Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

dusigroszka idziemy do galerii na caly dzien a potem opisujemy ze szczegolami nasze szalenstwo, zeby co po niektorym podniesc cisnienie, beda miec zdrowsze ❤️ dzieki nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> gardzisz nim i z nim jestes? smieszne ze pozwalasz sie tak traktowac. DOROSLA kobieta nie wylewalaby smiesznych zali na topikach tylko dawno kopnela takiego chlystka w tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejotka jak mozesz byc z facetem, ktorym gardzisz??? sorry ale ta wypowiedz wskazuje ewidentnie, ze cos jest z Toba nie tak :O moja rada - nie przelewaj swoich frustracji na innych, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> zyczymy Ci milosci :)! i troche gotówki na PRZYJEMNOŚCI . może wtedy przestaniesz by taka sfrustrowana. p.s- w Tesco mają "porcelanę" na wagę- 9,90/kg. zaszalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka co za pokrewienstwo mysli! :) zal mi tej dejotki :( gdybym miala takie zycie osobiste jak ona pewnie tez bylabym taka zgorzkniala :O dejotka- mialam oszczedzac ale jeszcze wydam te pare zlotych an kwiatek dla Ciebie. 🌼 to dla Ciebie bidulko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
Scarletta->ja wydam dla niej 1,64 PLN na miske z TESCO :D..bardziej sie ucieszy :P 🌼 to przeciez NIETRWALA przyjemnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale:) czerpie jakies niematerialne korzysci, dlatego z nim jestem. Tak, gardze, Bo zasluguje na wszystko co najlepsze. A ten sknera kanapki mi czesto nie da, nie mysli o tym, ze bede glodna. porazka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycje
dejotka i kup sobie ścinki wędlin na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycje
i załatwiaj swoje potrzeby fizjologiczne w pracy żeby zaoszczędzić na spuszczaniu wody w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dusigroszko widzę i dziwię sie jeszcze ze nie ma linczu w moja stronę tym bardziej ze też biegam po galeriach handlowych:P nadal nie wiem na co wolno wydawać pieniądze co daje radość na lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
za kazdm razem jak cztam posty Dejotki mam niemalże 100% pewnośc ze to prowo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pali a musi oszczedzac-> na stos!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dusigroszko na stos to poczekaj do jutra bo muszę sobie kupić nowa bluzkę i żakiet i buty bo przecież muszę sie jakoś zaprezentować jako pustak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wzruszona, nigdy nie dostalam od ukochdnego kwiatka. drogie sa. racja. skrawki wedlin? nie, na jedzeniu nie oszczedazam tak drastycznie,ale kot bylby zadowolony. moze zrzucicie sie na paczke dla mnie? zwlaszcza ciuchy. moglibyscie razem centrum otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
i jako brzydula ktora rekompensuje sobie braki urody kupując szmaty MARKOWE :D :D :D. buahahaha H&M wielka mi MARKA :D :D :D pali a musi oszczedzac-> na stos ! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dostaniesz, przeciez gardzisz drogimi ciuchami, to nie ta polka kochana :) zreszta, zarabiamy to kupujemy, to chyba nasza sprawa nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nieźle , to ode mnie coś. Cierpie na zespół policystycznych jajników. Pewnego razu w szpitalu (doczołgałam sie tam umierając z bółu - torbiel jajnika) Tłumacze chirurgowi , że mam torbiela a on mi wmawia , że to wyrostek i chciał mnie kroić...uciekłam ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.........
Moze to seks daje przyjemnosc na lata...,a moze szum wiatru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> jedyne na co moglabym sie zlozyc dla Ciebie- to wizyta u dobrego lekarza. szoda mi Cie dziewczyno, taka mloda, taka DOJRZALA a taka sfrustrowana.bez zlozliwosci-Ogromu milosci Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dusigroszka bo cię znielubie:P ja muszę mieć nowe buty zanim pójdę na stos aaaa i jeszcze dymka na smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> 🌼 straszne chorobsko :P uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna juz myslalam,ze chcesz to wcisnac naszej bednej dejotce, ona juz ma dosc skichane zycie, nie dokladaj jej cierpien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pali a musi oszczedzac 🌼 jak rzucisz fajki to dopiero będziesz się lansowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe miasto
chyba radośnie podam tu numer konta aby wszyscy mogli co miesiąc finansować mi ekstra wydatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham seks, a zal kasy na wibrator, stad ponizanie sie i seks z gardzonym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Pawle wiatru nie moge kupić ale co do seksu...idę na dziwki jeszcze przed stosem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
male miasto-> co co? ekstra wydatki? coś wiecej niz tylko chleb, woda i szare mydlo? na stos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×