Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczędna kobita
setunia 200 zł to i tak piekny wynik jak na rozpoczęcie rpzygody z oszczedzaniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja na szmaty nie chodzę- bo a) naprawdę niewiele z tego co kupilam udalo mi się kiedykolwiek zalozyc, co z tego ze rzecz kosztowala 3 zl jak i tak w koncu zlagealo mi to nieuzytecznie w szafie :/ b) chyba naprawde brakuje mi cierpliwosci i nie potrafię wyczaic modnego, ladnego ciucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
też ujestem ciekawa czy i ile uda mi się odlozyc :P na dobrą sprawę marzę o spodniczce i butach na jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
w zyciu bym nie kupiła paieru toaletowego za 10 zł:-( Najczesciej kupuje melodie w biedronce a od teraz będe kupowac w realu bo odkryłam tam jeszcze tanszy papier bo kosztuje 3,99 zł 8 sztuk/ biały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
też by mi bylo szkoda dyszki na papier.. ale juz 15zl na lakier do paznokci to standard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Aha polecam ejszcze worki na śmieci z biedrony!! Kosztują TYLKO 1,90 /60 litrowe i sa supermocne i z tasiemka!!! rewelacja!! wczesniej za takie płaciłam cos ok 4 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do biedronki to ja tam kupuję, mleko świerze dużo tańsze niż dajmy na to w auchan, jogurty robione dla biedronki Fru Vita, maślankę, parówki wieprzowe robione przez sokołów, kiełbasę śląską też z sokołowa, a taniej niż dajmy na to w real, ta sama, herbaty owocowe, ale te pakowane w pudełeczka, bo te okrągłe dla mnie śmierdzą wybielaczem, przecier pomidorowy, pomidory w puszcze, ryby w puszcze, mrożonego mintaja, bo jest prawie bez glazury. a z chemii, to płyn do wc, kostki do wc, mleczko takie jak cif, płyn do płukania tkanin Milan 2 litry, granulki do udrażniania rur, tańsze jak kret. to tak na szybko w lidlu kupuję mydło w płynie, bo nie drogie i mnie nie uczula, i tabletki z serii W5 do pralek odpowiednik calgona, tylko tani, bo za 51 tabletek płacę 12 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
dusigroszka nie zartuj z tym lakierem do paznokci!!!wwrrrr..:-) Kurcze wiesz jakie swietne sa lakiery za grosze????juz wczesniej o tym nawet pisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
mi sie świetnie trzymaja lakiery H&M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kilogramowe w biedronie. Kosztuja cos lekko ponad 3 zł a nawet 1250gram:D tzn to 200 chcę przesłać na oszczędnościowe chciałabym kupić sobie jakieś botki płąszczyk może też ale w sumie jakiś tam mam ale to na chłodniejsze dni się raczej nadaje nie będę szaleć z ubraniami i kupować czewgoś co już mam , bo są inne teraz fasony modne mam ważniejsze wydatki takie jak prawko a i zapomniałam , mój tata ma jutro ur więc się skłądamy na dvd i jakieś tam akcesoria dla siostrzenicy kupuję czyli 100wa na to na razie poszła więc ogólnie mało na pierdoły wydaje, mam same "poważne" wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
no i kwestia koloru tych lakierów.. H&M ma naprawde fajne0- teraz choruję na chabrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
annol1 kurcze dzieki kobito bo kreta też używam regularnie a nawet nie zauwazyłam tego w biedronce!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
setunia ten miesiąc masz wydatki ale już kolejny będzie pewnie mniej kosztowny. W tym nawet jak odlozysz 100 zł to ebdzie super!! Ważne ejst żeby odkładać co meisiąc stała kwote, ale wiadomo ze czasami mogą być wyjątkowo kosztowne misiące wiec wyedy odkłądasz mniej ale ...... coś ODKLADASZ!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
dusigroszka ja kiedys tez uzywalam tych drozszych lakierów do paznokci ale od czasu kiedy dałam szanse polskim firmom to odkryłam mnóstwo perełek za połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna podaj firme :) nie wiesz czy maja chabry fuksje i czerwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam niku a pisałam
na początku topiku... w tym miesiącu udało mi się odłożyć 100 zł na konto którego nigdy nie ruszam. 300 zł odlożyłam na konto nagłe wydatki i już je wezmę w przyszłym miesiącu bo idę na wesele - niespodziewałam się zaproszenia a nie mam ani sukienki, ani butów... nic bo na takie imprezy żadko chodzę, po za tym prezentu nie kupuję tylko dam pieniądze myślę właśnie 300 zł a idę chyba sama... i się zastanawiam czy nie dać mniej,. JAK MYŚLICIE? Wesle 1 dniowe od kolegi z pracy i pójdę na 99% sama więc podsumowując w tym miesiącu odłożyłam 100 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
"oszczędna kobita Ja na pewno też polecam olej wyborowy 3 litrowy z biedronki! Kosztuje 14 zł ( dla porównania 1 litrowy kujawski 7 zł)" Kupiłam kiedyś olej nie Kujawski i oddałam koleżance,bo smażąc kotlety nie mogłam wytrzymać,taki jakiś inny aromat tego oleju był. Kupuję tylko Kujawski dopóki bieda mnie nie zmusi do uzywania innych,tanszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
myśle, że skoro idziesz sama to 200 zł w zupełności wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym pewnie inne będą 150zl na soczewki np może karnet na siłownie czy coś zawsze po prostu coś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam niku a pisałam
dusigrosz-ka --- właśnie się zastanawiam czy 200 zł by nie wystarczyło, tym abrdziej że idę sama, i jestem z niepijących, tzn nie będe miała jak wrócić więc pojade autem.... i młodzi zazyczyli sobie zamiast kwiatów wino, więc dałabym lepsze wino, kartę i w kopercie 200 zł lub 300 zł .. dla mnie 100 zl to dużo, gdyż sama nie zarabiam za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
Czy piszące tutaj osoby pala papierosy,piją kawę,alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam niku a pisałam
kurde mam właśnie dylemat, wiadomo że jakbym szła z kimś - to dałabym więcej ale skoro idę sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam niku a pisałam
sankatankaa --- kawę piję rozpuszczalną aż za dużo, alkohol okazjonalnie wino itp. nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
sankatankaa też tak uwazałam, moja mama tez była rpzeciwna kupowaniu innego oleju jak kujawski. Ja mimo to kupiłam i od tamtegoc czasu kupujemy tylko ten!! Nie ma zadnego cuchnącego aromatu które często daja inne oleje. Ten z biedronki olej jest identyczny jak kujawski. Naprawde sprobuj, kup na poczatku mała butelkę kosztuje cos 4 zł. Ja kupuje już tylko durzą 3 litrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
Nie palcie,to zaoszczedzicie i na zdrowi i na kasie. Po co pijecie kawę? Ja nie palę,moi domownicy nie palą. Kawy nie pijemy,bo nie mamy takiej potrzeby. Alkohol okazjonalnie. Paierosy,kawa,to ruina dla finansów. O alkoholu nie wspomnę,bo wiadomo,ze jak ktos czesto go wypija,to kasę traci i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
nie pamiętam niku a pisałam, jak dasz 200 zł to bedzie całkiem ok. Moja siostra od samotnych osób dostawała własnie 200 zl w kopercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam niku a pisałam
od kawy jestem uzależniona, jak nie wypiję kawy rano to głowa mnie boli i jestem nie do życia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Nie jestem fanka biedronki bo duzo jest tam szajsu ale jest kilka produktów które zawsze tam kupuje. Wsrod nich ten olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
oszczędna kobita---:-) wolę tyłek podcierac sobie zykłym szarym papierem zakupionym na bazarze za 10zł/100 szt.i smażyć na oleju Kujawskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×