Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

la-lyla powodzenia, będę trzymać kciuki!!! pamiętam jak szłam do mojej obecnej pracy na interview... to było straszne, ale udało się i mam nadzieję, ze Tobie też się uda... dziewczyny ten tydzień po urlopie był dla mnie mega ciężki! nie dość, że zaczynałam pracę o 6 rano to jeszcze ciężko było mi się wdrożyć w to wszystko... ale dostałam tą podwyżkę, caaaałe 200 zł brutto ;P teraz mam 3500 brutto. to wychodzi niecałe 2500 na rękę. 700 z tego odkładam, 550 płacę za mieszkanie, 220 będę płacić za zajęcia z rosyjskiego z native speakerem, bo angielski mam w firmie za darmo, plus jakaś stówa na miesiąc dla ortodonty, więc zostaje mi jakieś 900 z groszami na życie i przyjemności. co tym sądzicie? czasem lubię zjeść na mieście, nawet zdarza mi się zaszaleć na jakimś sushi, albo isc na drinka więc za wiele nie zostaje... na szczęście mamy w pracy kartę multisport i kartę vip do lux medu, więc nie wydaję na pozostałych lekarzy... jestem jakieś 4000 do tyłu z moim planem oszczędzania :/ to przez wakacje, ale warto było! jakoś powoli będą to uzupełniać... :) pisałam wam już, że kupiłam torebkę w parfois, chcę jeszcze kupić na allegro parę kosmetyków- maskę do włosów loreal vitamino color, 500 ml kosztuje koło 75 zł, ale jest meeeega! etiaxil, wax no i musze isc do fryzjera... zrobiłam już plan na październik 20 zł na dzień na życie. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik_meritum
A może Konto Celowe w Meritum Banku? Zachęcam do zapoznania się z krótkim materiałem wideo„3 kroki do kontroli wydatków: http://www.youtube.com/watch?v=E87P_rDCfKc Pozdrawiam, eRzecznik Meritum Bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d.00
ja to pooowoli przygotowuję się do grudnia, to bedzie ciężki miesiąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oae
Nic tutaj się nie dzieje:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d.00
a wcześniej się wątek tak fajnie rozwijał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę , że cisza na topicu panuje. U mnie na razie oszczędzanie nie wchodzi w grę bo obecnie nie pracuję. Za 2 tygodnie jadę na urlop więc do pracy najwcześniej wrócę za miesiąc. Ale skarbonke zapełniam póki co tym co mi zostaje z pieniędzy które sobie przeznaczyłam na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszka jesteś tu ???? Mam do Ciebie pytanie odnośnie Twojego wyjazdu do Włoch . Na jak długo pojechałaś i ile mniej więcej Cię to kosztowalo....??? Bo ja 25 jadę właśnie do pięknej Italii i nie wiem ile pieniędzy sobie przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz po krótce jak wyglądam z finansami . mam 8500 na koncie i 500 euro. Z racji tego , że obecnie nie pracuje a musze miec jakies srodki do zycia , z tych 8500 , 1500 zlotych przelalam sobie na zwykle konto. Tak wiec na oszczednosciowym pozostaje 7000 nie do ruszenia . 500 euro zabieram ze soba do Italii , mam nadzieje ze za duzo nie wydam , to co zostanie zaraz po powrocie przeleje na oszczednosciowe. Z tego 1500 odejdzie mi 100 zl na ginekologa , 100 zl na dojazd do Warszawy ( bo stamtąd wylatuje ) i 500 na wegiel ( skladka z rodzicami) Zostaje mi wiec 800 zl Do pracy wracam w połowie listopada , pierwsza wypłata wypada wiec na 10 grudnia tak wiec do tego czasu musze zacisnac pasa by sie utrzymac. Na szczescie kosmetykow mam zapas tak do konca roku bo przywiozlam sobie z Niemiec , ciuchów raczej juz tez nie bede kupowac bo wszystko co potrzebne mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechalam z biura podrozy- z tego co pamiętam 8 dniowy wypad kosztował mnie ok.1300 zł. 150 Euro wzięłam ze sobą. więc trochę. podróż autokarem. Hiotele nie boghate, wyzywienie nie bogate. za to wspomnienia niezapomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZmotywowanaPanna ale super, zazdroszcze wycieczki, ja z wakacji wróciłam 2 tygodnie temu, a już zapomniałam i opalenizna zaczyna powoli też schodzić :( dziewczyny dostaje szajby, cały weekend się uczę na obronę, którą mam w środę, nienawidze ujotu już nigdy, przenigdy tam nie przyjde. poza tym zrobiłam jeszcze raz wyliczenie i okazuje się, że z moim planem oszczędzania jestem na bakier o 5 000 zł, a nie 4, no jasna cholera, jak ja to liczyłam :/ ale ale... napisałam na fb do chłopaka, który mi się spodobał, konwersacja trwa :) ostatnio rozmawialiśmy w pt wieczorem i jeśli do jutra się nie odezwie, to ja do niego jutro wieczorem coś napiszę :) jaram się :) ale jestem głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁODÓWKA,ALE ZAOSZCZĘDZĘ!
Ciekawe jak ty to zrobisz 1400 zł i zamierzasz z tego jeszcze odlozyć?! Chyba że nie płacisz żadnych swiadczeń to się zgodzę.Tak,czy owak zgłoś się do Tuska on takich potrzebuje, może podszkolisz Rostowskiego wówczas biedne społeczeństwo nie będzie musiało zaciskac pasa.Teraz juz wiem skąd tyle grużlików i nowotworów, gdy tak oszczędzją jak ty zamierzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabolic
GŁODÓWKA,ALE ZAOSZCZĘDZĘ! SPAAAAAAADAJ!!!!! My tutaj o oszczędzaniu a ty pierdo.isz politycznie. Nie ważne czy przy korycie Kaczyński czy Tusk czy inni to dbają tylko o swoje d..y a my i tak musimy oszczędzać więc jeszcze raz SPADAJ udzielać sie na forum polityczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie masakra z oszczędzaniem, teraz w sumie głównie skupiam się na tym, żeby wydac jak najmniej a nie na tym, żeby coś odłożyć. sądzę, że wcześniej niż w styczniu nie uda mi się nic zaoszczędzić - nie mówiąc już o tym, że przed świętami idzie zawsze dużo kasy. ale miło mi się czyta o waszych osiągnięciach - cieszę się, że udaje się wam odkładąć kasę a jednocześnie żyć na sensownym poziomie :) mam nadzieję, że wkrótce będę mogła napisać coś o moich zaskórniakach :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss-gratuluje :) Dziewczyny, wracam do Was, do oszczędzania, ale dopiero od 15 grudnia. Wtedy dostanę pierwszą wypłatę. Dostałam pracę w tzw.finansowym korpo :P bardzo fajna atmosfera, warunki, wszystko :) ponadto zaczęłam pracę jako konsultantka ślubna :) bo bez problemu mogę połączyć te dwie rzeczy :) Mój stan konta oszczędnościowego wynosi na razie 1000zł, ale muszę zapłacić milion rzeczy więc się pewnie pomniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki dziewczyny :) bardzo się cieszę:) la-lyla czy to ss? może będziemy mijać się gdzieś na korytarzu :) gratuluję!!! dziewczyny w superpharm, jak macie kartę jest teraz promocja do jutra, jak zrobicie zakupy za 100 zł, to dostajecie bon na 20 zł do wydania w listopadzie :) ja dzisiaj skorzystałam, wydałam 150 zł, bo wszystko mi się skończyło... jak zwykle :P oprócz tego czekam na wypłatę, mam nadzieję, że za tydzień już będzie... na moim koncie oszczędnościowym bez zmian, 14 000 :) powinno być 19 000 wg planu oszczędzania... hehe pojechałam na wakacje i trochę się zapomniałam ;) ale w grudniu dostanę 3000 dodatkowej premii więc trochę sobie uzupełnię, a potem po trochę będę dokładać i do lipca 2014może mi się uda zaoszczędzić tyle, ile chciałam :) miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla a możesz powiedzieć coś więcej nt pracy konsultantki? tzn. konkretniej chodzi mi o to, czy zamierzasz działać na własny rachunek, czy w ramach franczyzy, czy może jeszcze jakoś inaczej? masz doświadczenie w tej branży czy liczyć po prostu na swój dobry gust, zorganizowanie, znajomość rynku itd.? nie wiem, jak dokładnie wygląda teraz sytuacja w branży ale wiem, że znajoma zamknęła firmę organizującą wesela, jakoś jej nie szło - tzn. nie była sama w firmie i zyski musiala dzielić, więc ogólnie wychodziło średnio. firma działała w woj. mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczególnie-nie zamierzam działać na własny rachunek, ponieważ jest to moja dodatkowa praca, ponieważ w korpo mam ruchome godziny pracy. Pracuje dla agencji.Doświadczenie mam w organizacji wesel, targów, konferencji ponieważ robiłam to w poprzednich miejscach pracy. A reszta to już lata ciężkiej pracy :) Moje koleżanki, z racji tego, że są bardzo zapracowane wynajmują konsultantki. Na 7 wesel na których byłam w tym roku- 3 miały organizowane przez konsultantów i bez porównania o 100% mniej stresu i mogły się na prawdę wyluzować. Jest to dobre, jak nie ma się czasu na organizacje a coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach nie ma na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedzam i ja!
dotąd tylko czytałam wasz topic i aż milo się czyta. ja zarabiam 1600 i: 1000 mies oszczedzam 200 bilet mies do pracy 50 zł soczewki resztę na swoej wydatki. mogę tyle zaoszczędzić dzieki temu ze mieszkam u tesciów i oni przejęli nasze wyzywienie pod warunkiem ze będziemy duzo oszczedzac na mieszkanie. no to oszczedzamy, chociaz z wielkim bólem;) mogę wam cos poradzic jesli chodzi o prezenty choikowe: kupujcie je n bieżaco cały rok! wiem, to brzmi dziwnie, ale np. w kwietniu na wyprzedazy zobaczycie super apaszkę która podobała sie siostrze, to kupujecie i zachomikowac:) ja mam juz połowę przentów dla rodziny, wydatki rozłożyły sie w czasie dzięki czemu mój portfel nie przezyje szoku przedświątecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilciak
ja tez oszczedzam:P:P dopiero nie całe pół roku no ale dobre i to:P Dochód 1700. wydatki: 400-mama 35-internet 50 telefon i staram sie 800-1000 odlozyc. i sama sie zywie:(i jeszcze kot,ale daje rade...50 dych jeszcze w portfelu a do wyplaty hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilciak
Dodam,ze zaoszczedzone juz mam ok 5000 tysiecy wiem,ze mało ale tez pozno zaczelam,ale mam szczytny cel w marcu-kwietniu 2013 chcem sobie kupic jakies autko,a potem bede dalej osczedzac tak o na czarna godzine,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella12
Ja zainwestowałam swoje środki w IKE bo można wpłacać składki w dowolnych terminach i dowolnej wysokości (minimum wpłaty 50 zł). Takie oszczędzać pozwoli mi na emeryturze mieć do dyspozycji dodatkowy kapitał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cammil
do "gabriella12" Spi.rdalaj z tymi swoimi reklamami. Szwendasz się po tych forach i tylko IKE i IKE. Rzygać się chce!!!!!!!!. Sprzedajesz się jak tania dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1990
LUDZIE!!!! WYLUZUJCIE!!! Napięcie w trakcie, przed i po?? Jeden mądrzejszy od drugiego?? Czy kompleksy tak was zżerają, że musicie wszystkich obrażać?? Ludzką rzeczą jest popełniać błędy..... Brak mi słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaalicjaalicja
To nie jest jakiś tam mały błąd czy literówka. Po prostu tak się nauczyła i tak by klepała do końca życia. Zero logiki. Może i brutalnie, ale skutecznie. Spojrzy raz i będzie już pamiętać. Luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszko-ja jestem :) ale na razie nie mam co oszczędzać bo wypłata dopiero w grudniu, więc zacznę od nowa od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×