Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość Taka_Jedna:)
Witajcie kochani! Ja jestem padnieta po dzisiejszym dniu.Dzisia w pracy non stop coś robiłam i tak od 8.00-niby do 16.00 a siedziałam do 17.00 aż mi się kręci w głowie od tego kompa aaaaaaaaaa. Dzisiaj jeden koleś chciał się umówic na spotkanie, odmówiłam, po pewnym czasie odwidział mi się. Ale co ważne, wczoraj przypadkiem poznałam fajnego faceta, zaczepił mnie na NK heheh już kilkakrotnie tak miałam nawet się z paroma spotkalam, ale nic nie wyszło:(hihi. Zmierzając do sedna sprawy- wariat z niego:chyba tak mu przypadłam do gustu, że już chce się spotkac w ten weekend.Jest z Lubelskiego ja z Wawki, troche km nas dzieli i powiem wam szczerze, że rozmawialiśmy ze sobą jak byśmy się znali co najmniej kilka lat.Jest przeciwieństwiem mnie, aż bym powiedziała że jak na swój wiek postrzelony, a ma 30lat;) Niestety ten weekend mi nie pasuje, ponieważ wyjeźdzam do rodzinki, potem mam urlop on leci do Turcji, także pozostało nam czekac.Zobaczymy jak nam się bedzie układała dalsza znajomośc....ale ogólnie fajny facet i co ważne "Naturalny...." Tymczasem zmykam chwilę poleżec;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
a mi jakoś tak dziwnie dziś........ TAKA no no, do Turcji leci, ciekawe z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka:) zawsze bywasz taka wredna heheheh;)oczywiscie to żarcik heheheh Podobno z kumplem, na pewno grzeczny nie będzie ale co mi tam i tak go narazie nie znam:) Jak wam mija wieczór? Ja dzisiaj placuszki robilam z cukini, nawet wyszły dobre..............hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
TAneistetz yawsye na pryemian y bzciem mi dyi naprawde bzlam bey energii chciaam sobie odpocy a wzsyo jak yawsye do tego wkuryz mnei rachunek ya prd ktrz jest duo wzsyz od popryedniego tey ray jeden na necie do meni yagadal jeden tey sobie do egiptu lecial i sie nei spotkalismz ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka:) Chyba ci się klawisze poprzestawiały heheeh Ja też jakoś mam zmienne nastroje, trochę mi smutno:( Nie martw się, może taki trefny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
noirmalnei lapia każdy kgoś potrafi sobie znależć a ja nie neiw iem czy nie powinnam pójść do jakeigoś psychoterapeuty;/ każdy mój były zaraz po mnie praktycznie, znajduję tę właściwa! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka:) Nie mart się mój po kilkuletniej naszej znajomości, nie mineło nawet 8mies od rozstania już ma żonę i spodziewa się dziecka i najgorsze jest to,ze raz w mies sobie o mnie przypomina i chce się spotkac, nawet ostatnio chciał u mnie nocowac!Ma tupet koleś!Ach faceci...I wiesz nawet nie żałuje.Teraz sobie uświadomiłam z kim byłam! Ja dzisiaj też jakaś zdołowana jestem, nawet łezka mi poleciała:( Też nachodzi mnie taka refleksja czy..................... Chyba, każdy ma te lepsze i gorsze dni.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch.l.
Prawie trzydziestko musi być z Ciebie dobra nauczycielka skoro Twoim byłym się udaje. Niesiesz szczęście (tym znalezionym)- i jeśli istnieje karma wróci - cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Dobrego dnia wam życzę kochani, ja powoli biegnę do pracy i tak do 16.00.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
nie kma to jak porządny wycisk z rana :classic_cool::) ale w pracy za to dziś do 19:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
ch.l. wierzę właśnie w karmę:) ale robie też złe rzeczy więc niewiadomo która karma wróci może obie jakoś jechałam sobie dziś rowerem do pracy i "śpiewałam ", że to będzie piękny dzień, że słoneczko świeci , a chłód poranka przyjemni traktuje moje nagie stopy nieźle mi odbija, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
piłam ale delikatnie:P żywopłot kosiłeś?:) ja też miłego życzę muszę popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Ja już w domu. A 3dziestka :)się męczy w pracy hehehhe Dzisiejszy dzień również pracowity. Ale, ale...odezwał sie kolega o którym pisałam, ten którego postanowiłam delikatnie mówiąc Pokusic;) Miło nam się rozmawiało,reszte zostawię dla siebie.............mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika3434
Taka Jedna :) Ja też uwielbiam pokusić,od razu mi to porawia humor.To tylko tak niezobowiązująco ,dla zabawy,w końcu wolne jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
trochę wyszłąm wcześniej niż myślałam z pół godzinki pogadałam z radcą prawnym, co nas miał dziś dyżur i zleciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Arnika3434 własnie skończyłam z nim rozmowe, chyba trwała ze dwie godziny jest taki słodki, miły.Facet z klaso, aż momentami mnie paraliżuje. Jest taki inteligentny, ładny na wysokim stanowisku i chyba nadal wolny:)ciasteczko................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
prawie 3dziestka:)witamy cię;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_JJedna
SETUNIA na pewno wam powiem, jak już będzie po;)hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Cos pomyliłam swój nick, podwójna JJ-ka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Taka każdemu może się zdarzyć czasami podobna pomyłka ,,,, ja niby na jutro się umówiłam z tamtym ale mam takie obawy i myśli , czy to ma sens on mógłby byc w sumie moim ojcem.,.... a dziś kupując fajki dla szefowej Pani w kiosku poprosiła mnie o dowód, bo stwierdziła , że wyglądam na 16/17lat jak więc bym przy nim wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Papirowy jeszcze Ty si ę ze mnie śmiejesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
chyba naprawdę jestem śmieszna 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×