Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mangomix

5kg w 10 dni mi się juz raz udało zapraszam od 27.07.11 razem raźniej :):)

Polecane posty

czesc dziewczyny:) co sie z wami dzieje? c z topikiem? gdzie zalozycielka topiku????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiiuniia20
Siemka ! Panierka ma rację ! To już chyba koniec z topikeim bo nikt tu nie pisze. :( Smutnoooo :( Wczoraj zjadłam 950 kcal bo musiałam zjesć malutki kawałek tortu bo moja siostrzenica ma już 2 latka i wczoraj były jej urodzinki do tego wypiłam jedno piwko ale to nic. Dziś zjadłam tylko jogurt który ma 140 kcal !! :) Pychotka. ❤️ !! ^^ Pozdrowionka Idę troszkę poćwiczyć ale kompletnie mi się nie chce. !! Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ! Panierka ma rację ! To już chyba koniec z topikeim bo nikt tu nie pisze. Smutnoooo Wczoraj zjadłam 950 kcal bo musiałam zjesć malutki kawałek tortu bo moja siostrzenica ma już 2 latka i wczoraj były jej urodzinki do tego wypiłam jedno piwko ale to nic. Dziś zjadłam tylko jogurt który ma 140 kcal !! Pychotka. !! ^^ Pozdrowionka Idę troszkę poćwiczyć ale kompletnie mi się nie chce. !! Pa pa pa Pomyliłam nick (znowu***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) tak z ciekawosci wpadlam zobaczyc czy cos sie ruszylo, ale widze ze oprocz basi i mnie nikt tu juz nie zaglada:( a mialysmy sie motywowac i radzic i td...itp... szkoda pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^ Cześć !! Szkoda szkoda !! (wielka) ! :( Ja też wpadam tylko żeby zobaczyć czy coś się ruszyło ale nikt nie pisze wiec szkoda ale gdyby kogoś to interesowało to nadal trzymam sie swojej diety i metody odchudzania wczoraj zjadłam 500 kcal a dziś 900 i w tym już jest wliczona kolacja czyli jogurt i jabłko po 18 ....a teraz idę 30 minutek poćwiczyć !! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez wpadam ale niewiele się dzieje ... ja nadal chudnę i już jest 63,6 !!:) pozdrowionka i trzymam kciuki za wszystkie !:) zmykam na silkę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a u mnie nic ciekawego ale to prawda ,że topik upada ciekawe czy pozostale dziewczyny sobie radza :) ja chce do 1.10.11 wazyc 58 kg to moj nowy cel !!:) a co do wzrostu to mam 173 !!:D wiec informuje ze uroslam :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi kochane ,że we mnie zwątpiłyście :P ja tak mało wpadam bo nie widziałam na stonie głównej kafeterii ,żeby coś się działo ... ja chudnę już wolniej ale chudnę !:) teraz zapisałam się na siłowjnie i chodze prawie codziennie jestem zadowolona z siebie i wierze ,że mi się uda !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem ...:) teraz do niedzieli mam więcej wolnego bo jestem w pracy a od poniedziałku urlop więc znowu mnie nie nie będzie :( menu na dzisiaj : ś - 2 kromki chleba graham z 1/4 sera cemember light z pomidorem i ogorkiem kiszonym 2 sniadanie 2 lyzki platkow gorskich szklanka mroznoych jagod i malin 150 g jogurtu naturalnego obiad serek wiejski podwieczorek ziemniak w mundurku mizeria z ogorka i kefiru 0% ajko sadzone bez tl kolacja puszka makreli w pomidorach ok 18:00 trening ( jakieś 2 godziny ) aeroby i siłowy i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny jak to sie dzieje ale ja caly czas chudne ....wage podam dopieo za TYDZIEN bo codzienne wachania sa mozliwe więc nie ma sie co podniecac:D menu: s banan ( nie mialam czasu nawet na siku nie wspomne o pelnowartosciowym posilku:) 2 sniadanie: watrobka drobiowa z 2 cebulami i 1/2 jablkasmazona bez tluszczu (na wodzie) obiad 10 sliwek wegierek podwieczorek bulka sojowa z 3 pl szynki z indyka ogorkiem kiszonym i 2 pomidorkami koktajlowymi kolacja : serek wiejski bylam na silowni i spalilam 930 kcal wiec jest dobrze !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wyslalam meza do mc donald:) po bic mac i duze fryty:) dobry wieczor tak w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango- zalozycielko zagladaj tu czesciej!!!! to ciebie powinno tu byc pelno..bo topik zdycha, w 3 dni utluklysmy pare stron a teraz w tydzien sie jedna nie konczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam czesciej to bylo ze nic nie robie w pracy !:D teraz nie moge juz tak czesto bo silownia praca dom ale zagladam i nie poddam sie w walce z kg !:) Panierko a te smakolyki z maca to dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassiuniia23
Siemka ! Trzymam sie mojej dietki ale ost 3 dni były poza norma czyli sroda - 1300 kcal, czwartek - 1250 kcal i piatek- 1080 kcal a dzis narazie 200 kcal .... :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ! Trzymam sie mojej dietki ale ost 3 dni były poza norma czyli sroda - 1300 kcal, czwartek - 1250 kcal i piatek- 1080 kcal a dzis narazie 200 kcal .... :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to może nawet i lepiej poruszysz przemiane materii a jeżeli nie zwolniła to przypomnisz jej ,że ma tego nie robic !!:) menu: ś jajecznica z 2 jaj 156kcal troche szczypiorku 1kcal:D kawa zbożowa z mlekiem 0,5 % 30kcal 2 ś 4 łyżki kefiru 0% 60 kcal szklanka mrożonych owoców (malin jagód truskawek) 44kcal obiad kanpka razowca 80kcal 2 plastry szynki drobiowek 20 kcal pomidor 26 kcal kiszony ogórek 7 kcal na taki prawdziwy obiad po powrocie do domu nie wiem co zjem może szybko jakąś zupę zrobię ...jeszcze nie wiem zobaczymy:) A wy co dzisiaj zjecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurka9870
Ooo :) dieta w topiku to Dieta Bikini, znalazłam ją kiedyś na jakiejś stronie (dawno temu, w moich czasach licealnych ;)) i wypróbowałam..Wracałam do niej potem zawsze jak chciałam zrzucić kilka kilo. Naprawdę mogę ją polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no ja tez ją zastosowałam drugi raz :) teraz jestem na 1200 kcal i nadal chudnę !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadnie zjadłam jajecznice z 2 jajek !! Na drugie śniadanie Jabłko i garść płatków kukurydzianych !! Na obiad beda napewno 100 g buraczków, 1 ziemniak i karkówka !! Na kolacje zjem 3 chlebki żytnie każde po 25 kcal !! :) Myśle że to ok !! :) Około to bedzie - 700 kcal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mniej :) zależy tez od wielkości karkówki i sposobu przygotowania bo ona tutaj najbardziej podnosi kaloryczność . a co do obiadu to michu mi zrobi pierś z kurczaka w piekarniku z warzywami też z piekarnika:D i jeżeli zostanie ( a musi:P) to zjem to równiez na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
Cześć wszystkim! Tak czytam wasze posty i wam zazdroszcze.. Mango.. 6kg mniej no gratulacje wielkie kochana moja! :) Ja nie mam zbytnio czasu by tu do was zaglądać bo cały dzień praktycznie jestem poza domem, a wieczorem padam na twarz.. Strasznie się zapuściłam. Jem, jem i jem. Ale od przyszłego tygodnia kolejna próba wiec bede zaglądać częsciej napewno:) Zakupiłam sobie ostatnio nawet dla lepszej motywacji w aptece ELANCYL. Taki suplement diety :) Kosztował aż 110zł i była przecena na 15zł :D Może coś pomoże :) BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteś !! wracaj do Nas ! nie na kopenhaską ani cos tylko zdrowo i mniej !! :) Nie jedz tyle bo będzie więcej do zgubienia !!:* buziaki czekam na Ciebie !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKAAA2
No ja jestem załamana słuchaj :( Wszystkie oszczędności wydane i mówiąc w prost nie stać mnie na jakąś drogą diete :( Jestem uzależniona od tego co mam w lodówce, a jedzenie i obiady robi mama.. Dużo na kafe czytałam o diecie lemoniadawej.. Słyszałaś o niej mango?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoja mama gotuje tłusto ? rozumiem ,że nie masz kasy ale możesz zrobic tak na obiad są: ziemniaki z kotletem schabowym i warzywem to Ty bierzesz szybko jednego ziemniaczka pół kotleta i duuużo warzyw albo jest zupa to rzucasz sie na nią przed zabieleniem ... nie stosuj takich restrykcyjnych diet bo zobacz nie wytwałaś na kopenhaskiej (chyba ,że wytrwałaś ) aha a w lodówce zawsze znajdziesz jakies jajko jogurt i warzywa ,owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×