Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

uaktualniam ewwwa--------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--11t *Lia*--------------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie... Gossia_GA-------23--------Gdańsk----------1cykl starań-----23.05.2012--6tc katastrofaaaa!!!!!-25----Praga------------19cykl starań----brak efektów mamalolka-------30---------Sopot----------- ok. 8 cykl -------- --------------- *aniołek*-31.10.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sraczka - ja jestem pewna,ze w tematach o rozwodach tez się udzielasz pisząc,że bez sensu się tam ludzie rozpisują... a w tematach o gotowaniu wypisujesz inne bzdury. Jesteś nie w temacie, bo nie przyszłaś tu po to, aby z nami porozmawiać, tylko by się naśmiewać, właściwie nie wiem z czego... Myślisz o nas jak o głupich, nienormalnych i totalnie nieznających się na zdrowiu - własnym i płodu,choć tak naprawdę nie masz pojęcia o żadnej z nas. Jeśli chcesz swoje wyobrażenia o ciąży, zdrowiu, staraniach opisywać to załóż bloga i pisz co chcesz zyskując albo nie grono czytelników. Nie wtrącaj jeśli nic nie masz do powiedzenia i przestań opiniować wypowiedzi ludzi, których twoje zdanie nic nie obchodzi. No ręce opadają jak się spotyka na tych forach tak dziwnych, zawistnych i głupich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
witam mamusie i staraczki no ja dzisiaj pierwszy dzień na zwolnieniu, byłam prywatnie i w końcu trafiłam na świetnego lekarza który sam zaproponował kolejną wizytę na fundusz bo jak się okazało pracuje też w przychodni do której należe, samopoczucie ok tylko te wymioty nie dają spokoju, dzielcie się radami jak sobie z nimi radzicie. Ewwa świetnie że już wszystko ok witam nowe koleżanki pozdrowienia dla wszystkich buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sr... staraczka
mamalolka akurat o ciąży i dzieciach mam większe pojęcie niż ty też byłam w ciąży i mam dziecko i nie szalałam tak jak wy i nie podniecałam się bzdetami... za dużo tu takich "staraczek" i panikar.....mdło się robi poczytaj sobie topik "matki nieciumkające..." może zajarzysz cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dziewczyny nie dajmy się wciągać w dyskusje ze sraczką lepiej nie mieć z nią doczynienia.Ona uwielbia jak odpisujemy na jej zaczepki. IGNOROWAĆ SRACZKE!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja.. bez sensu się wciągnęłam w pyskówkę z głupim.. eh, jak to w powiedzeniu - lepiej nie ruszać.. może stąd ten nick :D myślałam,że może coś zrozumie, ale widzę że nie, ignorowanie to chyba jedyne wyjście, w końcu się znudzi. Ale popatrzcie dziewczyny - pisze,że taka mądra, doświadczona, z dzieckiem, a sama jak dziecko.. do starości nie zrozumie że ludzie są różni. Jedni siedzą całą ciążę pod kołdrą, inni rozmawiają o bzdetach na forum... Każdemu wedle życzenia. Jeden lubi jak mu cyganie grają, inny jak mu nogi śmierdzą :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sr staraczka
idiotki i tyle hujowo się z wami gada i głupie i tępe to jestescie wy narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wlasnie po wyniki bety, niestety ale wynik ujemny :( a najgorsze jest to ze po odstawieniu tabletek moj organizm szaleje. A teraz ostatnie 3 tyg na starania bo pozniej moj M wyjezdza na 2 mce. A czas oczekiwania byl by o wiele krutszy jak bym wiedziala ze nosze w sobie nasza kruszynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 04108
Witam dziewczyny jestem tutaj nowa wiec mam nadzieje ze mmnie przyjmiecie do swojej gromadki:) Przeglądałam topiki i postanowiłam że sie do was podłącze:) Z moim mezem staramy sie juz o dzidziusia od ponad roku i ciągle nic, można już sie zaczac podłamywac, ale nic wybrałam sie dzisiaj do gina liczyłam, że mnie zbada i zaordynuje coś... a tu klops nie zrobił mi ani cytologii, nawet nie zbadał zrobił tylko usg na którym wyszły dwa torbielki na jajnikach 3 i 4mm, lekarz powiedzial ze to może miec wpływ na niemożnośc zajscia w ciaze, wiec nie zgadniecie co mi przepisal.... tabletki antykoncepcyjne tylko ja sie pytam po jakiego grzyba skoro chce zostac mama?! Stwierdzil ze nie bedzie robil niczego, dopoki maz nie zbada sobie nasienia, ten lekarz to chyba jakis znachor:) Położna popukała sie po glowie jak wzieła sie za pisanie recepty i kazala popedzic do innego lekarza... oczywiscie nie wykupujac lekarstw... byc moze zapisal te tabletki żeby pozbyc sie torbieli lub wyrównac cykl sama nie wiem w kazdym razie w srode wybieram sie prywatnie ciekawe czego sie dowiem... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
lilka szkoda ze to nie teraz:( ale głowa do góry!!! byłaś u lekarza po odstawieniu pigułek??? ja brałam pare ładnych lat i 4 miesiace po zaszłam i to tuz po miesiaczce co było dziwne. Jeżeli masz plamienia to jak najszybciej do lekarza bo może trzeba cos wziąć na uregulowanie🌻 głowa do góry:):) 04108 mi akurat pigułki antykoncepcyjne pomogły na torbiele. Miałam wielotorbielowatość na obydwu jajnikach w wieku 19 lat i juz pół roku później na usg okazało sie że wchłoneły się wszystkie. Lekarz pomimo wszystko powinien cię zbadać i pobrac cytologię, chyba naprawde znachor.... A jak czują sie przyszłe mamusie:) ja pomimo prawie 14 tc nadal mam mdłości:( nie wiem kiedy to przejdzie....jak wogóle minie... z dnia na dzień mam coraz gorsze nerwy przed usg... żeby wszystko było dobrze.... pozdrawiam i życze dobrego samopoczucia w oczekiwaniu na pociechy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj koko w końcu jesteś:D na szczęście mnie nudności juz nienękają w sumie to może z 5 razy zrobiło mi sie porządnie niedobrze,za to borykam się z innymi poważniejszymi problemami,ale narazie wszystko wporządku. wiem że czas szybko leci ale ja bym chciała już maj:)i zobaczyc maleństwo witamy oczywiście nową koleżanke,nie wiem ale wydaje mi sie że lekarze na ubezpieczenie to się nie interesują zbytnio,co innego prywatnie kieruje cie na badania i cytologie robiw cenie wizyty i usg. lilka przykro mi wiem jak boli negatywny test,ale trzeba prubować bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
ewwwa ja juz tez chciałabym ale kwiecien:):) ojoj mam nadzieje że dobrze wszystko z maleństwem u ciebie. trzymam kciuki za maluszka🌻🌻........... hm...... no widze że to prawda, najwięcej dzieci przychodzi na swiat na wiosnę:):) u mnie juz któras z kolei koleżanka oznajmiła mi że jest w ciąży i tez rodzi na wiosnę:):):):) a lekarz mówi że trzeba mieć szczęście żeby zajść na jasieni i nie nosic wielkiegoooo brzucha w lato, bo upał a i trudności w oddychaniu dochodzą - męczarnia. hihi jesteśmy szczęściarami:):):):) ewwwa a powieksza się tobie juz brzuszek? bo u mnie zaczyna się zaokrąglać i coraz bardziej widać.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammm wiem że to nie to forum ale potrzebuje pomocyy kochałam się z chłopakiem w sobotę, a dziś powinnam dostać okres i nic...;( chłopak jest pewny że nic nie powinno być... czemu moge mieć takie wrażenie co coś jest nie tak? że jednak mogę byc...w ciąży;?((:?? heeelp może t być kwestia stresu, przerażenia, że mi się spóźnia ? :( proszę pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziwnie bo jak patrze na niego to jakby nie mój brzusio:D juz się nie mogę doczekac duzzzzzzzzzzziego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jeden dzien spóznienia to nic nawet u mnie (a mam jak w zegarku) może się przesunąć ze stresu z przemęczenia,przeziębienia, nie wkręcaj sobie ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak:( ale wiecie jak kobieta się nakręci to jest ciężko...najgorsze jest to że nie mogę przestać sb tego wkręcać;/ wiem brzmi to dziwcie ale wieciee... PS. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0418 - fakt - anty powodują wchłanianie się torbieli, chyba lepsze to niż jakiś zabieg później, prawda? Choć faktycznie głupio,że nie zrobił reszty podstawowych badań. koko - mdłości są strasznie,mnie też długo trzymały.. a jak już odpuściły to zaczęły się migreny, ale potem już kopniaki i czkawki z przyjemnych spraw.. eh te hormony:) Fakt, urodzić wiosną to fajna sprawa, do lata maluszek już będzie spory, to i na kocyk pod drzewko na działce można się wybrać i upały w ciąży nie męczą a i zimą brzuch nie tak duży jeszcze,że bez strachu o upadek na lód i śnieg wychodzić można. Same superlatywy:) Ja też ciągle liczę kiedy urodzę jak akurat zajdę.. ale póki co wszystko się przesuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam sie was zapytac czy ktos robiac test najpierw wyszedł negatywny a pozniej pozytywny quick view godzine pozniej robiłam kinder test i tez negatywny a po godzinie pozytywny sa słabo widoczne kreski ale sa czy ktos tak miał i był w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy ja robiłam test, po 5 minutach wyszła mi bardzo słaba druga kreska, ledwie widoczna. Po godzinie to już trochę późno, test może być już nieważny... Może zrób jeszcze jeden z samego rana jutro, albo zrób test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Witam koleżanki i jak tam samopoczucia u mnie jakoś pomału tylko nie mogę poradzić sobie z wymiotami widzę że nie jestem z tym sama koko może tobie lepiej z tym idzie masz jakąś radę jak sobie pomóc , nawet tabletki które dostałam przeciw wymiotą nie pomagają a uważam że bieg do łazienki średnio co pół godziny to już niedobrze... ;-( W końcu znalazłam fajnego lekarza no i okazało się że pracuje w mojej przychodni z tym że kolejki do niego na cały miesiąc a więc pozostają mi prywatne wizyty. Witam nowe panie pyska 567 mój pierwszy test pokazał 2 kreskę też prawie po godzinie na drugi dzień to samo kolejny zrobiony po 3 dniach od razu wskazał ciąże. Lilka nie poddawaj się 3mam kciuki że będzie dobrze ewwwa mój brzusio też już się zmienia a to dopiero 9tc ale się cieszę tak baaaardzo baaaaardzo pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny nie bylo mnie troszke ale juz sie melduje na forum, zebscie sobie nie pomyslaly ze was opuscilam :) ujemny wynik faktycznie mnie troche zasmucil ale na szczescie moj Misiek nie dal mi sie zamartwiac i prawie ze drazu poprawil mi humor. Staramy sie dalej kiedy tylko jest na to chwila. Mam nadzoieje ze najblizsze 3 tyg moj organizm stanie na wysokosci zadania :) trzymajcie kciuki. A jakie zmiany zaobserwowalyscie w swoim organizmie w pierwszych tyg ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej Lilka u mnie zaczęło się od radykalnej miany nastroju każdy mówił że nie da się ze mną wytrzymać byłam strasznie nerwowa.Potem straciłam apetyt na słodycze a to u mnie bardzo bardzo dziwne.Jak narazie skończyło się na wymiotach które zaczęły się dość w wcześnie....Piersi zaczeły boleć dopiero niedawno ale za to szybko pojawiły się na nich rozstępy....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez straciłam ochote na słodycze choć teraz apetyt na niektóre wraca, jesli chodzi o mdłości to tylko troche mnie męczyły a piersi bolały od początku tak jak przed okkresem i do tej pory je czuje choć juz nie tak intensywnie smarowałm oliwką dla dzieci i ni ewidze rozstępów a mam już rozmiar większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Choroba chyba zażegnana, cieszę sie bardzo bo było cięzko!Oby tylko te leki nie miały wpływu na dzidzię.dzisiaj obudziłam sie i mam mdłości na maxa, na jedzenie patrzec nie mogę... Poki co na słodycze chyba tez nie mam ochoty (a zwykle jadłam sporo :P )ale moj mąz sie smieje ze mam smaki, bo codziennie na obiad cos fajnego, pysznego.Ostatnio strogonow, bigos, wszelkiego rodzaju miesa :) a wczoraj zrobiłam kilka słoików sałatki zimowej z ogórków :) z wagi zleciałam 2 kg w dół przez tą chorobę, ale na pewno w szybkim tempie to nadrobię :) za 2 tygodnie dłuugo wyczekiwane usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dzieki za odpowiedz. Jak ja wam zazdroszcze tez bym chciala sie juz z wami dzielic moimi zmianami zachodzacymi w organizmie zachodzacymi ze wzgledu na oczekiwanie dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka dopisz sie do tabelki ;) ewwwa-----------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--10t *Lia*--------------26--------Cork-------------4cykl starań-------22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4cykl----------------jeszcze nie... Gossia_GA-------23--------Gdańsk----------1cykl starań-------23.05.2012--6tc katastrofaaaa!!!!!-25----Praga------------19cykl starań-----brak efektów mamalolka-------30---------Sopot----------- ok. 8 cykl -------- ---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×