Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjasc1234

Kwas hialuronowy, opinie.

Polecane posty

Gość maxine51
Kwas hialuronowy to mega opcja, teraz zastąpił naprawdę w dużym stopniu operacje plastyczne, bo z powodzeniem można robić modelowanie całej twarzy. U mnie też sprawdził się Regenyal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam kwas miesiąc temu i widzę, że znacznie się juź wchłonął . W gabinecie w którym miałam wykonywany zabieg poinformowano mnie, że po pierwszym razie często tak jest. Proszę o opinie czy ktoś spotkał się z taką opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie w Łodzi polecicie dobry gabinet medycyny estetycznej specjalizujący się w kwasie hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem specjalistką ale nie wydaje mi się żeby już po miesiącu miało by się wypełnienie wchłonąć. Z tego co widziałam to większość producentów podaje przynajmniej 6 miesięcy trwałości. Ja miałam wypełnienie zrobione sofidermem i jak na razie wszystko wygląda w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie porównuje opinie i najlepiej na razie wypada Dream-Med. Ma bardzo dobre opinie i chyba się zdecyduje na kwas u Majcherczyk. Teraz jeszcze porównuje cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling działa powierzchniowo. Na głębsze zmarszczki pomoże tylko wypełniacz. Ja polecam http://www.techderm.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age albo o starzeniu się skóry i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę będę bardzo wdzięczna :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w 100% gabinet lek. med. Marzeny Majcherczyk do tego typu zabiegów medycyny estetycznej. Moim zdaniem zabiegi wykonuj***ardzo delikatnie i profesjonalnie. Do tego Pani doktor jest przemiłą osobą. Wystrój gabinetu i panująca atmosfera jest bardzo profesjonalna. I co najważniejsze pracuje na najlepszych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypełniałam bruzdy w https://www.ollie.pl/, oczekiwalam subtelnego efektu i taki jest :) Obyło się bez powikłań, wszystko było w porządku, chętnie tam wrócę na usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam.rok czasu walcze z tym co kwas zrobil z moja twarza...to jakis zly sen...nigdy wiecej tego g...na!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa8932
Jeśli chodzi o zmarszczki, to kwas hialuronowy to jedno z lepszych rozwiązań i przede wszystkim nie jest to taka inwazyjna metoda jak botoks. Polecam więc zacząć od takiego czegoś, a jeśli potrzebny dobry specjalista, to zdecydowanie - dr Rafał Pabiańczyk w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy? bezpowrotnie zniszczył moje życie, bo zaufałam lekarce, która wstrzykneła mi jakieś g...o, nie patrzyłam co bierze do ręki, ponieważ nawet przez myśł mi nie przeszło, że wstrzyknie nie to co zaproponwała, a zaproponowała Juvederm i ja się na to zgodziłam, ponieważ wiedziałam, że jest bezpieczny i posiada certyfikat FDA. Takie osoby powinny być wykluczone ze społeczeństwa i przebywać w oddziałach zamkniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat chodzę do Pani DoktorAgnieszki Pietrzykowskiej i jestem zawsze zadowolony. Doktor czasami odradza mi to co chciałbym zrobić i ufam jej opinii. W życiu nie miałem żadnych powikłań po wizytach u niej a koleżanki, które jej polecam też są bardzo zadowolone. Wydaje mi się, że to zwykły hejt albo konkurencja próbująca w brzydki sposób oczernić doktor Agnieszkę Pietrzykowską. Szczerze to jestem w szoku jak to wszystko przeczytałem po tym jak koleżanka, która wysłałem do Pani doktor zgooglowała opinie na jej temat i wysłała mi link do tych bzdur. Ale takie czasy, że nienawiść tkwi w internecie. Doktor Agnieszka Pietrzykowska to przemiła profesjonalistka, która zna się na tym co robi. Ja gorąco ją polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Together
Dlatego trzeba chodzić w sprawdzone polecone miejsca, żeby taka sytuacja nie miala miejsca... Ja sobie powiekszalam usta w Biostudio w Podkowie Leśnej i widziałam, ze te panie to profesjonalistki. Żadnych uwag nie miałam. Poleciłam koleżankom i one tez są bardzo zadowolone chociaż poszly na inne zabiegi niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettka123
zgadzam się ze trzeba chodzić do sprawdzonych miejsc gdzie zabiegi robią lekarze, powiększałam usta kwasem hialuronowym w magicznej klinice, zabieg robił mi dr Robert, z efektów jest zadowolona, wszystko przebiegło bezproblemowo i ceny też bardzo mają fajne, za 1ml zapłaciłam 499 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robiłam powiększenie ust kwasem hialuronowym i bardzo polecam. Teraz wyglądają tak jak sobie wymarzyłam, są większe i pełne. Zabieg robiłam w  Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów - prawdziwi specjaliści. Swoją pracę wykonują bardzo skutecznie a przy tym delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam opadające kąciku ust i w Klinice Magnuccy zaproponowali mi na to kwas hialuronowy, powiem , ze efekt wyszedł na prawde super, skóra się naprężyła i nawet zniknęły mi te drobne zmarszczki które tam miałam, Klinika warta polecenia, maja super ekipę lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście subtelnie powiększąłam górna wargę do wielkości dolnej w gabinecie medycyny estetycznej przez lek. med. Marzenę Majcherczyk. Zdecydowałam się na to tylko ze względów estetycznych. Moim zdaniem dość istotne jest by ostrzykiwanie wykonywał lekarz stosując rekomendowane produkty. Zabieg, który ja miałam wykonywany był zrobiony rewelacyjnie o czym świadczą efekty. Moim zdaniem bardzo ważny jest przeprowadzony wywiad przed zabiegiem, a w moim przypadku pani doktor zrobiła to szczegółowo i bez pośpiechu. Rekomenduję każdemu z czystym sumieniem Dream-Med z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki palacza super sprawa. Ja kwas zrobiłam sobie w SC Beauty Clinic na Saskiej. Poleciła mi koleżanka, która też robiła sobie kwas właśnie. Ja też teraz polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam. Powiększałam usta taką metodą w Dental Care w Tychach. Lekarz mi wszystko na miejscu opowiedział itp. Jestem zadowolona efektem jaki wyszedł i jeśli ktoś rozważa niewielkie "poprawki" to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi

Ja robię kilka razy w tygodniu jogę twarzy. Niestety usta się od tego nie powiększają, ale na pewno staja się bardziej jędrne i sprężyste.  Zapewne za sprawą medycyny estetycznej możemy poczuć się młodsze i piękniejsze, a to gwarantuje nam dobre samopoczucie,  i lepszą akceptację społeczną dlatego polecam sprawdzone gabinety, czasami fakt trzeba troszkę naturze pomóc. Ja robiłam sobie kwas hialuronowy u dr. Majcherczyk i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona a o jodze twarzy właśnie powiedziała mi przy okazji pani doktor z Dream-Med :) więc z Łodzi to tylko ten gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaS

weź dziewczyno jaki kwas.. tylko i wylacznie produkt z ozin.pl... najlepszy jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania

W wielu przypadkach nic nie zastąpi medycyny estetycznej :) Coś o tym wiem, bo z natury mam taką budowę twarzy, że inaczej nie byłabym w stanie tego poprawić. A kwas jest bardzo dobrym wypełniaczem, ale ważne żeby podawał go specjalista. Ja robiłam u dr Ewy Berlińskiej, bardzo ciepła osoba i dobry lekarz. Naprawde warto czasem rozważyć zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje zmarszczki kwas hialuronowy ostatecznie okazał się najskuteczniejszy. Konsultacje i zabieg robiłam w Esthe w Lublinie gdzie panuje miła atmosfera i gdzie specjalizują się w tego rodzaju zabiegach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ester223

A do czego chcesz ten kwas hialuronowy ? Kwas masz w różnych preparatach. Ja miałam stycznosć z nim przez powiększanie ust. Usta miałam powiększane preparatem Restylane. Bardzo bezpieczny, mający rejestrację FDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliffka

kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszym wypełaniczem, ja wypełniałam nim usta, i wszystko ładnie wyszło, jestem bardzo zadowolona z efektu bo otrzymałam bardzo naturalny wygląd, nie jestem glonojadem 🙂 zabieg robiłąm w Warszwie w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52, polecam salon jak i sam zabieg jeżeli nie jesteście zadowolone ze swoich ust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×