Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

cześć dziewczyny.więc tak raz już udało nam sie zajśc w ciąże we wrześniu tamtego roku,ale poroniłampod koniec pażdziernika.potem długo czekaliśmy i teraz 3 miesiące bezowocnych starań. sama nie wiem czy dac sobie jeszcze troche czasu czy iść do lekarza.niby kontrola wykazała że wszystko k ale to byłow tamtym roku.ale to wszystko niesprawiedliwe mam 26 lat a 15 wpadają po pierwszym razie,a tu człowiek staje na głowie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hi Laski, ja już odliczam dni do @. Korci mnie żeby zrobić test. Piersi coraz bardziej mnie bolą i odczuwam bóle w podbrzuszu. Echh co to będzie:-)Już sie nie mogę doczekać!! agus1281 może pora już zrobić test skoro inseminacja była 15.08??znając siebie to juz dawno bym zrobiła test :) ewwwa może właśnie trzeba się wybrać do gina . Ja się wybrałam na badania pod kątem ciąży. Miałam usg i wymaz. Niby wszystko ok ale tez sie staramy. Bierzesz jakieś wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddd6678
Wszystkie chętne kobiety które chcą zajść w ciąże zapraszam do siebie.Nie strzelam ślepakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore olej z wiesiołka ale dopiero pierwszy cykl ,a właściwie do owulacji sie go bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
a ja mam jak nic dni płodne za chwile, czuje to cala sobą, wiec zaczynamy starania :) Moze akurat. Trzymajcie sie, róbcie testy:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
hej dziewczyny, jak tam u Was? Daria dalej masz objawy? Karolcia zrobiłas ten test krwi? mamolka trzymam kciuki moze akurat sie w koncu uda ;) ja dzisiaj 21 dc test pozytywny wiec dalej dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
koko jak sie czujesz? dalej masz brak apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
nie robiłam bo dzis bylam na usg i nic nie wykrył to nie chce robic bo jak zobacze 1 kreske to bede znowu płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam kobietki:) Karolcia może to za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć. Bądz dobrej myśli:)Jak nie teraz to nastepnym razem - trzymam kciuki:):) 3nadzieja3 dalej brak apetytu a w nocy wstawanie żeby coś podjeść. Troche pogorszyło mi się samopoczucie, ciągle mi duszno i serce wali jakby miało wyskoczyć nawet jak odpoczywam Podobno to normalne.... A ty kochana działaj:) żeby nas było więcej:) żeby tym razem się udało:) daria robiłaś test? czy wstrzymujesz się do spodziewanej @? Jak się czujesz? pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej Kochane! Dzień cyklu 29.Zrobiłam test po południu.Wynik negatywny.Objawy ciążowe są a wczoraj do kompletu dołączył trądzik:( Czyli powtórka z poprzedniego cyklu....:( Smutno mi. Pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Daria ja też zrobiłam test popołudniu i mi wyszedł negatywny a na drugi dzień poszłam na bete i okazało się że ciąża. podobno najlepiej rano robić, możesz mieć jeszcze za małe stężenie hormonu. Masz bóle podbrzusza? takie jakby coś w środku ciągneło???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Koko tak mam. Nie jest ciągle tylko co jakiś czas.Ja to określam tak jakby mi jajniki dość intensywnie pracowały...skręcały lub coś takiego a i dodatkowo zauważyłam żyły na piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Daria to faktycznie objawy podobne do moich, a te żyły też mi się pojawiły:) powtórz rano test:) jeszcze nic straconego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Koko zgadzam się z Tobą jeszcze nic straconego, ale wiesz co?z testem jeszcze poczekam do środy, bo na jutro rano i tak nie mam testu a skoro mówisz że lepiej rano to zrobię w środę rano. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy ciazowe sa bardzo ale to barzo indywidualna sprawa i roznia sie u kazdej kobiety. Kobieca psychika gdy czeka sie te objawy jest w stanie je sobie 'wmowic'.. Dlatego , choc to trudne, nie porownujcie sie ty masz to- to pewnie jest ciaza b o ja tez ' to' mialam i jestm w ciazy. Kzdy organizm jest innym... Bez czekania i cierpliwosci sie nie obejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missia_AA
dziewczyny wtrące sie do dyskusji proszę niech któraś napisze po jakim czasie miała pierwsze objawy ciąży .....wiem trzeba czekać ale ja jestem bardzo niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Kupiłam test.Rano testujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
no to trzymamy kciukasy:) pisz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
dziewczyny robiałam dzisiaj test i rano jak patrzyłam to byla jedna kreska i odstawiłam na bok ten test a teraz patrze i jest taka prawie nie widoczna druga kreska tylko pod swiatło ja widac,miała któras taki przypadek ze była w ciąży i nie było widac prwaie wogule tej drogiej kreski?kurde jak ja sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mozna sie do was przylaczyc my z mezem tez staramy o maluszka z tym ze w tamtym roku w lipcu poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
jasne ze mozesz.witamy wsród starajacych sie.a robilas wszystkie badania i wiesz jaka jest przyczyna ze teraz tak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Daria i jak po testowaniu:) Witam nowe staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolcia :) zrob jeszcze raz test moze jutro, albo pojutrze :) pewnie wszystko jest na dobrej drodze tylko ze jest za wczesnie :) moja kolezanka tak miała i zrobiła ponownie test za 2 dni i juz ta kreseczka małowidoczna była wyrazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Daria a Ty jak tam ? no odezwij sie bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
ja mam dzisiaj 23 dc wiec jeszcze sporo czasu do @ tydzien na pewno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa, stara
Hejka Mam w planie zaczac sie przygotowywac do ciazy powiem szczerze ze jestem "ciemna" w tych sprawach Od 10 lat stosuje plastry Evra, za dwa miesiace chcialbym je odstawic ale juz teraz chcialabym zaczac przyjmowac slynny kwas foliowy, ale neiwiem jaki Folik czy Femibion a moze jest jeszcez cos innego co polecicie? I czy powinnam juz teraz zaczc robic jakies badania? czy dopiero jak uda mi sie zajsc w ciaze? i czy Wasi mezowie-partnerzy tez w jakis soposob wczesniej sie przygotowywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej a wiec test rano wykonałam i wyszła mi tylko jedna kreska, a że się spieszyłam do pracy to się nie przyglądałam. Jak wróciłam to przy wyrzucaniu widze że jest druga barrrrdzo cieniutka kreska.Nie muszę podchodzic pod swiatło bo jest widoczna. Qrcze i teraz nie wiem. Czytałam że nie powinno się odczytywać po dłuższym czasie testów....Ten test leży teraz obok mnie i patrzymy na siebie.... Mam mętlik....!!Chyba oszaleje:) Karolcia chyba jestesmy troche podobnej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) piszę żeby się trochę poradzić.. może któraś coś podpowie;) z mężem postanowiliśmy "postarać" się o maleństwo. wyniki zrobione, więc nie ma toxo ani cytomegalii więc do dzieła.. "przytulaliśmy" się w 11,13,14 dc.. od początku boli mnie podbrzusze-najpierw jajniki, teraz coś jakby bardziej po środku. w 16 dc dostałam jakiegoś brązowego plamienia. ból utrzymywał się dalej, właściwie takie skurcze lekkie. w 21dc dostałam ogromnych skurczy, aż mnie zginało w pół..właściwie czułam się jakbym miała dostać @, mdłości lekkie, zawroty głowy. od 16 dc ciągle bolą mnie piersi, głównie sutki, wczoraj czyli w 24 dc czułam jakby mnie piekły czy kłuły czy mrowiły..trudno mi to opisać:/ bardzo korci mnie żeby zrobić test, z reguły jestem bardzo niecierpliwa:)) już 2 zmarnowałam, bo wyczytałam gdzieś że komuś wyszedł 3 dni po przytulaniu;) naiwna.. powiedzcie czy sa szanse zeby cos ztego bylo? kiedy moglabym zrobic test?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziuleczka - odpowiedz jest tylko jedna, test zrob w dniu planowanej @, chyba ze sama sie wczesniej pojawi. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×