Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihidfgfgdgd

Zespół na wesele ile płacicie??

Polecane posty

Gość TakaONA89
My mamy zespół Karaluchy i płacimy 5000 za jeden dzień. Uważam że zespół to podstawa , a tym się zachwyciliśmy od początku :) Pojechaliśmy przesłuchać inne zespoły, ale nic nam tak nie pasowało jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
my placilismy w grudniu w swieta 2500 za samo wesele bez poprawin w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **x**
2000, wesele 1 dniowe w sobotę, Śląsk, zespół 3 osobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia,1985
za nasz płacilismy 2700 Białystok, zespol 3 osobowy z prowadzeniem i rozbawianiem gosci = rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja mam zespół ,,sektor 4,,rewelacyjny,świetnie grają ,nie piją w czasie wesela,za jeden dzień 4.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj zet
5500 za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_Macko
4500 zl za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkomuszerobic
Podkarpacie 3700 za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
mój zespól bierze 6 tys ale jedzenia i picia na weselu nie dostają,biorą ze sobą kanapki,tak mają w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta2013
my płacimy 3000zł za wesele z oprawą ślubu na podlasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
my placilismy w Szczecinie 2500 za 1 dzien 25 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka agaga
my placimy 2300 za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Boże to Duo Dens co to jest ? heheh niezły fałsz leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po weselu :)
My zapłacililśmy 3 tyś zł za wesele jedniodniowe, rewelacja :) zamówiliśmy 1,5 roku temu, myślę że teraz biorą dużo więcej ekipa 6 osobowa, a zespół to Verva Band znajdzcie sobie w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3800 2 dziewiecet
Ja zapłaciłem 3800 za 3 osoby za wesele i poprawiny. Impreza była gruba orkiestra dała czadu :) A goście nie dawali im żyć i musieli prawie cały czas grać :) Koleś z orkiestry powiedział, że dawno nie byli na takiem imprezie, że po pierwszym kielonie wszyscy już wjechali na parkiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na DJ'a, bo każdy zespół, który nas zainteresował brał od 5tys w górę. Doliczając cenę talerzyków dla 4-6 członków ekipy, doszliśmy do wniosku, że to za dużo wydatek dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarowana lala
,a mój zespól wziął 5 tys,było 6 osób i nic nie jedli ,sami powiedzieli że wolą więcej zarobić a swoje kanapki zabrać,tylko kawe dostali i wode ale tortu to już nie chcieli,bo oni powiedzieli że przyszli pracować a nie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarowana lala
,a mój zespól wziął 5 tys,było 6 osób i nic nie jedli ,sami powiedzieli że wolą więcej zarobić a swoje kanapki zabrać,tylko kawe dostali i wode ale tortu to już nie chcieli,bo oni powiedzieli że przyszli pracować a nie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się targować,a gdy ktoś przegina pałę trzeba wykazać się odwagą i rezygnować z usługi za z sufitu wziętą cenę.Cena 3000-4000 tys.za 10-12 godzin czyli jeden dzień wesela.za kapelę 5-6 osób to norma.Inne ceny/w dół,lub w górę/wymagają zastanowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk 52
A czy wiesz skarbie ze czesto nasz sprzęt kosztuje w moim przypadku ponad 30 tys zł? po kilku latach tak jak z samochodem sprzedaje sie go za grosze i kupuje sie nastepny. 2. To nie jest 10 godzin pracy tylko często 20 godz. liczac od wyjazdu do powrotu. 3 Czy ktos zadawał sobie pytanie ile lat trzeba poswiecic nauce i cięzkiej pracy aby nauczyc sie gry na instrumentach? 4 A czy ktoś wie o próbach zespołu ile godzin trzeba przeznaczyć w tygodniu? 5. Eksploatacja odpowiedniego samochodu do sprzętu= to wszystko kosztuje i przeliczyc na nakład finansowy,nakład włozonej pracy i ilosc ludzi w zespole wcale nie sa to kokosy. Oczywiscie nie narzekam na brak zleceń i pieniadze,ale.............. to nie są czyste pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkaOwocowa
A my płacimy 3100 z dojazdem do Narzeczonego ok 100 km w jedną stronę. Bierzemy ich na jeden dzień bo koszt poprawin to 1000 zł więc wolimy te pieniądze zaoszczędzić. Ludzi w zespole będzie 4. Słuchaliśmy tego zespołu na żywo i oglądaliśmy płyty z wesela i bardzo nam się podobają. A ta cena i tak nie duża. Bo jak pytaliśmy innych to ponad 4 tysiące. A zespół z lubelskiego z łukowa- spectrum live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
My mieliśmy zespół Karaluchy ( na prawdę polecam !!) i płaciliśmy 5000 , utargowaliśmy 500 złotych, przyszli w 6 osób czyli o jedną osobę więcej ale płaciliśmy tyle ile się umawialiśmy. Z czystym sumieniem mogę ich polecić i są warci swojej ceny. Daliśmy potem każdemu z nich wódkę weselną tak byliśmy zachwyceni. Każdy z gości się o nich pytał, a wokalista ma głos jak dzwon :) na jedzeniu i orkiestrze nie wolno oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
wiem o tym zespole karaluchy ,tylko z terminami u nich ciężko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesołowska
A mnie się podoba zespół DUO DENS ( http://www.youtube.com/watch?v=etiXjIRpYSU&fe ature=youtu.be ) - i tu przytoczę Państwu słowa kogoś mądrego ,, tak wiele za tak niewiele ,, i dalej skopiuje Państwu wypowiedź ,, Marlena 191919 ,, z którą całkowicie się zgadzam --- Sieczkarniano sterylne brzmienie maja zespoły grajace na(keybordach) zabawkach typu psr i pochodne.Niema natomiast tego na zawodowym sprzecie typu motif,tu jest dynamika i brzmienie.Bębniarz musi miec naprawde dobry sprzęt żeby lepiej bębny zabrzmiały,a wokal to chyba niema różnicy czy taki czy inny skład? Zespół może być nawet 2 osobowy ale niekoniecznie 5 najwazniejsze żeby umiał poprowadzic imprezę,nieraz 2 zrobi lepsza robotę niż 6 -cioro no bo jak niemaja pojecia o prowadzeniu i jeszce graniu to naprawde tragedia,a bebniarza niemusi być,lepiej automat niz żeby miał sie tłuc tak jak w wielu przypadkach kamerzysta niemógł filmu nakręcic taki był huk jak we młynie a sale sa przeważnie nieakustyczne więc omłot gwarantowany. ślicznie pozdrawiam Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegeszieft
brakuje na papu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesolowska
My możemy zrobić nawet komuś za darmo wspaniałą oprawę muzyczną, bo wiem że są ludzie którzy organizują uroczystości bez angażowania zespołu z przyczyn finansowych, natomiast tobie ,, niegeszieft ,, podejżewam że to nie grozi , pozdrawiam Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa w muzykę:) tak to by się nazwało.Nie mam nic do takiego" uprawiania muzycznego ogródka",ale za cenę tego wartą.Ostatecznie nie wszyscy jesteśmy dobrze sytuowani, lub wręcz chytrzy,czasem chcemy by nam coś tylko sprawiało wrażenie i grało, wszystko mamy w d**** więc czemu nie..:)Wybór mamy:)z reklamy.Reklamy wymaga coś nowego,lub coś co trudno sprzedać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu
my właśnie zamówiliśmy dj (dwie osoby) płacimy 2200 za jeden dzień, ale gość gra oryginały, gra to co chcemy i mamy do dypozycji przekrój każdej muzyki, dodatkowo nie bierze żadnych extra opłat ja się impreza przedłuży, płacimy mu tylko za dojad do moeijsca wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dodatkowo nie bierze żadnych extra opłat ja się impreza przedłuży" xxx A na co mu extra opłata za godzinę statystowania przy sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×