Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczędna kobita
Zmotywowana a co Ty robisz, jesli mogę spytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Zmotywowana O właśnie mi by taka praca pasowała.. Pewnie sprzątasz? Jak sobie załatwilaś ta prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja z kolei pracuje 8-16, wracam do domu o 17 padnięta :/.. ale o dorabianiu na łikendach moglabym pomyslec. nie wiem, dziewczyny czy uda sie jeszcze pokombinować ze skarbonka bo i tak juz mocno zaciskam pas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja chyba zrobie podpyt w Mcdonaldzie- serio! :D.. dogodny, elastyczny grafik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
dusigroszka A ja tam w pracy mam labę wiec spokojnie mogłabym gdzies dorabiać. Co d oszczedzanie to nastaw się już na październik. W tymmiesiacu wypadły Ci niespodziewane wydatki wiec trudno ale w rpzyszłym miesiącu bez żadnych wykrętów zacznij wdrażać intensywnie plan oszczędzania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
mimo niespodziewanych wydatkow i tak mam nadzieje, ze uda mi sie"zamrozić" coś-niecoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
dusigroszka z tego co wiem to w MC przyjmuja głównie studentów ale mozesz popytać....daj znać jak się uda wtedy może i ja o tym pomyślę i będę smażyć burgery i frykasy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sprzątam 4 h od 22 - 2:00 i wbrew pozorom praca jest lekka bo ja się tam nie napracuję.....w zasadzie kierownik jest moim dobrym znajomym i jak mu kiedyś odeszła dziewczyna z pracy to do mnie dzwonił. Mi tam to pasuje bo za 4 h dziennie mam 1100 zl/mc + 8 dni wolnego w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Zmotywowana Ale Ci sie udało! Też mogłabym mieć taka pracę. Nie ejstem jakaś paniusią, żadnej rpacy się nie boję.... A kaske masz niezła za te 4 h pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna ja też się żadnej pracy nie boje , najważniejsze jest że zarabiam . Tak wiec jak koncze prace o 2 to o 2:45 jestem w domu , wyśpię się i cały dzień mam wolny . Dlkatego też myślę , żeby trochę za dnia jeszcze dorobić bo mam dużo czasu. Popytaj w kinach , zostawiaj numery telefonu i a nuż się ktoś odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
u mnie- a jestem z rzeszowa, akurat bez znajomosci ciężko jest się GDZIEKOLWIEK załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
super byłaby jakas praca chałupnicz- typu adresowanie kopert albo skręcanie dłyugopisów- nawet przed Tv mozna robic takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dusigroszka ale ja nie mam zaufania do tego typu prac , w sensie nie bylabym pewna czy moj zleceniodawca by mi wyplacil wynagrodzenie , malo jest oszustow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałąm na początku
a ja z kolei mam taką pracę na trzy zmiany 08.00 -16.00, 10.00 - 18.00 i 12.00 - 20.00 pracuję w banku, ale nie mam bezpośredniego kontaktu z klientami .... i jedyny minus tej pracy, że mam strasznie daleko jakieś przeszło 50 km :/ więc w tygodniu na żadną prace dodatkową się raczej nie załapie.. a weekendy mam wolne tzn jedna sobota w miesiącu pracująca a za to wolne wtygodniu i dziś np. mam wolne za sobotę. co do tego wesela to mnie troszkę szarpneło:/ odłożyłam już z wypłaty wrześniowej na prezent 300 zł kupiłam sukienkę i żakiet 480 zł. muszć kupić jeszcze buty i bieliznę torebkę i łańcuszek i kolczyki pożyczę od siostry cieszę się że o tym weselu wiedziaąłm stosunkowo długo bo wesele dopiero 15 października większy wydatek szykuje mi się z kozakami na zimę, bo mam tylko takie botki za kostkę na obcasie a chcę długie, płaskie kozaki ale jeszcze się nie rozglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drążąc jeszcze temat pracy w kinie , jeżeli macie gdzieś kolo siebie większe kino to spytajcie czy nie potrzebuja na obslugę klienta tzn bileterow , wiem , że oni maja bardzo elastyczne godziny pracy. U mnie w kinie niektorzy przychodza na 2h nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
praca w kinie to fajny pomysl. choc pamietam , z ejakis czas temu pojawilo sie ogloszenie- szukali kogos do sprzedazy biletow- najlepiej studenta. Po jakichs 2, 3 miechach ta ciepła posadkę objął siostrzeniec kierowniczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam takie pytanie do Was czy któraś z Was chodziła na kursy językowe i do jakiej szkoły? Potrzebuję w miarę tani i dobry kurs języka niemieckiego. Do czerwa muszę mówić biegle po niemiecku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a taka bylam napalona na tą prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Zmotywowana Masz tak super godziny tez pracy ze przecież mozesz spokojnie szukać sobie drugiej pracy a ta traktowac jako doatkową. Nic Cie nie ogranicza bo zaczynasz ta rpace w nocy... Możesz szukac wszedzie i w centrach handlowych i w biurach. Ja dziewczyny praktycznie każdą moja prace znalazłam na stronia gumtree.pl . Zerknijcie moze w waszym miescie coś się znajdzie. Ja wysłałam juz z 3 CV w ostatnim czasie i licze ze ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka u mnie w kinie obsluga zmienia sie co 2 tygodnie ....i nie dlatego , że kierownikow mamy jakis zlych bo tos a fajni mlodzi ludzie , ale dlatego ze studentom sie nie chcialo pracowac. Zreszta o jakiej pracy my mowimy , czy przedzieranie biletow i wypuszczanie ludzi po seansie z sal to jakas filozofia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Dusigroszka Wybij sobie z głowy chałupnicza prace:-( Na studiach próbowałam znależć tego typu pracę i okazuje się ze to zwykli oszusci. Na poczaku kaza wplacic ci jakas kwotę, potem przysyłaja ci do domu jakas ulotę z prosba o koleją wpłatę na ich konto....i tak w neiskończoność... szkoda nerwów bo to banda oszustów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Zmotywiowana Czyżbys myslała o emigracji?:-P Tanie kursy sa z ESKK i ponoc bardzo dobre. Kosztuja cos ok 50 zł/ mc i przysyłają Ci materiały poczta. Z opini ludzi wynika ze sa bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna tak , jak wiesz wróciłam z emigracji. Mój poziom niemieckiego jest średniozaawansowany a do czerwca muszę mówić biegle i wtedy mam prawie jak w banku fajną pracę. za nie male pieniądze , a nie ukrywam ze zawsze chcialam się przeprowadzić do De. Dlatego też szukam u mnie ceny za kursy (patrzę pod kątem ilości lekcji) wachają się 800-1000zl za semestr ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a dziewczynki- polecacie jakies suplementy diety- bardzo lecą mi ostatnio włosy :(... paznockcie sa kruche i rozdwajające...od tygodnioa łukam capivit a+e forte, ale obawiam sie, że bez dodatkowego wspomagania się nie obejdzie. Stosuję tez od niedawna henna Wax i to stanowczo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka henna wax jest super bardzo polecam rowniez. nie polecalabym ci natomiast lykania tabsow zadnych bo to strata pieniedzy. Wcinaj siemie lniane koszt 2 zl za opakowanie , wydajne a widac efekty. p.s wiem ze to ochydne ale idzie sie przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
poważnie siemie lniane wplywa na wlosy skore i paznkcie? pierwsze slysze:) to sie pije z wodą, wsuwa łyzeczkami z jogurtem? ja piję oliwę z oliwek extra vergine- i maleńka poprawa już jest widoczna- o ile mozna mwoic o efektahc po 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo pomogło na włosy , wreszcie przestały wypadać a miałam z tym nie mały problem. Jak wolisz polecam Ci jednak z jogurtem bo zalane wodą jest totalnie ochydne ,ale ja twardy zawodnik wcinam zalane wodą haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×