Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mangomix

5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):)

Polecane posty

Też bym się wybrała na rower ale u mnie cały czas pada - lekka mżawka. Zamist tego pobiegam sobie po moich schodach. :) Może jeszcze dziś coś przekąsze oprócz jogurtu - owoc. !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też brzydko ale muszę bo bardzo mi zależy na "-" jutro bo to mnie tak motywuje a dzisiaj już tak ciężko mi szło jak spojrzałam tu ptasie mleczko tam batonik to kusiło ...dobrze ,ze się powstrzymałam wiem ,ze jak będe miała ładne spadki to te pokusy nie będą tak doskwierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam właśnie na uaktualnioną stopkę no Basiu Basiu 8 kg już tylko no pięknie !!:) jestem taka ciekawa Twojego ważenia a Ty chcesz to zrobić dopiero 1.09 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wejde na wage dokładnie 1 werzesnia to dopiero za 4 tygodnie, ale przed ciążą byłam bardzo szczupła i nigdy wczesniej sie nie warzyłam oprócz w szkole bo nie miałam takiej potrzeby. Zobaczymy jak bedzie ! :) Schowałam moją wage z łazienki do szafy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś twarda !:) jestem pewna że będziesz zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie właczylam takie urzadzenie masujace z pradami jakby rozbijajacy tkanke tluszczowa i masuje sobie pupe potem uda i brzuch :) cala się trzęse:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua slim raz kupiłam na spróbowanie i hmm tj słodkie takie dziwne i bardziej miałam ochote po tym na słodkie i nic innego nie probowałam a Ty stosujesz jakies suplementy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o linea też kiedyś kupiłam ale brałam kilka dni tylko i zaprzestałam ,mam w szafce więc może zaczne też brać ...mam też błonnik z chromem i ananasem może coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie muszę lecieć bo moja królewna się obudziła! Wpadne przed 20 na chwilke później już mnie nie bedzie bo bede oglądała Gran priX na żużlu pozdrawiam :) :)Do zobaczenia rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże co ja dzisiaj za dzień miałam.Od 8 do 12 miałam jazdę.Tak wystraszyłam instruktora że aż przejął stery:)Jadę i naglę czuję jak mi się robi gorąco poty mnie oblały.Myślał że zemdleje zaraz.Nie wiem co mi się stało.Potem przyjechałam do domu tak mnie sen złapał że usnęłam i obudziłam się o 15!Nie wiem co mi się ostatnio dzieje.A jeszcze mamy jechać do tesco.Dietka jako tako.Mino że dużo nie jadłam czuję się tak potwornie spuchnięta i ociężała.Brzuch mi wywaliło.Tragedia dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:) ja dzis kolejny dietowy dzien zaliczylam,ale ja sobi tak ponad 1ooo kalorii daje,przeciez dorosla osoba powinna tyle jesc by nie zaslabnac czy cos tam nie? basia-mnie to sie wydaje ze ty sie dziewczyno glodzisz,nie wtracam sie bo to nie moja sprawa,a twoje zdrowie-ale czy nie lepiej wydluzyc proces odchudzania a jesc rozsadniej???a nie 500kcl na dzien zebys po diecie nie miala odwrotnych efektow ze zacznesz normalnie jesc i watroba i zoladek oszaleja marcepanka-a kiedy masz egzamin??? to masz stresowo teraz co??? mango- jak tam przeeszly smutki?? i jak sie czujesz po "przeczyszczaczach" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje !) zobaczcie jak wszystkie opieramy się pokusom które na Nas czychają !:) super !!:)) smutki już przeszyły a "przeczyszczenia" jakieś liche -nie jestem zadowolona :D weszłam na wagę która pokazała -0.9 juhu Dziękuje bardzo Wam wszystkim razem i każdej z osobna -mam gdzieś tam w głowie co ja Wam powiem jak zjem coś .....nie chce byc jak większość założycielek topiku wielki zapał ale na krótko chce konsekwentnie a do celu... Tak się ciesze ,ze Basia ani myśłi panierka rezygnuje z czekolady. Marcepankowa jak się czujesz kocchana ?:) PODSUMOWUJĄC po 4 dniach diety bikini zleciało mi 2,8 kg :) jestem zadwolona chociaż w maju efekty były znacznie lepsze ,ale trzeba się cieszyć z tego co jest a nie wybrzydzać !D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Kolejny dzień DIETY ! Zależy mi żeby schudnąć bo chce wcisnac sie w jeansy z przed ciąży mam ich 20 i dlatego bardzo mi zalezy. Od czasu porodu chodziłam w dresach ale idzie jesień - zimne dni i trzeba coś z tym zrobić. :) Dam Rade to powtarzam sobie codziennie. Dziś na śniadanko zjadłam JABŁKO, 3 kromki chleba żytniego i herbata z łyżeczką cukru tj. ok 160 kcal !!! A na drugie śniadane zjem sobie jogurt ! Pozdrawiam kochane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną parę taką piękna ,że o rety kupiłam ją kiedyś w lumpiku :) w rozmiarze 38 i to wrangler więc bez strechu do połowy łydek ich nie mogłam wciągnąc nawet !i powiesiłam je na drzwiach w pokoju w których spędzam najwięcej czasu i kiedy mam ochotę na "coś" tak sobie na nie popatrze trochę i mi się odechciewa -zazwyczaj :D ale jak dobije do mojej 60 to zobaczymy jak się nie uda to będe dalej walczyć :) właśnie wróciłam z 30 minutowego "spaceru" do biedronki :D AHA Basiu oczywiście ,że dasz radę !:) Gdzie reszta dziewczyn: -Marlenka -angelique -panierka -lala:) -Marcepankowa kochane my tu czekamy na Was !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×