Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

Gość morski piach
macie rację dziewczyny ideały są nudne:classic_cool: ale facetów ułomnych też jakoś niewielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najważniejsze, że cel spotkania osiągacie :D Nie warto wszystkiego analizować i szukać problemów gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
hejka Takira widzę że dziś humorek lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
wszystkich czarnych i pomarańczowych :classic_cool: też 🖐️ miło czytać inteligentne wypowiedzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, tak, celem spotkań jest nacieszyć wzrok i pozostałe zmysły i zazwyczaj tak czy inaczej sie to udaje. Juz zapomnialam, że z samego bycia obok siebie mozna miec tyle frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski, a ty kobieta chy chlop? nick niby rodzaju męskiego ale jakiś taki damski mimo tego sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
mam pytanko a jeśli spotykam się ze Skarbem i nie ma seksu ? rozmawiamy, śmiejemy się, pijemy kawę, idziemy na spacer jesteśmy szczęśliwi kilka godzin mija niczym gwiezdny pył... to jesteśmy "kochankami" czy przyjaciółmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
damski Buhaha 🖐️ skrooomna :D facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Bywalczyni! dokładnie tak - 2w1 :D cudowna kombinacja... morski oby twój skarb cie docenił i długo chciał szukać jednego choćby ziarnka kwarcu w piachu tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
Pseudona o tym moherze to było do tych od których otrzymałem "popier..." i zboczeniec" 😭 i nie pamiętam abyś próbowała mnie oceniać :), przepraszam jeśli odebrałaś to do siebie :( 😘 B sama ziewasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pseudona;) a moze by tak piacha skolonowac..nim znajdziemy swoja cudn a kombinacje:D moze sie z nim dogadamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
S wiesz chyba ważne ;) wiesz "kochanek" kojarzy mi się bardziej z kluczem nastawnym niż z emocjami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
B myślisz o kolonizacji :D czy klonowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji, to uwazam, że nie istnieje przyjaźń między kobieta a mężczyzną, zazwyczaj z jednej strony pojawia sie jakies oczekiwania i uczucia. Przynajmniej nie znam takiego przypadku... więc jesli jestes szczęśliwy pijąc kawke i spacerując, to albo zostałes namierzony, albo jestes oczekujący na pomyslny wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piachu..ziewam sama chwilowo ale nie siadaj za blisko bo roznie moze byc:D Pseudona...no wiesz...jak nie sprawdzimy to sie nie dowiemy:D a moze pojdzie gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
spoko narazie macie ochotę we dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski piachu..jakim cudem kochanek może się kojarzyć z kluczem? czyżby dlatego,że francuski?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..klonowac chciałam ale cos mi sie palec wibracji doznał i jakie o wskoczyło:Dnie tu gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego tak Ci sie kojarzy. Kochanek może pochodzic od "kochać" niekoniecznie od "kochac sie" jako eleganckiej nazwy na penetrację pochwy. A kochać to juz bardzo emocjonalne pojęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
Wiesz S mówię o spotkaniu dla przyjemności bez seksu :), bo tak normalnie to wiesz.... krew nie woda :classic_cool: majtki nie pokrzywy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrooomna istnieje taka przyjaźń jak najbardziej - najczęściej do momentu az się ze sobą tacy przyjaciele prześpią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem na jakie randki wy chodzicie..ale mi jeszcze na zadnej nie dał usnąc:D czyli nasza przyjazn bedzie twrała na wieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
dobra mi się nie podoba słowo/określenie odnośnie bliskiej mi osoby "kochanka" ponieważ jest to określenie ambiwalentne :O i nie zawsze budzi pozytywne skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×