Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość ah ahaha
TY WYZEJ a forum jest po to by wyrazac swooje opinie a opinia taka o tobie wlasnie jest ze jestem pusta i masz fiu bzdziu w tym pustym łebku co tylko starania masz w glowie i i nic innego a potem jak przychodzi @ to placz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ahaha
jestes pusta mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam zebym kiedys plakala ale ok zapewne Ty wiesz lepiej :D Jak tam Kochane minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ahaha
prawda w oczy kole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny nie przejmuj sie lilka niech sobie pisza co chca a my swoje wiemy prawda?? u mnie troche stresujacy dzien byl i pomalu szykuje sie do wyjazdu a to juz swoje robi.... nerwy......ale coz takie zycie nasze niestety....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka pewnie ze tak jak bym sie przejmowala ta osoba to bym sie wdała w zbedna pyskówke, a po co :) Nie przejmuj sie bedzie dobrze i nie stresowac sie to w niczym nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :-) Wczoraj dostałam niewielkiego plamienia ale dzisiaj cisza. Nawet w dzień nie sprawdzałam czy @ się rozwija bo czuję się super. Piersi delikatnie pobolewają ale tylko jak je "przycisnę", troszeczkę odzywa się jeden jajnik tylko temperatura nadal 34,4. Poczekam do piątku jak @ się nie rozkręci to zrobię kolejny test. lilka1987 - oczywiście trzymam kciuki, a wy do dzieła ;-) ewwwa - zawsze chciałam mieć na inię ania, strasznie mi się podoba to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a moze tych wiatrow krazacych nad europa????? ja tez jestem dziewczyny i czytam....u mnie nic sie nie dzieje dopoki nie zrobie badan wiec cisza jutro maz bedzie u mnie w Szczecinie bo dzis jeszcze pracuje jest z Gorzowa ale juz w niedziele tam wracamy razem i ostatnie 2 tyg pobytu w Polsce zanim do roboty pojade spedzimy razem......jade do pracy na 6 tyg i po powrocie biore sie za badania.....pozdowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
a co o mnie mys;icie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja się wzięłam za badania właśnie - niestety nic dobrego z nich nie wynika. prócz zmian hormonów tarczycowych badanie usg wykazało torbiel na jajniku, na razie nie wiadomo o jakim charakterze, ale biorąc pod uwagę potworniaka, którego miałam kilka lat temu to możne być powtórka z rozrywki:/ Za kilka dni zrobię markery nowotworowe, a za miesiąc ponowne usg - bo może to akurat torbiel która się wchłonie... Ponadto mam cienkie endometrium i nie wiadomo czy jajeczkuję. PCO tez niepotwierdzone, bo jajniki powiększone, ale bez konkretnych zmian w tym kierunku (ta torbiel trochę zmienia postać rzeczy,więc wszystko pod znakiem zapytania). Czy któraś miała podobne problemy?? Bo szczerze mówiąc jestem w kropce:( Póki co gin kazał starać się o ciążę (co przy moich cyklach i słabej endo może nie być proste), bo torbiel endometrialna leczy się także samoistnie podczas ciąży. Jeśli się nie uda czeka mnie laparoskopia lub cięcie:( eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mamaolka..... no to nieciekawie niestety nie pomoge bo nie znam sie na tym i nie mam zadnej znajomej ktoa cos takiego miala ......jakie to nasze zycie jest co?????? ja tez siedze spac nie moge nie wiem czy to juz stres z wyjazdem zwiazany czy co sie dzieje nigdy tak ne mialam .....trzymajcie sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stres tez nam robi wodę z mózgu niestety... :) Jakos dam radę, żeby tylko to nie było nic poważnego:/ I ciesze się ,że mamy już synka, bo pesymistycznie zakładam tez plan,że już więcej mogę się potomstwa nie doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NO WLASNIE TY JUZ MASZ MALENSTWO WIEC MOZE JAKOS INACZEJ LATWIEJ DO TEGO PODEJSC NIZ NAM TYM KTORE NIE MAJA I NIE WIADOMO CZY BEDA MOGLY MIEC !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, jest mi łatwiej - ale wierze mimo to, że będę miała tez córeczkę. I trzymam kciuki za wszystkie te, które czekają na pierwsze dziecko, na szczęście medycyna ma dużo możliwości:) Damy rade dziewczyny! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham piatki, moje kochanie mi zawsze robi niespodzianki i do mnie przyjezdza :) Znowu razem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam ogromny problem z zajsciem w 2 ciaze, 1 ciaza bez problemu a teraz staramy sie juz dluzszy czas i nic, kupilam testy owulacyjne co o nich sadzicie,czy sa wiarygodne i pomoga nam wyznaczyc dni plodne? Tempka od okresu jest ok 36.6 niemalze identyczna i niezmienna mierze rano po przebudzeniu w pochwie, wg moich obliczen szczyt plotnosci powinnam miec 9 stycznia, (dodalam 11 dni-cykl 28dniowy) ,co sadzicie o testach owulacyjnych i co moze mnie wspomoc?pozdrawiam wszystkie starajace sie o wyczekiwane 2krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkkkk
anastazja0110 to ze zaszlas w1 ciaze szybko nie oznacza ze w druga tez musisz szybko zajsc czasem tak jest ze 1 szybko a o drugie nawet i lata sie staraja tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam dziewczyny :) u mnie zaczynamy 29 tydzien i mam juz paranoje jakies ,ciagle odliczam tygodnie do końca i wpadam w panike przez ten twardniejący brzuch :( byłam na usg we wtorek i wszystko w porządku malutka rozwija sie bardzo dobrze i jest strasznie ruchliwa:) żeby tylko te kilka tygodni wytrzymać....... lilka nie przejmuj sie wariatkami które chyba z zazdrości komentują... ten topik jest przeciez dla takich osób które sie staraja i dzielą się swoimi problemami.. głowa do góry !!! mamaolka owocnych starań życze, mam nadzieje że wszystko pójdzie dobrze:) lia, ewwwa jak maluszki???? magdalenko a u ciebie kolejny cykl staran ???? telefonistka i jak tescik robiłaś? jak samopoczucie? pozdrawiam serdecznie 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ja sie nie przejmuje, tylko chce mi sie smiac ze zawsze to ja jestem krytykowana :) Co ma byc to bedzie jak nie teraz to nastepnym razem sie uda. Szczesciarami sa te ktorym udalo sie za pierwszym razem, ale do mnie tez sie usmiechnie szczescie :) A dzisiaj niedzielne lenistwo i znowu zegnanie Ukochanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj koko kochana!!! u nas zaczyna się 24 tydzień:D ja też ciągle mysle o dniu porodu tylko ja bym chciała zeby juz był maj i maleństwo z nami.i że jeszcze tyle przed nami. jak wasza waga?u mnie 7 kg do przodu masakra.dobiłam 70kg poraz pierwszy w życiu tyle waże.od dziś obiecuje sobie odzywiac się bardziej dietetycznie wyciągam mój zakurzony parownik do warzyw i jem na parze oraz miesko gotowane z tym będzie problem blee wole kotlety no ale nie mogę przytyć zbyt wiele bo potem wiem że nie zgubie tego. dziewczyny wiedzie że w angli dopiero od 24 tyg ratują wcześniaki:( a do 23 dozwolona jest podobno aborcja nóż mi się otwiera jak słysze o aborcji w 23tyg.w pełni miniaturka człowieczka około 500g :( nie mam pojęcia jak tak można co za świat,nawet zwierzęta nie robią czegos takiego. ciagle myśłę że w przyszłym roku dzidzia się urodzi a tu juz w tym!!!juz styczeń czas zapiernicza ,ale ja bym chciała jeszcze szybciej:)maleństwo fika w brzuszku tak słodko! kochane życzę aby w każdym czekającym brzuszku odezwały się takie słodkie kopniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witaj ewwwa!!! oj z ta waga to masakra jest, ty już 7 kg do przodu a ja 11 :(:( wszystko było dobrze dopuki pracowałam a teraz przez siedzenie w domu przybyło tu i uwdzie... no właśnie te lekkie jedzenie, może i to smakowało przed ciażą a teraz też wole wsunąć kotleta niż mięsko na parze, tymbardziej że smakuje mi tylko wołowina...:):) ewwwa jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna urodziła chłopczyka w 23 tygodniu i lekarze robili wszystko żeby przezył, to okropne jak mozna w takim tygodniu dokonywac aborcji buuuuu......( chłopczyk żyje co prawda narazie w inkubatorze ale był silny i udało mu się) przeciez to już taki mały człowieczek i właśnie tak kopie fajnie:):) ja się śmieje zawsze że obkopuje sniadanko, obiad i kolacje bo wtedy dostaje energii do działania i szaleje :):) oj te nasze dziewuszki to niezłe rozrabiaki bedą cos tak mi się wydaje :):):) duzo zdrówka dla Ani:):) i ciebie ewwwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie pisałam ostatnio po wizycie bo nic sie nie dowiedziałam...Anglia Irlandia to wszystko to samo -masakra! czekałam 10 tyg.na wizytę - lekarz zrobił mi 1 minutowe usg (sprawdził tylko czy serduszko bije) i stwierdził ze wszystko jest w porzadku.Nawet nie wiem czy dzidzia sie dobrze rozwija, jakiej jest wielkości no nic nic nic! Zapisałam sie na prywatną wizytę w polskiej klinice- ale mam ja dopiero 16.01.wiec znowu muszę czekac :/ Najwazniejsze ze codziennie czuję coraz silniejsze kopniaki :) ja przytyłam 2 kg, ale zauważyłam ze po 20 tyg.waga wzrasta duuuzo szybciej wiec poki co sie nie cieszę :P zresztą miałam nadwagę przy starcie wiec pewnie dlatego te kg idą wolniej.dodam ze w pierwszej ciązy przytyłam 20 kg :/ czego baaardzo bym nie chciała powtorzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witaj lia:):) faktycznie podejście lekarza dziwne.... z tego co czytam to u nas wcale nie jest taka zła opieka medyczna jak w innych krajach... u mnie badanie usg trwa około 10 minut i lekarz podaje mi wymiary i opowida a ja przy okazji mogę pooglądać tą ruchliwa żabke:):) lia do 16 ego zostało niewiele, głowa do góry:):) skoro coraz mocniej kopie to napewno zdrowy maluch :):) nie martw sie na zapas no i czekam na wieści co rosnie w brzuszku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pewnie ze tak jestesmy z Toba......7u mnie tez nowy cykl staran i narazie wcale o tym nie mysle bo wiem ze nie zrobilam badan wiec i tak sie nie uda a za 10 dni jade do pracy a po powrocie za badania.....pozdrawiam wszystkie mamusie i ich malenstwa i Was staraczki kochane badzmy dobrej mysli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że cięzko powiedziec sobie że następnym razem się uda więc może dziewczyny nie myślcie sobie w następnym miesiacu napewni się uda tylko że w 2012 roku zajde w ciaże,bo im bardziej sie wyczekuje 2 kresek to ich nie ma(wiem po sobie) jutro muszę się wybrać na badania nie chce mi się bo o 7:30musze wstac zeby na 8 byc w ośrodku. lia skoro maluszek kopie to wszystko ok:)czyli nózki i rączki rosną i dają znać o sobie w brzuszku.też tak masz że o mniej więcej tych samych porach dzidzia kopie?to może na tej wizycie dowiesz się co będzie skoro masz prywatną wizyte. koko te nasze dziewuchy to rozrabiaki będą napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki macie rację nie ma sensu nastawiać się, że "w tym cyklu " to już napewno się uda. Na jakiś czas zaprzestaję kontrolowanych starań - będzie co ma byc... Fajnie, że jesteście jakoś raźniej w kupie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×