Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mangomix

5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):)

Polecane posty

Marlenka chyba sobie nie myślisz na poważnie o tej diecie Lemoniadowej ?? Efekt jojo jak stad do Meksyku !! lepiej odpuść ... ja np. nie umiałabym wyjść z takiej diety głodowej a jakby przybył mi kilogram tozła bym była i olałabym dalsza diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
No masz w sumie racje :) W odchudzaniu taż ważny jest rozsądek. :) A mama to gotuje różnie :) I niezbyt dietetycznie :P Naleśniki, pierogi. sosy z ziemniakami :) ale jakoś sobie wykombinuje zeby było zdrowo i smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negatywne skutki diety lemoniadowej dieta bardzo niebezpieczna dla zdrowia wypłukuje on z organizmu minerały i witaminy powoduje niedobór wapnia uszkadza organy człowieka stosowana dłużej powoduje nudności, drgawki, i wyczerpanie organizmu. Ale pozwala zrzucic 3 kg tygodniowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! To znowu ja ! Słucham sobie piosenek MJ i własnie skączyłam moje ćwiczenia, zaczełam je później niż planowałam ale lepiej późno niż wcale... Już jestem po kolacji z jednego jabłka !! :p A co u was ?! Jak samopoczucie ?! p.s mango ile dokładnie pozbyłaś się kg od dnia 27.7.2011r. to tak z ciekawości !!! :) i ile masz jeszcze do zrzucenia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:) mango-tak mc donaldzik byl dla mnie:) a dzis zrobilam salatke z tunczyka i ryzu..itp z majonezem,bo mezowi sie zachcialo:) tez ja jem oczywiscie dziewczyny palnijcie mnie w leb,albo nie wiem co,ja nie umiem byc na diecie noooo,lubie zjesc i tyle,ciagle chodzilam glodna-spadlo mi 2 kilo prawie,ale co z tego:( waze 55 z groszami,lub 56 z groszami-i tak mi ta waga skacze nie umiem sie dietowac dluzej niz tydzien,co ja gadam tydzien..5 dni moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj weszlam na wage i bylo 62,5 tzn ze od pocatku diety z wami spadlo mi 6,5 kg :)moja docelowa waga to 58 kg ale zobaczymy czy się uda :)jakos nie wierze w to ze w zaledwie 3 dni spadlo mi 1,1 kg wiec w niedziele zrobie wazenie i zobaczymy jak to wyglada wszystko :) jezeli sie okaze ze waga nie klamala to mam do zrzucenia jeszcze 4,5 kg ! wiec juz koncowka:D:D PANIERKO!! NO COŚ TY MAJONEZ MCDONALD NA NOC??JUZ NAWET NIE CHODZI O WAGE ALE O CELLULIT I TLUSZCZ KTORY OSIADA SIE TAM GDZIE JEST GO NAJWIECEJ (CZYTAJ W NASZYM PRZYPADKU DUPA I UDA) OGARNIJ SIE !!!! JA TEZ LUBIE JESC ALE BARDZIEJ ZALEZY MI NA LADNEJ SYLWETCE I TOBIE Z PEWNOSCIA TEZ!! WIEC ODMAWIAJ SOBIE CZASAMI !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Totalna Pustka na Topiku !! To Nic !! Trzymam Dietę !! 14.08 - 700 kcal 15.08 - 800 kcal 16.08 - 700 kcal 17.08 - 250 kcal (narazie). Zostało 15 dni do mojego warzenia :p ahh... :p A w sumie jestem na diecie juz 24 dzien. :p i zerowe pojecie o wadze... :p Pozdrawiam :p cos tu jeszcze skrobne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) ja ograniczam sie z jedzeniem slodkosci i tlusciochow,nie dietuje sie specjalnie-wczoraj moja znajoma mowi-boooze jak ty jestes chuda,a moj maz skrzeczy ze mam jesc normalnie,wiec jem:)tylko mniej:) nosze rozmiar 34-36 to chyba nie jest zle nie mam wlasnie takiej motywacji,bo ciuchy na mnie leza i nie mam jakiegos ograniczenia ze w cos nie wchodze..to niech sie dziej co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc na dziś wyszło mi 600 kcal !! Zrobiłam dodatkowo 100 brzuszków i 20 min ćwiće3ń + opieka nad dzieckiem !! W sumie jak codziennie !! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja dzis po koszmarnej nocy ,spalam moze ze 2 godziny:( dziecko mi sie co troche budzilo,nie mialam tak jeszcze nigdy odkad sie urodzil,masakra jakas:( teraz spi,ja tez powinnam odespac ale jeszcze mowie zajrze tu,i zobacze co sie dzieje- basia!!! my chyba przedluzamy sztucznie zywotnosc tego topiku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p Gdzie jest założycielka Topicu !!! Dziś do mojej diety i ćwiczeń dorzucam 10 minut skakania przez skakanke tak na początek !! :p Wczoraj - 600 kcal a dziś narazie 350 kcal !! :p Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szkoda ze na innych topikach jakos to wszystko sie kreci,i dziewczyny ze soba rozmawiaja nie tylko o dietach,,,ale i ogolnie o zyciu a tu? my z barbarka tylko wskoczymy- kazda sypnie jakis monolog "o sobie" i spadowka:( a gdzie dialogi???????? :( lezy to na lopatkach i piszczy:( a ja wlasnie zasiadlam bo mam chwilke,moje dziecko spi,a ia zaraz sobie rybsko upieke juz mam ugotowane brokuly-tak wiec obiad w 50 proc gotowy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):) A CO Z HASLEM RAZEM RAZNIEJ ???????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ! Sorka że nie piałam ale byłam w Boszkowie ! :) cO słychać :p ja naal trzymam się dietki to już 29 dni !!! :p .... Nikogo tu nie ma ale może dołaczą sie Nowe osóbki ... Chętne zapraszam - wspierajmy sie razem to takie ważne ... :p Uda się !!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny są wakacje - urlopy :) ja właśnie wróciłam (wczoraj z urlopu ) więc jestem ... Dietka cały czas dobrze chociaż na wakacjach troszke więcej jadłam ale nie przytylam ani pol kilo ... a co to slow panierki odnosnie(kazda sypnie monolog) to sie zgadzam .... ciesze sie ze nadal trzymacie sie diety .....:) bede za jakies 3 godzinki spadam na siłownie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Cześć diewczęta :) Fakt.. topik podupada :( Ale dobrze, ze chociaż czasem panierka czy basia coś napisza :) Co tam u was ciekawego kochane? :) Mango kiedy my się "złapiemy" na małe pogaduchy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę ! myślę ,że po okresie urlopowym będzie nas więcej i częściej !:) ja z pewnością :) no nie wiem Marlenko jutro będe popołudniu -wieczorkiem!:) więc jak się uda ...fajnie byłoby wiedzieć czy trzymasz się i czy już się ogarnełaś z tym jedzonkiem i jak tam waga:):* buziaki!! Basia niedługo ważenie !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango zgadza się nie mogę się doczekać a zarazem tak się boję spojrzeć na wage !! :p No i kończą się wakacje :( !!! Dotego mam zakwasy w nogach wczoraj zrobiłam chyba ze 15 km cały dzień nie było mnie w domu i do tego w ruchu.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu no a jak ubrania czujesz różnicę ? bo ja z paskami żyję w zgodzie od jakiegoś czasu :) i nie masz się czego bać efekty będą z pewnością !!:) buziaki kochane idę pod prysznic odezwę się później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga pokaże wszystko :) a to juz tylko tydzien :):):) ja mam 61 ,7 kg na wadze i jestem dumna ,że trwam mimo ,że czasami zgrzesze ale juz sie tak tym nie przejmuje jak na poczatku:) ostatnio spotkalam znajoma ktora ostatni raz widzxialam w sylwestra i mnie ni epoznala !:) bylam taka szczesliwa sie zachwycala mna itd super uczucie dalo mi to takiego kopa ze szok a Wy dostajecie komplementy na temat swoich rezultatow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet twierdzi że zaraz znikne z powierzchni ziemi ! Moja kumpela powiedziała mi że szybko wróciłam do sylwetki z przed ciąży takie słowa są najważniejsze w czasie odchudzania - POMAGAJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko może troszke głupie ale co mi!!! Czy podczas @ można zrzucic wage czy ona stoi. Dziś mi się skończyła a miałam 5 dni @ i tak się zastanawiam ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak odpowiadam na wcale nie głupie pytanie przed okresem zbiera się woda w organiźmie więc kilogramy rosną niekiedy nawet o 3 kg! w czasie okresu ten "wzrost" się utrzymuje ale po zakończeniu miesiączki wszystko wraca do normy tj po max 3 dniach więc chudnie się ale waga tego nie pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nmzc:) ahhh tak czytam niektore topiki o tym odchudzaniu i wlos na glowie sie jezy ile ludzi jest otylych ...w mlodym wieku ja tez to moje 87 kg zaliczam do otylosci i wiem co to znaczy ale kurcze dziewczyny 21 lat i 112 kg ehh i to bez motywacji bo a to ciasto ,a to pizza bo byla okazja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One niewiedza co to umiar!!! Pewnego dnia przegladałam inne topici i aż głowa boli. Mam koleżanke która jest bardzo niska i waży dokł. nie wiem alo ok 62 kg i wyglada grubo - powinna schudnac ok 8 do 10 kg by uzyskac idealna wage ale ona je i nic nie robi i tak jest od 3 lat w tym czasie sie tak zapusiła i ma to gdzies bo twierdzi ze nie bedzie wyglac nigdy jak te słonice z wielka nadwaga co nawet wstac nie moga a moim zdanem obudzi sie za pare lat i bedzie płakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×