Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość Daria0502
3nadzieja3 ja już jestem po dniach płodnych. Czuję sie aż za dobrze wiesz?tzn nic mnie nie boli, a zawsze po dniach płodnych ból podbrzusza i takie tam. Teraz nic... @ ma przyjechać dopiero 4 wrzesnia wiec czekam (chyba)cierpliwie A co tam u Ciebie?jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynkakr
Witajcie dziewczyny, chciałam się do Was dołączyć, bo jestem na takim etapie starania o dzieciątko ze czytam wszytsko i wszedzie by tylko znaleść przyczynę tego że nie mogę zajśc w ciąże. Staramy się o dzieciątko od roku po poronieniu. Na początku roku okazało się że mam niedrożny jeden jajowód, miałam zabieg udrażniania i hydrotubacje. Nadal bez efektu, teraz leczę się hormonalnie (bromergon,clostybegyt i duphaston) i nadal nic. Na początku września powtarzam badania hormonalne i chyba zmienię ginekologa. Mój mąż badał nasienie - wyniki super. jesteśmy jeszcze przed badaniem na wrogość śluzu - mam termin na 5 września. Tymczasem mam 2 dzień @ i nastrój gorzej niż dołujący. Ehhh gdyby tak można było wyłączyć te smutne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
powiem Ci szczerze ze wyluzowałam z tym miesiącu, nie podchodzę do sprawy mechanicznie :P ze musimy i koniec! nawet o tescie owulacyjnym raz zapomniałam :P wiec nie jest zle.Moze akurat sie uda.Co najwazniejsze po dniach płodnych nie chce sie doszukiwac objawów ciązy, bo to mnie chyba najbardziej wymęczyło :D Daria a co do tego wiesiołka, to trzeba go odstawic jak bedzie owulacja tak? a własciwie @ mamy dostac w tym samym czasie :) bo ja jakos 6, 7 wrzesnia, takze nie pozostaje nam nic tylko czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynkakr
Dziewczyny, jakiej firmy testy owulacyjne kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam kobietki:) już po urlopie :(:( dzis mam jeszcze wolny dzień i byłam zapisać się do lekarza, wizyta dopiero za dwa tygodnie. Narazie wszystko ok. miałam tylko lekkie bóle po wylądowaniu i doszły mi okropne mdłości. Całą powrotną drogę biegałam do łazienki bo miałam wrażenie że zaraz zwróci mi się. nawet dobrze zniosłam upał ale momentami słabo mi było no i doszedł wirujący świat z rana:) 3 nadzieja 3 mam nadzieję że tym razem sie udało:):) Powodzenia:) Daria widzę że wiesiołek pomaga:) żeby wszystko dobrze poszło:):) A ja schudłam kolejne 5 kilo... to już 8 kilogramów - zastanawia mnie czy to normalne bo apetyt mam niewielki, nawet ryby nie mogłam zjeść które tak lubie... :):)pozdrawiam i witam nowe staraczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koko
koko- to normalne, przynajmniej u mnie nie bylo to nic niepokojącego - ja też mocno schudlam na poczatku. Dokładnie przez pierwsze 3 miesiace lecialam z wagi. Zaczełam lekko przybierac na wadze pod koniec 4 miesiaca.POtem bylo juz z gorki. Do pozostałych dziewczyn - trzymajcie sie i nie poddawajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
dziękuje za pocieszenie:) bo już myślałam że coś nie tak:):) to dopiero prawdopodobnie 5/6 tydzień. A też nie miałaś apetytu? mnie odrzuca od wszystkiego a przecież w pierwszych miesiącach trzeba witamin dostarczać i składników odzywczych..... a ja za dwa tygodnie wizyta u lekarza dopiero... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
dziekuje Wam dziewczynki za słowa otuchy;)kazdy mi to powtarza ze bedzie dobrze ze to tylko kwestia czasu ale ja nic na to nie poradze ze taka jestem,starsznie sie tym przejmuje i bardzo martwie;(tak bardzo bym chciała nosic w brzuchu mała istotke.zycie jest nie sprawiedliwe ;( czemu musimy przez to tak cierpiec;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Witaj Koko :) fajnie ze wrociłas, cieszę sie ze u Ciebie wszystko w porzadku, pewnie juz niebawem nas opuścisz i przejdziesz na topik mam :) a co do tego chudniecia to wydaje mi sie ze niektóre kobiety tak maja, moja kolezanka przez pierwsze 3 miesiace leciała z wagi w dół.Takze głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
3nadzieja3 witaj:) napewno nie opuszcze was i będe wspierać w staraniach:) jak się czujesz? dalej brak istotnych objawów po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
koko no wlasnie dzisiaj mam 15 dc ale nadal w testach nie ma owulacji...czekam wytrwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koko
koko - tez nie mialam apetytu. Jednak ani razu nie wymiotowałam tylko caly czas mi niedobrze bylo. Zmuszalam sie doslownie zeby cos zjesc. Przeszło jak reką odjął w 4 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
witajcie dzisiaj 24 dc i zaczełam czuć kłucie w podbrzuszu i toche piersi mi nabrzmiały.Jeszcze tydzień i robie test:-) koko super że wszystko ok. Oby tak dalej.U mnie wiesiołek zadziałał i jestem z niego bardzo zadowolona. Odstwiłam go bo brałam tylko do owulki. Miejmy nadzieje że wszystko się udało. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
Daria trzymam w kciuki,oby tobie sie chociaz udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witajcie:) 3 nadzieja 3 i jak z owulacją? jak starania:) daria a jak twoje samopoczucie? mnie też jajniki kuły i nie wiedziałam dlaczego. za ile dni powinnaś mieć @? Kobietki ja się taka nerwowa zrobiłam w pracy że brak mi słów, nie umiem nad tym zapanowac. Zawsze byłam cierpliwa aż do granic ale tak mnie ludzie denerwuja, że płakać mi się chce. U mnie w pracy narazie nikt nie wie i nie mówie póki nie pójde do lekarza i wszystko bedzie dobrze. Każdy mnie wypytuje co ja zrobiłam że tak schudłam:):) i w tak krótkim czasie:) No cóż tak organizm reaguje:) A dziś w nocy rzuciłam się na ser żółty z kilogramem ostrego sosu:) W dzień brak apetytu a w nocy z głodu się budzę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Hm życzę wszystkim starającym tego co dzis przezyłam:) Byłam na usg i widać fasolkę która rozwija sie super i serduszko słychać:) Bije jak szalone:) 7 tydzien ciąży. Nie wytrzymałam do wizyty, poszłam prywatnie na usg bo tatus chciał już zobaczyć:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Koko ja na razie nie nastawiam się że się udało bo się boję rozczarowania.Po drugie w poprzednim cyklu też mi się ruszały jajniki a piersi to miałam tak bolące że nie mogłam się dotknąć. Dzień cyklu 25. Za 9 dni ma przyjechać @ A co do nerwów to ja ostatnio też jestem nieprzyjemna...Nie wiem czym to jest spowodowane.czepiam się wszystkiego..Echhh... To pewnie PMS;-) Cieszę się że u Ciebie z dzidzią wszystko ok.Fajne masz zachcianki:-))A jaka była reakcja tatusia na fasolkę na usg? :) 3nadzieja 3 co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Daria tatuś zachwycony,niewiele widać bo to początek ale on już wie że podobne do mamusi bo ładne:):)haha wzwariował trzymał te zdjęcia i przekładał po kilka razy:)ja mam nadzieje że dziewczynka ale tatus mówi że nie ważne on będzie kochał ponad życie:):) Daria ja tez nastawiałam się na @ i miałam takie objawy pomimo że nie pokoiło mnie te samopoczucie:) po odstawieniu pigułek miałam różne zachcianki i jazdy przed @ a tu jednak ciąża. Jestem dobrej myśli mam nadzieje że ci się uda. Tak bym chciała żebyśmy opisywały swoje obawy i radości związane z ciążą razem:) 3 nadzieja 3 właśnie a co u ciebie???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Daria a czy ty mając PMS reagowałaś płaczem? bo ja nigdy a wracając z urlopu popłakałam się że musze wrócic do pracy:( przed tym jak dowiedziałam się że jestem w ciąży byłam wybuchowa ale nie reagowałam bezsilnością bez powodu i płakałam od razu:) czy tez tak masz? bo ja cofając czas to mi się zaczeło tydzień po zapłodnieniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
od 2 dni cos mnie bardzo bola sutki co nigdy mi sie to nie zdarzylo-mam taka ciuchutka nadzieje ze moze jednak sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
karolcia 22 a za ile ma przyść @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
juz powinnam miec 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
a czy robiłaś test? regularne masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karolcia może się udało!:-)Laska zrób test:) Koko tak właśnie wyglądają moje dni od końca dni płodnych do @. Jestem wredzizna i mogę zjeść tonę słodyczy. Płacz mam na zawołanie. Od tego poniedziałku płacze i na wczoraj skończyłam;-) Jedyne co mnie zastanawia to to że nie pojawia się trądzik. Zawsze miałam wysyp a teraz nic. Buzka jak pupka niemowlęcia. Tak się cieszę że Ci się układa:-)Super i oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
robilam 2 testy 2 tygodnie temu gdy miala sie pojawic @ ale wyszly oba negatywne,mam nie regularne i problemy z prolaktyna tylko ze w poniedzialek i wtore mialam okropna zgage a teraz ten ból sutków-pierwszy raz mnie tak bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karolcia może trzeba skorzystać z testu krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
nie wiem czy mi zrobia w zwykłym osrodku zdrowia,chyba musialabym podjechac do wiekszej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
koko ale Ci zazdroszcze :) takich przezyc sie nie zapomina :) cieszę sie ze wszysko w porzadku, 7 tydzien to juz faktycznie fasoleczka widoczna :) Karolcia ja na Twoim miejscu poszłabym zrobic sobie badanie krwi.Jak cykle miałas nieregularne to własciwie nie wiesz co i jak, a te testy robione 2 tygodnie temu mogły jeszcze nie wykryc ciązy bo byó za wczesnie. Daria a Ty kochana pewnie odliczasz dni do @ :) Ja dzisiaj mam 17 dc a test nadal negatywny :( nie wiem co jest grane.cos mnie dzisiaj pobolewa podbrzusze jak na @ wiec moze jutro wystąpi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Z mężem staramy się o dziecko juz od 3 lat i ciągle nam pod górkę. jego nasienie jest średnij jakości ale "poprawiane" np Proxeed Plus. ja mam jajowody drożne ale siodełkowatą macicę ze sporym wygięciem. do tego mam mieśniaka na macicy- mój ginekolog twierdzi, że nie powinna to być przeszkada w zajćiu ale jednak coś się dzieje. 15 sierpnia miałam pierwszą inseminację- czekam żeby zrobić test. Siedze jak na szpilkach. Ja poprostu psychicznie sie wykańczam bo ciągle o tym myślę.. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×