Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość Taka_Jedna:)
Widocznie jestem aż tak cieta na płec przeciwną, że nie potrafię czytac pomiędzy wierszami!Spoko, najlepszego............ Zreszto jakby nie było nie zalezy mi czy to słowa kierowane pod moim adresem czy też nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana30-stka
cześć Forumowiczki, Jak Wam miła sobotnie popołudnie? U mnie gorrrąco, trudno wytrzymać. Czy u kogoś zaszły jakieś zmiany? nowi znajomi, miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Jak narazie nie widu ni slychu....;) Teraz ja sie biorę za sprzątanie bo ostatnio się trochę rozleniwiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Taka albo jesteś jestes nadwrażliwa na swym punkcie ?;) matko ale duchota normalnie się ze mnie leje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
skończyłam sprzątać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Ja też dzisiaj pół dnia sprzątałam i znowu z wami jestem! Jak wam mija wieczór, coś nowego się przytrafiło, wydarzyło:)U mnie bez zmian, dzisiaj jakoś i mnie złapał kiepski nastrój! Całusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
a mnie cholernie bolą nogi krzyż w odcinku lędźwiowym i ogolnie zmęczona grilla miałam bo rodzinka wpadła jutro mamy dożynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika34
Niestety mnie też kręgosłup siada,wszystko przez tryb życia siedzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Witaj Arnika !dawno cię tutaj nie widziałam.. Dziewczyny widzę, że masaż wam by się przydał. Dzwońcie po facetów, ale takich którzy się znają na rzeczy;);)hehehe Pogoda nam się z lekka popsuła, o nie......a chciałam się jeszcze troszkę poopalac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika34
Czytam Was od czasu do czasu :) A u mnie jak się faceci uwzięli,to na raz wszyscy się odzywają.Inna sprawa,że po kilku rozmowach stwierdzam,że nie są dla mnie. Wy też jesteście często zaczepiane na gg?U mnie to prawdziwa plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriszskotisz
wiecie co dziewczyny? Problem z partnerami po trzydziestce polega głównie na tym że większość zajęta, część jest z odzysku a pozostali to masakra - a z wiekiem wymagania rosną, kobieta p 30tce wie czego chce i nie traci czasu na pierwszego z brzegu chętnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
GG to nie dla mnie, o nie.................. zgadzam się z koelżanką, że faceci w wieku 30lat albo są już zajęci, albo po rozwodzie, malo kiedy można spotkac kogoś "normalnego", wolnego, fajnego-kogoś kto patrzy na pewne sprawy podobnie jak my. No, ale wychodze też z takiego założenia że jakis tam % m szuka prawdziwej miłosci jak My.ISTNIEJE:) Nie tylko w naszej głowie;), bo nie ma co tracic nadzieji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Papierowy: wolnych, fajnych i nawet czasem "miłych";) a Ty w jakim wieku jestes??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
No to luz! Witaj w klubie:)Poxdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsdf
a ja znam pelno wolnych facetow po 30-tce nigdy nie byli zonaci,dalej szukaja tejedynej, sama jestem przed 40-tka i jakos nigdy nie mialam problemu ze znalezieniem faceta ,jak czytam takie topiki to nie moge uwierzyc w to co tu wiekszosc samotnych kobiet wypisuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
fdsf,.....znaleśc M nie jest sztuką! Każdy ma w jakimś tam stopniu "powodzenie" jedni w wiekszym drudzy w miejszym....wiesz o faceta to nie problem !! Ale, poznac kogoś zaufanego, kogoś odpowiedzialnego, wolnego z którym chcialoby się- stworzyc dom, nie jest łatwo! Zawsze coś albo zajęty, albo wieczny kawaler, mami synek, albo charakter nie ten...zawsze coś! Wiadomo nie każdy taki musi byc, ale jak narazie nie spotkałam swojego "chodzącego ideała" hahahah;)oczywiście to mały żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika343434
Ja ideałów nie szukam.Raczej faceta,z którego wadami da się wytrzymać ;) Owszem,są faceci wolni,są,ale ja szukam raczej kogoś starszego,dojrzalszego,gdzieś tak w przedziale wiekowym 36-40. Z facetami,z którymi rozmawiam,często wyczuwam ich niedojrzałość,rozrywkowość i to mnie odstrasza.Bo ileż można się bawić,pić i hulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika343434
Ostatnio poznałam fajnego,36 lat,mój typ urody ,ja też mu się spodobałam.Ale kiedy doszło do rozmowy,to okazuje się,że on jest zdziwiony,że kobieta pragnie czegoś więcej niż tylko przygodnego sexu dla sportu,załamka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
No własnie ja też takich spotykam! Nic tylko seks im w głowie. Ok nie mam nic przeciwko, seks jest piekny-ale jesli się to robi z uczuciem a nie tylko i wyłącznie dla zaspokojenia swoich potrzeb, chyba że mamy ochote w danej chwili "odpłynąc"..... Ach ci faceci, co niektórzy nie dorośli co życia w rodzinie! Wieczni hulacy............... ps. Propozycji seksualnych mam dosyc, to nie dla mnie.........o nie...... a ten przedział wiekowy który podałas Arnika 343434 całkiem konkretny. Też takich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Ciekawe jak tam prawie 3dziestka ;)po dożynkach? może kogoś poznała? hm...kto wie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
TAka haha właśnei niedawno wróciłam ciekawe jak jutro wstanę do pracy?:P n\mam na 7;30:D nikogo nowego nie poznałam jeden mnei zagadał pod toi toiem ale potem po załatwieniu potrzeby już na siebi enie wpadliśmy;) póż\źniej dobił taki jeden kolega........ alem w trakcie zmył się po angielsku więc uświadomilam go, że si nei robi haha a teraz sobie pisze z tym co niby mamy się we czwartek spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
aaaaaaa i jednemu chłopakowi z siłki "cześć" powiedziałam i instruktorowi:P ogólnie sporo znajomych jak na takich imprezacjh wiejskich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
jhak dwoje ludzi ma być razem to będzie bez względu na to, czy sex będzie na pierwszej czy na 100tnej randce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka;) widzę, że działasz kochana, same randki no pieknie. oby tak dalej! Ja tez moze w tyg gdzies sie wyrwe nie ma co siedziec w domu!Tez zmykam spac, bo juz pozno a wstaje przd 6.00 aaaaaaaaaaa.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
no i jakoś dziś funkcjonuję muszę tylko po wodę skoczyć bo mi się w piątek skończyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×