Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA_JEDNA :)

30latka samotna!

Polecane posty

Gość prawie 3dziestka :)
e zostawiasz mnie;) super;P nie napuszaj się za bardzo pawiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
powodzonka i miłego również🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
muszę schudnąć trochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
jeden kilogram tylko:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
i znowu moje 400:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Witajcie! Chyba jestem jedyną na tym świecie kobieta, która się nigdy nie odchudzała i nie zamierza sie odchudzac heeheh Prawie 3dziestka, Papierowy widze, że między wami jakis romansik się nawiązuje :)nie żebym zazdrościła, nie, nie hheheeh Nie lepiej spróbowac razem:)On szuka, ona szuka czemu nie! Prawie 3dziestka :)jak po randce, to juz dzisiaj nadszedł ten moment?o w koncu spotykasz sie z tym starszym Tajemniczym Panem???Liczę na bliższe info...:) ps. NIE PATRZ NA TO!RÓŻNICA WIEKU NIE JEST WAŻNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
to nei dziś:D negocjuję by przełożyć na piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
No jasne, nie ma to jak randka w weekend:) Myslisz go przenocowac, jednak to te 200km hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
nie, nei żadnego przenocowywania haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka:)jak bedzie wam słodko to na pewno wylądujecie u Ciebie heheheh w koncu to wasze 1-sze spotkanko, musicie sie soba nacieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Taka nie chce się aż tak zarzekać ale u mnei na pewno nei bo nei mieszkam sam:P tak czy siak raczej nie bedzie takiego przedłużenia spotkania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka:) Nigdy nic nie wiadomo, ale życze Tobie najlepszego, fajnie by było gdyby wam wyszło! A gdzie sie poznaliście, gdzies na portalu internetowym?? Może ja tez sie jutro spotkam, ale on chyba mnie b. traktuje za swoja znajomą niż.....wstepnie zaprosilam go do domu na kawkę!Jak mysli wypada?? To nasze drugie spotkanie.Nie chce mi sie włuczyc po miescie, wiec stwierdziłam że tutaj wiekszy luz...ale tez nie chce żeby mnie źle odebrał ale ja mam dylematy.............ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Prawie 3dziestka, Papierowy widze, że między wami jakis romansik się nawiązuje nie żebym zazdrościła, nie, nie hheheeh Nie lepiej spróbowac razem On szuka, ona szuka czemu nie! oj wątpię, raczej Papierowy traktuję mnie jak siostrę:P;) tak, z portalu randkowego,,,,, póki co zgodził sie na piątek - ma się tą siłę przebicia:D TAKA super , ze sie spotkacie czuje , że bez deseru sie nie obędzie:P ja już "ostrze" pazurki[cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
ja pierdziele on teraz zaczyna dołować pisze , że ejst smutasem tzn , że lubi słuchac smutnych melodii, że jest melancholikiem i romantykiem to nei mój typ! ja wole "żywych" ludzi z jajami pełnych energii;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Prawie 3dziestka:) Widzisz ja jestem taka, że z jednej strony chciałabym a z drugiej się boję! Trochę d...ze mnie A jesli chodzi o tego M z którym masz się spotkac, to nie ma co się dołowac, poznasz dopiero możesz ocenic, czy bedzie wam dobrze w swoim towarzystwie. Może jest całkiem inny niż pisze. Może poprostu chce sprawdzic twoją reakcję.Nigdy nic nie wiadomo, faceci bywaja róźni. Niemniej jednak wierzę, że randka będzie udana. Ja zawsze ejstem odważna jak sobie wypije, tak na trzeźwo strasznie jestem nieśmiała heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
TAKA czyli masz ambiwalentne uczucia normalne lepiej może jutro się napij albo lepiej nei pij alko? no wszystko w praniu wyjdzie matko męcza mnei tacy ludzie on pisał w profilu, że bardzo dobrze wie czego cjhce wzięłam go za pewnego siebie faceta, silnego.........a jednak mam odwrotne odczucia szkoda i kto mnie ochroni!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
Zobaczysz, poznasz i dopiero ocenisz. Nie am co z góry zakładac, nie przesadzaj! Może jednak dla odwagi jednego drineczka sie napiję heheheh Prawie 3dziestka:) może PAPIEROWY cię uchroni!!!! SOS Papierowy potrzebny natychmiast hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
Taka a sie ! jesteś dorosła:D Papierowy sie obżarł pizzy i pewni nie może sie ruszać, bo jest,,,,,,,,,w obiciach ponętnej trzydziestki:D niech mu wyjdzie na zdrowie;) ide spac do napisania z rana;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna:)
do jutra! I znowu z rana romans....hhehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
siemanko;) znowu mi jakoś dziwnie strasznie mnie zmęczyła poranna jazda rowerem nerki mnie boleć zaczęły jak dojechałam czułam się jakbym byłą w ciąży z zaskoczenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
no i pięknie to nie ciąża z zaskoczenia! to okres! Papierowy, ja niczego takiego nie sugerowałam, to TAKA! ;) opowiadaj jak Twoje wczorajsze podboje? czy moja wersja wydarzeń bardzo z prawdą się rozmijała?:D'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
taaaaaa akurat gdyby tak było to pewnie brałbyś za koleją, jedną po drugiej :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×