Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

South West England...poniekad podzielam Twoje zdanie....ja sam jak juz pisalem wczesniej zostalem sam po przyjezdzie do UK....i jakos nei moge sobie tutaj znalesc kobiety....mam swoje wymagania....alemimo wszystko jak juz znajde pogos kto mnie zainteresuje, to sie okazuje ze patolka....takie cos z***biscie zniecheca do poznawania kolejnych osob...bo w koncu ilez mozna sie razy parzyc? ja tez chce meic zone, rodzine, dzieciaki....do Polski nie zamierzam wracac bo to bez sensu...nei ma tam przyszlosci...wiec chyba tak sobie mysle ze mimo ze w opinii kobiet przystojny jestem podobno (zawsze mowie ze to kwestia indywidualnego gustu), to jednak chyba zostane starym kawalerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość South West England
Gravedigger84 wiesz przystojny czy nie to nie jest najwazniejsze, musi cos zaiskrzyc pomiedzy dwiema osobami. Ja tez czasem sie boje, ze juz nigdy nie znajde kogos z kim zaloze swoja rodzine, dlatego skupiam sie na karierze zawodowej i przekonuje sama siebie, ze kiedys ta osoba sie pojawi w moim zyciu. Najgorzej jest teraz kiedy zimno i wietrznie za oknem, chialoby sie do kogos przytulic, pocalowac, pokochac a tu nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość South West England
podaj swojego skeypa lub maila to sie odezwe, nie mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
nie wiem jak wyglada. ale Nie powiesz mi , ze facet polecial na otyla kobiete bo podobalo mu sie jak plywa :D:D:D Na basenie od razu widac jakie kto ma cialo i tylko i wylacznie to. Czysta seksualnosc. Dziwie sie , ze chcialbyscie byc podrywane na basenie kiedy ktos moze was ogladac praktycznie w bieliznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss N
No jak widać, można polecieć i na większą kobietę. A bo to jedna taka sytuacja - że ona nie za piękna/szczupła a on przystojny i czarujący. Czyli co, ona nadziana albo..? Jak widać nie dla wszystkich liczy się powłoka zewnętrzna. A potem taki jeden z drugim, skreślając ludzi przez jakieś durne stereotypy, chore generalizowanie czy wywindowane wymagania zostaje sam i płacze. Ale widać, że dla Ciebie drogi panie zmotoryzowany sytuacja, że się komuś może ktoś podobać nie tylko fizycznie to coś niemożliwego. Tylko Twoja strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
@Miss N - faceci to wzrokowcy, i 90% naszego zycia sklada sie z seksu ewentulanym mysleniu o tym. Jesli jest taka brzydka jak mowisz, to widocznie taki koles mial typ, o gustach sie nei dyskutuje. Wytlumacz mi co innego moze sie spodobac facetowi na basenie u kobiety w stroju kompielowym ? Fakultety jakie ukonczyla? szczerze nie rozumiem. Najwazniejsze dla normlanego faceta i kobiety jest fakt, zeby jemu na widok kobiety sie podnosil, a jej nawilzalo, biologi nie zminisz. I wybacz ale jesli mam byc z kims kto mnie w ogole nie pociaga fizycznie tylko dlatego , ze zostane samdo konca zycia, to juz sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaauk21
marekdarek34 tacy jak ty to już wyjątki. Z chęcią bym cię poznała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak..wyjatki...i te wyjatki sa same jak marekdarek34 czy chocby ja....coz widocznie albo zle trafiamy albo to jakas inna tajemnicza sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam kilku wartościowych mężczyzn w UK. Być może w bliższej znajomości nie byliby już tacy wspaniali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
90% nie przechodzi wstepnej kwalifikacji wygladu zewnetrznego. i jak mowielm o gustach sie nie dyskutuje, jednak takie rzeczy jak generny styl ubierania, czystosc ciuchow, zadbana cera i wlosy i dlonie czy sposob poruszania sie to podstawy. Na drugim miejscu jest czy jest w naszym typie czy nie, kazdy lubi cos innego. Ja ostatnio w metrze widze same tlenione polskie Barbie z rozowymi paznokciami w bilaych kozaczkach i futrkach w panterke.:D:D A bylem ost w okolicach leyton/stratford :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w tych okolicach i powiem że panie ze wschodniej Europy mozna poznać z daleka. Jasne dżinsy wcisniete na sile, krótka kurteczka i albo szpilki (tak do dżinsów fuj) albo kozaczki/ adidasy.Bazarkowy gust. Inne kobiety potrafia na codzień ubrac płaszcz, sukienki ( nie mówię o miniowach odkrywajacych tyłek). Pierwsze wrazenie jest ważne. To pokazuje z jakim czlowiekiem mamy doczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaauk21
Gość nie wrzucaj wszystkich Polek do jednego worka. Ja nie ubieram się tak jak opisane przez ciebię kobiety. Myślisz że większość polskich mężczyzn to jak się ubiera? Dżinsy,albo dresy, adidasy kurtka bądź bluza, plecak i często czapka z daszkiemvlub kaptur. A jednak są też tacy którzy wiedzą jak się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
Jest tu jakas chetna Pani wyskoczyc cos zjesc do centrum?? Posmiac sie pogadac, wypic drinka ?? hmm.. Wiek od 20 -33 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna ile masz lat? :) chętnie Cię poznam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeesezzz
Ja poznalam wielu normalnych facetow (nie-Polakow) za granica. Jednak zawsze maja dziewczyny/zony lub sa gejami :D ale to co? przyjazn z nimi jest lepsza niz zwiazek. Tak sobie dzis patrzalam na pary chodzace za raczki, jak facet spojrzy sie na inna laske to od razu foch, ida zlepieni i staraja sie patrzec sobie w oczy a nie na chodnik. Porazka :) ja chyba nie jestem stworzona do zwiazku bo jak nazwa mowi jest to zwiazanie sie z kims, uczepienie, trzymanie na sznurku. No i nudno troche ciagle byc z ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
@reeesezzz - widocznie jestes nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin825
Ja jestem w UK od 6 lat, poznalam tutaj wielu mezczyzn- polakow i nie-polakow. Polacy okazali sie glownie alkoholikami, narkomanami i agresorami bez zadnych planow czy perspektyw na pryszlosc natomiast nie-polacy kobieciarzami. Np mieszkalam z mezczyzna 1,5 roku po czym okazalo sie ze przez ten caly czas mial inna kobiete ktora odwiedzal w czasie gdy mial byc w pracy. Stracilam po tym zwiazku cala nadzieje na udane zycie prywatne w UK. Bylam sama przez dwa lata az w koncu poznalam pewnego Anglika. Na poczatku wcale mi sie nie podobal( nie moj typ) i traktowalam go jak przyjaciela ale z czasem zakochalam sie( glownie w jego charakterze) Jest pracowity, czuly, przebojowy. Troszczy sie o mnie i widac ze mnie kocha i przejmuja sie moja opinia na wspolne tematy. No i Nie jest leworeczny jak duza czesc angielskiego spoleczenstwa:) Moja rada to szukac sercem a nie oczyma,. Bo co z tego ze znajdziemy jakiegos przystojniache bedzie super przez rok czy dwa a po slubie wyjdzie z niego alkoholik czy kobieciarz? Wedlug mnie wyglad to nie wszystko wazne zeby sie dogadywac ze swoim mezczyzna jak z mezem ale tez jak z przyjacielem. Bo po kilkudziesieciu latach razem glownie na tym sie bedzie opierac wasz zwiazek. :)) Zycie szczescia autorce postu i czytajacym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeesezzz
Powiedzialabym ze wlasnie odwrotnie. Jestem mloda, mam dobra prace i wiele zainteresowan. wiekszosc facetow ktorych poznaje jest po prostu nudna lub przegrywa swoje zycie imprezujac i cpajac. Ci fajni to jak mowilam: geje albo zajeci. Mam wielu fajnych znajomych i chodze na randki ale nie widze siebie w zwiazku. To ze ktos ma inny pomysl na zycie niz ty, nie znaczy jest nudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam haha
ja jestem w uk osiem lat trafialam na flirciarzt, pijakow, damskich bokserow i powiedzialam dosc odnosze wrazenie ze prawie wszyscy faceci w uk to margines spoleczny, kompletne dno z ktorym nie ma co sie zadawac.. ja nie dam sie robic w balona i jestem wartosciowa dziewczyna, szkoda ze panowie tego nie doceniali, nie doceniali tego co mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
@reeesezzz - piszesz, ze nudno jest byc z ta sama osoba, dlatego sie nei nadajesz do zwiazku. Co ma do tego pomysl na zycie ? Jesli niehcesz byc z nikim w zwiazku wiec czego szukasz, bo nierozumiem ? @skad ja to znam haha - Po pierwsze uogolnianie wclaenie nie swiadczy o twojej dorzalosci i wyjatkowosci a wrecz przeciwnie. PO drugie, gdzie wyszukujesz taki element ? Mnie osobiscie np szybkie , tandetne panienki nie interesuja wiec nie marnuje swojego drogocennego czasu na spotykanie sie z takimi ludzmi. I w 90% mozne po kilku minutach rozmowy okreslic kto jaki jest. Poza tym mozesz byc wartosciowa osoba, ale mozesz nie byc w typie wartosciowego faceta. Wnioskuje, ze stad ta frustracja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam haha
nie mam szczescia do facetow i tyle, choc zawsze kolo mnie ktos sie krecil niestety ostatnio bylam z kims kto mi dal niezle popalic mimo tej tzw. wielkiej milosci nie bede z kims kto mnie nie szanuje - trudno z drugiej strony czy istnieje w zwiazku milosc skoro nie ma szacunku zrozumienia i zaufania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
@skad ja to znam haha - nie moze byc wielkiej milosci bez szacunku i zaufania i to wydaje mi sie powinno byc od samego poczatku. Cos tu mi smierdzi jakimis sklonosciami do patologicznych zwiazkow/ludzi u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet na motorze sensownie piszesz, chcialabym Cie poznac moj mail to mynameislucka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam haha
facet na motorze - doskonale sobie zdaje sprawe ze wpakowalam sie w ten zwiazek na wlasne zyczenie mimo ze intuicja mi podpowiadala od samego poczatku ze zle robie bylo minelo - wnioski wyciagnelam z owej znajomosci i wiem jakich bledow nie popelniac :) facet na motorze - czy ty tez masz pecha do kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na motorze
nie jestem zonaty jak narazie mimo swojego wieku, wiec wydaje mi sie , ze tak. Przynam, ze zaczynam szczerze powatpiewac w dlugoterminowe relacje damsko -meskie na obczyznie. Odnosze wrazenie, ze nikomu sie juz niehce zbytnio o nic starac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
przyzwyczaili sie do rozwodow, biore slub z mysla ze przeciez mozna wziac rozwod jak sie nie poszczesci ;/ szkoda ze ludzie w tych czasach wyrzucaja zepsute rzeczy zamiast naprawiac ;/ (mam na mysle glownie uk bo tu mieszkam nie wiem jak jest teraz w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×