Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość nie pamiętam niku a pisałam
oszczędna kobieta -- dziekuję za odpowiedź też się ku 200 zł skłaniam .. tym bardziej, że to wesele jest daleko jakieś 70 km będę musiała dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Spoko Twój wybór, do niczego nie zmuszam:-) ps. a od szarego papieru boli mnie pupka:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
nie pamiętam niku a pisałam no to się pozbądź tego uzależnienia od kawy. Gdy masz niskie ciśnienie lub inne dolegliwości,to po p[rostu używaj jakichs ziół lub ustabilizuj sobie cisnienie odpowiednia dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
ja nie palę, nie mam zadnych nałogów oprócz fast foodów i coca coli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
oszczędna kobita :-) tak,tak,boli Cię pupa od szarego papieru ;-) Mozliwe,ze masz problemy z tą czescia ciaął z powodów chorobowych:-) Bo ja mam ciało bardzo delikatne ,a podcieranie pupy szarym papierem nie szkodzi mi,bo umiejetnie to robie i podmywam pupę lub używam chusteczek intymych(toalety publiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
oszczędna kobita no to nei jedz tych swinstw nałogowo i nie pij Coli,to zaoszczedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
po pracy podjade do biedronki po ten żel do WC który podnoć jest identyko jak domestos....jesli tak to sporo zaoszczedze bo u nas domestos idzie jak woda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
sankatankaa wiem wiem i własnie dlatego zaczełam oszczędzać.... Gdybym kupowała nadal obiadki do rpacy, piła coca colę litrami i kupowała kebaby i tortille to nie odłozyłabym NIC! A tak to bede mieć 300 zł na koncie oszczedniosciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
oszczędna kobita zrezygnowałas całkowiciez Coli i fast foodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
sankatankaa Nie no nie całkowicie, bez rpzesady:-)ale się bardzo ograniczyłam. Do pracy zawsze robie sobie sniedanie, w pracy zamiast coli mam sok do rozcienczania z wodą. Nie mam zamiaru ograniczyć sie do zera ale rezygnując w polowie z tych moich przyjemności uda mi sie sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który żel niby taki jak domestos??? kawa jedna dziennie jest nawet wskazana ja po prostu lubie kawę! nawet ostatnio ziarnista czasami kupuje a ona dwa razy droższa bywa nie wolno sobie wszystkiego odmawiać! fajki to puszczanie kasy z dymem na piwo może za dużo tez wydaje kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
annorl1 no własnie jak się nazywa ten żel do wc??jest w podobnej butli co doemstos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
oszczędna kobita no to co to za osczednosc,gdy nie rezygnujesz z takeigo smieciowego jedzenia i picia. Troche mnie dziwi taka oszczednosc,gdy ktos zastepuje dobry produkt,produktem gorszej jakosci np.Domestos na żel do WC z Biedronki a traci pieniadze na coś,co niezdrowe jest( Cola) Tansze produkty nie zawsze sa goprsze,lae np.Domestos jest wydajny i b.skuteczny. Taki żel szybko się zużywa i skutecznośc jest mniejsza,wiec kupujac go ,kupuje sie czesciej i na jedno wychodzi,anawet czasmi wyjdzie drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
setunia nie piję kawy od zawsze i jakoś nie jest mi ona potrzebna do zycia :-) Kawa nie jest wskazana jak raczyłas napsiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nei jest neizbędna do życia ale kawa ma dobroczynne właściwości i jeśli ktoś ją pije to jedna jest wskazana tzn nieszkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
setunia zgodze sie,ze nie wszystkeigo sobie trzeba odmawiac,ale co to za oszczedzanie,gdy nie pozbywamy sie niepotrzebnych organizmowi uzależnien. oszczedza sie na jakichs produktach oby tylko na kawe,papierochy,piwo było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, bardzo fajny temat, sledzilam wasze porady, ale ostatnio troche mam wrazenie, ze zaczelyscie przesadzac...nie zyje sie dlatego by oszczedzac, uwazam ze nie powinno sie wszystkiego odmawiac...trzeba zyc oszczednie ale bez przesady zeby sobie kawki odmawiac lub kupowac jakis najwiekszy syf do jedzenia i potem wyladowac u lekarza co nas jeszcze wiecej bedzie kosztowalo. Nie popadajmy w skrajnosci, pieniadze sa dla ludzi a nie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
setunia a niby jakei dobroczynne właściwości posiada kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
Salchicha przez picie kawy tez wylądujesz za jakis czas u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna, u mnie ten płyn do wc z biedronki sprawdza sie super! muszla zawsze czysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak, ale ja pije jedna dziennie wiec nie jest ze mna chyba tak zle. A lubie napic sie kawy o poranku i nie zamierzam sobie tego odmowic :) nie pale, alkohol pije okazyjnie a to sa chyba gorsze "nalogi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
Salchicha zamiast kawy o poranku zjedz dobry owoc,który dzaiała tak samo jak kawa :-) Moze na kasie nie zaoszczedzisz,ale zyskasz na urodzie i na zdrowiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rano bez kawki to jestem nie do zycia...wierz mi, nie chcialabys mnie spotkac :) a owocek to pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
OSZCZEDZANIE celowe tyo sztuka nad sztuką. Aby nauczyc sie oszczedzac i zaoszczedzic sporo nalezy pozbyć się wszelakich nałogów,złych przyzwyczajen zywieniowych. Kupno niektórych tanszych zamiennikow nie oznacza oszczedzania,tylko po prostu WYBÓR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten płyn nazywa się Agent Maxx jest w 1 litrowej butelce, jest gęsty, ja go używam do dokładnego mycia kibelka raz w tygodniu w sobote, starcza mi na ok. 2 czasem 2,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
Salchicha No bo przyzwyczaiłaś sie kawy i Twój organizm nie działa tak jak nalezy. Ja od zawsze nie piję kawy,a jestem osobą cierpiąca na niedociśnienie i funkcjonuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankatankaa
annorl1 tylko raz w tygodniu myjesz płynem WC ?:-) Ja uwzywam Domestosa w kostce ,a i tak uzywam co drugi dzien Domestosa w płynie. WC mam nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sankatankaa: oszczędzam na domestosie i kupuje żel do wc w biedronce, ale nie po to żeby na syf wydać. z mężem nie pijemy zadnych kolorowych napojów, nie pijemy coli i tym podobnych rzeczy. pijemy herbatę, soki które sama robię, i kompoty tez sama robię. nie palimy pap[ierosów, alkohol? mąż pije piwo, a ja tylko nalewki które sama robie i czasem jakieś dobre winko, kawy nie piję żadnej poza zbożową, za to mąz kawe pije i bez niej dnia nie zacznie. nie oszczędzamy na grandę, to co można kupic dobrego w niższej cenie kupujemy, ale nie badziewie. to na czym nie oszczędzamy, to buty, maja byc skórzane i porządne, dla mnie kremy do twarzy na noc i osobny na dzień w aptece w sumie jakieś 120 złtych, ale to raz na 6 miesięcy, biustonosz tylko z triumpha ale to jakieś 300 złtych bo kupuje średnio 2 do roku. nie kupujemy żadnych kostek rosołowych i wegety, bo to syf. zdrowo się odzywiamy, przynajmniej sie staramy. fast fudy jemy, ale w domu, przygotowane przeze mnie. nie tyle z oszczędności co dla zdrowia. czasem pozwalamy sobie na szaleństwo i idziemy na jakis syf, ale to bardzo rzadko. trzeba po prostu wiedzieć, na czym mozna zaoszczędzić nie robiąc sobie krzywdy. co do papieru toaletowego, to tez kupuje tylko szary, bo jest ekologiczny, poza tym kiedys gdzieś przeczytałam że te kolorowe, barwione moga działać rakotwórczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sankatankaa: tak używam tylko raz w tygodniu żelu do wc, ponieważ dbam o środowisko, a to jest strasznie żrące, mój kibelek jest zawsze czysty i nie śmierdzi z niego, ale w tygodniu jak trzeba to przecieram i co kilka dni wlewam kilka litrów wrzacej wody, tez dobrze zabija bakterie i odkaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×