Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

Wigilijny nadszedł czas i całuje bardzo Was chcę złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku życzy Fili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry, Mróweczka, Filipinka, Dama Pik, Majka, Cukieron ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH, POGODNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Hallo !!!! dość świętowania!!!! wracać do diety!!!!! Carry- czy Ty nas porzuciłaś ????? powiedz, że nie .....bo kto nas będzie za rączki prowadził ????? jesteś matka topiku i chyba nie miałabyś serca żeby osierocić z 5 sierotek:P no chyba że Ciebie wykończyłyśmy :P Przyznaje się bez bicia że ZERO DIETY!!!! takie kampulsy mnie uwiodły. że nie umiałam się oprzeć wyżerce:( ale tak jest mi z tym źlem że się nie mogę doczekać jutro, żeby zacżąć wszystko od nowa:) ale żeby wyrestaurować i wrócić do punktu wyjścia to powinnam sobie zrobić 3 dni głodówki:P a za 5 dni sylwester!!!!!!! oj oj!!!! bedzie płacz!!!!! Ja tu na Was czekam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po świętach i deklaruję, że grzeczniutka już jestem ;) Rano zjadłam 2 plasterki ananasa, potem jogurt 0% z płatkami i owocami susz., ale zjadłam połowę, jakoś dzisiaj nic mi nie wchodzi.... Później zjem mozzarellę z pomidorakmi koktajlowymi i oliwą :) Carry- a Tobie się udało trzymać dietę przez święta? :) Majka- co masz disiaj w planie? ;) Cukieron - gwaizdo, trzymałaś się? ;) Mróweczka, Dama Pik, Filipina 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelci- ja mam w planie dzisij pogłodować :))) bo mam dur brzuszny:P ha bjha ha wypije kawkę i nic więcej:))) no oczywiście wodę będe żłopać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- a ja muszę lodówkę wyczyścić :P Kończą sie terminy tych wszystkich jogrutów i serków itp. A na kolację zjem dorsza w galarecie, bo jeszcze trochę zostało, do tego trochę ryżu z warzywami i ziel.ogórek z oliwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zawsze chciałam spróbowac tej metody ale chyba nie bardzo wiem do konca o co w niej chodzi , mam prozbe napiszcie mi główne zasady tej metody a moze przyłacze sie do was wiem tylko tyle ze je sie produkty o niskim indeksie glikomerycznym i ze wegle mozna łaczyc z tłuszczami tylko do 1,5 % nic wiecej chyba juz nie wiem a pewnie sa jeszcze jakies inne zasady a i napiszcie czy warto byc na tej metodzie jak chudniecie i czy chodzicie głodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowy_sny
Nutelko a my ananasow nie mozemy ;) a ja je taaak kocham!! ja tez dzisiaj na diecie. Rano kawa zbozowa + 2 kromki razowego chleba z dzemem + warzywa Obiad - zupa grzybowa + jeden mielony bez panierki + warzywa Kolacja - chyba pomine za te grzechy swiateczne ;) ;) Wlasnie Curry gdzie jestes?! A mrowki tez nie bylo dlugo! Laski wracajcie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukeirku- przyznam, że rano jadłam ten owoc 'na pałę" ha ha :D Spodziewałam się, że może być niedozwolony, ale to było jeszcze w ramach "świątecznych grzeszków" I na tym koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowy_sny
Czesc gruszkowa, sorki! nasza mentorka w sumie to dwie, chyba wolne sobie zrobily w czasie swiat wiec do nich pytania kieruj ;) bo my dopiero 3 tydzien na tej dietce jestesmy. Ale chyba moge smialo powiedziec - za nas 3 - ze nam sie ta dieta podoba! Polecam Ci, abys przejrzala sobie poczatek tego watku :) bo tam wszystko ladnie jest rozpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowy_sny
Zazdroszcze Ci Nutell ryby :( ja mam grecka, ale siostra robila w panierce! a mamy jej jeszcze sporo. Kurcze tak samo ciast juz nie moge. Eh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to z przyjemnoscią poczytam :) a wy tez kierujecie sie tylko tym watkiem czy zasiegacie jeszcze gdzies rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowy_sny
w sumie dziewczyny tyle tu wiedza, ze nam wystarcza to :) niektore z nas maja jeszcze ksiazke MM. Do tego posciagalysmy sobie troszke materialow. Zastanawiasz sie nad ta dietka? kiedy chcialabys zaczac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszkowa - tych zasad trochę jest a my cały czas się uczymy :) Trochę też czytamy na stronach MM ;) Podstawy znasz, ważne są też odstępy między posiłkami (3 albo 4 godz) i kolejność (tylko rano owoce i słodkie) ;) Curry nas uczula jeszcze na zdrowe tłuszcze ;) Wpadnij jeszcze, dziewczyny na pewno się zjawią wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wybaczcie, że nie zaglądałam, w święta mamy zasadę odpoczywania od ekranu ;) Mrooweczko, mam nadzieję, że wszystko się ułoży, trzymam kciuki za zdrowie Taty. Jeżeli któraś z Was ma ochotę, żebym zajrzała do wcześniejszych wpisów i poprawiła menu, to piszcie. Uwagi do wszystkiego, co napisałyście, lekko mnie przerażają ;) Sushi jak najbardziej możemy jeść, tylko musi być zrobione ze specjalnego ryżu do sushi, cukier w zalewie zastępujemy fruktozą. No i oczywiście ryż to węglowodany, więc cały posiłek musi być węglowodanowy - więc bez tłustych ryb, tłustych serków itd., dajemy chudą rybę, krewetki, dużo warzyw. Ananas ma zbyt wysoki IG, nie jemy. Ja przeżyłam święta bez wpadek. Wigilię jadłam tłuszczową - śledzie, sałatka warzywna z majonezem, zupa grzybowa w kubku, ryba po grecku i kapusta z grzybami. Do tego wino, a później kawałek sernika MMowego z mascarpone (nie polecam, jest marny). Śniadania w trakcie świąt jadłam wyjątkowo tłuszczowe - głównie śledzie, pasztet i dobrą kiełbasę z sosem chrzanowym , do tego różne warzywa. Na obiad raz ryba po grecku, raz pieczony indyk plus sałatka. Kolacje węglowodanowe - łazanki z kapustą i grzybami plus chuda ryba w galarecie i papryka do podgryzania w trakcie przygotowywania kolacji. Jadłam sporo i nawet nie brakowało mi rozmaitych ciast, ciasteczek, bakalii, czekoladek, których było w domu pełno. Jedyne odstępstwo od zasad to była nalewka bożonarodzeniowa robiona na różnych bakaliach i pomarańczach, ale za to bez cukru - wypiłam w trakcie świąt kilka kieliszków. I powiem Wam, że warto było się pilnować, bo po świętach jest 0,3 kg mniej na wadze :) chyba pierwsze święta w życiu, po których schudłam. Mało, bo mało, ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :)) Carry - dobrze, ze już jesteś:)) a powiedz czy te 10 kg. schudłas już łacznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, majeczko :) tak, łącznie schudłam 10,2 kg, czyli plan na pierwsze 4 miesiące zaliczony w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie Gratulacje Carry:)) nawet nie wiesz jak się cieszę..... Twoja ciężka praca została wynagrodzona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkaaa, nie taka ciężka znowu ;) ta dieta to dla mnie sama przyjemność. Wystarczy dobrze się do niej nastawić i korzystać z tego, co można na niej jeść, zamiast koncentrować się na tych przysmakach, które są zabronione i wtedy odchudzanie idzie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry- nam się nie udało w tym roku tak ładnie skomponować posiłków na MM w święta...ale może za rok, jak nabierzemy wprawy...;) Gratulacje!!!! Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś zdrowy schudł w święta, masz mistrza!!!! Ananasa już nie będę jadła, obiecuję ;) A był wyjątkowo słodki :P Ale Curry nie opuszczaj już nas, z Tobą jest jakoś raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- co Ty na to? W następne święta odpisujemy sobie z konta -0,3 kg ;) A do tego czasu -10 kg?? Ha ha haaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutella, dzięki za mistrza ;) To co, jedziemy dalej z MMowaniem? Moje dzisiejsze menu: 11:00 mandarynki 11:30 owsianka z dżemem żurawinowym z ksylitolem, twaróg 0% z różnymi surowymi warzywami i zieleniną, mały kawałek piernika MMowego z powidłami bez cukru 15:00 śledzie na 3 sposoby, sałatka warzywna z majonezem 19:00 kawałek pieczonego indyka, mieszane warzywa na parze z odrobiną oliwy z oliwek Marnie dzisiaj u mnie z warzywami, ale dojadam poświąteczne zapasy. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carry - Jestem za :D moje menu; 9.00 dwie kanapki z dzemem 13.3 sałatka z serem cambert fit (ogórek, pomidor, papryka), Kefir dalej nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- co taką długą przerwę robisz po węglach? ;) Curry - 3 rodz. śledzi...mniam :) Zjadłoby się, ja już zapasy ze świąt powyjadałam, planowo ocywiście ;) Dzisiaj bez owoców... 8.00 -pól jogurtu z 3 łyżki płatków ows.i 3 szt.moreli i 3 szt.śliwek suszonych, potem 1 marchewka. Tyle mogę zmieścić i jest w sam raz ;) 11.00 sałatka z polędwiczki, ogórka kiszonego, cebulki z majonezem :) Mniam! 15.00 teraz mam coś zjeść? To idę gotować makaron. Dotego twaróg i ziel. ogórek z oliwą ;) o 18.00 jeszcze soczewicę z czymś tam ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spróbuje z wami tej metody i bardzo prosze o poprawianie mnie jesli cos zle bede robic a pewnie tak bedzie na poczatku :) dzis przejde sie do tesco po zakupy i od jutra zaczynam z wami i tu jest moje pierwsze pytanie czy koniecznie w ciagu dnia musza byc dwa posiłki weglowe ? wolałabym ograniczyc je do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry jestem pod wrazeniem! nie wiedzialam, ze mozna przez swieta schudnac!! bede kazdemu to mowic, jak ktos mi powie tylko, ze to niemozliwe :P Gratuluje! ja na swieta niestety nie wszystko jadlam zgodne z planem MM Ale zrobilam np ten sernik MM. Jest slodki i dobry, ale umywa sie do normalnego serniczka :) Curry salatke z majonezem mam z marchewka robiony... :/ i groszkiem. Kurcze! jak wybiore ta marchew to moge zjesc? :D :D Ladnie sobie rozlozylas te swieta :) az milo popatrzyc z jaka precyzja! Moje menu na dzis: 8.30 - mandarynka i pomarancz 9.00 - owsianki garstka z kefirem + porzeczka suszona + xylitol + jeden chlebek zytni + papryka i marchew 13.00 - 2 jajka na twardo i okolo 50gr sera brie ;) plus warzywa 18.30- 19.00 - i tu sie wacham - chce zrobic cannelloni z warzywami albo na szybko paste z pieczarkami i szpinakiem w sosie jogurtowym :) A mroweczka gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszkowa a wiec witaj w klubie ;) Posilek jeden w ciagu dnia powinien byc weglowy a reszta zalezy od Ciebie :) Jesli chcesz podaj mejla, to podesle Ci moje materialy co posciagalam na temat MM :) sa tez tam przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×