Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość 3nadzieja3
Daria ja mam róznie, raz mi spada a raz mam tak ze cały czas bym sie przytulała :D wiec jest róznie. wczoraj dostałam @ tak wiec zaczyna sie 4 cykl staran. Musze isc do dr.zapytac o odpowiednik wiesiołka bo mieszkam w Irl.nawet nie wiem czy tutaj cos takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
3nadzieja3 a jednak przyjechała ta małpa!!:(Wiesiołka warto spróbować. Zobaczymy czy ten wiesiołek pomoże w zajściu. Bedę Cie info na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
zobaczycie - wszystkim nam się uda :) u mnie dziś 54 dc, idę do lekarza za godzinę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
mamalolka też w to wierze że się uda. Musi:-)nie ma innej opcji:-) idziesz do lekarza potwierdzić ciąże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
taa.. chciałam potwierdzić ciążę, której nie ma :) Mam zlecenia na badania hormonów i i tyle. Poza tym wszystko ok, jajniki, ciałko żółte wygląda jak po jajeczkowaniu itd... Więc pewnie hormony się rozjechały. Zrobię badania i zobaczymy jak bardzo i co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
daj znac jak bedziesz po badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej Laski, co tam u was słychać? u mnie jak na razie ok.Mam do was pytanko-czy po przytulankach(mimo ze lezycie w łóżku) wypływa z was" płyn" waszego partnera?bo u mnie się tak dzieje, ale nie zawsze. Boję się że cos jest nie tak i nie dojdzie do zapłodnienia...:( Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sieeeeeeeeeeee
Daria0502 dziewczyno puknij no sie tylko w glowe a czemu by miallo nie wyplywac??? przeciez to logiczne ze tak jest co ma zostac zostanie starasz sie 1 cykl a panikuj jak rozkapryszona dziewczucha ogarnij sie troche zdrowe pary staraja sie nawet rok czasu dociera to do cieibe? a jak tak bedzie bez przerwy siedzec na cafe i o tym myslec o z twoich postów tak wynika to nigdy w ciaze nie zajdziesz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
ogarnij sieeeeeeeeeeee Proszę przestać tak do mnie pisać i nie krzyczeć na mnie. Jeżeli nie podobają sie moje wpisy to nikt nie zmusza aby czytać. Będę pisać to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluz wyplywa ze mnie
hahahahahhahaha DARIA ALE JESTES TEPA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula*
daria, rozumiem Twoje obawy ja tez tak mialam i nie ma czym sie przejmowac. Bedzie dobrze. Moj cykl staran 6. Tepa nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatkaagatka
moj cykl staran 1 i juz nie moge sie doczkac momentu czy bede miec miesiaczke czy nie:-) Pozdrowienia dla wszystkich kobitek starajcych sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Można się dołączyć? My starania rozpoczynamy prawdopodobnie we wrześniu. Przez 4,5 roku brałam pigułki, wg zaleceń ginekologa starania zaczynamy w czwartym cyklu po odstawieniu.W domu mamy już przedszkolaka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedciaza.pl
Witajcie :) Wszystkim staraczkom polecamy Nasz sklep z produktami wspomagającymi zajście w ciąże www.przedciaza.pl . Znajdziecie tam m.in. testy owulacyjne, żele i aplikatory conceive plus oraz wiele innych. Ciekawi też jesteśmy czy macie jakieś sugestie co do asortymentu w Naszym sklepie :) Pozdrawiamy i zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy :):)
zapraszamy . . . wszystkie dziewczyny, które są juz zmęczone staraniami o dziecko, które są same ze swoimi myslami i obawami, które mają milion pytań dotyczących starań, które pragną podzielic się swoimi przezyciami z innymi babkami na nasze forum! naprawdę o wiele łatwiej jest radzic sobie ze stresem i problemami, jesli mozna sie wygadać innym dziewczynom, które są w pdobnej sytuacji i które nie ocenia, a zrozumieją. naprawdę odezwijcie się! nie musicie byc same z tym wszystkim forum jest prywatne, mają dostęp tylko zaufane osoby, wiec na pewno nie grożą wam wyzwiska, nie ma obrażania sie ani "obrzucania błotem". Mail: czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
Daria ja tez tak mam ze wyplywa ze mnie sperma,ale co ma tam zostac to zostaje,tylko co z tego jak ja nie zachodze w ciaze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karolcia22 dzięki za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka78
Witam wszystkie starające się ... Staramy się z mężem 4 miesiąc, stosuję testy owulacyjne, niestety bez efektu. Wiem, że ten czas to nie powód do paniki , ale zastanawiam się, bo w pierwszą ciążę zaszłam 10 lat temu bez problemu w 1 miesiącu starania miałam 23 lata teraz mam 34 i widzę, że będzie trudniej... Ginelogicznie wszystko działa, u męża też więc pozostaje tylko próbować dalej. Od wczoraj jestem w samym śroku płodnych , może się uda. Trzymam kciuki za was dziewczyny i za nasze pozytywne myślenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada taka mała
Radzę zacząć starania o DZIECKO. Kruszynkę, to możecie co najwyżej z chleba sobie wydzielić, a fasolkę zasadzić w ogródku. A przytulając się też dziecka nie zrobicie - do tego potrzebny jest stosunek płciowy. :) Trochę powagi, macie zostać matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 lata i same "fasolki". "przytulanki"...ręce opadają...jestem kilka lat młodsza ale chyba doroślejsza... zgadzam się z powyższą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatkaagatka
Moim zdaniem wszystkie które pragnąć zostać matkami to są poważnymi kobietami i nie ma czego się czepiać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula*
kasztanka78 moj cykl staran 6 i tez niby wszytsko u mnie ok i u mojego meża, a bobaska jak nie ma tak nie ma. Myslalam ze sie uda za 1 razem. jeszcze sie zalamuje tylko probujemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratkatats
Martula*ty i reszta tych pojebusek pare cykli i ja panika rany boskie to co maja powiedziec kobiety ktora sie staraj po pare lat??????? jestescie madre bo chyba nie jak tak bedziecie sie wczuwac i przezywac to nigdy w ciaze nie zajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratkatats
6 cykl staran a ta pisze ze sie nie zalamuje jeszcze:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O dziewczyny starajace sie rok nie zalamuja sie tak szybko niz te co staraja sie 2-3 cykle i wielka załamka no ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula*
tratkatats widze że masz problem ze sobą. Każdy przezywa na swoj sposób. Wynocha z stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratkatats
ja mam problem ??? to wy macie problem:D:O CO PRAWDA W OCZY KOLE???? durne staraczki przezywaja to jak mrówka okres ojojo nie udalo sie biedactwa anie rok sie nie staraja a paniki wiecej niz tego wszystkiego CALA PRAWDA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratkatats
a forum jest wolne i kazdy ma prawo pisac co chce i kiedy chce czy ci sie to podoba czy ci sie to nie podoba!!!!!pisze jak uwazam mi mi tego nie zabronisz proste ,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnica
tratkatats siedzisz na forum i tylko ludzi obrażasz. Nie jest to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
dziewczyny.. błagam. Czy to przytulanki, czy sex, czy stosunek i czy z tego fasolka, bobasek czy kruszynka czy inne coś... jedna chce być w ciąży po 3 cyklach, i jest w depresji gdy się nie udaje, inna stara się rok, przezywa w tym czasie poronienia, przechodzi badania, kuracje itd i daje sobie rade... To naprawdę nie ma znaczenia. Dajcie spokój, każda opisuje to i przeżywa na swój sposób. To jest forum publiczne, więc niech każdy pisze w taki sposób jak chce, a drugi niech wyrażą opinie w taki sposób aby nikogo nie urazić, bo to totalnie niepotrzebne, wprowadza tylko chaos i niepotrzebne napięcia. Dziękuję, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×