Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JacekJ

Czy lepiej kochać, czy być kochanym ?

Polecane posty

bądź nie bardzo a się wydaje , że refforma poszła jakiś czas temu:P a nadal coś się za nią ciągnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julu01
Być kochanym bo to się ta druga strona stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "...nadal coś się za nią ciągnie" A jak Ty zapatrujesz się na 'ciągi' wszelakie? Podziel się swoja opinią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ty zapatrujesz się na 'ciągi' wszelakie? Podziel się swoja opinią. szybko się zaopatruję :classic_cool: szybko !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Nie zrozumieliśmy się. Doskonale wiem, że jak można zaopatrzyć się - to się zaopatrujesz. Wszakże ja sam jeśli miałbym zaopatrzyć się - powiedzmy - w Bułeczki, to bez namysłu, błyskawicznie (i z energią) bym to zrobił. Ale jaka jest Twa opinia na dany temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz poczekam na lusię może ona rozumie co masz na myśli:P bo ja nie bardzo wiem co ja mam tu opiniować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie stoję przed tym.....
Kocham bezgranicznie kogoś, kogo nie kochałam wcześniej i wydawało mi się, że nigdy nie byłabym w stanie go pokochać. Oczywiście po tylu zabiegach jakie zrobił, byłam z nim 5 lat, po czym mnie olał. Dziś mnie kocha ten inny, ja mam dylematy, nie chcę go skrzywdzić:(. Nie kocham go nie wiem czy kiedyś pokocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "bosz poczekam na lusię może ona rozumie co masz na myśli bo ja nie bardzo wiem co ja mam tu opiniować" Jaka jest Twoja opinia na temat ciągów oczywiście! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest Twoja opinia na temat ciągów oczywiście! no przecież napisałam, że SZYBKA chyba, że masz na myśli przeciągi :P żądam podpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""bosz poczekam na lusię może ona rozumie co masz na myśli" Ike, ja właśnie na innym topie przedawkowałam kawę, wiec proszę Cię uwzględnij i mnie jeszcze bardziej wywoływaniem śmiechu nie aktywuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia a czy to moja wina, że zadajesz się ze złym (żeby nie powiedzieć "gorszym") towarzystwem?:P ja bym ci nigdy nie pozwoliła na przedawkowanie czegokolwiek zwłaszcza w temacie ciągów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "no przecież napisałam, że SZYBKA" Ale wypowiedz się trochę głębiej, czy może znowu mamy prowadzić filozoficzne dysputy na temat zawodu piekarza i produktach z nim związanych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "ja bym ci nigdy nie pozwoliła na przedawkowanie czegokolwiek zwłaszcza w temacie ciągów" Ale w temacie ciągów nie da się przedawkować. Zachłysnąć się przez zachłanność - owszem, ale nie przedawkować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tam byś chciał i szybko i głęboko:P a to tak nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a czy ty widziałaś, żebym ja dobrowolnie przyznała się do czegokolwiek?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lusiu a czy ty widziałaś, żebym ja dobrowolnie przyznała się do czegokolwiek?" znaczy to wyznałaś na torturach? "usia a czy to moja wina, że zadajesz się ze złym (żeby nie powiedzieć "gorszym") towarzystwem?" mam nadzieję, ze chociaz z ciągiem były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "zaraz tam byś chciał i szybko i głęboko a to tak nie ma" Ale tak jest nie tylko najciekawiej, ale i najprzyjemniej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale tak jest nie tylko najciekawiej, ale i najprzyjemniej." dziękujemy za info, same nigdy byśmy na to nie wpadły przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy to wyznałaś na torturach? "usia a czy to moja wina, że zadajesz się ze złym (żeby nie powiedzieć "gorszym") towarzystwem?" mam nadzieję, ze chociaż z ciągiem były oj lusia bo to skrót myślowy był gorszym znaczy nie lepszym w czynieniu zła tylko o wiele mniej zajebistym niż towarzystwo choćby no...hmmm.. moje np :P:D .......... Ale tak jest nie tylko najciekawiej, ale i najprzyjemniej. e tam ja od ciągnięcia zdecydowanie wolę pchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Lucyno - sądząc po proteście Ike miałby wątpliwości, co do Waszej 'lotności' w sprawach ciągów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "e tam ja od ciągnięcia zdecydowanie wolę pchanie" Temat rzeka! Trzeba by było omówić siły odśrodkowe, pozycje i wyposażenie pchacza, wyposażenie, odbijacze i giętkość obiektu pchanego - życia nam nie starczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat rzeka! Trzeba by było omówić siły odśrodkowe, pozycje i wyposażenie pchacza, wyposażenie, odbijacze i giętkość obiektu pchanego - życia nam nie starczy. a po co omawiać ? ja wyznaję empiryzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "a po co omawiać ? ja wyznaję empiryzm" Ale racjonalizm oferuje dobry start. Jak już zostaną omówione podstawy, to szczegóły mogą zostać wyodrębnione (tudzież dograne) empirycznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziękuję przy takim tempie to moja bułka będzie się nadawała tylko na mielone i to po uprzednim namoczeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wypadku wyjatkowo (!!!) musze się zgodzić z Ike - ja też wole empiryzm od najlepiej opisanej na kafe teorii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Zaściankowe myślenie! Kto powiedział, ze teoretyczne podstawy mają mieć racje bytu tylko na Kafe?! Balans, moje drogie panie - trochę empiryzmu i trochę racjonalizmu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałaś lusia! ? widziałaś ? balansować się koledze jeszcze zachciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "to ja dziękuję przy takim tempie to moja bułka będzie się nadawała tylko na mielone i to po uprzednim namoczeniu" Przy odpowiednio wysokim tempie, bułkę można AUTENTYCZNIE przerobić na mielone - także ostrożnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
ike "widziałaś lusia! ? widziałaś ? balansować się koledze jeszcze zachciało!" Oj, Ike. Nie udawaj, że Tobie nie chce się od czasu, do czasu balansować. Ba! Powiedziałbym, że nawet często. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×