają schody. Tłumaczę, że raz denerwować się nie mogę, dwa muszę jeść owoce, warzywa, witaminy niedługo zacznę brać (mam problem z łykaniem:D), wszystko kosztuje. Dobrze, że za badania dziś nie płaciłam, bo jak w cenniku zobaczyłam HCV za 160 zł to prawie też mi się duszno zrobiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tylko można było takiemu wytłumaczyć, że jak proszę o kasę, to nie jestem pazera i nie polecę kupić coś sobie, tylko wydam na jedzenie, chemię.. No cóż ciemno było, nie wiedziałam, że to takie durne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ja chcę mieć tylko święty spokój, nawet możemy nie rozmawiać. A tak w ogóle to afera jest tylko o kasę. Albo jak mu coś zginie i twierdzi, że to ja taka fleja, że mu gdzieś pewnie schowałam. Potem się okazuje, że gdzieś mu spadło, albo schował sam gdzieś. Ale tu to tylko popukam się po czole i jest ok. Za to przeprasza. A ta kasa to jakiś koszmar. No nic, idę do pracy, dam to zaświadczenie, mam nadzieję, że 9/10tc na zaśw. nie zaszkodzi mi... Trzymajcie kciuki towarzyszki doli i niedoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też życzę miłego dnia wszystkim ;) częstochowa słoneczna ;) smutno, że niektóre muszą się facetami zamartwiać do tego wszystkiego jeszcze. Mówią, że my dziwne jesteśmy ale oni takich prostych rzeczy nie rozumieją... mój na szczęście rozumie i pomaga. lecę na badania prenatalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dla synka wybiera moj i od 2 lat juz mowi ze napewno bedzie Fabian wiec chlopiec to na 100% bedzie Fabian ;) a dziewczynka to ja sie nie moge zdecydowac ale mysle nad Julka albo Wiktorią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ;) Moj jest zakochany w tym imieniu :) od chyba zawsze ;) wiec napewno nie bede robic problemu z teg powodu;) Wiktoria ma sliczne zdrobnienie Wika bardzo mi sie podoba a Julka jakis sentyment mam do tego imienia nie wiem dlaczego... ;) Dzis jadlam na sniadanie pierogi z jagodami poprostu musialam ;D mdlosci nie mam i w sumie tylko 2 razy wymiotowalam ;) poczatkowo mialam bole brzucha ale od poczatku 9 tyg minely i zostaly tylko bolace piersi ;P czuje sie naprawde juz dobrze na poczatku bylo strasznie ;) a w piatek wizyta ;) tak sie ciesze ze znow zobacze moje serduszko i odliczam dni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja od zawse chcialam mikolaja lub julke. moja przyjaciolka 2 m-ce temu urodzila mikolaja, a szwagierka julke. no i musialam myslec od nowa. i sobie wymyslilam kajetana i amelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle i mysle, ale nie moge nic wybrac... dla dziewczynki Lena, moj chce Wiktoria wlasnie :) a ja baaardzo chcialabym Rozalie, ale na to nikt sie nie zgadza :D Upieram sie na to, ze bedzie dziewczyna, wiec dla chlopaka nie mam w ogole pomyslu... mam juz Oskara... podoba mi sie Niklas, albo Nikodem ale nie wiem sama...ale sie narobilam... padam po prostum a to jeszcze nie koniec... niedlugo przyjedzie rodzinka z trzyletnia kuzynka Oskara- Annika... oni tylko krzycza, bija sie, gryza, popychaja jak sa razem... ojj ciezko bedzie :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to tak jest ze imiona nam sie kojarzą z osobami które znamy, ja zawsze wiedziałam ze bede miała Wiktorie, nigdy żadnej nie znałam, aż tu nagle bach, aż 3 poznałam i wierzcie mi, jednak gorsza od drugiej wiec też będę myśleć dalej niestety, ale ten Nikolas mi isę spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa, Nadia ma rację. Trzeba mieć urozmaicone posiłki, zdrowo się odżywiać. Warzywa i owoce podsawa. Daj facetowi do poczytania książkę na ten temat. Jeżeli chodzi o trądzik, to ja też mam z tym problem i boję się używać czegokolwiek... mam nadzieję, że niedługo mi to minie... Co do brzusia, to mój rośnie, ale w spodnie jeszcze wchodzę, ale były mi trochę luźne, a teraz to już prawie się nie dopinają i powoli szukam ciążowych... choć przytyłam tylko 1 kg ... Znowu zwymiotowałam :( do tej pory nic, a teraz... już 3 dzień popołudniu wymiotuje... Jestem już chyba w drugim trymestrze (dziś pierwszy dzień 13 tyg), miał to być super okres, a mi się dopiero teraz zaczyna też brzydki okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
mnie sie waga zatrzymala, ale juz 2gi tydz maszeruje w spodniach ciazowych. jest bardzo duzy wybor na allegro i taniej niz w sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ahh dziewczynki wróciłam z badań prenatalnych. Wszystko bardzo bobrze. Miałam robić 2d ale tak ładnie dzidzia się pokazywała, że nie wytrzymałam. I mam zdjęcia i płytkę w 3d (a nawet 4d czego to nie wymyślą). No gin powiedziała, że jest ,,delikatna tendencja'' na dziewczynkę z tego co widzi ;) ohhh może może... ale nic nie mówię poczekam jeszcze kilka tygodni i się upewnię... dzidzia spała, więc tyrpanie w brzuch było. Przeciągnęła się i palec do buzi i spanie dalej... oby takie grzeczne leniuchowanie już jej w krew weszło ;) hihi... spokojna poszłam teraz jestem jeszcze spokojniejsza . Na następne też się wybiorę napewno koło 21tc , aaaa a dziś dokładnie termin usg pokazałao taki sam jak z OM. życzę wszystkim Wam zero mdłości i samych dobrych humorków bez kłopotów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś zawsze wybierałam imię dla dziewczynki a teraz sama nie wiem... LENA , LAURA, WERONIKA, POLA hmmm mój M tyyylko JULKĘ chciał, sama już nie wiem. Ale gdyby był chłopak to napewno będzie Dominik ;) jeśli o brzuch mój chodzi to Wam powiem, że ja się zorientowałam że jestem w ciąży właśnie po brzuchu...już jakoś tydzień przed okresem miałam spuchnięty nabrzmiały brzuchol jak nigdy i tak został. Ciasno w spodniach od początku, i już od miesiąca latam w getrach tylko ;) Teraz już się od tygodnia zmienił...widać że jest w nim mały lokator. Ja zawsze byłam chudziną i u mnie widać balonik ;) teraz się zacznie dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenstars cieszę się razem z Tobą. Ja na prenatalne chyba nie pójdę, moja gin nic nie mówi że mam iść. Nie wiem czy to dobrze. Ale jestem dobrej myśli że wszystko bedzie ok. Mam 27 latek i żadnych chorych w rodzinie. Ja też mam nadzieję na dziewczynkę, ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kasandra ;) napewno u Ciebie ok wszystko jest , w sumie to Ci powiem, że wszystkie moje koleżanki i kuzynki już rodziły nawet po 2 razy i nie robiły tych badań w I trymestrze, robią raczej te połówkowe ;) w ogóle to Wam powiem że ten nasz kwiecień będzie szczęśliwy zobaczycie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie póki co kwiecień jest bardzo szczęśliwy. Wyszłam za mąż w kwietniu i mam naprawdę wspaniałego męża. Najlepsze to to, że termin porodu przypada zaraz po dniu ślubu :) 10 kwiecień ślub, 11 kwiecień TP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenstarss mówiąc prenatalne masz na myśli to badanie USG, gdzie ocenia się przezierność karku i wykształcenie kości nosowej, czy jakieś inne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze wam coś na szybkiego o tych badaniach. W pierwszej ciąży nie miałam i najpierw żałowałam, że zrobiłam a teraz uważam, że to lepiej. Przezierność karkowa wyszła za duża i przez to mam wiele dodatkowych badań: testy, amniopunkcję , echo serca. Jak coś wyjdzie źle to będę mogła się przygotować i nie będzie to dla mnie i lekarzy zaskoczeniem. Jest takie przeświadczenie, że je robi się tylko po to żeby usunąć ciążę a wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to dokładnie to badanie ;) ocenia się ryzyko wystąpienia 3 chorób genetycznych. przy okazji sprawdzony zastał cały człowieczek, serce zastawki żyły , brzuszek cały czy jest wszystko na miejscu, żołądek wątroba pęcherz był pełny ;) nóżki rączki mózg ... wszystko dokładnie ogflądnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wróciłam z pracy:) Co do imion - mnie się zawsze śni, że rodzę chłopaka, nawet więcej! Mnie się już kiedyś śniło, że urodziłam chłopaka i miał on na imię Aleksander:) Więc na chłopaka chyba tak. Na dziewuchę podoba mi się Łucja. Zjadłam dziś chińczyka i umieram:( A po pobraniu krwi mam siniaka:( wzięła 4 fioleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristii zgadzam się z Tobą, można szybo działać a nie koniecznie musi okazać się że będzie źle. Lepiej mieć wiedzę i coś zaradzić jeśli tylko się da, takie mam zdanie ;) całym sercem jestem z Tobą i wierzę, że wszystko dobrze się skończy ;?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×