Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość koko128
daria życzę powodzenia i trzymam kciuki :) oby tym razem się udało!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
hm kobietki nurtuje mnie jeden problem i nie wiem co mam myśleć....... dziś 32 dzień cyklu, piersi puchną i bolą jak by ktoś mi je potłukł i na jedzenie patrzec nie mogę - kompletny brak apetytu:) i tak w poniedziałek wyjeżdżam na urlop a jeżeli @ nie przyjdzie to będe miała stresa. Będę lecieć kilka godzin samolotem z przesiadkami a czytałam taki artykuł, że w pierwszych tygodniach ciąży jest to nie wskazane ponieważ zmiany ciśnienia mogą spowodować obkurcz macicy i wydalenie zarodka :(:( test mi nie wyjdzie bo za wcześnie na to:):) nie wiem co o tym myśleć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
koko jak długi miałas poprzedni cykl? ja myslę ze spokojnie mozesz zrobic test przed wyjazdem, jezeli piersi Cie bolą jak nigdy, masz brak apetytu -to są to pewne oznaki ciązy, poziom HCG moze byc juz wysoki (o ile to ciąza) kiedy mialas ostatnią @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
3nadzieja3 ostatni okres miałam od 4 do 8 lipca. cykle mam nieregularne, pierwszy był 32, drugi 35 a ostatnio 42 dni:( nie wiem co robić:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
KOKO Ja bym poszła zrobić beta-hcg. Wyniki będą w ten sam dzień po południu i przede wszystkim jest to badanie pewniejsze niż test ciążowy. Znając siebie to rano bym zrobiła test i dodatkowo bete:-) Daj znać co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
daria chyba tak zrobie jutro rano pójde przed pracą na bete :) mam nadzieje że bez zapisów zrobią w prywatnej klinice, bo tam jest taka możliwośc - zobaczymy:) No tak ale z drugiej strony z wyjazdu raczej nie zrezygnuje bo zbieraliśmy na ta wycieczkę w zeszłym roku żeby w styczniu zakupić i wyjechać....hm....... jestem zaniepokojona.....tą całą sytuacją.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Koko na początku zrób betę po południu będziesz mieć wyniki. Dasz nam znać i później będziemy myśleć:-)))Wszystkie razem coś wymyślimy!!:-))Głowa do góry!!:-))Będzie dobrze, musi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
daria dziękuje za podtrzymanie na duchu :):) tego mi brakowało:):) jutro napisze co i jak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamilajola
hej dziewczyny poziom hormonów nazywa się hcg, a nie beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Dla mnie to samo:-))nieważne. Wiemy o co chodzi nie liczy sie nazwa a wyniki:D Koko 3mam kciuki Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
koko ja tez 3mam kciuki :) daj znac co i jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam kobietki:) tak jak obiecałam odzywam się:) więc byłam rano na becie i już odebrałam wynik :) nie wiem co on oznacza 15, 32mlU/ml , wczoraj wieczorem zrobiłam test bobo i nic nie wyszło ale wiem że wieczorem może nie wyjść. hm...... Pani w recepcji gdzie odbierałam wynik nic mi nie powiedziała ponieważ stwierdziła, że nie otwierają kopert z wynikami i że są to dane poufne..... cały dzień mi nie dobrze i schudłam już 2,5 kilo przez brak apetytu. nie wiem może ja mam coś z żołądkiem:( help!!! tu jest tylko wynik i brak opisów do niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Wiem że pomyślicie że jakaś jestem ułomna ale pierwszy raz w życiu robiłam taki test z krwi i nie wiem jak interpretować wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
kobietki z tego co wynika to jestem 3-4 tydzień ciąży :):) ale co z wyjazdem:( ten długi lot mnie przeraża.......:) schudłam 2,5 kilo jak myślicie czy to normalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Koko moje gratulacje!!Tak się ciesze:-))))proponuje zadzwonic do gina i co on powie na wyjazd:-))) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
daria nie mam do niego numeru tel. a przyjmuje we wtorki i środy, bedzie po fakcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Z tym chudnięciem to podobno normalka:-)) A do innego nie możesz zadzwonić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
daria nie mam innego lekarza, zawsze do tego chodziła, bo to jeden z lepszych lekarzy i pół miasta się do niego przepisało:) faktycznie mi wiele pomógł i nigdy nie zawiódł:) nawet moja mama się do niego przepisała i mówiła że super doktór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Oj to już nie wiem co Ci poradzić... A chciałabym sie dowiedzieć od Ciebie jak się przygotowywałaś do ciąży? brałaś witaminy czy coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
daria od trzech miesięcy biore kwas foliowy, do tego (zawsze zdrowo się odżywiałam mam to po mamie):) spędzanie czasu na świeżym powietrzu ponieważ pracuje w biurze po 8h dziennie, jazda na rowerze 30minut do 2h dziennie( zależy od czasu ) i ja zawsze jadłam ryby a nie mięso i dużoooooo warzyw:):) a teraz jak koleżanki w ostatni dzień mojej pracy przed urlopem jadły kurczaka z rożna to mnie zemdliło.:):)hehe bardzo lubię nabiał i teraz pomimo jadłowstrętu na serek zawsze mam ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Koko dzięki za info. Ja biorę kwas foliowy od początku czerwca a dzisiaj zakupiłam olejek z wiesiołka w kapsułkach i bede brać do owulacji.Zobaczymy co później, mam nadzieje że się uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
daria moja koleżanka brała olej z wiesiołka i zaszła w drugim cyklu starań, podobno dobrze plemniki się poruszają jak jest ten śluż bardziej wydajny:) podpowiedział jej lekarz:):) ŻYCZĘ ŻEBY SIĘ UDAŁO:);):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
KOko gratuluje!!! cieszę sie ze Ci sie udało :) a z tymi wczasami to sama nie wiem co Ci doradzic :/ daj znac co postanowiłas. Daria czyli zostałysmy same? powinnam dzisiaj albo jutro dostac @, brzuch mnie boli :( czuje ze "wybuchnę" jeszcze dzis... :( ja kwas fioliowy biorę juz ponad 3 miesiace i sama nie wiem czy brac go nadal do poki nie zajdę? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
3nadzieja 3 chyba zostałyśmy same. Może teraz się udało u Ciebie?:) bądźmy dobrej myśli!! Moim zdaniem dopóki nie ma bejbuszka powinnyśmy brać kwas foliowy? Ja od wczoraj biorę olej z wiesiołka. Zobaczymy czy coś pomoże. Mierze też temp w ustach, choć słyszałam o pochwie...Dzisiaj byłam na zakupach i spotkałam się z moją koleżanką która jest w 5 mcu ciąży...Pięknie wyglądała z brzuszkiem, Też już bym chciała. Żyje nadzieją że nam się uda!Musi!! Daj mi znać czy się pojawi @ czy nie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
3nadzieja3 i daria życzę wam powodzenia, żeby tym razem sie udało. nie pisałam bo cały dzień wczoraj na zakupach byłam, dziś mnóstwo przygotowań a do tego własnie dzisiaj kończe 27 lat i mam małe przyjęcie:):) dostałam najpiekniejszy prezent w moim życiu:) hm... co do lotu to nie powinien zaszkodzić, trzeba się ruszać i nie siedzieć cały czas - mam nadzieje że bedzie dobrze:) nie wiem czy zdąże jeszcze dzis napisać, ale życze wam owocnych starań przez czas który mnie nie będzie i odezwe się po powrocie:):) TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Koko miałas piekny prezent na urodzinki :) wszystkiego dobrego, duuzzooo zdrówka bo ono teraz jest dla Was najwazniejsze ;) odezwij sie jak wrocisz. Daria hop hop? jak sie masz? ja miałam @ dostac w sobotę, niedziele ale nadal nie mam.Z tym ze w sobotę popołudniu zrobiłam sobie test i wyszedl negatywny :( wiec czekam na @ bo wiem ze dostanę, pewnie znowu mi sie cos poprzestawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
a gdzie wszystkie inne dziewczyny sie podziały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej jestem jestem:-) U mnie skończyła się @ i od dzisiaj powracamy do starań:-) Bedę Cię informować na bieżąco co się u mnie dzieje. Może powinnaś zrobić hcg?skoro jeszcze nie masz to być może się udało:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
poki co nie bede robiła Hcg.Poczekam jeszcze 2 dni i ewentualnie wtedy.Daria a stosujesz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiczna trzydziestka
Dołączam się do was dziewczynki. Drugi cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×