Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
20 dni do wyplaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro dostanę 50 zł od mojej babuni..:-) Oczywiście pójdzie odrazu do puszki! A poza tym u mnie rozsterki sercowe i dlatego do Was teraz nie zaglądam...echhhhh...!!Dołuję się całe dnie, słucham muzyki o nieszczęsliwej miłości, ryczę i wcinam ptasie mleczko waniliowe (nie oszczędzałam!!12 zeta za paczkę!!zjadłam juuż dwie)i odkładam pieniądze...teraz to chyba faktcznie na MAJORKE ale dla singli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna, a co to się stało?? Powiem Ci,że ptasie mleczko jest cudowne, a dół to dobry powód!! Głowa do góry, jesteś piękna, młoda, OSZCZĘDNA, a za parę lat będziesz milionerką, a ten facet raz, że teraz nie jest Ciebie wart to kiedyś będzie walił głową o ścianę jakim był debilem!! Wiem, że trudno, ale do przeżycia. Potem już jest tylko lepiej! A na Majorkę pojedziemy wszystkie z topiku :D Razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
oszczędna kobieta-- w zasadzie mogę Ci podać rękę, mój to już przeszedł sam siebie :( bożyszce od siedmiu boleści :( ja smutków nie topie w słodkościach bo się odchudzałam i nie mam zamiaru z powodu faceta tyć spowrotem. ale jak Ty nie masz problemów z wagą.. to czekolada chociaż na chwilkę powinna pomóc dusigroszka a ja do wypłaty jakieś 13 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna-> co się stało?może to ttylko chwilowe zawirowania, problemy... a może facet po prostu nie był Ciebie wart.. ? jesteś młoda- wszystko przed Tobą. i Wszystko przed nami! a na Majorke pojedziemy wszystkie :D super pomysł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pisałam na poczatku-> a u Ciebie, kochana co za rozterki sercowe? eh,z tymi chlopami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedna glowa do gory :) pochwale sie Wam dziewczyny, ze moj pierwszy miesiac oszczedzania zakoncze z super wynikiem i to niespodziewanym. pisalam Wam kiedys, ze w styczniu mialam dostac premie, dokladniej wyrownanie, spodziewalam sie jakiegos tysiaca a dostalam 2800 i normalnie zdebialam, bo wiedzialam, ze to bedzie sporo kasy ale nie przypuszczalam, ze az tyle :D normalnie to zaczelabym sie zastanawiac co kupie za to, ale nie, koniec ztym, teraz zastanawiam sie ile zaoszczedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jak idzie oszczeddzanie, dziewczynki? imieniny mojej mamy i Dzien Babci w sobotę- więc czeka mnie mały wydatek. Pasa zaciskam już teraz do 6 lutego nie ma żadnej mowy o szalenstwie. Luty to dodatkowo miesiac milosc- Walentynki i takie tam :) Moje włosy doprowadzają mnie do szału. Czekam z niecierpliwością na to, aż odrosną i będzie można je związać w kitkę. Na dodatek zapuszczam grzywkę i jest w sumie w takiej beznadziejnej dlugosci- do oka. Wlosy nadal cienkie i bardzo delikatne- doslownie puszek, ale chociaż nie wypadają garściami- jak kiedyś. CIągle łykam skrzyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Dziękuję że trzymacie ze mną sztamę i za to buziaki dla Was!! la-lyla a dla Ciebie wielka kawa za to że mnie rozbawiłaś swoim postem....kawa od przyszłej milionerki, a co!!:-) Muszę się przyznać że obecnie nie pasuję do was dziewczyny(możecie mnie ochrzaniać do woli) bo z rozpaczy kupuję wszytsko co mi wpada w ręce. Nawet zaczełam kupować ciuchy, a to już naprawdę zły znak:-) Ale w sumie kurteczkę mam bombową hehe. Moje oszczędności topnieją... Muszę się wziąść w garść!!to tylko FACET!!to tylko FACET!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
na włosy i paznokcie ucet jabłkowy , skorupki jajek http://naukadlazdrowia.pl/skorupki-jaj-kurzych-niedoceniane-zrodlo-wapnia Mnie też kiedyś pomogły.Przygotowywałam tak:Myję jajka przed rozbiciem a potem jeszcze raz myje skorupki i wrzucam na ok 5min do wrzątku z dodatkiem soku z cytryny,następnie susze i mielę w młynku do kawy.Codziennie dodawałam jedną płaską łyżeczkę do np dżemu,jogurtu,pasty do chleba albo gotowanych płatków owsianych czy innej kaszy. tego sposoby nie próbowałem Zamiast wyrzucać zawierajace duzo wapna skorupki ajjek, zrób z nich naturalny lek na wzmocnienie kości. weź 6 skorupek kurzych jaj, umyj, pokrusz, zalej wodą i gotuj przez pół godziny. Odcedź wodę, a skorupki rozdrobnij w moździerzu.Proszek zalej w słoiku dwiema szklankami wody z sokiem wyciśniętym z 4 cytryn i odstaw na 4 dni. Następnie zlej płyn delikatnie do naczynia, a osad wyrzuć. Lek zażywaj po jedzeniu 3razy dziennie po 1 lyżeczce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna- ale co dokladnie się stalo?dlugo byliscie razem? calym sercem jestesmy z Toba :). trzymaj sie, kochana. I... tak- rozgrzeszam Cie z zakupu szałowej kurteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
Skorupki jaj są jednym z najlepszych źródeł wapnia, który jest przyswajalny przez organizm w ok. 90%. Oprócz wapnia w skorupce zawarte są wszystkie niezbędne dla organizmu mikroelementy: cynk, żelazo, fluor, siarka, krzem, molibden - łącznie ponad 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
marzę o pieknych wlosach i zdrowych paznokciach ale nie kosztem wsuwania skorupek kurzych jaj :P. jak pomysle w czym to lezalo to mnie słabi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
to jeszcze ci został ocet jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
ale skorupki mozesz dawac psu jak go masz nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
nawet sa jz tabletki z skorupek jajek cena: 10.80 z Preparat osteovis zawiera unikalną kompozycje wapnia ze skorupek jajka kurzego, oraz witamin: B1,B2,B6,E. Wapń ze skorupek jest bardzo łatwo przyswajalny http://www.allecco.pl/produkt-a-14151,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dzieki :) moze sie skusze na ten preparat- bo skorupek jaj napewno nie przelkne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Oszczędna jestem również z Tobą , będzie dobrze zobaczysz. Dusigrosz-ka również walczę z włosami dalej. Dzisiaj skończyłam brac vitapil , ale juz go nie kupię . Natomiast zakupiłam Humavit , do tego szampon Neril. Ale co do szamponu , wiem że to głupie ale boję się go stosować. Szampon podobno bardzo dobry ale na opakowaniu jest napisane : '' W początkowym okresie stosowania może wystąpic przejściowe nasilenie wypadania włosów , spowosdowane wypychaniem ich przez pobudzone cebulki włosowe '' Po przeczytaniu tego mam wizje , że duuuuużo mi znowu wypadnie :( AAaa i co najważniejsze muszę wam powiedzieć : OD DZISIAJ RZUCAM PALENIE. Mam plasterki niquitin i rozpoczynam walkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
muszę sprawdzic ten szampon. i chyba w lutym zainwestuje w ampułki Seboradin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszka dzięki za rozgrzeszenie:-) Co jak co ale Ty mnie w tej kwesti rozumeisz jak nikt inny hihi:-P Co się stało? Po wielu latach spędzonych razem okazuje się że nas związek zmierza do nikąd. On nie ma zamiaru iść do przodu, a ja mam już dosyć czekania..... skorupki jaj? bleeeee....:-D Ejj no bez przesady, jest tyle profesjonalnych produktów że naprawdę można sobie to darować:-) Zmotywowana plasterek już przyklejony???:-) Powodzenia kochana w walce z paskudnym i KOSZTOWNYM nałogiem..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
czyli standardowe problemy. Piotrus Pan Ci sie trafil. My z moim panem jestesmy akurat krotko razem ale sytuacja jest chyba odwrotna. Niepredko udaloby mu sie zaciagnac mnie pod oltarz ;P. Moze dac chlopakowi czas? moze dorosnie? a moze to zwyczajnie nie to? poczytalam troche o tym NERILU- widze ze w sklad serii wchodzi tez tonik- bardzo lubie takie preparaty:). Poza tym sam srodek ma calkiem niezle opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna plasterek przykleje tak kolo 16:00 bo trzeba go zmieniac co 24 h a po nocce nie bedzie mi się chcialo wstawać secjalnie o 10:00-11:00 zeby plaster zmienic. Ale narazie wytrwalam bez papierosa od 9:00więc juz sukces a to , że mnie nosi po całym domu to tylko szczegół. ;) Trzymajcie kciuki. dusigrosz-ka właśnie ma niezłe opinie , dlatego go kupiłam ale tak jak pisałam nie wiem ile mi włosów jeszcze wyleci i się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
mi wlasnie ostatnio praktycznie w ogole nie wypadaja :) ( na wakacjach wypadaly garsciami, takze ten zwyjly wyciag ze skrzypu moge z czystym sumieniem polecic). Ale wlosy nadal mam cieniutkie i wiotkie jak niteczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigrosz-ka widzisz mi wypadają robi się ich coraz mniej mimo iż kilka lat temu miałam mega gęste włosy teraz cieniutki kucyk :( Ale sama jestem sobie winna prostowałam za dużo , teraz będę walczyć by odrosły tam gdzie ich nie ma i wiem , że będzie to długi proces ale w końcu jestem zmotywowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana, nie wiem czy tak jest do konca z tym wypadaniem po prostowaniu. Moja mama ma podobne zdanie do Ciebie- ze wlosy wlasnie lecą od dlugotrwalegpo stosowania prostownicy- moim zdaniem bardziej łamią sie i urywają, ale też niekoniecznie...bo...jakis czas temu wzielam sobie do serca slowa mojej mamy i postanowilam ograniczyc zarowno suszenie jak i wlascnie prostowanie wlosow. Moja siostra natomiast prostuje swoje klaczyska kilka razy (!) dziennie (to nie zart) i ma wlosy bardzo zdrowe, geste i blyszczace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna->a propos faceta. Mam tak samo jesteśmy razem prawie 4 lata i nic. Boi się zaręczyn i ślubu a ja coraz bardziej zbliżam się do 30stki. Trochę go rozumiem bo Nasi rodzice są po rozwodach, więc wiem skąd ten strach, no ale ile można być DZIEWCZYNĄ?! Chciałabym być NARZECZONĄ albo ŻONĄ. A tu nic :( Chciałam się wielokrotnie z nim rozstać, ale się kochamy. Bo poza tą niechęcią to pójścia krok dalej jest super facetem :) Do grona włosomaniaczek- po raz kolejny polecam BELISSE. U mnie duża poprawa :) A włosów mam dużo i turbo cienkie :D Ale oszukuje naturę pianką Wellaflex 2dniowa objętość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
na mnie neisteyy BELISSA nie dzialala. dziewczyny- a duzo sie u Was w zwiazkach pozmienialo w porownaniu z poczatkami? pytam bo my ejstesmy ze soba tylko pol roku... co tyo za staz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla a ja ze swoim jestem/byłam.....10 lat, czujesz?:-( I też trzydziecha jestem :-) Faceci...tfu !! :-D Ej dziewczynki co kupujecie dla babci & dziadka? Potrzebuję rady bo chciałabym kupić coś w miarę taniego bo z kasą teraz u mnie krucho po zakupowych szaleństwach pt "na lepsze samopoczucie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna- niby tyle szalejesz a widze w stopce ze stan konta to nadal 1900 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×