Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość Gość
karolcia ewwwa ma racje dobrze ze trafilas do innego lekarza i efekty tej zmiany beda niebawem widoczne... samopoczucie dobrze wiesz nie bardzo mam jak tu w niemcach kupic ten olej z wiesiolka.....chyba, a juz za 18 dni do domku przywitanie chyba gorace po takim czasie no i poznij 5 grudnia do lekarza zobaczymy co ona powie.... narazie nie moge sie doczekac powrotu do domku ,a po powrocie tyle mnie terminow czeka ze masakra ale mimo wszystko juz sie nie moge doczekac pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyyy
lilka a nie mowilam? trzeba to bylo panikowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Czuje w kosciach cos cos innego jeszcze nnie wiem o co chodzi a hahahah dziewczyno kobiety staraja sie nawet i rok czasu wiec nie nakrecaj sie tak bo nigdy nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilcia wiem że pewnie teraz Ci smutno,ale pomyśle przed Tobą nowy cykl może ten szcześliwy:) goracy buziol !!!kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ciężko odróżnic oznaki ciąży z nadchodzącym @,więc ni edziwie sie wcale że mogłaś czuć że się udało.u mnie zaczeło się jak zwykle przed @bol piersi,rozdrażnienie ogólne i byłam pewna że @ nadciąga a tu nie. więc kolezanko pomarańczowa sama widzisz co kobieta to inaczej,lepiej napisz coś o sobi ejak Ty przechodziłas swoje ciąże?a może starasz się jak my tutaj hmm?pisz śmiało nikt tu Cie nie będzie szczypal wpisami jak czasem Ty to robisz buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochana wszystko by bylo ok tylko ze teraz moj mezczyzna wyjezdza na pol roku wiec ze staran nici jak nrazie a na najblizszy cykl niestety juz nie darady sie postarac o malenstwo :( Do TY: jezeli ingerujesz w uczucia innych ludzi to pomysl o sobie czasami bo nie wiesz jakie ludzie maja zycie i nikt tu nie mowi o panikowaniu bo to tylko Ty tak odbierasz. zastanow sie nad tym co napiszesz zanim kogos zranisz swoja wypowiedzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
właśnie spóźnia mi się okres 5 dzień. Może coś się wykluje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
właśnie mam takie objawy jak przed @ ale nadal go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
dziękuję ale ja i mój ukochany zdecydowaliśmy jeszcze poczekać. I życzę Tobie żeby Ci się udało. Ale możesz mieć okres i być w ciąży tak jak moja tesciowa miała normalnie 2 miesiące @ a po tym się nie pojawił. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
staramy się prawie rok. Ale czym bardziej o tym myślisz żeby zajść wtedy nie zajdziesz. Zrelaksowac się trzeba i zapomnieć o ciąży. Ja właśnie tak miałam teraz zajęłam się czym innym a tu pierwszy raz spóźnia mi się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilka tak mi przykro,wiem co to znaczy.....mnie tez nie ma czasami wyjezdzam do pracy co prawda nie na taki dlugi okresy ale zawsze.... nie zawsze wiec mozemy sie starac.... hello kitty zycze aby sie udalo.... pozdrwaiam Was milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kitya zwykle miewasz regularne cykle czy zdaża się że masz whania?ja mam cykle 28 lub 29 dniowe więc juz w dniu @ robiłam test i pokazało 2 kreseczki na tym czułym tescie acon na necie kupi owiele taniej niż w aptekach z dostawą nawet taniej wychodzi. jak chcecie poczekać to oczywiście możecie ,ale ja bym juz chciała wiedzieć n aczym stoje:) widzisz nie jest tak żle się otworzyć każda boryka się z innymi problemami ,obawami. kochane staraczki kupcie sobie zapas testów na allegro bo naprawde się opyla,i nie polecam tych za 1 zł o d....rozbić:)lepiej te czułe 2 kupić niż tamtych 10. gorąco caluje dziewczyny uda się i wszystkie będziemy mamusiami,tylko od niektórych życie wymaga więcej wyrzeczeń. wytłumaczyłabym to sobie tak że lepiej nie zajść w ciąże w tym miesiącu,niż zajść cieszyć się bez granic a potem ją starcić.może organizm czeka aż będzie dostatecznie silny na przyjecie dzidzi. zawsze trzeba widzieć szklanke do połowy pełna KOBITKI DROGIE:) a ja telewizorek kawa z mlekiem i ciacho:)rosołek na gazie czyli niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ni ema czegoś takiego jak okres w ciąży. mi zdarzały się plamienia akurat w okolicy @ i oba te razy lezałam w szpitalu za pierwszym razem nie było widać dlaczego,a za drugim był wyraźny krwiak. teraz mam poczatek 4 miesiaca i plamień brak.może Twoja teściowa miała podobnie tylko odebrała to jako okres bo nie podejrzewała ciaży. mój gin mówi że każde plamienie w ciaży nie jest normalne . nie chce nawet myśleć co by było gdyby.... łożysko musi się przykleić do ścian macicy a skoro macica sie złuszcza i krwawi w tym miejscu jest to nie możliwe,jeśli plamienia nie ustąpią.a skoro dzidzia nie będzie miec kontaktu z mamą nie ma szans.Ale medycyna zna tyle przypadków że cieżko po jednym oceniac wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jest iskierka nadziei na przyszly cykl :D Wyjazd sie przedłuzyl mojemu o tydzien wiec zahaczymy jeszcze o dni plodne :) a jak sie nie uda teraz to zrobimy przerwe i sie uda jak wroci :) na mnie tez przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jej podziwiam cie za optymizm lilka naprawde...... mi go zaczyna chyba powoli brakowac teraz coraz bardziej nad tym mysle......ale za pare dni do domku mam nadzieje ze optymizm wroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magadalenka stwierdzilam ze kazda z nas ma swoj czas na bobo wiec bez stresu :) generalnie to moze tez tak do tego podchodze bo sie bedziemy teraz starali dopiero 3 cykl wiec ja jestem świeżutką staraczka jak by nie patrzec :) Trzymam za Ciebie kciuki! Zdrowo sie odzywiaj, wysypiaj, wcinaj kwas foliowy i wiesiołek :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po @... sie zaczał w sobote i sie już skonczył. Moj organizm świruje!!! Chyba czas wybrac sie na wizyte do gina :) A teraz pytanie do doswiadczonych i bardziej obytych ode mnie :) czy jesli krwawienie jest krotki tj. 2-3 dni to owulka może byc wczesniej ? Życzę Wam miłego dnia w pracy ja jeszcze kawusia i do robotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Cześć kobiety co tam nowego ja właśnie po śniadanku i teraz plackiem leże uwierzcie mi podsmażane pierogi z kapustą na śniadanie to nie jest dobry pomysł... :-( aj mój żołądek lilka 1987 niestety ja też nie za bardzo znam odpowiedz na twoje pytanie ale no cóż dobrze że już po i czas zacząć od nowa wszyscy trzymamy za was kciuki staraczki więc w końcu na każdego będzie czas... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak lilka z jednej strony masz racje ale patrzac na nasze nicki jest chyba dosyc duza roznica wieku miedzy nami!!!! wiec ja juz moze do tego inaczej podchodze...... majac 35 a zaraz w styczniu 36 lat ten optymizm sie troche zmniejsza...... zdrowo sie odzywiam co do stresu roznie bywa jestem teraz w pracy nie latwej wiec stres jest i to dosyc duzy.....tylko w domku jak jestem cisza spokuj, a teraz przed weselem z ta masa terminow tez sie chyba nie uda.....nie streowac.....ach zobaczymy co zycie przyniesie....pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiek nie ma znaczenia jak dla mnie. Ostatnio moja mama mi powiedziala ze jej kolezanka z pracy jest w ciazy a kobitka na okolo 50tki. Wiec nie mysl o wieku :) a jak chcesz mozesz mi oddac kilka lat i wtedy bedzie po rowno :D a jak tam inne staraczki i mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
z jednej strony racja wiesz ale ja nie chce urodzic dziecka w wieku 50 lat bo dla mnie sie juz to mija z celem niestety!!!!!! bo mozna juz nie zobazcyc jak dziecko dorasta itd......mysle ze do 40 jeszcze jakos idzie..... zreszta twierdze ze nie ma idealnego wieku na urodzenie dziecka kazda z nas w innym wieku czuje potrzebe bycia mama jedna wczesniej druga pozniej....a da mnie ten czas wlasnie teraz nadszedl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi nie o to chodzilo miałam na mysli to ze nie ma sie co martwic wiekiem tylko cieszyc chwila i starac sie do konca :) jestesmy z Toba. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie :) jak sie u was zaczal kolejny dzien? Ja wlasnie jade do pracy. Zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dosc dawno mnie nie było, ale juz sie poprawiam. dzisiaj byłam na rutynowej wizycie- wszystko jest ok i pierwszy raz słyszałam bicie serduszka, bo wczesniej tylko widziałam na na usg jak biło. od razu dzien o niebo lepszy :) od ostatniej wizyty na wadze mam -3 kg, a to bardzo dziwne bo sporo jem.Dzsiaiaj na obiadek poledwiczki ze sliwkami kalifornijskimi :P cos na słodko.a Wy co dzisiaj na obiad serwujecie? jak Wasze samopoczucia? pozdrowionka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Hej kobietki i co tam ale nam się pogoda babra... Lia polędwiczki hmmm ja niestety nie mogę na słodycze patrzeć więc na słodko odpada...no ja dzisiaj fasolkę po bretońsku miałam no ja to ostatnio tylko słone mogę jeść ewwa fajnie już dwa lata pewnie szybko minęło no ja na takie słowa jeszcze czekać muszę nasze wesele planowane za dwa lata i tego się trzymamy... a jak reszta pań się czuje??? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety czy ja moge sie dolaczyc???Staramy sie z mezem nie dlugo i juz myslalam ze to ciaza ale bylam na becie i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×