Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

Zapodaję moje menu: 1. grejpfrut 2. 2 kromki chleba pełnoz.z oliwą z oliwek i dżemem truskawkowym MAterne, twarożek 0%, marchewka 3. mozzarella, pomidorki koktajlowe, oliwa z oliwek, oregano 4. spagetti z sosem pomidorowym i tuńczykiem, sałata lodowa z cebulką polana jogurtem Zabieram się za naleśniki, może dzisiaj mi się uda je upiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, cukierkowe_sny, ze względu na to, że mam przepuklinę kręgosłupa, oraz przesunięty dysk nie mogę biegać. Ćwiczę, bo nie chcę mieć obwisłej skóry po schudnięciu, ale po 50 brzuszkach i 20 min na steperze mój kręgosłup boli cholernie. W styczniu/lutym operacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniała, Curry zrobiłam zupkę tak jak opisywałaś i powiem Ci, że wyszła przepyszna, nawet mój narzeczony zjadł kilka dokładek.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dama Pikowa - witaj :) Majka - nie podasz swojego menu? Tylko nie zapomnij zjeść :D Cukiereczku- a Ty co dzisiaj wcinasz? :) Curry- pewnie wpadłaś w wir świątecznych porządków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Laski:)) ale dzien dzisiaj:P moje menu: pojechechałam grubo 8.3 jajecznica z boczkiem i grzybami+ ogórek konserwoy 14. sushi :P(byłam knajpie na sushi nie zaplanowany wypad- PYCHA!!!!) 19. sałatka warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko droga - mnie się nie podoba Twoja kolacja...same warzywka? A gdzie węglowodany, białko i zdrowe tłuszcze? :) Nie pozwalam, to nie jest MM ....bo będę się gniewać na Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Nutelko:P nie mam ochoty na żarcie :)) ale te Sushi było MM :P tylko nie wiem co to za ryz???? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - ha ha, co za spotkanie :D Ja też nie wiem... :( Rybeńko, ale musisz coś dołożyć jeszcze a jak nie to lepiej zrezygnować niż zjeść niepełny posiłek (chyba) ;) Jeżeli Curry nas nie opuściła to może rozwieje nasze wątpliwosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - sprawdziłam: ryż do sushi ma IG 55... trochę dużo, nie ? ;) Ja Ci wybaczę jak mi obiecasz, że oprócz warzyw jeszcze coś zjesz. Bo podskoczy Ci poziom glukozy, powstanie hiperglikemia i będziesz głodna. I w nocy będziesz wcinać same niezdrowe rzeczy....:P Śniła mi się a ja mam sny prorocze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelko - Ty Czarownico!!! ale mnie nastraszyłaś :)) do sushi zjadłam sałtke i sałatę i kiełki :)) więc może nie b ędzie aż tak źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie upiekłam sobie placki na jutro. Wyszły mi dość zgrabne, 6 szt., w tym 1 mocno przysmażony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nutelci- zjadłąm tuńczyka z warzywami ale tak na siłę :( Moje Lalki mają jutro byc ubrane na biało:)) całe jaja z tym białaym:)) ale mamy wszytsko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka -czytasz w moich myślach? Ha ha (popatrz do Emi) ;) Lalki na biało...jak do komunii :) A do komunii idą w albach czy sukienkach? Batman idzie w garniturku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha h ah a:)) moje Lalki maja alby:) Garniturki fajnie:D Nutelci- czuje się zmeczona przed tymi świętami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Przepraszam, że tak rzadko się odzywam, urwanie głowy... Dzisiaj zgrzeszyłam, zapowiedzieli się goście i na szybko zrobiłam pyszne ciacho nie MM... No i zeżarłam... heh... A tak z mniej przyjemnych rzeczy to mój tata dostał udaru, jest w szpitalu i nie wiem jak to wszystko dalej będzie... Póki co będzie u mnie mama i będziemy go odwiedzać, więc pewnie przez jakiś czas będę rzadko zaglądać. Trzymajcie się cieplutko i w razie czego życzę wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mróweczka-tak mi przykro z powodu taty...mam nadzieję, że będzie dobrze...:) Majka- ja też jestem zmęczona...:O Ale co zrobić...w święta odpoczniemy ;) Moje menu: 1. jabłko 2. placki z dżemem 2 szt., marchewka 3.twaróg półtłusty, śmietanka 30%, pomidorki kokt. 4. sałatka z ryżu, chudej szynki drobiowej, papryki i ogórka kons. + oliwa z oliwek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczka - dzięki za życzenia, Tobie życzę pogodnych, spokojnych świąt i duuuuużo prezentów pod choinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Laski:))) Mrooweczko - to trzymamy kciuki za tatusia.... Nutelci- ach ta śmietanka 30% :P ale fajne menu:P moje: 8.50- 4 x wassa z białym serem i pomidorem 13.00 ser półtłusty z śmietana i rzodkiewkami + szczypior:P w sumie chetnie zjem to co Nutelci:)) 18.00 ???? Carry- jak tam impra??? dałaś radę bez grzechów??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka -a propos śmietanki to w niedzielę sobie ją ubiłam i zjadłam jak bitą śmietankę tyle że bez cukru :) Bo fruktozy do tłustego też nie wolno... A jakbyś widziała miny Gada i Batmanów ha haa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Czekoladko- NOOOOO wyobrażam sobie ich mine :P :)))) ja też zawsze leje jak z tami porządaniem mówisz o tej śmietanie 30% :P ha ha h a:)) a z truskawklami tę śmietane mozna zjeść??? ha hab ha :)) ale jaja co??? Dieta jest piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piekne :) Moje menu na dzis: 8.30 jablko + sok z owocow 9.15 owsianka z jogurtem + swieze maliny, truskawki i jagody :) I zielony seler na zagryzke ;) 13.00 3 kromki Wasy z tunczykiem w sosie wlasnym + zielony seler 18-19.00 ? - Tofu "na winie" - czyli wszystko co mi wejdzie z warzyw pod reke do tego ;) Majka do smietanki truskawki, ale jesli to jest rano :) A co do ryzu, to wiem, ze mozemy ale basmati :) ja ryz jadlam raz w 2 czy 3 dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korekta mojego menu na kolację: ryż na ciepło z pieczarkami, cebulką, szynką drobiową i koncentratem pom. :) Pycha. Dodałam trochę oliwy z oliwek ;) Za chwilę zjem ogórka ziel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop:)) ja tez jestem i walczę z barszcem:)) moje menu: owsianka z suszonymi owocami a r esztę zgapie od was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×